ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس تیزهوشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بسیاری از دانش آموزان و والدین آن ها به دنبال کسب از اطلاعات درباره ثبت نام مدارس تیزهوشان می باشند. در این مقاله به طور جامعه به تمامی موارد مربوط به ثبت آزمون مدارس تیزهوشان هفتم ، هشتم و دهم اعم از نحوه ثبت نام ، نحوه دریافت رمز ورود همگام ، سامانه های ثبت نام پرداخته ایم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

ثبت نام مدارس تیزهوشان

مدراس تیزهوشان به دلیل داشتن امکانات مناسب نسبت به سایر مدارس مورد توجه دانش آموزان و والدین آن ها می باشند.مرکز ملی سنجش و پذیرش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان هرسال اقدام به جذب دانش آموزان توانا از طریق برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان می نماید. ثبت نام آزمون های تیزهوشان از طریق دوسایت مختلف انجام می شود.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir صورت می گیرد . همچنین ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه نهم به دهم از به سامانه azmoon.medu.ir مراجعه کنند .


نکته مهم  : آزمون سمپاد از نمونه دولتی کاملا جدا می باشد.

نکته مهم  : امکان ثبت نام مجدد بدلیل حوزه بندی و اتمام فرایند مقدماتی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

ثبت نام سمپاد پایه هفتم

نکات مهم ثبت نام مدارس تیزهوشان برای مقطع تحصیل هفتم به صورت زیر می باشد :

  • اگر وارد سامانه های موازی گشتید و اخطار « شما درآزمون تیزهوشان ثبت نام نکرده اید» را دریافت نمودید باید کلیه کلمات بعد از azmoon.medu.ir مانند pdf  را پاک کنید و سپس کلید اینتر را فشار دهید و از وروی اختصاصی پایه هفتم استفاده نمایید.
  • اگر در بدو ورود به سامانه  با این اخطار مواجه می شوید که مشخصات داده اشتباه است فقط می بایست رمز همگام خویش را از مدرسه دریافت نمایید . ( توضیحات بیشتر درباره رمز همگام را درادامه همین مقاله مطالعه نمایید )

ثبت نام سمپاد پایه هشتم

ثبت نام مدارس تیزهوشان برای مقطع تحصیل هشتم به صورت زیر می باشد :

  1.  ابتدا از آدرس Azmoon.medu.ir و با استفاده از کدملی و رمز همگام خود وارد سامانه شوید.
  2. در صورت تذکرسامانه به اینکه : «مشخصات شما اشتباه است» لطفا رمز همگام  جدید خود را از مدرسه محل تحصیل دانش آموز دریافت نمایید.
  3. پس از ورود به صفحه مشخصات خود عبارت سبزرنگ پرداخت را انتخاب نمایید.
  4. لطفا پس از پرداخت هزینه ، کد پیگیری خود را یاداشت نمایید.
  5. خواهشمند است زمان پرداخت خود را به روزهای آخر اختصاص ندهید.

ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام سمپاد پایه دهم

نکات ثبت نام مدارس تیزهوشان برای مقطع تحصیلی دهم به صورت زیر می باشد :

  1.  دریافت هزینه آزمون: دریافت هزینه ثبت نام آزمون ورودی،  از طریق  سامانه http://azmoon.medu.ir انجام می شود .
  2. منابع استعداد تحصیلی :1- 100 در صد  کتاب های درسی پایه هشتم در سال تحصیلی 98-13972- 50 درصد   کتاب های درسی  پایه نهم در سال جاری (تا پایان نوبت اول)  است.توجه : منظور از منابع، کتاب های درسی اشاره شده در بخشنامه آزمون ورودی سال تحصیلی 1400-1399 است.

ثبت نام مدارس تیزهوشان

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی پایه هفتم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم از روز چهارشنبه 1400/01/11 تا روز چهارشنبه 1400/01/25 از طریق سامانه ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام می شود. مدت زمان ثبت نام 15 روز می باشد و قابل تمدید نخواهد بود.

نحوه دریافت رمز ورود همگام 

از جمله مهم ترین موارد مربوط به ثبت نام آزمون تیزهوشان هردو مقطع ، دریافت رمز ورود همگام می باشد. دانش آموزان برای وارد شدن به سامانه ثبت نام نیاز به این رمز دارند. دریافت رمز ورود همگام از طریق مراجعه به مدرسه یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات)  امکان پذر است.
دریافت رمز همگام  از طریق مدرسه امکان پذیر است. تنها راه دریافت رمز همگام مراجعه حضوری می باشد و هیچ راه الکترونیکی و غیر حضوری وجود ندارد.
  • فراموشی یا گم کردن رمز ورود همگام : اگر دانش آموزی رمز خود را فراموش کرده باشد باید دوباره به مدرسه و یا آموزش و پرورش ناحیه برای دریافت آن مراجعه کند.

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان

بسیاری از دانش آموزان و والدین آن ها با روند ثبت نام مدارس تیزهوشان آشنا نمی باشند و نمی دانند برای ثبت نام آزمون مدراس تیزهوشان در مقاطع مختلف هفتم ، هشتم و دهم به کدام سایت باید مراجعه نمایند. در ادامه می توانید سایت های مربوط به ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را مشاهده نمایید. ثبت نام آزمون تیزهوشان هر یک از دوره های اول و دوم متوسطه از طریق دو سایت مجزا از یکدیگر صورت می گیرد.

دانش آموزان پایه ششم ابتدایی جهت ثبت نام آزمون مدارس سمپاد هفتم باید به سامانه ” ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد درخشان” به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه نمایند و با ساختن حساب کاربری روند ثبت نام خود راتکمیل نمایند.

دانش آموزان پایه نهم به دهم باید جهت شرکت در آزمون سمپاد دهم و ثبت نام مدارس تیزهوشان خود به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایند و حساب کاربری ایجاد نمانید.

** ثبت نام مدارس تزهوشان پایه ششم به هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir

**  ثبت نام پایه نهم به دهم نیز از طریق سامانه azmoon.medu.ir

ثبت نام مدارس تیزهوشان

نحوه دریافت کارت آزمون تیزهوشان

دانش آموزانی که اقدام به ثبت نام در آزمون تیزهوشان نموده اند باید برای شرکت و حضور در آزمون تیزهوشان کارت ورود به جلسه آزمون را همراه خود داشته باشند.دانش آموزان باید جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ابتدا وارد سامانه Azmoon.medu.ir شده و سپس از بخش مدیریت، با کلیک کردن آیکون قرمز، آن را پرینت نمایید.

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سامانه Azmoon.medu.ir می باشد.

جمع بندی مقاله

با توجه به اهمیت موضوع ثبت نام مدارس تیزهوشان برای دانش آموزان و والدین دانش آموزان این مقاله به صورت جامع و کاربردی به شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای سه دوره سمپاد هفتم ، سمپاد هشتم و سمپاد دهم پرداخته شده است. همچنین دراین مقاله به نحوه دریافت رمز ورود همگام و دریافت کارت ورود به جلسه نیز اشاره شده است.

در صورتی که در ذهنتان سوال پاسخ داده نشده ای باقی مانده است

می توانید با مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل فرمایید

تا مشاوران ما شما را به بهترین شکل یاری نمایند.

“موفق باشید”

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس تیزهوشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی