شادینو در برنامه شاد

شادینو شاد | شادینو در شاد

جهت مشاوره در زمینه شادینو در برنامه شاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شادینو شاد، یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن سامانه شاد است که تیم توسعه اپلیکیشن شبکه آموزش دانش‌آموزی (برنامه‌نویسان همراه اول) آن را به وجود آورده‌اند تا معلمان و مدیران بتوانند تجربه آموزش مجازی خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و تعامل کنند.

این قابلیت برای دانش‌آموزان فعال نبوده و فقط معلمانی که در سامانه سیدا به آن‌ها کلاس اختصاص یافته است، می‌توانند از آن استفاده کنند. در این مقاله نحوه ورود به شادینو و مشخصات آن را با هم بررسی می‌کنیم.

شادینو چیست

در پاسخ به این سوال که شادینو چیست، گفته می‌شود که یک بستر تعامل اجتماعی معلمان و مدیران به هدف انتقال تجربیات آن‌هاست که به زودی در اپلیکیشن شاد قرار گرفته و به محض ارائه، اطلاعات تکمیلی آن در این صفحه به روزرسانی خواهد شد.

نکته مهم در استفاده از این قابلیت این است که کدملی واردشده برای ورود به آن حتما باید توسط مدیر مدرسه در سامانه سیدا کارنامه ثبت و حداقل یک کلاس به آن اختصاص داده شده باشد.

مراحل ثبت نام در شادینو، در ادامه این مقاله توضیح داده شده است

شادینو در شاد

شادینو در شاد یک خدمت جدید از تیم برنامه نویسان همراه اول است که هنوز به صورت کامل فعال نشده است. این قابلیت در کنار قابلیت‌های دیگری همچون نسخه تحت وب شاد، شادبین، شادنما و شادبوم ارائه شده و هدف تمامی آن‌ها، افزایش حس رضایت مخاطب و پوشش تمام نیازهای آموزشی و مهارتی اوست.

شادینو در شاد جایگزین حضور فیزیکی معلم‌ها در دفتر مدرسه است و فضایی است که معلم‌های جوان بدون اینکه متحمل زحمت خاصی شوند، می‌توانند از تجربیات معلم‌ها و مدیران باتجربه استفاده کنند.

مزیت دیگر این طرح، به اشتراک‌گذاری سریع تجارب معلمان و مدیران مختلف در آموزش مجازی است که باعث بهبود سریع شیوه های آموزش مجازی و ارتقا آن‌ها می‌شود.

نحوه استفاده از شادینو شاد

اگر معلم یا مدیر هستید و در سامانه سیدا به شما کلاسی اختصاص یافته است، پس از نصب برنامه شاد در گوشی تلفن همراه خود می‌توانید وارد آن شده و تب “شادینو” که در پایین صفحه وجود دارد را انتخاب کنید.

بعد از مدتی با تصویر زیر مواجه می‌شوید که مشخص می‌کند تیم برنامه نویسان همراه اول که راه‌انداز شاد هستند، هنوز این ویژگی را فعال نکرده‌اند. این ویژگی در شاد وب نسخه تحت وب این سامانه فعال نیست.

نحوه استفاده از شادینو  به محض ارائه آن، در این صفحه قرار می‌گیرد…

ارور شادینو

نصب شادینو

مراحل نصب این برنامه و ورود به آن به شرح زیر است:

 • شادینو اپلیکیشن جداگانه‌ای نداشته و برای ورود به آن باید بعد از نصب برنامه شاد، وارد قسمت سرویس‌ها در پایین صفحه شده و بر روی “مدرسه من” کلیک کنید تا وارد صفحه ثبتِ نام و مشخصات خود شوید.
 • این صفحه در خود اپلیکیشن شاد در تب سرویس‌ها موجود است و برای یافتن آن نیاز نیست راه دیگری را امتحان کنید.
 • امکان استفاده از این قابلیت فقط در اپلیکیشن شاد وجود داشته و نسخه وب آن فاقد این قابلیت است.

راهنمای شادینو شاد

 • بعد از ورود به صفحه بعد و دیدن پیام زیر، بر روی گزینه “افزودن کاربر” کلیک کنید تا به لیست مخاطبان و استفاده‌کنندگان افزوده شده و بتوانید از خدمات آن استفاده کنید.

(بعد از دانلود، فایل را از حالت زیپ خارج کرده و آن را نصب نمایید)

افزودن کاربر سامانه شادینو شاد

 • در این صفحه، برای مشخص‌شدن نوع کاربری و دسترسی‌های شما در شادینو شاد، باید یک گزینه را به عنوان نقش خود اضافه کنید تا هویت کاربری شما در دسته‌بندی مرتبط قرار بگیرد.
 • درصورتی که نقش اشتباهی انتخاب کنید، از ادامه روند ثبت نام بازخواهید ماند. مثلا اگر دانش آموز هستید و می‌خواهید برای استفاده از شادینو در شاد، نقش معلم را انتخاب کنید، در ادامه به شما اخطار داده شده و اجازه ورود پیدا نخواهید کرد.
 • تنها کاربرانی می‌توانند به ثبت کاربری خود اقدام کرده و موفق شوند که در سامانه سیدا برای آن‌ها حداقل یک کلاس درس ثبت شده باشد.انتخاب نقش سامانه شادینو شاد
 • در این بخش کد ملی خود را وارد کرده و منتظر تایید آن بمانید.
 • در این مرحله کد شما با فهرست کدهای ملی معلمان ثبت شده در سامانه سیدا تطبیق داده شده، و در صورتی که در آن لیست یافت شود، اجازه ثبت کاربری را خواهید یافت.چرا شادینو باز نمیشود

 • درصورتی که کد ملی شما در فهرست کد ملی معلمان ثبت‌شده در سامانه سیدا یافت شد، وارد این صفحه می‌شوید.
 • در این صفحه یک نام کاربری برای خود انتخاب کرده و منتظر تایید سیستم بمانید.
 • درصورتی که اخطار نام کاربری مشابه به شما داده شد، یک یا چند عدد را به نام پیشنهادی خود اضافه کرده و منتظر تایید مجدد بمانید.

نام کاربری سامانه شاد

فعال سازی شادینو

شادینو که یک بستر برای انتقال تجربیات معلمان و مدیران با یکدیگر بوده و دانش‌آموزان نمی‌توانند از آن استفاده کنند، هم اکنون فعال نبوده و به زودی راه‌اندازی می‌شود.

این قابلیت فعلا فقط روی اپلیکیشن شاد فعال بوده و نسخه وب آن به طور کلی این قابلیت را دارا نمی‌باشد. این مقاله به محض فعال سازی شادینو، به روزرسانی شده و راهنمایی‌های لازم برای کار با آن در اینجا قرار خواهد گرفت.

شادینو برای دانش آموزان

استفاده از شادینو برای دانش آموزان و قابلیت تشکیل گروه و کانال در آن امکان‌پذیر نبوده و فقط مدیران و معلم‌هایی که کلاسی در سامانه سیدا به نام آن‌ها ثبت شده است، می‌توانند از این قابلیت‌ها استفاده کنند.

در پاسخ به این سوال که چرا امکان استفاده از این قابلیت و تشکیل گروه و کانال در شاد برای دانش‌آموزان وجود ندارد، موارد امنیتی و لزوم پاک‌بودن فضا با توجه به خردسال‌بودن مخاطبان، مانع از دستیابی دانش آموزان به قابلیت تشکیل گروه و کانال عنوان شده است.

شادینو چیست و چرا باز نمیشود

شادینو یک بستر گفتگو و تعامل مدیران و معلمان برای انتقال تجربیات کار در فضای مجازی است که معلمان و مدیران بدون اینکه برای پیداکردن نام و شماره تلفن معلمان دیگر متحمل دردسری شوند، می‌توانند در آن به گفت‌وگو پرداخته و تجربیات خود را به یکدیگر انتقال دهند.

نحوه تنظیم کلاس‌ها، نحوه ایجاد آرمون در شاد، نحوه مدیریت کلاس‌های مجازی و چک‌کردن تکالیف دانش‌آموزان از مهم‌ترین بحث‌هایی است که اگر برای بهینه‌کردن آن ها اقدام شود، 17 میلیون دانش آموز و هزاران مدیر و معلم استفاده کننده از شاد، با دغدغه‌های کمتری برای آموزش مجازی رو به رو خواهند بود و شادینو شاد به عنوان یک گزینه برای بهینه کردن این موارد، مطرح است.

اگه این مقاله رو خوندی و هنوز به جواب سوالات خودت در مورد شادینو در شاد نرسیدی، سوالت رو تو قسمت نظرات بنویس و ارسال کن تا بتونیم محتواهای بعدی رو با توجه به مواردی که شما بهشون نیاز دارید، آماده کنیم.

باگ‌ های شادینو

باگ های شادینو شاد و مشکلات آن به شرح زیر است:

 • این قابلیت در نسخه وب اپلیکیشن شاد وجود نداشته و در نسخه موبایلی آن نیز، هنوز غیرفعال است.
 • این قابلیت فقط برای تبادل نظرات و تجربیات بین مدیران و معلمان بوده و دانش‌آموزان امکان ورود به آن را ندارند.
 • با توجه به اینکه تا قبل از راه اندازی شادینو در شاد نمی‌توان درمورد مزایا و معایب آن صحبت کرد، این مقاله بعد از راه‌اندازی شادینو  به روزرسانی شده و باگ های آن به همراه مزایای آن در این قسمت قرار می‌گیرد.

هک شادینو شاد

 • برای تشخیص این که هک شادینو شاد شما اتفاق افتاده است یا خیر، از منوی تنظیمات شاد به قسمت “نشست‌های فعال” بروید و اگر در لیست دستگاه‌های واردشده به حساب کاربری شما، دستگاهی به جز دستگاه خود یافت کردید، آن را خاتمه بدهید.
 • اگر دانش‌آموز بوده و قصد ورود غیرمجاز به این امکان در شاد را داشته باشید، با اخطار سیستم مواجه شده و امکان ادامه ثبت مشخصات را از دست خواهید داد.

اخطار سامانه شادینو

شادینو چیست و چرا باز نمیشود

یک بستر تعامل آنلاین برای معلمان و مدیران از طریق اپلیکیشن شاد برای انتقال تجربیات آموزش مجازی است که هنوز غیرفعال بوده و مشاورگروپ به محض راه اندازی، آغاز و جزئیات فعال سازی آن را اعلام خواهد کرد.

شادینو را از کجا دانلود کنم؟

شادینو شاد اپلیکیشن مجزایی نداشته و از قسمت “سرویس” اپلیکیشن موبایلی شاد، قابل دسترسی است.

برای فعال سازی شادینو چه کاری باید انجام داد؟

مراحل ورود به شادینو در این مقاله از مشاورگروپ به طور کامل توضیح داده شده است، درصورتی که جواب سوال خود ر ا پیدا نکردید از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه شادینو در برنامه شاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی