ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شهدای هویزه 98

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شهدای هویزه 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شهدای هویزه 98 : دانشگاه صنعتی شهدای هویزه از میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 98 - 99 دانشجو می پذیرد .

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد


به گزارش مشاور گروپ و به نقل از دانشگاه صنعتی شهدای هویزه از میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 98 - 99 دانشجو می پذیرد .

  ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد ، دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در راستای اجرای آیین نامهی پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد طبق فراخوان زیر در سال تحصیلی 98-99 برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک - گرایش تبدیل انرژی دانشجو می پذیرد .
 

ماده 1 : دانشگاه صنعتی شهدای هویزه حداکثر ده درصد از ظرفیت دوره روزانه کارشناسی ارشد خود در هر رشته محل را به دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته ) مجموع روزانه و شبانه ( به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش با آزمون و با رعایت شرایط زیر اختصاص می دهد :

1-1 . پس از 7 نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل 115 واحد درسی به لحاظ میانگین کل ، جزء ده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشد .

1-2 . حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شود .

1-3 . پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفا برای یک بار امکان پذیر است .

1-4 . پذیرش در رشته های تحصیلی مرتبط به تشخیص گروه آموزشی و تأیید شورای آموزشی دانشگاه امکانپذیر است .
 

تبصره 1 : چنانچه ده درصد برتر دانشجویان حایز شرایط این ماده در دانشگاه صنعتی شهدای هویزه ، به دلیل انصراف یا عدم تقاضا ، از تسهیلات مربوط استفاده نکردند و ظرفیت ده درصد دوره کارشناسی ارشد رشته ای تکمیل نگردد ، در اینصورت دانشگاه مجاز به پذیرش دانشجو از دانشجویان واجد شرایط سایر دانشگاه های کشور مطابق با موارد عنوان شده در ماده 4 این شیوه نامه می باشد . دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در پذیرش و یا عدم پذیرش داوطلبان خارج از این دانشگاه کاملا مختار می باشد .

تبصره 2 : دانشگاه اختیار دارد درخواست دانشجویانی که طول مدت تحصیل آن ها به دلایلی خارج از اختیار خود  ( مانند بیماری ، ماموریت والدین یا همسر و یا به دلیل زایمان ) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت مجاز مذکور در این آیین نامه بشود را پس از تأیید کمیسیون موارد خاص دانشگاه محل تحصیل ، برای استفاده از تسهیلات این آیین نامه بررسی کند .
 

ماده 2 : دانشگاه اختیار دارد برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی را برای ورود به همان رشته یا رشته های مرتبط به تشخیص شورای عالی برنامه ریزی آموزشی وزارت با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد به صورت مازاد بر ظرفیت ، پذیرش کند . 
 

ماده 3 : تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده بر اساس این آیین نامه مجاز نیست .
 

ماده 4 : دانشگاه صنعتی شهدای هویزه از دانشجویان دانشگاه های پیام نور ، آزاد اسلامی ، غیردولتی _ غیرانتفاعی ، علمی کاربردی و پردیس های بین الملل ( خودگردان ) برای پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد پذیرش نمی نماید .
 

ماده 5 : دانشگاه صنعتی شهدای هویزه با رعایت شرایط مندرج در این آیین نامه فقط یک بار نسبت به پذیرش تقاضای حائزین شرایط اقدام می نماید . اسامی پذیرفته شدگان جهت تایید صلاحیت عمومی به سازمان سنجش ارسال می شود و قطعی شدن ثبت نام منوط به تایید سازمان مذکور است .
 

مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد :

( مدارک ارسالی بازگردانده نخواهند شد . )

1 - درخواست کتبی متقاضی

2 - تکمیل فرم اولویت بندی رشته گرایش

3 - تکمیل فرم معرفی نامه متقاضی از دانشگاه محل تحصیل

4 - فتوکپی از کارت ملی و تمامی صفحات شناسنامه

5 - رزومه آموزشی - پژوهشی و سایر مدارک موثر در پذیرش
 

مراحل پذیرش ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد  :

1 - متقاضیان باید مدارک خود را تا سی و یکم خرداد ماه (98/03/31) به آدرس : خوزستان- دشت آزادگان- سوسنگرد-کوی فرهنگیان- دانشگاه صنعتی شهدای هویزه- واحد آموزش و تحصیلات تکمیلی ارسال نمایند . به تقاضاهای ناقص و مخدوش ترتیب اثر داده نخواهد شد .

2 - پذیرش دانشجویان به ترتیب نفرات در لیست 10 درصد دانشجویان برتر هر رشته در مقطع کارشناسی انجام خواهد شد .

3 - زمان تقریبی اعلام نتایج اولیه توسط دانشگاه صنعتی شهدای هویزه هفته دوم تیر ماه 1398 از طریق سایت دانشگاه می باشد .

4 - پذیرفته شدگان در مرحله اولیه، جهت انجام مصاحبه دعوت خواهند گردید .  

5 - دانشجویان که اسامی آن ها در نتایج اولیه اعلام می شود تا انتهای تیر ماه 1398 فرصت دارند تا در صورت تمایل به انصراف از پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان این دانشگاه ، انصراف خود را کتبی به دانشگاه اعلام نمایند .   


متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کارذشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی هویزه می توانند برای دریافت فرم های ثبت نام به سایت این دانشگاه به آدرس shhut.ac.ir مراجعه نمایند . 

منبع : دانشگاه صنعتی شهدای هویزه            


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شهدای هویزه 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲
نصب اپ دانش آموزی