نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان 1400 اعلام شده است. داوطلبان برای مشاهده نتایج و دریافت کارنامه خود می توانند به سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان گیلان مراجعه نموده و نتایج آزمون خود را به صورت اینترنتی دریافت نمایند. لازم به ذکر است، امکان اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان ، پس از دریافت کارنامه برای داوطلبانی که از نتیجه آزمون خود رضایت ندارند، فراهم خواهد شد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با نحوه مشاهده نتایج و اعتراض یه نتایج آزمون نمونه دولتی استان گیلان با ما همراه باشید.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان 1400

براساس اطلاعیه منتشر شده، زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان 1400 در تاریخ 24 مرداد ماه اعلام شده است. نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان گیلان – سال تحصیلی 1400  از ساعت 18:00 مورخ 1400/05/24 در دسترس می باشد.

داوطلبان می توانند با مراجعه به قسمت دریافت کارنامه و ثبت مشخصات خود، کارنامه را دریافت نمایند. تاریخ ثبت نام از روز یکشنبه 31 مرداد ماه تا روز دوشنبه 8 شهریور ماه می باشد. داشتن پرینت کارنامه پذیرش جهت ثبت نام الزامی می باشد.

شروع دریافت نتایج از تاریخ : 1400/05/24   ساعت : 18:00   و پایان در تـاریخ : 1400/06/08   ساعت : 23:59

سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی گیلان

نشانی سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی گیلان ، https://sanjesh.giledu.ir/ می باشد. کلیه داوطلبان برای دریافت کارنامه خود به صورت اینترنتی باید به سایت اعلام نتایج استان گیلان مراجعه نمایند. ثبت درخواست اعتراض و همچنین پیگیری درخواست اعتراض به نتایج آزمون منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان امکانپذیر است. به درخواست های حضوری داوطلبان پاسخ داده نخواهد شد.

مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان

راهنمای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان ، از طریق سایت sanjesh.giledu.ir در ادامه بیان شده است. ورود به سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی گیلان نیازمند کد رهگیری ، رمزعبور، کدملی داوطلب و تلفن همراه ولی می باشد. در صورت فراموشی یا عدم دسترسی به اطلاعات برای ورود به سامانه اعلام نتایج می توانید با شماره گیری 9099071614 اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

نحوه دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی گیلان : 

1588677335 64برای دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان به سایت اعلام نتایج به نشانی sanjesh.giledu.ir مراجعه نمایید.

1588677335 64پس از ورود به سامانه از طریق منوی بالای صفحه گزینه “دریافت کارنامه” را انتخاب کنید.

1588677335 64برای مشاهده نتایج نمونه دولتی گیلان بر روی لینک “دریافت نتایج” کلیک کنید.

1588677335 64اطلاعات خواسته شده را درج نمایید و پس از ورود به سامانه می توانید نتایج نمونه دولتی گیلان را مشاهده نمایید. ورود به سامانه از طریق دو روش زیر امکانپذیر است:

  1. درج کد رهگیری / رمزعبور
  2. درج کد ملی داوطلب / شماره تلفن ولی

ورود به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان

برای ورود به سایت اعلام نتایج و مشاهده کارنامه بر روی لینک فوق کلیک نمایید.

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان

داوطلبان پس از دریافت کارنامه در صورت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان ، می توانند درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند. دانش آموزان برای ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی گیلان  باید در بازه تعیین شده به سایت sanjesh.giledu.ir مراجعه نموده و درخواست خود را به صورت غیرحضوری ثبت نمایند. کلیه مراحل ثبت و پیگیری درخواست اعتراض به صورت غیرحضوری و از طریق سایت مذکور می باشد لذا از مراجعه حضوری برای ثبت درخواست اعتراض خودداری نمایید.

دانش آموزان برای مشاهده لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی گیلان باید در زمان مقرر به سایت نمونه دولتی استان خود مراجعه نمایند. در صورتیکه اسامی دانش آموزی در لیست ذخیره نمونه دولتی باشد پس از انجام مراحل ثبت نام و با در نظر گرفتن تاثیر مستقیم معدل و نمره و تراز اکتسابی در آزمون ، در مدارس نمونه دولتی ثبت نام خواهد شد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر می توانید با شماره 9099071614 تماس بگیرید.


برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان مدارس نمونه دولتی گیلان ، نحوه ثبت نام داوطلبان و یا بروز مشکل برای ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان می توانید با شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

اطلاعات لازم برای دریافت نتایج نمونه دولتی گیلان چیست؟

ورود به سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی گیلان نیازمند کد رهگیری ، رمزعبور، کدملی داوطلب و تلفن همراه ولی می باشد.

ثبت نام پذیرفته شدگان در مدارس نمونه دولتی گیلان چه زمانی آغاز می شود؟

تاریخ ثبت نام از روز یکشنبه 31 مرداد ماه تا روز دوشنبه 8 شهریور ماه می باشد.

سایت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان چیست؟

برای دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان به سایت اعلام نتایج به نشانی sanjesh.giledu.ir مراجعه نمایید

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی