نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ | لینک دانلود دفترچه

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ | لینک دانلود دفترچه

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ | لینک دانلود دفترچه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ در این مقاله بیان شده است. داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری را دارند با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام و تهیه مدارک لازم، می توانند در زمان مقرر، با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org فرآیند ثبت نام خود را به صورت غیر حضوری (اینترنتی) انجام دهند. لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 در ادامه ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

نحوه دریافت دفترچه راهنما ثبت نام کنکور سراسری

داوطلبان کنکور سراسری 1401 برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط ثبت نام و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام، باید دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ را دریافت و مطالعه نمایند. در ادامه نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ارائه داده شده است.

تاریخ ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

به ‌اطلاع‌ متقاضيان‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۴۰۱  برای‌ پذيرش در رشته ‌های با آزمون در دوره ‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه حضوری، مجازی، پرديس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه‌ پيام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غيرانتفاعی‌ و غيردولتی‌ و همچنين رشته ‌های تحصيلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می ‌رساند كه ثبت‌نام در زمان مقرر منحصرا از طريق درگاه اطلاع‌ رسانی اين سازمان به نشانی: www.sanjesh.org انجام می شود. لذا متقاضیان می ‌توانند در مهلت مقرر برای شركت در آزمون سراسری سال 1401 ثبت ‌نام نمايند.

تاریخ دقیق ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون سراسری را دارند، با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 و آگاهی از مدارک لازم برای نام نویسی اینترنتی، می توانند در بازه زمانی بیان شده مراحل ثبت نام خود را از طریق سایت سازمان سنجش کشور و به نشانی اینترنتی sanjesh.org انجام دهند.

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور سراسری، ارائه یکی از مدارک زیر برای ثبت نام در کنکور 1401 ضروری می باشد و داوطلبان می توانند با مدرکی که دارند، در یک گروه آزمایشی اصلی (کنکور ریاضی، کنکور تجربی، کنکور انسانی) و یک یا دو گروه آزمایشی شناور (کنکور هنر و کنکور زبان) شرکت کنند.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 در زمان ثبت نام کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. داوطلبان به منظور آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام، شرایط ثبت نام داوطلبان غیر ایرانی در کنکور سراسری، شرایط ثبت نام دانشجویان انصرافی و ... باید دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود و مطالعه نمایند.

راهنمای دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 به این صورت می باشد، که داوطلبان در تاریخ ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند و دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری را دریافت نمایند.

با توجه به آنکه کنکور سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است، برای داوطلبان کنکور سراسری و آزاد، یک دفترچه با عنوان "دفترچه ثبت نام کنکور سراسری" منتشر خواهد شد.

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

داوطلبانی که می خواهند در آزمون سراسری 1401 ، شرکت نمایند لازم است با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 از شرایط و ضوابط ثبت نام آگاهی یافته و در زمان مقرر، نام نویسی خود را انجام دهند. لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ در جدول زیر قرار داده شده است:

لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

(برای دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400

برای دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401

به محض انتشار دفترچه، لینک فوق فعال می شود.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ شامل چه بخش هایی است ؟

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری در مقاله بالا بیان شد. با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 ، می توانید به صورت کامل در رابطه با جزئیات دفترچه آگاهی های لازم را کسب نمایید. دفترچه کنکور سراسری 1401 ،دارای دو بخش می باشد. بخش اول در رابطه با راهنمای عملی ثبت نام و بخش دوم در رابطه با شرایط و مقررات شرکت در آزمون سراسری می باشد. در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با هر بخش پرداخته ایم.

بخش اول راهنمای عملی ثبت نام:

بخش دوم شرایط و مقررات شرکت در آزمون سراسری:

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

بسیاری از داوطلبان با وجود ساعات مطالعه بسیار بالا استفاده از منابع آموزشی و تستی و تلاش بسیار، به خاطر نداشتن آگاهی از روش های اصولی برنامه ریزی و عدم اطلاع از روش های صحیح مطالعه دورس، ممکن است به رتبه و دانشگاه دلخواه خود دست نیابند. مشاوره تحصیلی نقش مهمی را در موفقیت داوطلبان در این مسیر دارد.

مشاوره تحصیلی نقش مهمی در هدایت تحصیلی داوطلبان، آموزش شیوه های صحیح مطالعه، کنترل استرس و اضطراب داوطلبان و ارائه راهکارهای برای موفقیت و رسیدن به اهداف داوطلبان دارد در کنکور دارد. با کمک مشاوره تحصیلی می توان توانایی ها، نقاط قوت و ضعف دانش آموزان را شناخت و متناسب با توانمندی های فردی برای آنها برنامه ریزی نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام طرح مشاوره و برنامه ریزی درسی مجموعه بزرگ مشاور گروپ، همین حالا فرم ذیل را تکمیل نمایید و منتظر تماس از سمت ما باشید.

مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور سراسری

در این مقاله آموزشی نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱  بیان شد. برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور سراسری می توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

دانلود با لینک مستقیم دفترچه راهنما ثبت نام کنکور سراسری 99

سوالات متداول داوطلبان کنکور سراسری

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری چگونه است؟

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری همزمان با شروع فرآیند ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و از طریق این مقاله قابل دریافت است.

ثبت نام کنکور سراسری 1401 تا چه زمانی ادامه دارد؟

زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401 از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

شرایط و مدارک ثبت نام کنکور سراسری چیست؟

داوطلبان با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری می توانند از تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام آگاهی یابند.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ | لینک دانلود دفترچه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.