3 تکنیک طلایی رتبه های برتر برای 100 زدن دروس عمومی در یک ماه

100 زدن دروس عمومی در یک ماه

جهت مشاوره در زمینه 3 تکنیک طلایی رتبه های برتر برای 100 زدن دروس عمومی در یک ماه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

3 تکنیک طلایی رتبه های برتر برای 100 زدن دروس عمومی در یک ماه : کنکور ۹۹ حدود ۳ ماه دیگر برگزار می شود، داوطلبان در وقت باقیمانده برای مطالعه باید به نکاتی توجه کنند.

100 زدن دروس عمومی در یک ماه

100 زدن دروس عمومی در یک ماه

چگونگی مطالعه ادبیات در وقت باقیمانده تا کنکور ۹۹

100 زدن دروس عمومی در یک ماه جزو سوالات اکثر داوطلبان کنکور از مشاورین مرکز مشاورگروپ که در این مطلب به طور مختصر نکات خیلی مهم آن ارائه شده است ... کنکور ۹۹ حدود ۳ ماه دیگر برگزار می شود، داوطلبان در وقت باقیمانده برای مطالعه باید به نکاتی توجه کنند.

به گزارش مشاورگروپ  ، براساس اعلام مسئولان سازمان سنجش و تعیین تاریخ امتحانات پایه دوازدهم، احتمالاً کنکور ۹۹ در هفته پایانی تیرماه برگزار خواهد با در نظر گرفتن این مهلت اضافه شده احتمالی، داوطلبان حدود ۳ ماه تا کنکور وقت دارند.

100 زدن دروس عمومی در یک ماه ؛  بسیاری از کارشناسان آموزشی معتقدند که هر چه به زمان کنکور نزدیک می‌شویم داوطلبان باید وقت بیشتری را به مرور نکات گردآوری شده اختصاص دهند. اکنون هم که به زمان برگزاری کنکور نزدیک می‌شویم داوطلبان می‌توانند چند راهبرد را برای گرفتن نتیجه بهتر در نظر گیرند.

1588066457 1577877746 فلشدر ابتدا به داوطلبان پیشنهاد می‌شود که یک‌بار دیگر منابع آزمون را مورد مطالعه قرار دهند و دروس عمومی و اختصاصی با ضرایب بالاتر را مشخص کنند. وقتی این دروس در هر گروه تعیین شد می‌توان در کنار یادگیری جدید مرور این دروس در اولویت قرار داد. البته پیشنهاد دیگر این است که داوطلبانی که از برنامه عقب هستند بیشتر تمرکز خود را به این دروس اختصاص دهند.

100 زدن دروس عمومی در یک ماه ؛   آن‌گونه که بررسی‌های آماری کنکوری سال‌های گذشته نشان می‌دهد بسیاری از داوطلبان در دروس زیادی نمره صفر و حتی منفی کسب می‌کنند، به نظر می‌رسد آن نتایج به تصمیم‌های این روزها بستگی زیادی دارد. به‌صورت میانگین حتی داوطلبان در تعداد زیادی از سؤالات درصدهای کمتر از ۲۰ درصد کسب می‌کنند.

1588066457 1577877746 فلشکنکور یک ماراتن است و هر که نمرات بهتری کسب کند قطعاً موفقیت با او همراه‌تر خواهد بود. شناسایی سرفصل‌های مهم در مهلت باقیمانده برای داوطلبان بسیار راهگشاست. در برخی از دروس تمرکز بر روی تعداد انگشت‌شماری از سرفصل‌های می‌تواند درصدهای بالای ۲۰ را برای داوطلبان به ارمغان آورد.

100 زدن دروس عمومی در یک ماه ؛  همچنین بررسی نمرات کسب شده داوطلبان در سالهای گذشته نشان می‌دهند با اینکه داوطلبان کنکوری این سالها از امکانات مناسبی برای فراگیری درس زبان انگلیسی برخوردارند اما نمی‌توانند نمرات خوبی از این درس کسب کنند. مطالعه هدفمند زبان انگلیسی شامل لغات، دستور زبان و درک مطلب می‌تواند باعث ارتقای رتبه داوطلبان تا حد زیادی شود.

این وضعیت در درس ادبیات فارسی هم بسیار مشاهده می‌شود داوطلبان اگر نمی‌توانند بر همه سرفصل‌های این درس تمرکز کنند با شناسایی درست منابع و مطالعه آن‌ها می‌توانند نمرات بهتری کسب کنند چراکه این‌گونه حداقل مطمئن هستند که از عهده پاسخ به چند سؤال برخواهند آمد.امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه 3 تکنیک طلایی رتبه های برتر برای 100 زدن دروس عمومی در یک ماه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی