تعداد ثبت نام کنندگان کنکور 99 ریاضی نظام قدیم

تعداد ثبت نام کنندگان کنکور 99 ریاضی نظام قدیم

جهت مشاوره در زمینه تعداد ثبت نام کنندگان کنکور 99 ریاضی نظام قدیم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تعداد ثبت نام کنندگان کنکور 99 ریاضی نظام قدیم : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از ۱۱۶ هزار نفر در آزمون سراسری سال ۹۹ ثبت‌نام کردند، گفت: این فرصت ۲۴ بهمن ماه پایان می‌پذیرد.


تعداد ثبت نام کنندگان کنکور 99 ریاضی نظام قدیمتعداد ثبت نام کنندگان کنکور 99 ریاضی نظام قدیم ,آمار اولیه تعداد داوطلبان ثبت نام کننده کنکور سراسری 99 نظام قدیم,آمار اولیه تعداد داوطلبان ثبت نام کننده کنکور سراسری 99 نظام قدیم,آمار اولیه تعداد داوطلبان ثبت نام کننده کنکور سراسری 99 ,تعداد داوطلبان تجربی کنکور سراسری 99,تعداد شرکت کنندگان تجربی کنکور 99,آمار شرکت کنندگان کنکور تجربی سالهای مختلف,تعداد داوطلبان کنکور تجربی 99,آمار کنکور تجربی 99,امار داوطلبان کنکور تجربی 99,تعداد شرکت کنندگان کنکور تجربی سال 99,تعداد شرکت کنندگان کنکور ارشد 98,تعداد شرکت کنندگان کنکور تجربی 99 به تفکیک سهمیه, آمار نهایی شرکت کنندگان کنکور سراسری 99,آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری 99,شرکت کنندگان کنکور سراسری 99

تعداد ثبت نام کنندگان کنکور 99 ریاضی نظام قدیم ، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از ۱۱۶ هزار نفر در آزمون سراسری سال ۹۹ ثبت‌نام کردند، گفت: این فرصت ۲۴ بهمن ماه پایان می‌پذیرد.

دکتر حسین توکلی  ، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه‌حضوری، مجازی و پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ پیام نور، موسسات آموزشی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از روز چهارشنبه، ۱۶ بهمن ماه جاری منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

تعداد ثبت نام کنندگان کنکور 99 ریاضی نظام قدیم ، وی در ادامه تصریح کرد: ثبت نام برای آزمون سال ۱۳۹۹ تا روز پنج‌شنبه، ۲۴ بهمن‌ماه ادامه دارد و داوطلبان در مهلت تعیین‌شده باید نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. همچنین دفترچه راهنما و اطلاعیه تکمیلی در خصوص ثبت‌نام رشته‌های با آزمون دانشگاه‌ها برای سال ۱۳۹۹ همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترسی است.

تعداد ثبت نام کنندگان کنکور 99 ریاضی نظام قدیم ، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: کلیه داوطلبان واجد شرایط می‌توانند در این آزمون ثبت نام کنند. اخذ دیپلم نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶، دارا بودن مدرک پیش‌دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی، دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که تا ۳۱ شهریور ۹۹ اخذ شده باشد، از مدارک مورد نیاز است.

به گفته توکلی، گزینش دانشجو در رشته‌های با آزمون کنکور سراسری ۹۹ بر اساس نمره کنکور و سوابق تحصیل (معدل دیپلم)، صورت خواهد گرفت. داوطلبانی که دارای دو مدرک دیپلم هستند، می‌توانند بر اساس شرایط اعلام شده در دفترچه اقدام کنند.وی با بیان اینکه تا کنون تعداد ۱۱۶ هزار و ۴۸۳ داوطلب در آزمون فوق ثبت نام کردند، خاطرنشان کرد: هر داوطلب بدون در نظر گرفتن نظام آموزشی خود می‌تواند نظام آموزشی که می‌خواهد آزمون دهد را بر اساس جداول مربوطه انتخاب کند.مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: کارت ورود به جلسه رشته‌های باآزمون کنکور از ۹ تیر ماه سال ۹۹ بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد و داوطلبان تا ۱۱ تیر ماه فرصت دارند نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام کنند.

دکتر توکلی گفت: آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیرماه سال ۱۳۹۹ در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود و کارنامه اولیه این آزمون دهه دوم مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود و داوطلبان به صورت اینترنتی می‌توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی در پایان گفت: نتیجه نهایی کنکور ۹۹ در دهه دوم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.


آمار اولیه تعداد داوطلبان ثبت نام کننده کنکور سراسری 99 امروز شنبه 19 بهمن 98

?ثبت‌نام بیش از ۱۱۶ هزار نفر در آزمون سراسری ۹۹

توکلی، مشاور سازمان سنجش آموزش کشور :
?ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۹ از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده و تا روز پنج شنبه ۲۴ بهمن‌ماه ادامه دارد.
?تاکنون ۱۱۶ هزار و ۴۸۳ نفر در آزمون سراسری ثبت‌نام کرده‌اند.


54545 1


آمار نهایی داوطلبان ثبت نام کننده کنکور سراسری 99

توجه : کاربر عزیز با اتمام ثبت نام آمار نهایی در این صفحه منتشر خواهد شد …

تعداد داوطلبان ثبت نام کننده کنکور 99 به تفکیک نظام تحصیلی :

تعداد داوطلبان کنکور 99 نظام قدیم :
تعداد داوطلبان کنکور 99 نظام جدید :تعداد داوطلبان کنکور 99 به تفکیک جنسیت

تعداد شرکت کنندگان کنکور 99 به تفکیک رشته های تحصیلی

– تعداد شرکت کنندگان کنکور 99 ریاضی
– تعداد شرکت کنندگان کنکور 99 تجربی
– تعداد شرکت کنندگان کنکور 99 انسانی
– تعداد شرکت کنندگان کنکور 99 هنر
– تعداد شرکت کنندگان کنکور 99 زبان

54545 1 

آمار نهایی داوطلبان شرکت کننده کنکور سراسری 98

داوطلبان علاقه مند به شرکت در این آزمون ، در رشته های با آزمون دوره های روزانه ، شبانه در نوبت دوم ، نیمه حضوری ، مجازی ، پردیس های خودگردان  ، ظرفیت مازاد و رشته های با آزمون دانشگاه های آزاد و پیام نور ، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی ، تا تاریخ مشخص شده به تعداد ۱ میلیون و ۷۶ هزار و ۶۵۷ نفر موفق به ثبت نام در کنکور سراسری شدند. پس از فرصت مجدد ۴ روزه ای که در اختیار جاماندگان از ثبت نام قرار گرفت ، ۴۲ هزار و ۱۳۶ نفر نیز مجددا در کنکور سراسری ثبت نام کردند و به جمع رقیبان خود پیوستند.در نهایت تعداد افرادی که می توانند در کنکور سراسری ۹۸ ، در روز پنج شنبه و جمعه ، ۱۳ و ۱۴ تیر ماه ۹۸ شرکت کنند به ۱ میلیون و ۱۱۸ هزار و ۷۹۳ داوطلب رسید.

آمار نهایی شرکت کنندگان کنکور سراسری 98 به تفکیک رشته

همان طور که مستحضر می باشید همه داوطلبان در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، زبانهای خارجی و هنر می توانند حضور شرکت نمایند. در همین راستا قصد داریم جدولی از تعداد داوطلبان و مجموع تعداد کارتهای صادر شده در سال 98 را ارائه دهیم.

آمار نهایی شرکت کنندگان 98

گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی علوم تجربی علوم انسانی زبانهای خارجی هنر مجموع
تعداد داوطلبان ۱۶۴,۲۷۸ داوطلب ۶۳۷,۰۹۴ داوطلب ۲۸۲,۱۵۱ داوطلب ۱۰,۵۰۱ داوطلب

(۱۵۵,۰۳۲ مورد علاقمندی)

۲۴,۷۶۹ داوطلب

(۷۸,۸۹۶ مورد علاقمندی)

۱,۱۱۸,۷۹۳
تعداد کارتهای صادر شده ۱۶۴,۲۷۸ ۶۳۷,۰۹۴ ۲۸۲,۱۵۱ ۱۶۵,۵۳۳ ۱۰۳,۶۶۵ ۱,۳۵۲,۷۲۱

در جدول بالا مشاهده می کنید که تعداد شرکت کنندگان کمتر از تعداد کارت های صادر شده برای داوطلبان می باشد.

مقایسه تعداد شرکت کنندگان کنکور ۹۸ نسبت به سال های گذشته

با توجه به اینکه بیشتر دانشگاه ها و موسسات عالی ، بدون کنکور به جذب دانشجو پرداخته اند اما تعداد داوطلب در شرکت در این آزمون نسبت به سال گذشته با افزایش ۱۰۵هزار نفری رو به رو شده است .در جدول زیر مشاهده خواهید کرد که از سال ۹۴ داوطلبان بیشتری تمایل به شرکت و ثبت نام در کنکور سراسری را داشته اند.

تعداد شرکت کنندگان کنکور ۹۸ نسبت به سال های گذشته

سال برگزاری کنکور سراسری ۱۳۹۳ ۱۳۹۴ ۱۳۹۵ ۱۳۹۶ ۱۳۹۷ ۱۳۹۸
تعداد شرکت کنندگان ۱,۰۳۴,۷۵۳ ۸۸۰,۷۵۶ ۸۶۰,۱۰۹ ۹۲۹,۷۹۱ ۱،۰۱۱،۳۸۴ ۱،۱۱۸،۷۹۳

داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در کنکور سراسری نمودند موظف به شرکت در زمان مشخص شده برگزاری کنکور سراسری می باشند و اعلام نتایج کنکور سراسری نیز در نیمه ی دوم مرداد ماه سال جاری می باشد.

چنانچه با سوال و ابهاماتی مواجه شدید می توانید با کارشناسان متخصص ما در مرکز  ” مشاورگروپ ”  تماس حاصل فرمایید.

آمار قبولی های کنکور امسال به تفکیک در گروه های پنجگانه آزمایشی عبارتند از:

گروه آزمایشی تعداد پذیرفته شده زن مرد
گروه آزمایشی ریاضی و فنی ۵۹ هزار و ۶۱۷ ۲۱ هزار و ۷۵۷ ۳۷ هزار و ۸۶۰
گروه علوم تجربی ۶۴ هزار و ۸۷۰ ۳۸ هزار و ۶۴۴ ۲۶ هزار و ۲۲۶
گروه علوم انسانی ۵۷ هزار و ۶۹۷ ۳۷ هزار و ۳۸۹ نفر زن ۲۰ هزار و ۳۰۸
گروه آزمایشی هنر ۴ هزار و ۴۷۷ ۳ هزار و ۴۴۴ ۱ هزار و ۳
گروه آزمایشی زبان های خارجی ۴ هزار و ۵۵۴ ۲ هزار و ۸۵۹ ۱ هزار و ۶۹۵

  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: طبق آمارهای موجود، تعداد ۱۱۶ هزار و ۹۵۹ نفر در دوره روزانه، ۱۵ هزار و ۲۰۱ نفر در دوره شبانه، ۱۳ هزار و ۱۸۸ نفر در دانشگاه پیام نور، ۲۳ هزار و ۹۲۸ نفر در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، ۱۶ هزار و ۱۳۹ نفر در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، ۳ هزار و ۷۸۷ نفر در پردیس خودگردان دانشگاه ها و ۲ هزار و ۱۳ نفر در مازاد ظرفیت پذیرفته شده اند.

آمار اولیه تعداد داوطلبان ثبت نام کننده کنکور سراسری 9954545

اگر سوالی در این زمینه داشتید در قسمت نظرات انتهای همین صفحه سوال رو ارسال کنید

(قبل از ثبت و ارسال سوال، حتما به مقاله ستاره بدید) مشاوران مجرب مرکز مشاورگروپ به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه تعداد ثبت نام کنندگان کنکور 99 ریاضی نظام قدیم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی