خود اظهاری کرونا برای کنکور 1401

خوداظهاری کرونا برای کنکور

جهت مشاوره در زمینه خود اظهاری کرونا برای کنکور 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تکمیل فرم خود اظهاری کرونا برای کنکور 1401 در این صفحه بیان شده است. کلیه متقاضیان شرکت در آزمون سراسری 1401، به منظور تکمیل فرم خود اظهاری کرونا باید در زمان اعلام شده به سایت خودارزیابی کرونا مراجعه نمایند و ثبت نام خود را به صورت اینترنتی در سامانه مذکور انجام دهند. لازم به ذکر است، داوطلبان کنکور سراسری مبتلا به کرونا برای تکمیل فرم خود اظهاری باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند.

پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد. لذا لازم است در زمان اعلام شده نسبت به تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان کنکور اقدام نمایید.

خود اظهاری کرونا برای کنکور 1401

خود اظهاری کرونا برای کنکور 1401 به صورت اینترنتی انجام می شود. داوطلبان کنکور سراسری 1401، که مبتلا به کرونا می باشند برای تکمیل فرم خود اظهاری باید به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. همه متقاضیان کنکور سراسری 1401 به منظور تکمیل فرم خودارزیابی بیماری کرونا باید به سایت  salamat.gov.ir مراجعه نمایند و ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

زمان خود اظهاری کرونا برای کنکور

زمان خود اظهاری کرونا برای کنکور 1401 در ادامه بیان شده است. داوطلبان کنکور سراسری برای حضور در جلسه آزمون باید به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس salamat.gov.ir مراجعه کنند و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده از گواهی سلامت خود را پرینت بگیرند و در روز برگزاری کنکور این گواهی را همراه خود داشته باشند.

تکمیل این برگه به منزله تائید سلامت داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری می باشد. داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا هم باید به درگاه سازمان سنجش مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوط اقدام کنند.

زمان خود اظهاری کرونا برای کنکور 1401 برای داوطلبان مبتلا به کرونا از 31 خرداد آغاز شده و تا تاریخ 1 تیرماه 1401 ادامه دارد. زمان تکمیل فرم خود اظهاری کرونا داوطلبان کنکور سراسری از روز دو‌شنبه مورخ 1401/03/31 آغاز می شود. کلیه متقاضیان شرکت در کنکور سراسری 1401 لازم است از 31 خردادماه برای تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان کنکور به سایت خودارزیابی بیماری کرونا مراجعه نمایید.

خود اظهاری داوطلبان کرونایی کنکور سراسری

راهنمای خود اظهاری داوطلبان کرونایی کنکور سراسری در ادامه بیان شده است. داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برای تکمیل فرم خود اظهاری باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند.  داوطلبانی كه این فرم را تكمیل نمایند براساس دستورالعمل‌ های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده صرفا در شهر های محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

**مدارک لازم برای تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان کنکور برای شرکت در کنکور سراسری عبارت است از : گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا ( تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا )

مراحل خود اظهاری داوطلبان کرونایی کنکور سراسری از طریق سایت سنجش:

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org
 • کلیک بر روی گزینه “سراسری” از طریق منوی سمت راست
 • کلیک بر روی لینک “فرم خود اظهاری داوطلبان آزمون سراسری سال 1401 جهت حضور در محل امتحان”
 • با استفاده از سه روش زیر می توانید وارد سامانه خود اظهاری کرونا برای کنکور شوید:
 1. شماره پرونده / شماره سریال / عبارت امنیتی
 2. شماره پرونده / کدپیگیری / عبارت امنیتی
 3. شماره پرونده / کدملی / عبارت امنیتی
 •  بارگذاری تصویر گواهی ابتلا به کرونا و پر کردن فرم خود اظهاری.

راهنمای خود اظهاری کرونا برای کنکور

راهنمای خود اظهاری کرونا برای کنکور 1401 (تمامی داوطلبان کنکور سراسری) در ادامه بیان شده است. خود اظهاری کرونا داوطلبان آزمون سراسری به صورت اینترنتی و از طریق سامانه خودارزیابی کرونا انجام می شود.

راهنمای خود اظهاری کرونا برای کنکور 1401 (ویژه کلیه داوطلبان):

 • به سایت خودارزیابی کرونا داوطلبان کنکور ، به نشانی اینترنتی : salamat.gov.ir مراجعه نمایید.
 • بر روی گزینه “سامانه خودارزیابی بیماری کرونا” کلیک نمایید.
 • درج اطلاعات خواسته شده (شماره ملی، تاریخ تولد، شماره موبایل) و کلیک بر روی گزینه “مرحله بعد”
 • درج کد ارسال شده به تلفن همراه
 • پاسخ به پرسش های پرسشنامه و کلیک بر روی گزینه “تایید اطلاعات”
 • در انتها، نتیجه پرسشنامه، برای شما نمایش داده می شود.

نتیجه این پرسشنامه به منزله گواهی سلامت شما برای شرکت در آزمون سراسری می باشد و لازم است پیش از برگزاری آزمون، گواهی سلامت خود را پرینت گرفته و برگه پرینت شده را حتما در جلسه آزمون به همراه داشته باشید.

ورود به سامانه خود اظهاری داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا : register2.sanjesh.org/Corona

ورود به سامانه خود اظهاری کرونا داوطلبان کنکور سراسری : self.salamat.gov.ir


کلیه داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 1401 را دارند، به منظور تکمیل فرم خود اظهاری کرونا برای کنکور باید به سایت خودارزیابی بیماری کرونا مراجعه نمایند. فرآیند ثبت نام داوطلبان از 31 خردادماه آغاز می شود. متقاضیانی که علائم بیماری آنها از تاریخ 1401/03/24 به صورت قطعی تایید گردیده، لازم است در از 31 خردادماه برای تکمیل فرم خود اظهاری به سایت سنجش مراجعه نمایند.

در صورت هرگونه ابهام برای تکمیل فرم خود اظهاری کرونا می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول داوطلبان

داوطلبان مبتلا به کرونا برای تکمیل فرم خوداظهاری به چه سایتی مراجعه نمایند؟

خوداظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا از طریق سایت سنجش انجام می شود.

نحوه تکمیل فرم خوداظهاری کرونا برای داوطلبان کنکور چگونه است؟

راهنمای خوداظهاری کرونا برای کنکور 1400 در این مقاله بیان شده است.

خوداظهاری کرونا برای آزمون سراسری 1400 از چه زمانی آغاز می شود؟

از روز دوشنبه مورخ 1400/03/31

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه خود اظهاری کرونا برای کنکور 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. پارسا21

  سلام ما که کرونا نداریم باید اقدام کنیم یا نه؟

  پاسخ
  1. user3

   خیر نیازی نیست

   پاسخ
 2. Zahra

  سلام اگه نیاز نیس ماکه کرونا نداریم بریم تو سایت پس واسه چی نوشته؟

  پاسخ
  1. user3

   به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کرده است.
   داوطلبانی که علائم بیماری آنها از تاریخ ۱۶ مرداد ۹۹ به صورت قطعی تایید شده لازم است از امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۹ تا پنجشنبه ۲۳ مرداد ۹۹ با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان سنجش (بخش آزمون سراسری) فرم خوداظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.
   داوطلبانی که این فرم را تکمیل کنند بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت از سایر داوطلبان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان‌های تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

   پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد.

   داوطلبان می‌توانند با سه روش «شماره پرونده، کد ملی، عبارت امنیتی»، «شماره پرونده، کد پیگیری، عبارت امنیتی» و «شماره پرونده، شماره سریال، عبارت امنیتی» فرم خود را تکمیل کنند.

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی