ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه ثبت نام ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ در این مقاله ارائه داده شده است. لازم به ذکر است، ارائه واحد در قالب ترم تابستانی صرفا برای تسهیل امر فارغ‌ التحصیلی دانشجو معلمان است و اجباری برای دیگر دانشجو معلمان و حضور در ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان نمی باشد.

ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

راهنمای ثبت نام ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ به همراه شرایط ثبت نام ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان در ادامه بیان شده است. فصل تابستان است و ترم‌ های تابستانی در برخی دانشگاه‌ های کشور برگزار می‌ شود، هرچند که ترم تابستانی اختیاری است؛ اما برخی دانشجویان برای اینکه زودتر فارغ التحصیل شوند، تصمیم به گرفتن ترم تابستانی می‌ کنند. دانشگاه فرهنگیان نیز در سال ۱۴۰۲ اقدام به برگزاری ترم تابستانی برای دانشجو معلمان نموده است.

زمان ثبت نام ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

زمان ثبت نام ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ و انتخاب واحد دانشجویان در بازه زمانی ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ تا ۱۳ تیر ۱۴۰۲ انجام می شود. دانشجویانی که قصد انتخاب واحد ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان را دارند باید در بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند.

کلاس های درسی ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ از روز سه شنبه 28 تیرماه آغاز خواهد شد. (کلاسهای ترم تابستانه فرهنگیان به صورت غیرحضوری در سامانه ال ام اس برگزار می شود.)

بیشتر بخوانید : سامانه گلستان فرهنگیان

ثبت نام ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان

ثبت نام ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان به صورت غیرحضوری می باشد. مراحل انتخاب واحد الکترونیکی دانشجویان طبق زمان‌ بندی انجام می شود و کلاس‌ ها از تاریخ 28 تیر ماه تا 3 شهریور ماه برگزار خواهند شد و در بازه زمانی پنجم تا دهم شهریور ماه امتحانات ترمی برگزار خواهد شد و حذف و اضافه و حذف اضطراری در ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان امکانپذیر نخواهد بود.

دانشجویان توجه داشته باشند که حداکثر 6 واحد نظری برای ترم تابستان دانشگاه فرهنگیان در نظر گرفته شده است و در صورت فراهم سازی شرایط افزایش تعداد واحد های انتخابی، ضوابط متعاقبا اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید: شرایط دانشگاه فرهنگیان

شرایط ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان

دانشجویان برای ثبت نام ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان باید دارای یکسری شرایط باشند. شرایط ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان به صورت زیر است:

🔻 دانشجویان مجاز به شرکت در ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان ، ورودی های سال 99 و قبل از آن و دانشجو معلمان تاخیر گزینش و دارای شرایط کمیسیون موارد خاص می باشند.

🔻 حداکثر واحدهای مجاز انتخابی در ترم تابستان دانشگاه فرهنگیان ، 6 واحد درسی است. (در شرایطی که دانشجو با گذراندن حداکثر 8 واحد درسی دانش آموخته شود، با تایید گروه آموزشی، می تواند واحدهای مذکور را اخذ نماید.)

🔻 ارائه دروس “کاروزی و پروژه” در تابستان مجاز نیست. (در صورتیکه دانشجو معلمی با ارائه درس پروژه ، در تابستان فارغ التحصیل شود، با تصویب شورای آموزشی استان ، ارائه درس مذکور بلامانع است.)

🔻 برگزاری همه جلسات دروس ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان ، اعم از نظری، نظری – عملی و عملی به صورت الکترونیکی و در سامانه آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان LMS می باشد.

🔻 اخذ دروس با تداخل زمانی کلاس، به هیچ وجه، حتی برای دانشجویانی که دانش آموخته می شوند، امکانپذیر نخواهد بود.

بیشتر بخوانید : سایت دانشگاه فرهنگیان

دانلود بخشنامه ترم تابستان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

برگزاری امتحانات ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان

زمان برگزاری امتحانات ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان از روز شنبه 5 شهریور ماه آغاز شده و تا روز پنجشنبه 10 شهریورماه ۱۴۰۲ ادامه دارد. کلاسهای ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان از تاریخ 28 تیرماه آغاز شده و تا تاریخ 3 شهریور ماه ۱۴۰۲ ادامه دارد.

برای آگاهی از نحوه برگزاری امتحانات و شیوه طراحی سوالات امتحانی ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان می توانید راهنمایی های لازم را از مشاوران مجموعه به شماره 9099071613 دریافت نمایید.


دانشجو معلمانی که قصد ثبت نام ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان سال ۱۴۰۲ را دارند، در صورت دارا بودن شرایط ذکر شده، می توانند در زمان مقرر فرآیند انتخاب واحد خود را به صورت الکترونیکی انجام دهند. در ضمن، تمامی واحدهای درسی ترم تابستان دانشگاه فرهنگیان به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه LMS برگزار می شود. پس از پایان کلاسها دانشجویان در بازه زمانی 5 تا 10 شهریورماه باید در امتحانات خود شرکت نمایند.

برای آگاهی از لیست رشته های ارائه شده در ترم تابستان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ می توانید با مشاوران مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

بخشنامه ترم تابستانه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ moshavergroup.com


سوالات متداول دانشجویان

ثبت نام ترم تابستان دانشگاه فرهنگیان چه زمانی آغاز می شود؟

ثبت نام ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان در بازه زمانی 9 تا 23 تیرماه انجام می شود.

کلاس های ترم تابستانه فرهنگیان چگونه برگزار می شود؟

کلیه کلاسهای دانشجویان به صورت الکترونیکی از طریق سامانه ال ام اس برگزار خواهد شد.

امتحانات ترم تابستانه فرهنگیان چه زمانی آغاز می شود؟

زمان برگزاری امتحانات دانشجو معلمان در این مقاله بیان شده است.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. ستار

    سلام چندبار تاکید کردین کلاسای ترم تابستون غیر حضوریه درصورتی که تو خود بخشنامه‌ای که قرار دادین بند ۴ بصورت خیلی پررنگ و گفته حضورین !!!!!

    پاسخ
  2. محمدزاده

    بخشنامه‌ای که قرار دادید مربوط به سال ۱۴۰۱ هست. لطفا بروزرسانی کنید.

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی