حذف 20 درصد منابع کنکور نظام قدیم سراسری 99

حذف 20 درصد منابع کنکور نظام قدیم سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه حذف 20 درصد منابع کنکور نظام قدیم سراسری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

حذف 20 درصد منابع کنکور نظام قدیم سراسری 99 : آموزش و پرورش هیچ مکاتبه‌ای برای برگزاری کنکور از ۸۰ درصد مطالب درسی با سازمان سنجش انجام نداده است.حذف 20 درصد منابع کنکور نظام قدیم سراسری 99


کنکور سراسری 99 از 80 درصد کتب درسی و حذف 20 درصد مطالب

حذف 20 درصد منابع کنکور نظام قدیم سراسری 99 ، سخنگوی سازمان سنجش گفت: آموزش و پرورش هیچ مکاتبه‌ای برای برگزاری کنکور از ۸۰ درصد مطالب درسی با سازمان سنجش انجام نداده است.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی زشکی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با برگزاری کنکور از ۸۰ درصد دروس و حذف ۲۰ درصد منابع گفت: هنوز وزارت آموزش و پرورش هیچ گونه حذفی را به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نکرده است تا سازمان هم آن را ملاک عمل قرار دهد.

کنکور سراسری 99 از 80 درصد کتب درسی ؛ سخنگوی سازمان سنجش افزود: اگر آموزش و پرورش حذف ۲۰ درصد از دروس و آزمون را از ۸۰ درصد به سازمان سنجش اعلام کند؛ قطعا برای اجرای این شیوه بین داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید متجانس سازی می‌شود.

زرین آمیزی گفت: برای تصمیم‌گیری باید ابتدا حذفیات اعلامی سازمان سنجش را بدانیم. 

آخرین اخبار و اطلاعیه های مورخ 8 اردیبهشت 99


تا بدین لحظه رسمی ترین و معتبر ترین خبر در مورد تعویق کنکور۹۹ ، آن هم به دلیل تغییر برنامه امتحانات پایان ترم نهایی پایه دوازدهم دبیرستان است .

تکلیف برگزاری کنکور 99 و تاریخ دقیق آن چیست؟

پاسخ:کنکور ۹۹ به فاصله ی 20 روز پس از پایان امتحانات نهایی برگزار می شود

او افزود: با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت آموزش‌ و پرورش می‌تواند تقویم زمانی مدارس را جابه جا کند و اختیاراتی را به شورای آموزش‌ و پرورش استان‌ ها می‌دهیم تا بین 4 تا 6 هفته پس از بازگشایی مدارس سال تحصیلی را ادامه دهند.همچنین کنکور ۲۰ روز پس از پایان امتحانات نهایی انجام خواهد شد تا استرس کنکور از داوطلبان دور شود و با خیالی آسوده به دوره کتب خود بپردازند و کنکور ۹۹ را جمع بندی کنیم .


تحلیل تاریخ برگزاری کنکور 99 با توجه به این صحبت: پس تاریخ برگزاری کنکور ۹۹ به تاریخ اتمام امتحانات سال دوازدهم بستگی دارد اگر تعطیلی مدارس ادامه دار باشد و اتمام آن به تعویق بیافتد متعاقباً کنکور 99 نیز به تعویق می افتد.

نگرانی مشمولین خدمت سربازی در مورد برگزاری کنکور 99

هنوز اعلام نظر رسمی در مورد مشمولین سربازی که در کنکور ۹۹ ثبت نام کرده اند صورت نگرفته است اما فعلا نیازی به نگرانی این عزیزان نیست و به احتمال زیاد اگر به علت تعطیلی مدارس و تعویق کنکور تغییری در تقویم آموزشی سال 1400-99 صورت گیرد قوانین مشمولیت این دسته از داوطلبان نیز متناسب با آن تغییر خواهد کرد و هیچ داوطلب پسر که به دلیل تغییر تاریخ کنکور ۹۹ مشمول به خدمت بحساب می آید در سیستم نظام وظیفه غیبت نخواهد خورد ؛ پس بهتر است کنکوریها فقط به استفاده حداکثر و جمع بندی صحیح دروس کنکور متمرکز شوند و از زمان طلایی باقی مانده نهایت استفاده را ببرند.

جمع بندی پایانی تعویق کنکور 99

کنکوریهای عزیز تا کنون رسمی ترین خبر در مورد عقب افتادن کنکور 99 همین خبری قطعی “تغییر تاریخ کنکور” است که منتشر کرده ایم لطفا به شایعات و ذکر تاریخ های مختلف توجه نکنید در صورتی که خبر رسمی تاریخ دقیق برگزاری کنکور ۹۹ از سوی سازمان محترم سنجش اعلام گردد در همین مقاله و در صفحه ی اخبار کنکور منتشر میگردد.

هنر یک کنکوری در این ایام حفظ آرامش و ادامه ی روند مطالعاتی با کیفیت بیشتر است برنامه ریزی نیمسال دوم خود را همانند گذشته ادامه دهید؛ امیدست با افزایش انگیزه کنکوریها در ماههای مانده و کنترل خواب کنکوریها بتوانند با نهایت تلاش و پشتکار در این روزهای حساس گام های بلندی در جهت موفقت خود بردارند .

بروزرسانی 8 اردیبهشت 99

با توجه به حذفیات کنکور 99 و امتحان نهایی + تاریخ دقیق و برنامه امتحانات دوازدهم در برنامه احتمالی امتحانات نهایی،این امتحانات در پایان خرداد یا اوایل تیر به پایان میرسد و احتمال بسیار زیاد در هفته سوم یا چهارم تیر برگزار میگردد در صورت اخبار تکمیلی از منابع معتبر و سازمان سنجش و آموزش کشور در همین صفحه اطلاع رسانی مجدد داده میشود.

 


حذف ۲۰ درصدی مطالب به آموزش و پرورش اعلام نشده است

او در ادامه تاکید کرد: حذف ۲۰ درصد دروس و برگزار شدن کنکور از ۸۰ درصد مطالب کتب درسی را صرفا در رسانه‌ها مشاهده کرده ایم، ولی اعلام رسمی از سوی آموزش و پرورش برای حذف ۲۰ درصدی مطالب به ما اعلام نشده است.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: اگر این حذف اتفاق بیفتد سازمان سنجش برای برگزاری کنکور سراسری ۹۹ بین نظام قدیم و نظام جدید متجانس سازی را انجام خواهد داد.

امتحانات پایه دوازدهم قطعا حضوری خواهد بود

حذف 20 درصد منابع کنکور نظام قدیم سراسری 99 ؛ گفتنی است؛ علیرضا کمرئی، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش روز گذشته خبر از توافق ضمنی با سازمان سنجش آموزش کشور داد و گفت: ۲۰ درصد پایه دوازدهم جزو سوالات کنکور نخواهد بود، ولی از ۸۰ درصد باقیمانده سوال کنکور طرح خواهد شد.

او در ادامه گفته است: امتحانات پایه دوازدهم قطعا حضوری خواهد بود و حجم امتحانات هم ۸۰ درصد محتوا با ۲۰ نمره خواهد بود و ۲۰ درصد هم نمره اختیاری است تا آموزش‌های ارائه شده دوره کرونا هم ترتیب اثر داده شود؛ آزمون کنکور هم بر اساس آن خواهد بود.

انتشار این اخبار با اعتراض نظام قدیمی‌ها رو به رو شد و این داوطلبان نیز خواستار این شدند که در صورت حذف ۲۰ درصد دروس از برگزاری کنکور با حجم ۸۰ درصدی مطالب درسی آن‌ها نیز شامل این مصوبه شده تا عدالت برقرار شود.


4.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه حذف 20 درصد منابع کنکور نظام قدیم سراسری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. امیرحسین

  چرا چرت میگی.الان خودت به هر دلیلی بخوای دوباره کنکور بدی ببینی دارن واسه یه گروه دیگه یه کارایی میکنن که واسه گروه تو نکردن معترض نمیشی؟؟تو با این سطح فکر کنکور و ول کنی بری سنگین تری

  پاسخ
 2. الی

  دیگه نظام قدیما خیلییییییی پرروئن اخه به چه حقی اعتراض میکنن همشون شغل دارن ویا ده ساله پشت کنکورن یا دلشون هوا رشته جدید کرده خودشونو با ما مقایسه میکنن؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 3. moha

  اگه حذف نکن بهتره چون افرادی که میرن دانشگاه معلومه افراد پرتلاشی بودن که خودشون خوندن. تازه درسای آخر راحت تره من با بعضی بچه هامون صحبت کردم اونا هم دوست نداشتن حذف بشه.

  پاسخ
 4. آیدا سلامی

  سلام خسته نباشید .با این اوصاف و عقب افتادن کنکور ازمونای سه روز یکبار جمع بندیمون رو از کی شروع کنیم بنظرتون با احتساب اینکه کامل بسته شده باشه همه درسامون

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   از خرداد تا اواسط تیر

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی