ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان my.medu.ir

ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان my medu.ir

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان واجد شرایط، لازم است در زمان مقرر با مراجعه به سامانه ثبت نام تیزهوشان my medu.ir فرایند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. ثبت‌نام برای آزمون تیزهوشان در پایه‌های هفتم و دهم از طریق سایت آموزش و پرورش صورت می‌گیرد. دانش‌آموزان علاقمند می‌توانند در زمان معین، برای ثبت‌نام آزمون‌ تیزهوشان به سایت my.medu.ir مراجعه کنند. با ورود به پنل کاربری خود در این سامانه، داوطلبان می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند. این سامانه اغلب اطلاعات مربوط به شرایط ثبت‌نام، زمانبندی‌ها و دستورالعمل‌های مرتبط با آزمون‌های تیزهوشان را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند به‌طور دقیق و به موقع فرایند ثبت نام خود را انجام دهند.

ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان my medu.ir

اطلاعات مورد نیاز برای ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان my medu.ir، نام کاربری و رمزعبور است. برای ورود به سایت تیزهوشان لازم است در قسمت نام کاربری، کدملی دانش‌آموز و در قسمت گذرواژه، رمزعبوری که توسط والدین از قسمت دولت من تنظیم شده است را درج کنید.

ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان my medu.ir

راهنمای تعیین رمزعبور برای ورود به سایت سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان:

 • ورود والدین دانش آموز از قسمت «دولت من»
 • کلیک روی دکمه تغییر رمز دانش آموز
 • انتخاب گذرواژه جدید و کلیک روی دکمه تغییر رمز
 • ورود دانش آموز از طریق کدملی و رمز تعیین شده

ورود دانش آموزان اتباع به سایت ثبت نام تیزهوشان:

 • درج کد دانش‌آموزی در قسمت نام کاربری 
 • درج تاریخ تولد بر اساس تاریخ شمسی و بدون ممیز در قسمت گذرواژه
 • درصورت عدم امکان ورود نسبت به تغییر رمز از طریق مدرسه محل تحصیل اقدام کنید. در صورت فراموشی یا تمایل به تغییر گذرواژه، باید به مدیر مدرسه مراجعه کرده و نسبت به تنظیم گذرواژه جدید اقدام کنید.

در صورت فراموشی گذرواژه با تلفن همراه والدین خود از درگاه دولت وارد شده و نسبت به تنظیم گذرواژه جدید اقدام کنید. اگر موفق به بازیابی رمزعبور نشدید، می‌توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را از کارشناسان مشاورگروپ دریافت کنید.

سامانه ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان منحصرا از طریق سامانه ثبت نام تیزهوشان my.medu.ir انجام می‌شود. در سال‌های گذشته فرایند ثبت نام مدارس سمپاد از طریق سایت ثبت نام azmoon.medu.ir انجام می‌گرفت اما امسال فرآیند ثبت‌نام برای آزمون‌های تیزهوشان تغییر کرده است و متقاضیان برای نام‌نویسی باید به وب‌سایت آموزش و پرورش مای مدیو به نشانی my.medu.ir مراجعه کنند. 

نشانی سایت ثبت نام تیزهوشان ششم و سامانه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم، my.medu.ir است. دانش آموزان واجد شرایط لازم است در مهلت ثبت نام مدارس تیزهوشان به این سایت مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و وارد کردن اطلاعات خواسته شده اقدام کنند. علاوه بر این، نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نیز از طریق همین سایت قابل مشاهده بوده و داوطلبان برای دریافت کارت آزمون تیزهوشان نیز باید به سایت مای مدیو مراجعه کنند.

ثبت نام در سایت سامانه آزمون مدارس تیزهوشان

آدرس سایت ثبت نام مدارس سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان)، my.medu.ir بوده و دانش‌آموزان داوطلب شرکت در آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم این آزمون، با مراجعه به سایت ، می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

آزمون مدارس تیزهوشان برای دانش‌آموزان مدارس داخل و خارج از کشور به صورت همزمان، داخل کشور برگزار خواهد شد و اطلاع‌رسانی به دانش‌آموزان مدارس خارج از کشور توسط مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، انجام می‌شود.

نحوه ثبت نام در سایت سامانه آزمون مدارس تیزهوشان به صورت زیر است:

 1. مراجعه به سایت مای مدیو
 2. برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان در زمان تعیین شده به سایت مای مدیو مراجعه کنید.
 3. بارگذاری عکس دانش‌آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان
  عکس دانش‌آموز را بارگذاری کنید. (عکس با اندازه و فرمت صحیح بارگذاری شود / حجم عکس حداکثر ۷۰ کیلوبایت باشد / اندازه عکس ۲۰۰ در ۳۰۰ یا ۳۰۰ در ۴۰۰ پیکسل باشد / فرمت عکس باید jpg باشد.)
 4. تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی
  نمون برگ تقاضانامه ثبت نام اینترنتی را به دقت تکمیل کرده و اطلاعات خواسته شده را درج کنید. (نام و نام خانوادگی دانش آموز، کد ملی، تاریخ تولد، رشته مورد تقاضا و …)
 5. پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان
  هزینه ثبت نام مدارس سمپاد را به صورت اینترنتی از طریق سایت مای مدیو پرداخت کنید. (پرداخت هزینه ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق سایت مای مدیو انجام می شود.) برای پرداخت هزینه باید به کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم دسترسی داشته باشید.
 6. دریافت شماره پیگیری
  در نهایت، شماره پیگیری ثبت نام را دریافت کرده و یادداشت کنید. توجه داشته باشید، فرایند ثبت نام زمانی تکمیل می‌شود که شماره پیگیری را دریافت کرده باشید.

برای ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان، «اینجا» کلیک کنید.

نکات ثبت نام تیزهوشان

نکات ثبت نام تیزهوشان که باید به آنها توجه داشته باشید عبارتند از:

 1. کلیه مراحل ثبت نام، پرداخت هزینه، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و مشاهده نتیجه آزمون از طریق سامانه ثبت نام تیزهوشان به نشانی my.medu.ir انجام می شود. متقاضیان برای ثبت نام تیزهوشان به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نکنند.
 2. هنگام تکمیل فرم تقاضانامه و انتخاب اولویت‌ها، نهایت دقت را داشته باشید. پس از تایید نهایی امکان تغییر وجود نخواهد داشت.
 3. ورود به سایت سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نیازمند نام کاربری (کد ملی) و رمزعبور است.
 4. برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، نیازی به رمز ورود همگام نیست.
 5. دانش‌آموزان اتباع برای ورود به سایت و ثبت نام می‌بایست به کد دانش آموزی خود دسترسی داشته باشند. 

جمع بندی

امسال، برخلاف سال‌های گذشته که ثبت‌نام از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام می‌شد، داوطلبان برای ثبت‌نام در آزمون‌های تیزهوشان باید به وب‌سایت آموزش و پرورش مای مدیو به نشانی my.medu.ir مراجعه کنند. داوطلبان پس از ورود به سایت با درج اطلاعات موردنیاز، می‌توانند وارد پنل کاربری خود شده و فرآیند ثبت‌نام را تکمیل کنند. پس از تکمیل فرم ثبت‌نام و پرداخت هزینه، داوطلبان می‌توانند کارت ورود به جلسه آزمون را نیز از طریق همین سامانه دریافت کنند.

اگر سوالی در رابطه با سامانه ثبت نام تیزهوشان دارید و پاسخ آن را در مقاله نیافتید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را درباره ثبت نام در سامانه تیزهوشان به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته‌های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سامانه ثبت نام تیزهوشان my.medu.ir

سامانه ثبت نام تیزهوشان چیست؟

آزمون تیزهوشان مختص دانش‌آموزان پایه ششم و نهم برای ورود به پایه‌‌های هفتم و دهم است و ثبت نام آن از طریق سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان my.medu.ir، انجام می‌شود.

نحوه ورود به سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان چگونه است؟

اطلاعات مورد نیاز برای ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان my medu.ir، نام کاربری و رمزعبور است.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان چگونه است؟

هزینه ثبت نام مدارس سمپاد را به صورت اینترنتی از طریق سایت مای مدو پرداخت کنید. (پرداخت هزینه ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق سایت مای مدو انجام می شود.) برای پرداخت هزینه باید به کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم دسترسی داشته باشید.

4.4/5 - (78 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی