تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها

تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها

جهت مشاوره در زمینه تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها : تخمین رتبه رایگان کنکور تجربی 98 | رشته های مختلف علوم پزشکی در سال 98 : در اکثر نرم افزارهای تخمین رتبه صرفاً با وارد کردن درصدهای کنکور سراسری تجربی خود میتوانید، رتبه های تخمین زده شده را ببینید.


تخمین رتبه رایگان کنکور تجربی 98

تخمین رتبه رایگان کنکور تجربی 98, تخمین رتبه 98, تخمین رتبه قبولی 98, تخمین رتبه کنکور 98,کنکور سراسری 98,تخمین رتبه ایثارگران,تخمین رتبه کنکور زبان


تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها ، فاکتورهای دیگری مانند سهمیه مناطق و تراز سطح سؤالات نادیده گرفته شده اند. صرفاً نمی توان با استناد به درصدهای مشابه سال گذشته کنکور سراسری تجربی رتبه یکسانی به دست آورد زیر سطح سوالات کنکور سراسری تجربی در سال های مختلف متفاوت است.

داوطلبان در تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی باید دو عامل را در نظر بگیرند. اول درصد و تراز و دوم تاثیر سهمیه ثبت نامی داوطلب.

تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی 98

تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها ، بسیاری از داوطلبان بعد از کنکور سراسری 98 و اعلام پاسخ ها در سایت سنجش تمایل دارند بتوانند قبل از اعلام نتایج رتبه خود را محاسبه نمایند. تا از این طریق هم بر استرس و نگرانی خود غلبه کنند و هم بتوانند تا قبل از اعلام نتایج و شروع انتخاب رشته، با اطلاع از حدود رتبه خود و رشته هایی که داوطلبان در کنکور سراسری سال گذشته پذیرفته شده اند، با آمادگی کامل به سراغ انتخاب رشته بروند.

درصد و تراز در تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی 98

تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها برای اینکه بتوانید رتبه خود را در کنکور سراسری 98 تخمین بزنید، اول باید بدانید سطح سوالات کنکور سراسری 98 چگونه بوده است. اگر سطح سوالات کنکور سراسری دشوار باشد پس می توان با یک درصد معمولی رتبه خوبی به دست آورد اما در سالی که سؤالات کنکور سراسری ساده باشد، قطعا با آن درصدها نمی توان به رتبه خوبی رسید چرا که افراد بسیاری با سطح علمی متوسط می توانند به سؤالات کنکور پاسخ دهند یعنی وضعیت سایر داوطلبان کنکور سراسری نیز باید مد نظر قرار گیرد. پس اینجاست که تراز معنی پیدا می کند، یعنی شما یک درصد یکسان در دو کنکور سراسری را به دو دلیل نمی توانید با هم مقایسه کنید.تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها /


سطح سوالات کنکور سراسری تجربی 98
میزان پاسخ دادن سایر داوطلبان کنکور سراسری تجربی به سؤالات

تأثیر سهمیه های کنکور سراسری در تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی 98


تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها : موضوع بعد در تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی 98، مسئله سهمیه ثبت نامی داوطلب کنکور سراسری می باشد. همانطور که می دانید از هر 100 نفر ظرفیت پذیرش دانشگاه ها، 25 نفر به سهمیه ایثارگران 25 درصد و 5 نفر به سهمیه ایثارگران 5 درصد اختصاص می یابد. بعد از آن نوبت به سهمیه مناطق می رسد. برای قبول شدن در سهمیه مناطق در کنکور سراسری، دو فاکتور مهم است:

تعداد داوطلبان شرکت کننده در سهمیه مناطق در کنکور سراسری تجربی 98
سطح علمی داوطلبان شرکت کننده در آن سهمیه در کنکور سراسری تجربی 98

تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها هر چقدر تعداد افراد ثبت نامی در سهمیه ای در کنکور سراسری بیشتر باشد، درصد بیشتری از 75 درصد ظرفیت باقیمانده پذیرش دانشگاه ها را به خود اختصاص می دهند. بنابراین به دلیل بیشتر بودن تعداد داوطلبان منطقه 2 در کنکور سراسری این منطقه سهم بیشتری در ظرفیت باقیمانده از پذیرش دانشگاه ها را دارد.

از طرف دیگر چون داوطلبان منطقه 3 کنکور سراسری با افراد ضعیف تری رقابت می کنند پس رتبه بهتری در میان داوطلبان آن منطقه در کنکور سراسری کسب می کنند اما به علت آن که بیشتر ظرفیت پذیرش به دلیل بالا بودن تعداد داوطلبان منطقه 2 در کنکور سراسری، به آن ها اختصاص می یابد، پس این رتبه بهتر نمی تواند جبران کننده ظرفیت پذیرش منطقه 2 در دانشگاه ها باشد. به بیان ساده تر باید گفت قبولی افراد در منطقه 2 راحت تر از قبولی آن ها در منطقه 3 می باشد.

بنابراین با توجه به مطالب گفته شده برای آن که بتوانید تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی 98 را انجام دهید باید چند معیار را همزمان مد نظر قرار دهید: تراز، درصد و سهمیه مناطق در کنکور سراسری.

تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها

درآمد رشته های مختلف علوم پزشکی سال 98 - 99


درآمد رشته های مختلف علوم پزشکی بستگی به بسیاری از پارامتر ها از جمله شهر-تبحر-ساعت کار و...دارد.اما می توان درآمدی تقریبی برای رشته های مختلف در نظر گرفت.رقم های نوشته شده در پست زیر برای کلان شهر ها می باشد.

رشته هایی با درآمد 30 میلیون به بالا در ماه(بالا 30 میلیون می تواند به بی نهایت هم میل کند!):جراحان و فوق تخصص های پزشکی-اغلب تخصص های پزشکی-متخصصین دندانپزشکی-داروساز عمومی به شرط تاسیس داروخانه-دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط تاسیس آزمایشگاه

رشته هایی با درآمد 20-30 میلیون در ماه:دندانپزشک عمومی-متخصصین داروسازی به شرط هیئت علمی بودن و بدون داروخانه

رشته هایی با درآمد 15-20 میلیون در ماه:فیزیوتراپی به شرط تاسیس کلینیک-دکتری پرستاری به شرط سوپروایزری و هیئت علمی بودن-دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط مسئول فنی و هیئت علمی بودن

رشته هایی با درآمد 10-15 میلیون در ماه:پزشک عمومی-متخصصین دامپزشکی به شرط هیئت علمی بودن-کارشناسان بینایی سنجی به شرط تاسیس کلینیک شخصی و مرکز فروش عینک های طبی-دکتری و متخصصین تغذیه به شرط هیئت علمی بودن

رشته هایی با درآمد 5-10 میلیون در ماه:داروساز عمومی به عنوان مسئول فنی-کارشناس یا ارشد یا دکتری فیزیوتراپ به عنوان مسئول فنی-بینایی سنج فقط با کلینیک شخصی-گفتار درمانی و کاردرمانی به شرط تاسیس مراکز مربوطه-متخصص دامپزشکی-شنوایی شناسی به شرط تاسیس کلینیک شخصی-پرستار سوپروایزر یا مترون

رشته های با درامد 1.5 الی5 میلیون:دامپزشک عمومی-کارشناسی و ارشد تغذیه-پرستاری با ساعات کار متوسط و کم-علوم آزمایشگاهی-مامایی-گفتار درمانی-کاردرمانی-اتاق عمل-هوشبری و کاردانی پروتز دندانی و فوریت های پزشکی و بهداشت و پزشکی هسته ای و شنوایی شناسی

با توجه به اینکه سامانه های تخمین رتبه سایت های مختلف کاملا دقیق نیستند شما میتوانید از طریق تماس با شماره های مرکز مشاور گروپ ؛ تخمین رشته ای تضمینی دریافت کنید ...

نکته 1:تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور 98 است.

نکته 2:پس از برگزاری کنکور 98 تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور 98 خواهد بود.

نکته 3:این تخمین رتبه فقط مخصوص داوطلبان تجربی میباشد.

نکته 4:همراه با اعلام درصد ها ذکر کنید داوطلب کدام منطقه هستید.

نکته 5:امکان تخمین رتبه برای داوطلبان سهمیه 5 درصد و 25 درصد فراهم است .

نکته 6:پس از تخمین رتبه,رتبه شما هم در زیرگروه یک و هم در زیرگروه دو اعلام می شود.

محبوب ترین تخصص های پزشکی+درآمد سال 98

هر یک(برای پزشکی که روزانه عمل جراحی دارد-رقم های نوشته شده حداقل درآمد است-درآمد ها بدون در نظر گرفتن شغل های جانبی مثل دبیری کنکور-استادی دانشگاه و...است)

1-چشم پزشکی(درآمد حداقل 75 میلیون در ماه)
2-رادیولوژی(درآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
3-پوست و مو(زیبایی)-(درآمد حداقل 75 میلیون در ماه)
4-پزشکی هسته ای(اسکن و...)-(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
5-ارتوپدی(دآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
6-قلب و عروق(درامد حداقل 100 میلیون در ماه)
7-طب فیزیک و توانبخشی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
8-مغز و اعصاب(درآمد حداقل 100 میلیون در ماه)
9-گوش و حلق و بینی(درآمد حداقل 75 میلیون در ماه)
10-پاتولوژی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
11-کلیه و مجاری ادرار(درآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
12-رادیوتراپی و انکولوژی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
13-جراحی عمومی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
14-داخلی(درآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
15-زنان و زایمان(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
16-روانپزشکی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
17-کودکان(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
18-بیهوشی(درآمد حداقل 15 میلیون در ماه)
19-عفونی(درآمد حداقل 10میلیون در ماه)
20-پزشک قانونی(درامد حداقل10میلیون در ماه)

محبوب ترین تخصص های دندانپزشکی+درآمد

((برای پزشکی که روزانه عمل جراحی دارد-رقم های نوشته شده حداقل درآمد است-درآمد ها بدون در نظر گرفتن شغل های جانبی مثل دبیری کنکور-استادی دانشگاه و...است)

1-ارتودنسی(درامد حداقل 50 میلیون در ماه)
2-جراحی دهان و فک و صورت(درامد حداقل 50 میلیون در ماه)
3-جراحی لثه(درامد حداقل 30 میلیون در ماه)
4-پروتز های دندانی(حداقل 30 میلیون در ماه)

5-دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی(حداقل 30 میلیون در ماه)

محبوب ترین تخصص های داروسازی+درآمد(درآمد ها بدون درآمد داروخانه است)

1-داروسازی بالینی(درآمد حداقل 25 میلیون در ماه)
2-نانوفناوری دارویی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
3-شیمی دارویی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
4-بیوتکنولوژی دارویی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
5-فارماسیوتیکس(درآمد حداقل 10میلیون در ماه)


انتخاب رشته تخصصی کنکور سراسری 98

با توجه به اینکه سامانه های تخمین رتبه سایت های مختلف کاملا دقیق نیستند شما میتوانید با اعلام درصد های خود از طریق شماره تماس مرکز مشاوره و انتخاب رشته تخصصی مشاور گروپ ؛ دقیق ترین تخمین رتبه خود را تجربه کنید!

نکته ۱:تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور ۹۸ و تاثیر مثبت سوابق تحصیلی است.

نکته ۲:پس از برگزاری کنکور ۹۸ تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور ۹۸ خواهد بود.

نکته ۳:این تخمین رتبه مخصوص تمامی داوطلبان در ۵ گروه آزمایشی میباشد.

نکته ۴:حتما در تماس خود همراه با ذکر درصد ها اعلام کنید داوطلب کدام منطقه هستید.

نکته ۵:امکان تخمین رتبه برای داوطلبان سهمیه ۵ درصد و ۲۵ درصد فراهم است .

نکته ۶:پس از تخمین رتبه,رتبه شما هم در زیرگروه یک و هم در زیرگروه دو اعلام می شود.

نکته ۷: تخمین رتبه به صورت درج کامنت پاسخ داده نخواهد شد.

نکته بسیار مهم 8 : از دادن کامنت های تکراری یا غیرمربوط به انتخاب رشته کنکور 98 جدا پرهیز کنید.تمامی سوالات انتخاب رشته خود را از طریق تماس با مرکز تخصصی انتخاب رشته مشاور گروپ بپرسید .حداکثر به یک کامنت شما پاسخ داده می شود و پس از آن کامنت شما تایید نمی شود.
نکته بسیار مهم 9 : از طرح سوال در مورد سامانه های انتخاب رشته دیگر سایت ها خودداری شود.

نکته های انتخاب رشته کنکور تجربی 98 :

نکته بسیار مهم 1: اگر متقاضی رشته های پزشکی-دندانپزشکی-فیزیوتراپی-پرستاری و...هستید رتبه زیرگروه یک و تراز زیرگروه یک و رتبه کشوری در زیرگروه یک خود را قرار دهید.دقت شود رتبه کل در سهمیه یا رتبه کل در کشور اهمیتی در پذیرش ندارد و فقط اطلاعات زیرگروه یک خود را اعلام کنید .

نکته بسیار مهم 2: اگر متقاضی رشته داروسازی هستید رتبه زیرگروه دو و تراز زیرگروه دو و رتبه کشوری در زیرگروه دو خود را قرار دهید.دقت شود رتبه کل در سهمیه یا رتبه کل در کشور اهمیتی در پذیرش ندارد و فقط اطلاعات زیرگروه دو خود را اعلام کنید .

پیروز باشید …تیم تخصصی انتخاب رشته مشاور گروپ ؛ تخمین رتبه را براساس کارنامه ها و سختی کنکور 98 انجام می دهد ...

مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری 98 را فقط از ما بخواهید.
“مشاور گروپ” تا روز کنکور بدون استرس باشید.
از طریق این شماره های زیر با مشاوران با تجربه ما تماس بگیرید.

9099071613 سراسر کشور

xxxxxxxxxx  فقط تهران

بدون کدگرفتن و فقط از تلفن ثابت تماس بگیرید ...


پاسخ به سوالات پرتکرار انتخاب رشته کنکور تجربی  98


سوال :   دانش اموز منطقه دو هستم، لطفا بگین با این درصدا شانس قبولی داروسازی روزانه هرشهری رو دارم. اگه نه لطفا بگین کدوم درصدا رو ببرم بالا ؟ خیلی ممنون
ادب 70
عربی 70
معارف 90
زبان 30
زمین 50
ریاضی 70
زیست 50
فیزیک 40
شیمی 50

جواب  : بله شانس دارید

سوال : منطقه ۲، هستم...با این درصدا چه رتبه ای بدست میارم؟
ادبیات: 50
عربی: 50
دینی: 50
زبان: 0
ریاضی: 80
زیست: 80
فیزیک: 80
شیمی: 80

جواب  : 200-400

سوال  : .ببخشید پرستاری ازاد با سهمیه ۵ درصدی باید چند رتبه داشته باشه؟سراسری چجور؟هوشیاری و اتاق عمل چطور؟

آخرین رتبه قبولی پرستاری ازاد چند بود.از کجای ایران هس بگین.؟

ببخشید با رتبه ۵۰.۶۰ هزار و با سهمیه ۵درصدی این رتبه ۵۰ ۶۰ چند میشه.تورو خدا راهنماییمون کنین
و آخرین رتبه پرستاری ازاد هر کجا میشه باشه و هم لطف کنین ؟

ایا با رتبه7000 تجربی منطقه 3 میشه دندانپزشکی دولتی قبول شد؟

من سهمیه منطقه 1 هستم این سهمیه شانس قبولی من رو تا چقدر می بره بالا؟ با چه رتبه ای می تونم با این سهمیه دانشگاه های خوب داروسازی یا دندون پزشکی قبول بشم؟

برای رتبه زیر هزار باید چه درصدهایی رو بیارم؟

لطفا این سوال منو جواب بدید واسه پرستاری آزاد کدوم سهمیه بهتره منطقه3 و 5درصد و بسیج ممنون؟

ی سوال داشتم جناب اینکه رتبه 2200_2000 زیر گروه 2، شانس قبولی دارو روزانه هرجا رو داره ? و اینکه درصد 50 زیست برا دارو کافیه ?

1)حداقل رتبه لازم برای قبولی داروسازی منطقه دو ؟
2) حداقل رتبه لازم برای فیزیوتراپی منطقه دو؟
3)با میانگین دروس تخصصی 55و عمومی 65 شانس قبولی دارم؟

و ....

سوالات شما را با دقت و حوصله پاسخ می دهیم ...

سوالات تخمین رتبه و رشته ی خود را از طریق سامانه هوشمند تلفنی مرکز مشاور گروپ و از دانشجویان رشته های علوم پزشکی بپرسید ...

 از سراسر کشور  9099071613

xxxxxxxxxx  استان تهران

بدون کدگرفتن و فقط از تلفن ثابت تماس بگیرید ...


2/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تخمین رتبه رایگان آزمون جامع 7 تیر قلم چی 98 همه ی رشته ها

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. فائزه

  چرا من تماس میگیرم تکاس برقرار نمیشهه؟؟؟ بدون کد و با تلفن ثابت هم تماس میگیرم

  پاسخ
  1. user3

   سلام به شما و دوستان کنکوری
   تو این هفته کامنت های زیادی واسه پست تخمین رتبه کنکور تجربی داده شده که تایید نشده.با توجه به اینکه اغلب این کامنت ها در مورد تخمین رتبه بوده و کنکور هم هفته بعد برگزار میشه با عرض پوزش از همه کسانی که کامنت دادن نمیخوام به این کامنت ها جواب بدم.کنکور 98 تا چند روز دیگه برگزار میشه و اون موقع میتونید با گفتن درصدهای واقعی و دقیقتون جواب های دقیقی تری بگیرید.تیم مشاوره و انتخاب رشته تخصصی مشاور گروپ هم با بررسی سختی سوالات کنکور 98 سعی میکنیم که به این دقیق بودن اضافه کنیم.بنابراین سوالات تخمین رتبتون رو نگه دارید برای هفته بعد.ممنون و پیروز باشید .

   پاسخ
 2. زهرا خاکسار

  با سلام منطقه ۲ هستم اگر میشه با این درصدا واسه نظام جدید کنکور ۹۸ حدود رتبه رو بگین.
  ادبیات ۴۳
  عربی ۶۵
  دینی ۷۴
  زبان ۶۸
  زمین ۰
  ریاضی ۷۴
  زیست ۸۴
  فیزیک ۷۶
  شیمی ۷۵
  ممنونم

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   رتبه زیرگروه یک:400-1000
   رتبه زیرگروه دو:300-800

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی