footballeticket.ir خرید بلیت بازی پرسپولیس

سامانه خرید بلیط فوتبال footballeticket.ir

جهت مشاوره در زمینه footballeticket.ir خرید بلیت بازی پرسپولیس

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

footballeticket.ir سامانه به منظور فروش بلیت های الکترونیکی مسابقات فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیت مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند.


footballeticket.ir

تمام ظرفیت خرید بلیت بازی پرسپولیس و استقلال از طریق پیش فروش اینترنتی و سامانه الکترونیک footballeticket.ir صورت خواهد پذیرفت و برای این بازی به هیچ وجه در ورزشگاه یا هر مکان دیگری عرضه مستقیم بلیت بازی صورت نخواهد گرفت.

هواداران پرسپولیس و همه علاقه‌مندان به تماشای این دیدار، برای تهیه بلیت مسابقه، صرفاً باید به سایت footballeticket مراجعه کرده و نسبت به خریداری بلیت این بازی اقدام نمایند. خریداران بلیت، همچنین به هنگام مراجعه به ورزشگاه حتماً باید کارت ملی خود را جهت ارائه همراه داشته باشند.

بلیت‌فروشی بازی‌های آینده سرخپوشان در فصل جاری هم از طریق همین سایت انجام خواهد شد.

هواداران عزیز توجه داشته باشند نظر به تصمیم‌های اتخاذ شده، فروش بلیت بازی‌های پرسپولیس صرفاً به شکل الکترونیک و از طریق سایت footballeticket صورت می‌گیرد و امکان خریداری بلیت در ورزشگاه آزادی و در روز برگزاری مسابقه وجود ندارد.

قیمت بلیت‌ها برای جایگاه، روبه‌روی جایگاه و برای پشت دروازه‌ها و طبقه دوم، متفاوت تعیین شده است.

برای خرید بلیت تیم مورد نظر خود روی نام یا پرچم آن کلیک کنید.

در صورتی که بلیت ها به اتمام نرسیده باشد، فروش بلیت تا دقیقه ٣٠ مسابقه ادامه خواهد داشت.

راهنمای سامانه خرید بلیط فوتبال

ثبت نام در سایت فوتبال تیکت

 1. لینک ثبت نام در بالای صفحه اصلی سامانه و همچنین در کنار لینک ورود به سامانه قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام یا ورود به سامانه شوید.
 2. در صفحه ثبت نام، تمام اطلاعات را بادقت وارد نمایید، این اطلاعات قابل ویرایش نیستند
 3. شماره تماس و ایمیل برای ارتباط با شما درصورت ناقص بودن اطلاعات و یا موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین لطفا از صحت آنها اطمینان حاصل نمایید. – نام کاربری شما، شماره ملی شماست و برای ورود به سایت باید از رمز عبور استفاده کرد. توصیه میشود رمز عبور را در اختیار دیگران قرار ندهید
 4. فرض کنید به هر علتی، رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید. امکان تغییر پسورد خود در صورت فراموشی از طریق شماره ای که وارد کرده اید نیز وجود دارد. به این صورت که با درخواست شما، پیام کوتاهی به شماره موبایلتان فرستاده خواهد شد که حاوی رمزعبور جدیدتان است.
 5. دقت کنید که سامانه به هیچ وجه از طریق ایمیل، از شما درخواست پسورد نمی‌کند. در صورت مشاهده چنین موردی حتما از طریق گزینه “تماس با ما” به بخش پشتیبانی اطلاع دهید.

ورود به سامانه فوتبال تیکت

 • لینک ورود به سامانه در بالای صفحه اصلی سمت چپ قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و به صفحه ورود راهنمایی شوید.
 • نام کاربری و گذرواژه‏ای که هنگام ثبت نام در سامانه ثبت کرده‏اید را وارد کنید و دکمه ورود را کلیک کنید.

فراموشی نام کاربری فوتبال تیکت

 1. لینک ورود به سامانه در بالای صفحه اصلی سمت چپ قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و به صفحه ورود راهنمایی شوید.
 2. لینک “نام کاربری یا گذرواژه‌ی خود را فراموش کرده‌اید؟” در ذیل دکمه ورود را کلیک کنید و به صفحه مشکل ورود بروید.
 3. گزینه “من نام کاربری خود را نمی دانم” را انتخاب کرده و شماره ملی خود را در محل مربوطه وارد کرده، متن تصویر امنیتی را وارد نمایید و دکمه تایید را بزنید
 4. در صورتیکه کد ملی صحیح باشد صفحه ای باز شده و نام کاربری شما را اعلام میکند.
 5. با زدن دکمه قبول نام کاربری شما در صفحه ورود در کادر نام کاربری نوشته می شود.

فراموشی گذرواژه

 1. لینک ورود به سامانه در بالای صفحه اصلی سمت چپ قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و به صفحه ورود راهنمایی شوید.
 2. لینک “به راهنمایی نیاز دارید؟” در ذیل دکمه ورود را کلیک کنید و به صفحه مشکل ورود بروید.
 3. گزینه “من گذرواژه خود را نمی دانم” را انتخاب کرده و نام کاربری خود را در محل مربوطه وارد کرده، متن تصویر امنیتی را وارد نمایید و دکمه تایید را بزنید
 4. در صورتیکه نام کاربری صحیح باشد نحوه بازیابی گذرواژه از شما سوال می شود.
 5. با زدن گزینه پاسخ سوال امنیتی، سوال امنیتی که هنگام ثبت نام وارد نموده اید از شما پرسیده شده و با پاسخ به آن و زدن دکمه بازیابی گذرواژه، شما به صفحه تغییر گذرواژه راهنمایی می شوید. رمز عبور جدید و تکرار آن را وارد کرده و با ثبت آن رمز شما تغییر می کند.

حساب کاربری

 1. پس وارد شدن در سامانه بر روی لینک “حساب کاربری ….” کلیک کنید و به صفحه حساب کاربری خود راهنمایی شوید.
 2. در این صفحه رهگیری ها و پیام های مرتبط با شما قابل ملاحظه است.
 3. از منوی “ویرایش اطلاعات کاربری” میتوانید برای ویرایش اطلاعات کاربری خود استفاده کنید.(در صورت مغایرت اطلاعات هویتی خود از قسمت تماس با ما از طریق ایمیل با پشتیبانی سامانه تماس حاصل نمایید)
 4. از منوی “تغییر کلمه عبور” میتوانید برای تغییر گذرواژه خود استفاده نمایید.

خرید بلیت

 1. بر روی منوی خرید در بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی راهنمایی شوید.
 2. مسابقاتی که بلیت فروشی آنها فعال شده است، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. بر روی نام یا پرچم تیم مورد نظر از مسابقه مربوطه کلیک نمایید تا به صفحه انتخاب موقعیت راهنمایی شوید.
 3. در این صفحه موقعیتهای ورزشگاه نمایش داده می شود. بر روی موقعیت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات موقعیت از قبیل: نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت ملی و همچنین تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این موقعیت نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. (توجه کنید لوگوی سمت چپ پایین نشان دهنده تیمی است که شما در حال خرید بلیت آن هستید)
 4. درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال شده باشد شما به صفحه مربوطه راهنمایی می شوید و در آنجا شماره جایگاه هایی که برای تیم انتخابی شما بلیت قابل فروش دارد، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر جایگاه اطلاعات جایگاه از قبیل: شماره جایگاه، موقعیت جغرافیایی، نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت ملی، تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این جایگاه و همچنین نمایی از چشم انداز جایگاه انتخابی، نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. تا به صفحه انتخاب تعداد بلیت راهنمایی شوید. (توجه داشته باشید درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال نشده باشد مستقیما به صفحه انتخاب تعداد بلیت راهنمایی می شوید.)
 5. درصورتیکه در سامانه ورود نکرده باشید بعد از این مرحله صفحه ورود به سامانه نمایش داده می شود که لازم است با نام کاربری و گذرواژه در سامانه ورود کنید تا به صفحه تعداد بلیت راهنمایی شوید.(کاربرانی که ثبت نام نکرده اند حتما باید در همین مرحله ابتدا ثبت نام کنند و سپس فرآیند خرید را ادامه دهند)
 6. در این صفحه اطلاعات بازی و موقعیت و جایگاه انتخابی در بالای صفحه نمایش داده شده است با انتخاب تعداد بلیت مورد نظر و زدن دکمه رزرو بلیت، به تعداد انتخاب شده، بلیت برای شما رزرو می شود و یک پیغام به شما نمایش داده خواهد شد “خرید شما کامل نشده است و شما 15 دقیقه فرصت دارید به تعداد مورد نظر شماره شماره‌ی ملی وارد کنید و پرداخت خود را از طریق درگاه بانکی تکمیل نمایید” در غیر این صورت بلیت های روز شده برای شما کنسل خواهد شد.
 7. بلیت های رزرو شده در پایین صفحه نمایش داده می شود شما می توانید با زدن ضربدر آنها را حذف کنید، برای تکمیل فرآیند بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات راهنمایی شوید.

   

 8. در این صفحه به تعداد بلیت انتخابی باکس ورود اطلاعات به شما نمایش داده می شود که می توانید در این باکسها کد ملی وارد کنید و دکمه تکمیل فرآیند را بزنید تا به صفحه تایید صورتحساب راهنمایی شوید.
 9. در این صفحه اطلاعات بلیت های خریداری شده و اطلاعات خریدار و همچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده می شود با زدن دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه بلیت را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.
 10. پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت، کدرهگیری مربوطه و بلیتهای خریداری شده نمایش داده می شود از این صفحه پرینت گرفته و در هنگام ورود به ورزشگاه به همراه کارت های ملی وارد ورزشگاه شوید.

ضمن خیر مقدم به هواداران محترم و ورزش دوست در ورزشگاه آزادی به اطلاع میرساند نکات زیر را هنگام تهیه بلیت رعایت نمایید :

در مقابل سو استفاده و کلاهبرداری افراد سودجو هوشیار باشید و بلیت دیدار مدنظر خود را تنها از طریق سامانه و یا نرم افزار اندروید و با کد ملی خود تهیه نمایید و از خرید بلیت از بازار سیاه و افراد سودجو جدا خودداری نمایید.

 • هنگام ثبت نام ، تمامی اطلاعات فردی را به درستی و کامل وارد نمایید و حتما جنسیت خود را به صورت صحیح انتخاب نمایید.
 • لطفا برای عبور از گیت های کنترل تردد حتما کارت ملی خود را همراه داشته باشید. توجه کنید که دستگاه تنها با خواندن کارت ملی و احراز هویت و در صورت تهیه بلیت مجوز عبور خواهد داد.
 • توجه داشته باشید گیت های ورودی در ورزشگاه تنها مجوز عبور به بلیت معتبر برای موقعیت خریداری شده را خواهند داد. لذا بلیت خریداری شده برای موقعیت شمال، جنوب و جایگاه ها تنها در گیت های ورودی مربوط به همان موقعیت معتبر خواهند بود و در ورودی های دیگر ورزشگاه مجوز عبور نخواهند داشت.
 • توجه داشته باشید هر بلیت تنها یکبار مجوز عبور خواهد داشت، چنانچه به هر دلیلی پس از ورود از ورزشگاه خارج شوید، ورود مجدد از هیچکدام از ورودی ها امکان پذیر نمی باشد. لذا بلیت خود را در اختیار دیگران نگذارید و یا از بلیت دیگران برای ورود استفاده نکنید.
 • به هیچ عنوان از مراجع غیر رسمی و یا در اصطلاح رایج (بازار سیاه) بلیت تهیه نکنید، بلیت های توزیع شده در بازار سیاه معتبر نمی باشد.
 • بانوان گرامی به هیچ عنوان با جنیست آقا و در موقعیت آقایان اقدام به خرید بلیت نکنید.زیرا به هیچ عنوان گیت ها و عوامل انتظامی مجوز عبور نخواهند داد و و طبق دستورالعمل جدید ابلاغی آقایان و خانم هایی که با جنسیت غلط اقدام به خرید بلیت می نمایند، تا اطلاع ثانوی حساب کاربری آنان مسدود خواهد شد و مجاز به ورود به ورزشگاه در بازی های آتی نمی باشند.
 • از همراه داشتن کیف دستی و هرگونه اقلام ممنوعه و خطر ساز و یا هر شیء که قابلیت پرتاب داشته باشد جدا خودداری نمایید. از ورود این اقلام هنگام ورود به استادیوم جلوگیری خواهد شد.

همکاران سامانه، مستقر در ورزشگاه پاسخگوی مشکلات شما می باشند.

خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس

خرید بلیت بازی پرسپولیس

بلیت فروشی دربی، در جایگاه هایی که برای مشخص کرده اند در تنها سامانه عرضه بلیت، footballeticket.ir ، آغاز شده است و طبق مصوبه و دستورالعمل، تا ساعت 6 صبح روز بازی، ادامه خواهد داشت.

با پایان مهلت تعیین شده ، بخش فروش بلیت بسته خواهد شد و از این رو توصیه می کنیم که هواداران در صورت تمایل برای تماشای این بازی در ورزشگاه، خرید بلیت را از footballeticket.ir در اولین فرصت ممکن انجام دهند و آن را به روز آخر موکول نکنند.

توصیه موکد این است که هواداران قبل از خرید بلیت به ورزشگاه مراجعه نکنند چون از ورود آن ها جلوگیری خواهد شد. تماشاگران حتما باید با پرینت خرید نهایی بلیت یا بارکد صادره از سایت footballeticket.ir که در تلفن همراه خود خواهند داشت و البته با همراه داشتن کارت ملی به ورزشگاه مراجعه کنند. همچنین آن هایی که کارت ملی  ایشان هنوز صادر نشده است می توانند برگه رسید را همراه داشته باشند و امکان ورود آن ها با بارکد خرید فراهم است. البته ارایه کد ملی برای انجام فرایند خرید بلیت در سامانه الکترونیک ضروری است.

مدیر پروژه گیت های الکترونیک و سامانه فروش بلیت در پاسخ به سوال باشگاه پرسپولیس مبنی بر این که هواداران در صورت مواجهه با مشکل چگونه باید موضوع را پیگیری کنند، افزود: اتفاقا خواسته ایم که این مورد به سایت فروش بلیت اضافه شود ولی تا آن زمان هواداران و خریداران در صورت مواجهه با مشکل در خرید بلیت می توانند از ساعت 8 صبح تا ساعت 12 شب با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 بدون نیاز به اضافه کردن صفر و پیش شماره ی دیگری، تماس حاصل کنند.

یکی از مشکلات این در فرایند خرید به زمان انتظاری برای انجام عملیات خرید بر می گردد. ما از سداد خواسته این این زمان را کاهش بدهند تا صندلی های که انتخاب می شوند برای زمان کمتری در حالت رزرو باقی بمانند که از عمده مشکلات ما بوده است. از سوی دیگر بعضی متقاضیان تا پایان این زمان عملیات را نهایی نمی کند و سیستم بعد از پایان مهلت به تصور این که متقاضی ، منصرف شده او را از سامانه خارج می کند. این زمان در حال حاضر 15 دقیقه تعریف شده است که از زمان ورود به سامانه خرید محاسبه می شود و خواهش ما این است که تماشاگران در این مدت زمان که باز تاکید می کنیم از لحظه ورود محاسبه می شود. فرایند خرید و عملیات بانکی را به پایان برسانند.

خرید بلیت بازی پرسپولیس و استقلال

خرید بلیت بازی پرسپولیس و استقلال

دربی شماره ۱۰۲ پایتخت روز پنجشنبه و از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. این دیدار که معوقه از هفته پنجم لیگ برتر محسوب می‌شود، مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین بازی فوتبال ایران و آسیا محسوب می‌شود و مخاطبین زیادی مشتاق تماشای این بازی جذاب و مهیج هستند.

یکی از موارد مورد پیگیری مخاطبین فوتبال در این بازی، بلیت فروشی این دیدار و شرایط آن است که در سال‌های اخیر شکل و شمایل متفاوتی گرفته است. زمان باز شدن سامانه بلیت فروشی این مسابقه و همچنین ظرفیت اختصاص داده شده برای تماشاگران هر تیم در این دیدار در سال‌های اخیر محل سوال مخاطبین دو تیم بوده و امسال صحبت‌هایی هم از اولین حضور بانوان در دربی پایتخت مطرح شده است و این سوال وجود دارد که آیا برای نخستین بار بانوان در دربی حاضر خواهند شد یا نه. به این بهانه اخبار لحظه به لحظه برگزاری دربی و بلیت فروشی این بازی را مرور می‌کنیم:

مقرر شده است که بانوان استقلالی در جایگاه‌های ۶، ۷ و ۸ و بانوان پرسپولیسی در جایگاه‌های ۳۰، ۳۱ و ۳۲ طبقه دوم ورزشگاه آزادی مستقر شوند.

سامانه بلیت فروشی مسابقات لیگ برتر سایت فوتبال تیکت است که احتمالا ۴۸ تا ۲۴ ساعت قبل از شروع بازی بلیت فروشی دربی را آغاز خواهد کرد.

دانلود اپلیکیشن بلیت مسابقات فوتبال
superbilit

سوالات متداول خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس

 • چه زمانی بلیت فروشی آغاز می شود؟
 • هنگام خرید بلیت با این پیام مواجه می‌شوم: «در این لحظه به دلیل استقبال بسیار زیاد علاقه‌مندان تمام بلیت‌ها در فرآیند خرید توسط کاربران دیگری است که زودتر از شما اقدام به خرید کرده‌اند.» این پیام چه معنی‌ای دارد؟
 • آیا لازم است برای خرید بلیت ثبت‌نام کنم؟
 • فرآیند بلیت‌فروشی به چه شکل است؟
 • برای خرید بلیت چه مدارکی باید آماده کنم؟
 • من به اشتباه بلیت تهیه کردم و یا در روز مسابقه نمی‌توانم به ورزشگاه مراجعه کنم. آیا پس از خرید امکان استرداد و یا اصلاح بلیت وجود دارد؟
 • در یک مسابقه چند بلیت می‌‌توانم خریداری کنم؟
 • فرآیند ورود به ورزشگاه به چه شکل است؟
 • من به خاطر سن کم خود، هنوز کارت ملی ندارم. چگونه می‌توان بلیت تهیه کنم و وارد ورزشگاه شوم؟
 • آیا امکان دارد با کارت ملی شخص دیگری که بلیت را خریداری کرده وارد ورزشگاه شوم؟
 • من کودک خردسال دارم و قصد دارم او را به ورزشگاه بیاورم. از چه سنی به بالا باید برای خرید بلیت اقدام کنم؟
برای خرید بلیت بازی برگشت پرسپولیس و استقلال و نیز پاسخ سوالات بالا و همچنین مطرح کردن سوالات دیگر خود تنها کافی است با کارشناسان مجرب مجموعه از طریق شماره 9099071613 بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ی دیگری تماس بگیرید
نکته مهم: در روز برگزاری بازی ورود به ورزشگاه تنها با کارت ملی امکان‌پذیر است و امکان بازار سیاه وجود ندارد چرا که بلیت‌ها به نام اشخاصی که خریداری کرده‌اند، صادر شده است. بنابراین فریب سایت‌ها و افرادی که مدعی هستند بلیت بازی را می‌فروشند را نخورید و در روز مسابقه نیز اسیر بازار سیاهی که افراد سودجو ایجاد می‌کنند، نشوید. 

3.7/5 - (16 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه footballeticket.ir خرید بلیت بازی پرسپولیس

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. محسن

  بلیط فروشی دارم

  پاسخ
 2. Iman

  چطوری بلیط بخریم

  پاسخ
 3. Iman

  عاااااااااالی

  پاسخ
 4. محمد امین بیات

  چجوری بلیط استادیوم بخرم

  پاسخ
 5. محمد امین بیات

  میخاهم به استادیوم ازادی تهران بروم که بلیط بخرم

  پاسخ
 6. محمد امین بیات

  میخاهم به استادیوم ازادی تهران بروم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی