www.pin90.ir خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس

خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس www.pin90.ir

جهت مشاوره در زمینه www.pin90.ir خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

www.pin90.ir وب سایتی برای خرید اینترنتی بلیت مسابقات ورزشی خصوصاً فوتبال است. خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس به گفته ی روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی آغاز شده است و طبق مصوبه و دستورالعملی که وجود دارد بلیت فروشی فقط تا ساعت 6 صبح روز بازی، 31 شهریور، انجام خواهد شد.


www.pin90.ir

تمام ظرفیت فروش بلیت بازی استقلال و پرسپولیس از طریق پیش فروش اینترنتی و سامانه الکترونیک www.pin90.ir صورت خواهد پذیرفت و برای این بازی به هیچ وجه در ورزشگاه یا هر مکان دیگری عرضه مستقیم بلیت بازی صورت نخواهد گرفت.

هواداران پرسپولیس و همه علاقه‌مندان به تماشای این دیدار، برای تهیه بلیت مسابقه، صرفاً باید به سایت pin90.ir مراجعه کرده و نسبت به خریداری بلیت این بازی اقدام نمایند. خریداران بلیت، همچنین به هنگام مراجعه به ورزشگاه حتماً باید کارت ملی خود را جهت ارائه همراه داشته باشند.

بلیت‌فروشی بازی‌های آینده سرخپوشان در فصل جاری هم از طریق همین سایت انجام خواهد شد.

هواداران عزیز توجه داشته باشند نظر به تصمیم‌های اتخاذ شده، فروش بلیت بازی‌های پرسپولیس صرفاً به شکل الکترونیک و از طریق سایت pin90.ir صورت می‌گیرد و امکان خریداری بلیت در ورزشگاه آزادی و در روز برگزاری مسابقه وجود ندارد.

قیمت بلیت‌ها برای جایگاه 25 هزار تومان، برای روبه‌روی جایگاه 15 هزار تومان و برای پشت دروازه‌ها و طبقه دوم، 10 هزار تومان تعیین شده است.

خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس

خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس

بلیت فروشی دربی، در جایگاه هایی که برای مشخص کرده اند در تنها سامانه عرضه بلیت، www.pin90.ir ، آغاز شده است و طبق مصوبه و دستورالعمل، تا ساعت 6 صبح روز بازی، ادامه خواهد داشت.

با پایان مهلت تعیین شده ، بخش فروش بلیت بسته خواهد شد و از این رو توصیه می کنیم که هواداران در صورت تمایل برای تماشای این بازی در ورزشگاه، خرید بلیت را از www.pin90.ir در اولین فرصت ممکن انجام دهند و آن را به روز آخر موکول نکنند.

توصیه موکد این است که هواداران قبل از خرید بلیت به ورزشگاه مراجعه نکنند چون از ورود آن ها جلوگیری خواهد شد. تماشاگران حتما باید با پرینت خرید نهایی بلیت یا بارکد صادره از سایت www.pin90.ir که در تلفن همراه خود خواهند داشت و البته با همراه داشتن کارت ملی به ورزشگاه مراجعه کنند. همچنین آن هایی که کارت ملی  ایشان هنوز صادر نشده است می توانند برگه رسید را همراه داشته باشند و امکان ورود آن ها با بارکد خرید فراهم است. البته ارایه کد ملی برای انجام فرایند خرید بلیت در سامانه الکترونیک ضروری است.

مدیر پروژه گیت های الکترونیک و سامانه فروش بلیت در پاسخ به سوال باشگاه پرسپولیس مبنی بر این که هواداران در صورت مواجهه با مشکل چگونه باید موضوع را پیگیری کنند، افزود: اتفاقا خواسته ایم که این مورد به سایت فروش بلیت اضافه شود ولی تا آن زمان هواداران و خریداران در صورت مواجهه با مشکل در خرید بلیت می توانند از ساعت 8 صبح تا ساعت 12 شب با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 بدون نیاز به اضافه کردن صفر و پیش شماره ی دیگری، تماس حاصل کنند.

یکی از مشکلات این در فرایند خرید به زمان انتظاری برای انجام عملیات خرید بر می گردد. ما از سداد خواسته این این زمان را کاهش بدهند تا صندلی های که انتخاب می شوند برای زمان کمتری در حالت رزرو باقی بمانند که از عمده مشکلات ما بوده است. از سوی دیگر بعضی متقاضیان تا پایان این زمان عملیات را نهایی نمی کند و سیستم بعد از پایان مهلت به تصور این که متقاضی ، منصرف شده او را از سامانه خارج می کند. این زمان در حال حاضر 15 دقیقه تعریف شده است که از زمان ورود به سامانه خرید محاسبه می شود و خواهش ما این است که تماشاگران در این مدت زمان که باز تاکید می کنیم از لحظه ورود محاسبه می شود. فرایند خرید و عملیات بانکی را به پایان برسانند.

سؤالات متداول خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس

 • چه زمانی بلیت فروشی آغاز می شود؟
 • هنگام خرید بلیت با این پیام مواجه می‌شوم: «در این لحظه به دلیل استقبال بسیار زیاد علاقه‌مندان تمام بلیت‌ها در فرآیند خرید توسط کاربران دیگری است که زودتر از شما اقدام به خرید کرده‌اند.» این پیام چه معنی‌ای دارد؟
 • آیا لازم است برای خرید بلیت ثبت‌نام کنم؟
 • فرآیند بلیت‌فروشی به چه شکل است؟
 • برای خرید بلیت چه مدارکی باید آماده کنم؟
 • من به اشتباه بلیت تهیه کردم و یا در روز مسابقه نمی‌توانم به ورزشگاه مراجعه کنم. آیا پس از خرید امکان استرداد و یا اصلاح بلیت وجود دارد؟
 • در یک مسابقه چند بلیت می‌‌توانم خریداری کنم؟
 • فرآیند ورود به ورزشگاه به چه شکل است؟
 • من به خاطر سن کم خود، هنوز کارت ملی ندارم. چگونه می‌توان بلیت تهیه کنم و وارد ورزشگاه شوم؟
 • آیا امکان دارد با کارت ملی شخص دیگری که بلیت را خریداری کرده وارد ورزشگاه شوم؟
 • من کودک خردسال دارم و قصد دارم او را به ورزشگاه بیاورم. از چه سنی به بالا باید برای خرید بلیت اقدام کنم؟
برای خرید بلیت بازی برگشت پرسپولیس و استقلال و نیز پاسخ سوالات بالا و همچنین مطرح کردن سوالات دیگر خود تنها کافی است با کارشناسان مجرب مجموعه از طریق شماره 9099071613 بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ی دیگری تماس بگیرید
نکته مهم: در روز برگزاری بازی ورود به ورزشگاه تنها با کارت ملی امکان‌پذیر است و امکان بازار سیاه وجود ندارد چرا که بلیت‌ها به نام اشخاصی که خریداری کرده‌اند، صادر شده است. بنابراین فریب سایت‌ها و افرادی که مدعی هستند بلیت بازی را می‌فروشند را نخورید و در روز مسابقه نیز اسیر بازار سیاهی که افراد سودجو ایجاد می‌کنند، نشوید. 

3.4/5 - (12 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه www.pin90.ir خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. محمد امین بیات

  میخاهم به استادیوم ازادی تهران بروم

  پاسخ
 2. محمد امین بیات

  میخاهم به استادیوم ازادی تهران بروم که بلیط بخرم

  پاسخ
 3. محمد امین بیات

  چجوری بلیط استادیوم بخرم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی