نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ | لینک دانلود دفترچه

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ | لینک دانلود دفترچه

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ | لینک دانلود دفترچه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ در این مقاله بیان شده است. داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری را دارند با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور و آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام و تهیه مدارک لازم، می توانند در زمان مقرر، با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org فرآیند ثبت نام خود را به صورت غیر حضوری (اینترنتی) انجام دهند.

لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ در ادامه ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

نحوه دریافت دفترچه راهنما ثبت نام کنکور سراسری

داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۲برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط ثبت نام و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام، باید با نحوه دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ را آشنا باشند تا دفترچه را دریافت و مطالعه نمایند. در ادامه نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری را با هم بررسی می کنیم.

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون سراسری را دارند، با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ و آگاهی از مدارک لازم برای نام نویسی اینترنتی، می توانند در بازه زمانی بیان شده مراحل ثبت نام خود را از طریق سایت سازمان سنجش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org انجام دهند.

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1402، ارائه یکی از مدارک زیر برای ثبت نام در کنکور ۱۴۰۲ ضروری می باشد و داوطلبان می توانند با مدرکی که دارند، در یک گروه آزمایشی اصلی (کنکور ریاضی، کنکور تجربی، کنکور انسانی) و یک یا دو گروه آزمایشی شناور (کنکور هنر و کنکور زبان) شرکت کنند.

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ در زمان ثبت نام کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. داوطلبان به منظور آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام، شرایط ثبت نام داوطلبان غیر ایرانی در کنکور سراسری، شرایط ثبت نام دانشجویان انصرافی و ... باید دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور را دانلود و مطالعه نمایند.

راهنمای دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ به این صورت می باشد، که داوطلبان در تاریخ ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند و دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری را دریافت نمایند.

با توجه به آنکه کنکور سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است، برای داوطلبان کنکور سراسری و آزاد، یک دفترچه با عنوان "دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲" منتشر خواهد شد.

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1402

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1402

داوطلبانی که می خواهند در آزمون سراسری ۱۴۰۲، شرکت نمایند لازم است با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ از شرایط و ضوابط ثبت نام آگاهی یافته و در زمان مقرر، نام نویسی خود را انجام دهند. لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ در جدول زیر قرار داده شده است:

لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲(لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲، به محض انتشار دفترچه فعال می شود)
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱(برای دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400(برای دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99(برای دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

تاریخ ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

به ‌اطلاع‌ متقاضيان‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۴۰۲ برای‌ پذيرش در رشته ‌های با آزمون در دوره ‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه حضوری، مجازی، پرديس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه‌ پيام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غيرانتفاعی‌ و غيردولتی‌ و همچنين رشته ‌های تحصيلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می ‌رساند كه ثبت‌نام در زمان مقرر منحصرا از طريق درگاه اطلاع‌ رسانی اين سازمان به نشانی: sanjesh.org انجام می شود. لذا متقاضیان می ‌توانند در مهلت مقرر برای شركت در آزمون سراسری ۱۴۰۲ ثبت ‌نام نمايند.

تاریخ دقیق ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ از طریق مقاله ثبت نام کنکور ۱۴۰۲ اطلاع رسانی شده است.

بخش های دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری در مقاله بالا بیان شد. با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ ، می توانید به صورت کامل در رابطه با جزئیات دفترچه کنکور ۱۴۰۲ آگاهی های لازم را کسب نمایید.

دفترچه کنکور سراسری ۱۴۰۲، دارای دو بخش می باشد. بخش اول در رابطه با راهنمای عملی ثبت نام و بخش دوم در رابطه با شرایط و مقررات شرکت در آزمون سراسری می باشد. در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با هر بخش پرداخته ایم.

بخش اول راهنمای عملی ثبت نام:

بخش دوم شرایط و مقررات شرکت در آزمون سراسری:

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

بسیاری از داوطلبان با وجود ساعات مطالعه بسیار بالا استفاده از منابع آموزشی و تستی و تلاش بسیار، به خاطر نداشتن آگاهی از روش های اصولی برنامه ریزی و عدم اطلاع از روش های صحیح مطالعه دورس، ممکن است به رتبه و دانشگاه دلخواه خود دست نیابند. مشاوره تحصیلی نقش مهمی را در موفقیت داوطلبان در این مسیر دارد.

مشاوره تحصیلی نقش مهمی در هدایت تحصیلی داوطلبان، آموزش شیوه های صحیح مطالعه، کنترل استرس و اضطراب داوطلبان و ارائه راهکارهای برای موفقیت و رسیدن به اهداف داوطلبان دارد در کنکور دارد. با کمک مشاوره تحصیلی می توان توانایی ها، نقاط قوت و ضعف دانش آموزان را شناخت و متناسب با توانمندی های فردی برای آنها برنامه ریزی نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام طرح مشاوره و برنامه ریزی درسی مجموعه بزرگ مشاور گروپ، همین حالا فرم ذیل را تکمیل نمایید و منتظر تماس از سمت ما باشید.

مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور سراسری

در این مقاله آموزشی نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ بیان شد. برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور سراسری می توانید با ما در مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل فرمایید.

دانلود با لینک مستقیم دفترچه راهنما ثبت نام کنکور سراسری 99

سوالات متداول داوطلبان کنکور سراسری

✔️نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ چگونه است؟

✔️دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ همزمان با شروع فرآیند ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و از طریق این مقاله قابل دریافت است.

✔️ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ تا چه زمانی ادامه دارد؟

✔️زمان ثبت نام کنکور سراسری 1402 همزمان با انتشار دفترچه آغاز می شود. نوبت اول آبان 1401 و نوبت دوم فروردین 1402 خواهد بود. زمان دقیق از طریق این مقاله اطلاع رسانی شده است.

✔️شرایط و مدارک ثبت نام کنکور سراسری چیست؟

✔️داوطلبان با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ می توانند از تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام آگاهی یابند.
5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ | لینک دانلود دفترچه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی