سایت منتا monta.ir | آزمون آنلاین مُنتا | monta

www.monta.ir | سایت منتا | آزمون آنلاین | مُنتا - آموزش و ارزیابی هوشمند

جهت مشاوره در زمینه سایت منتا monta.ir | آزمون آنلاین مُنتا | monta

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله آموزشی به بیان توضیحات کامل و جامعی در رابطه با www.monta.ir | سایت منتا | مُنتا آموزش و ارزیابی هوشمند پرداخته ایم. سایت منتا، سامانه ای برای دانش آموزان، دبیران و مشاوران و مدارس می باشد. از جمله خدمات  سایت مُنتا می توان به ساخت آزمون های آنلاین و چاپی، امکان دسترسی به بانک سوالات، دسترسی به ویدئو های آموزشی، آزمون های هماهنگ کشوری منتا از پایه ششم تا دوازدهم و … اشاره کرد. کاربران برای استفاده از خدمات سایت مُنتا باید در سامانه ثبت نام نمایند. در ادامه مقاله نحوه ورود به سامانه www.monta.ir و ثبت نام به صورت کامل ارائه داده شده است.

سایت منتا - moshavergroup.com

منتا monta

سایت منتا به نشانی اینترنتی www.monta.ir دارای امکانات و قابلیت های گوناگونی برای معلمان، دانش آموزان و مدارس می باشد. کاربران برای ورود به سامانه منتا و استفاده از خدمات آن باید در سایت منتا عضو شوند و حساب کاربری داشته باشند، ورود کاربران به سامانه با استفاده از نام کاربری یا شماره موبایل و رمز عبور امکان پذیر است.

 برای ورود به سامانه ثبت نام منتا، اینجا کلیک کنید.

 

ورود به سایت منتا monta.ir

www.monta.ir | سایت منتا | مُنتا آموزش و ارزیابی هوشمند دارای بخش های مختلفی از جمله بانک سوال، آمادگی کنکور، منتآزمون، منتآکادمی و کلاس های آنلاین تشکیل شده است. دبیران و مشاوران پس از ثبت نام در سایت منتا و عضویت، می توانند انواع سوالات تستی و تشریحی را برای دانش آموزان طراحی نمایند. دانش آموزان نیز با عضویت در سایت مُنتا ، امکان شرکت در آزمون های فردی و گروهی، خودآزمایی و حل تمرین و دسترسی به فیلم ها و محتواهای آموزشی مربوط به رشته و پایه تحصیلی خود را دارند.

بیشتر بخوانید: سایت مای مدیو

ثبت نام www.monta.ir

نحوه ثبت نام www.monta.ir  در ادامه مقاله بیان شده است. تمامی کاربران از جمله معلمان و مشاوران، دانش آموزان، مدیران مدارس، مراکز و آموزشگاه ها پس از عضویت در سایت منتا و ایجاد حساب کاربری، باتوجه به نقش خود، می توانند از امکانات سامانه www.monta.ir  بهره مند شوند. نحوه ثبت نام در سایت مُنتا به صورت مرحله به مرحله بیان شده است:

 1. برای ثبت نام در سایت منتا در ابتدا وارد سامانه منتا به نشانی اینترنتی www.monta.ir شوید.
 2. پس از ورود به سامانه مُنتا ، بر روی گزینه ورود / ثبت نام کلیک نمایید.
 3. در گام بعدی بر روی گزینه “کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در منتا” کلیک کنید.
 4. اطلاعات خواسته شده شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، انتخاب نقش و …. را وارد کنید.
 5. در آخر، کد ارسال شده به تلفن همراه را در قسمت مربوطه درج نمایید.

پس از تکمیل مراحل فوق، به صفحه اصلی بازگردید و برای ورود به www.monta.ir | سایت منتا ، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. توجه داشته باشید، شماره تلفن همراهی که وارد سایت می کنید ، باید روشن و در دسترس باشد زیرا کد تایید برای آن ارسال می شود.

چگونه از منتا استفاده کنیم

راهنمای تصویری ثبت نام www.monta.ir  سایت منتا به منظور تسهیل و تسریع دسترسی کاربران در ادامه مقاله بیان شده است. کاربران توجه داشته باشند، برای استفاده از خدمات سایت منتا ، حتما باید در سایت www.monta.ir عضو شده و حساب کاربری داشته باشید. راهنمای تصویری ثبت نام در سایت مُنتا  :

 • ورود به سامانه به نشانی اینترنتی www.monta.ir
 • کلیک بر روی گزینه “ورود / ثبت نام”

راهنمای تصویری ثبت نام www.monta.ir 

 • کلیک بر روی گزینه “کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در منتا” مطابق تصویر زیر:

راهنمای تصویری ثبت نام www.monta.ir

 • درج اطلاعات خواسته شده شامل شماره موبایل، نام و نام خانوادگی، نقش خود، فعال کردن تیک حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت منتا
 • کلیک بر روی گزینه “ثبت نام در منتا”

راهنمای تصویری ثبت نام www.monta.ir

 • درج کد تایید ارسال شده به تلفن همراه در قسمت مشخص شده:

راهنمای تصویری ثبت نام www.monta.ir

 • پس از ورود به سامانه منتا www.monta.ir ، می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید:

راهنمای تصویری ثبت نام www.monta.ir

 • در فرم ثبت نام اطلاعات خواسته شده، شامل تعیین جنسیت، پایه تحصیل ، استان و شهر محل تحصیل خود را وارد کنید:

راهنمای تصویری ثبت نام www.monta.ir

 • پس از انجام مراحل فوق، حساب کاربری برای شما ایجاد می شود و با توجه به نقش خود، می توانید به امکانات سامانه www.monta.ir دسترسی داشته باشید:

راهنمای تصویری ثبت نام www.monta.ir

راهنمای ورود به سامانه www.monta.ir

راهنمای ورود به سامانه www.monta.ir، سایت منتا به صورت زیر می باشد. کاربران برای ورود به سامانه منتا پس از عضویت در سایت، باید به صفحه نخست بازگشته و با درج نام کاربری یا شماره موبایل  و رمز عبور، وارد صفحه شخصی خود شوند و از امکانات سایت استفاده نمایند.

راهنمای ورود به سامانه www.monta.ir

ورود کاربر به سامانه آزمون منتا

یک از امکانات مهم سایت منتا ایجاد و برگزاری آزمون است. شما برای استفاده از سایت منتا برای امتحان، می بایست در ابتدا در این سامانه ثبت نام کرده باشید. در قسمت بعدی ساخت آزمون و امتحان را در سامانه منتا، باری شما عزیزان شرح داده ایم.

مُنتا پلتفرم آموزشی هوشمند، آنلاین و دانش‌بنیان است. این مجموعه با استفاده از علوم و ابزارهای جدید و مدرن مثل ماشین‌ لرنینگ و هوش مصنوعی، سعی در ارتقای سطح علمی مدارس، مراکز آموزشی، دبیران و دانش‌ آموزان دارد و در این مسیر از به‌ روزترین متد های آموزشی مثل میکرولرنینگ استفاده می‌ کند.

روش ساخت آزمون در منتا monta

نحوه ساخت آزمون آنلاین www.monta.ir برای کاربران در این مقاله شرح داده شده است. قسمت ساخت آزمون آنلاین در سایت منتا برای تمام کاربرانی که عضو سامانه شده اند، فعال است. جهت ساخت آزمون لازم است، به صورت زیر عمل کنید:

 1. وارد پنل کاربری خود شوید و از منوی بالای سامانه گزینه ارزیابی را انتخاب کنید.
 2. سپس بر روی گزینه “درخواست آزمون” کلیک کنید.
 3. نام آزمون، پایه و رشته تحصیلی خود را وارد کنید.
 4. “موضوع آزمون” را انتخاب کنید و درس های مورد نظر را تعیین نمایید.
 5. “سرفصل” های آزمون منتا را مشخص کنید.
 6. سوالات منتا آزمون از بانک سوالات استخراج و به صورت لیست نمایش داده می شوند.
 7. در نهایت باید هزینه منتا آزمون را با شارژ حساب خود یا به صورت آنلاین پرداخت کنید تا ازمون برای شما فعال شود.

***برای انتخاب سوالات، بر روی گزینه مثبت که پایین هر سوال می باشد کلیک کنید تا سوال ذخیره شود.

***برای حذف سوال، می توانید بر روی گزینه ضربدر کلیک نمایید.

***از منوی سمت راست سایت، می توانید سطح دشواری سوالات را مشخص کنید.

بیشتر بخوانید: سایت شرکت تعاونی سنجش

چگونه در منتا کارنامه بگیریم

چگونه در منتا کارنامه بگیریم؟ منظور از نتایج آزمون منتا، همان کارنامه آزمون هایی است دانش آموزان در سامانه توسط آن ها مورد ارزیابی قرار می گیرند. در این قسمت ویدیوی راهنمای مشاهده کارنامه در سایت منتا را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا قدم به قدم از نحوه دریافت نتایج ازمون منتا، آگاه شوید.

ما در مرکز مشاور گروپ همه روزه از ساعات 8 صبح تا 12 شب، پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهیم بود. کافیست از طریق تلفن ثابت، با شماره زیر تماس بگیرید.

9099071613

اگر به هر دلیلی به تلفن ثابت دسترسی ندارید از طریق باکس تماس در سمت راست صفحه شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم.

اکانت ویژه دمو منتا

برای دریافت یک هفته استفاده رایگان، بر روی لینک کلیک نمایید.

اکانت ویژه دمو منتا مشاور گروپ


پشتیبانی سایت منتا

پشتیبانی سایت منتا پاسخگوی تمامی سوالات شما و ارائه دهنده ی انواع راهنمایی های مربوط به مشکلات کاربران سامانه منتا خواهد بود. در صورتی که هنگام کار با سایت منتها، به مشکلی برخوردید می توانید از پشتیباین سایت منتا کمک بگیرید.

در این قسمت لینک ورود به صفحه ی پشتیبانی سایت منتا را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

برای ورود به صفحه ی پشتیبانی سایت منتا کلیک کنید.

با کلیک روی لینک بالا وارد صفحه ایی مطابق تصویر زیر خواهید شد که با کلیک روی گزینه مشخص شده، وارد صفحه ی چت با پشتیبانی سایت منتا خواهید شد.

پشتیبانی سایت منتا - مشاورگروپ

سایت منتا آزمون

از امکانات سایت منتا www.monta.ir می توان به دسترسی به بانک سوالات گوناگون، خرید کتاب، کلاس های آموزشی، شرکت در آزمون های هماهنگ کشوری، ثبت نام در کلاس های آموزشی اشاره کرد.

هدف اصلی مُنتا ایجاد امکانات برابر آموزشی برای تمامی دانش‌ آموزان کشور می باشد. در سال گذشته بیش از 4000 مدرسه و مرکز آموزشی و 550 هزار دانش‌آموز، مجموعه مُنتا را  به‌ عنوان همراه خودشون در مسیر آموزش انتخاب کردند. مجموعه آموزشی مُنتا همچنین با حذف کاغذ از فرآیند آموزش به حفظ درختان و محیط زیست کمک می کند.

بیشتر بخوانید: سایت سازمان سنجش

بانک تست منتا

اولین و پایه‌ای‌ترین خدمات سایت منتا محتوای آموزشی از قبیل بانک تست منتا، درسنامه، ویدئوهای آموزشی و سایر انواع محتوای آموزشی برای پایه‌های چهارم تا دوازدهم (در سه رشته‌ی ریاضی، تجربی و انسانی) ویژه‌ی نظام جدید و اول دبیرستان تا پیش‌ دانشگاهی ویژه‌ی نظام قدیم است. همچنین بستری فراهم شده تا تمامی متخصصین از سرتاسر کشور بتوانند محتوای آموزشی خود را بدون هیچ واسطه در پلتفرم منتا به اشتراک بگذارند. همچنین، این افراد می‌توانند از طریق محتوای تألیفی خود (پس از تایید ازسوی دپارتمان علمی منتا)، سوالات خود را به‌صورت رایگان، با نام و عکس خود در بانک سؤالات منتا ببینند و به ازای هربار استفاده از سوالات خود توسط کاربران سایت، کسب درآمد کنند.

بانک سوالات منتا علاوه بر سوالات تألیفی دپارتمان علمی منتا و سوالات کنکورهای آزمایشی، آزاد و سراسری و …، شامل سوالات منتخب از برترین ناشرین آموزشی نظیر بیست، تخته سیاه، خوشخوان، دریافت، دکتر شاکری، فار، کاهه، گل‌واژه و نانو می‌باشد.

بانک سوال www.monta.ir  شامل چندصدهزار سوال تستی و تشریحی در تمامی دروس کتب درسی با پوشش‌دهی کامل است. منابع این سوالات به تفکیک مقطع به شرح زیر می‌باشد:

سوالات دوره دوم ابتدایی (از چهارم تا ششم) :

 • سوالات تألیفی دپارتمان علمی منتا
 • سوالات تألیفی برترین دبیران و مؤلفان کشور
 • سوالات ناشرین برتر آموزشی
 • نمونه سوالات آزمون‌های ورودی مدارس
 • نمونه سوالات امتحان نهایی
 • تمامی تمرین‌های کتب درسی

سوالات دوره اول و دوم دبیرستان (از هفتم تا دوازدهم) :

 • سوالات تالیفی دپارتمان علمی منتا
 • سوالات تألیفی برترین دبیران و مؤلفان کشور
 • سوالات ناشرین برتر آموزشی
 • سوالات کنکورهای آزاد، سراسری و خارج از کشور
 • کنکورهای آزمایشی
 • نمونه سوالات آزمون‌های ورودی مدارس
 • نمونه سوالات امتحان نهایی
 • نمونه سوالات المپیادی
 • تمامی تمرین‌های کتب درسی

آمادگی کنکور سایت www.monta.ir

آمادگی کنکور برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم چالش مضاعفی است که منتا آن را به تجربه‌ای شیرین تبدیل می‌کند: هر دانش‌آموز پس از ورود به حساب کاربری خود در منتا و تهیه‌ی محتوای آموزشی موردنظر خود، امکانات و خدمات گوناگونی در اختیار دارد که با استفاده از هرکدام می‌تواند میزان یادگیری خود را در دروس مختلف ارتقا دهد و هرلحظه، روند پیشرفت و نقاط ضعف و قوت خود را مشاهده کند.
دانش‌آموزان می‌توانند با ورود به حساب کاربری خود در منتا در قسمت «خودآزمایی»، از خود آزمون بگیرند؛ یعنی با انتخاب موضوع و سرفصل‌های موردنظر، مرجع و سطح دشواری سوال‌ها و سایر مشخصات آزمون، در یک آزمون زمان‌دار تک‌نفره شرکت کنند و پس از اتمام زمان آزمون، کارنامه و گزارش عملکرد خود را مشاهده کنند.
شبیه‌ساز کنکور امکان جدیدی در سایت منتاست که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد جهت آمادگی کنکور در هر زمان و هر مکان، در یک آزمون مشابه کنکور سال گذشته در یکی از سه رشته‌ی ریاضی، تجربی و انسانی شرکت کنند.
 

آزمون های هماهنگ کشوری monta.ir

آزمون‌های هماهنگ کشوری مُنتا هر سه هفته یک‌بار از پایه‌ ششم تا دوازدهم و در سه رشته‌ ریاضی، تجربی و انسانی به شکل یکپارچه و به‌صورت آنلاین در سراسر کشور برگزار می‌شود. در هفته‌ بعد از هر مرحله آزمون هماهنگ، یک آزمون هوشمند، برمبنای عملکرد هر دانش‌آموز در آزمون هفته‌ گذشته، ویژه‌ی هر شخص و به‌طور شخصی‌سازی ‌شده برگزار می‌شود. بنابراین هر فرد در هر ماه دو بار، یک‌بار به‌صورت هماهنگ با سایر دانش‌آموزان کل کشور و یک‌بار به‌صورت اختصاصی و برپایه‌ نقاط ضعف و قوت خودش سنجیده می‌شوید.
 
در این مقاله به بیان توضیحات کامل و جامعی در رابطه با ثبت نام در www.monta.ir سامانه منتا پرداخته ایم. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با سامانه مُنتا  می توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
بیشتر بخوانید: سایت گاج

سوالات متداول سایت منتا

✔️ منتا چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

✔️سایت منتا ، سامانه ای بسیار کاربردی برای مدارس، دانش آموزان و معلمین است. پایه ترین خدمات این سامانه دسترسی به بانک سوالات ، ساخت انواع آزمون های آنلاین و … می باشد.
در مقاله ما نحوه کار با سایت منتا را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

✔️ ورود کاربر به سامانه آزمون منتا monta.ir چگونه انجام می شود؟

✔️ورود کاربران به سامانه با استفاده از نام کاربری یا شماره موبایل و رمز عبور امکان پذیر است. سایت منتا به نشانی اینترنتی www.monta.ir دارای امکانات و قابلیت های گوناگونی برای معلمان، دانش آموزان و مدارس می باشد. کاربران برای ورود به سامانه منتا و استفاده از خدمات آن باید در سایت منتا عضو شوند و حساب کاربری داشته باشند

✔️ دریافت مشاوره ثبت نام در منتا آزمون monta چگونه است؟

✔️با کلیک روی “ثبت نام در منتا” با صفحه ای روبه رو خواهید شدکه مشاهده میکنید بعد از وارد کردن شماره موبایل و نام و نام خانوادگی، باید بگویید که به چه عنوان وارد وب سایت میشوید که بر همان اساس برای شما حساب کاربری ثبت شود. بعد از تکمیل کردن تمام موارد، روی “ثبت نام در منتا ” کلیک میکنید. جهت دریافت مشاوره ثبت نام در منتا و آموزش تخصصی ویژه مدارس، دانش آموزان، دبیران و مشاوران، با ما تماس بگیرید.

2.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت منتا monta.ir | آزمون آنلاین مُنتا | monta

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی