تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 1400

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آخرین اخبار در رابطه با تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که در زمان اعلام شده به هر دلیل نتوانسته اند انتخاب رشته خود را انجام دهند، می توانند در بازه تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری که از سایت سنجش اعلام می شود، نسبت به تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته اقدام نمایند. داوطلبان تا پیش از اتمام زمان انتخاب رشته کنکور به تعداد محدود می توانند فرم خود را ویرایش کنند.

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور 1400

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور 1400 در طی اطلاعیه ای از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود. داوطلبانی که در زمان تعیین شده، یعنی 14 تا 18 مرداد ماه نتوانسته اند انتخاب رشته کنکور خود را انجام دهند می توانند در بازه تمدید زمان انتخاب رشته با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور انتخاب رشته خود را انجام دهند. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 از پایگاه اطلاع رسانی سنجش منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعیه سنجش، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری 1400 که قرار بود امروز دوشنبه ۱۸ مرداد به پایان برسد، با توجه به اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته تا ۲۱ مردادماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری

مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 از روز پنچشنبه مورخ 14 مرداد ماه آغاز شده و تا روز دوشنبه 18 مرداد ماه ادامه دارد. کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته لازم است در بازه تعیین شده به سایت سنجش مراجعه نموده و فرم انتخاب رشته را به صورت اینترنتی تکمیل نمایند. توصیه می شود در زمان اعلام شده انتخاب رشته خود را انجام دهید و به روزهای پایانی موکول ننمایید.

***آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 21 مرداد ماه 1400 می باشد. 

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد

آخرین اخبار در رابطه با تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 1400 از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر می شود. انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت مجزا و در زمانی دیگر انجام می شود. داوطلبان پس از آگاهی از زمان تمدید انتخاب رشته آزاد لازم است دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دانلود نموده و از لیست رشته های دانشگاه آزاد آگاهی یابند و سپس با مراجعه به سایت azmoon.org رشته محل های انتخابی خود را به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته درج نمایند.

در صورت تمدید مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری

اخبار تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 از طریق همین مقاله قابل پیگیری می باشد. داوطلبانی که در زمان اعلام شده موفق به انتخاب رشته نشده اند، می توانند در بازه تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 با مراجعه به سایت سنجش انتخاب رشته خود را انجام دهند.

تمدید زمان انتخاب رشته کنکور سراسری در طی اطلاعیه ای از طریق سایت سنجش منتشر می شود. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با تمدید مهلت انتخاب رشته منتشر نشده است. لذا لازم است داوطلبان در زمان اعلام شده، از 14 الی 18 مرداد فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند.

متقاضیان در بازه تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری ؛ می توانند 150 کد رشته محل‌ را از دفترچه استخراج و به ترتیب تقدم علاقه مرتب کنند و سپس در فرم انتخاب رشته درج کنند . پس از تایید نهایی کد رشته‌ های انتخابی توسط متقاضی، شماره 15 رقمی توسط سیستم به عنوان رسید انتخاب رشته در اختیار متقاضی قرار داده خواهد شد. این رسید پس از انجام کامل مراحل و ارسال اطلاعات در یک صفحه مجزا ارائه می‌ شود.


تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری و آخرین فرصت برای تکمیل فرم انتخاب رشته از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد. برای دریافت مشاوره انتخاب رشته، شرایط پذیرش دانشگاه های خاص، ظرفیت پذیرش کنکور 1400، نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد، تاثیر سهمیه ها و ... می توانید با کارشناسان برتر مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

آخرین فرصت انتخاب رشته کنکور 1400 چه زمانی است؟

مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 از روز پنچشنبه مورخ 14 مرداد ماه آغاز شده و تا روز دوشنبه 18 مرداد ماه ادامه دارد.

اخبار تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری را چگونه پیگیری کنیم؟

اخبار تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 از طریق همین مقاله قابل پیگیری می باشد.

امکان ویرایش اطلاعات در بازه تمدید انتخاب رشته کنکور وجود دارد؟

داوطلبان تا پیش از اتمام زمان انتخاب رشته کنکور به تعداد محدود می توانند فرم خود را ویرایش کنند.

3/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.