talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور

سامانه talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور است و کلیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه پیام نور (استعداد درخشان) برای ثبت نام در این دانشگاه باید به این سامانه مراجعه نمایند. به همین دلیل ما این مقاله مشاور گروپ را به معرفی این سامانه و نحوه نام نویسی در آن اختصاص داده ایم. با ما همراه باشید.

talent.pnu.ac.ir

talent.pnu.ac.ir سامانه پذیرش استعدادهای درخشان ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. با انتشار فراخوان پذیرش بدون آزمون در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) کلیه داوطلبان واجد شرایط می بایست در بازه زمانی مقرر شده در اسفند ماه 1401 برای ثبت نام به این سامانه مراجعه نمایند.

با توجه به آخرین اطلاعیه دانشگاه پیام نور، متقاضیان ثبت نام بدون کنکور ارشد و دکتری می توانند به مدت ده روز از روز یکشنبه ۱۴/۱۲/۱۴۰۱ لغایت روز چهارشنبه ۲۴/۱۲/۱۴۰۱ جهت ثبت نام به وب گاه https://talent.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.

سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور

برای ثبت نام و ورود به سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور کافیست آدرس اینترنتی talent.pnu.ac.ir را در نوار آدرس مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود تایپ و جستجو کنید. اولین نتیجه ای که به نمایش در می آید درگاه اینترنتی سامانه مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور است.

البته راه سریعتری هم وجود دارد! به منظور سهولت در انجام کار شما عزیزان لینک مستقیم ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور talent.pnu.ac.ir در جدول زیر قرار گرفته است. برای ورود تنها کافیست روی لینک موجود در جدول زیر کلیک نمایید.

برای ورود به سامانه ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه پیام نور talent.pnu.ac.ir کلیک نمایید.

ثبت نام talent.pnu.ac.ir

همانطور که در بخش های قبلی به آن اشاره کردیم سامانه ثبت نام talent.pnu.ac.ir به منظور ارائه خدمت رسانی به داوطلبان ارشد و دکتری بدون آزمون، اقدام به نام نویسی از متقاضیان می نماید.

بعد از ورود به سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور و مطالعه شرایط و ضوابط، از منوی سمت چپ سایت روی گزینه پرداخت هزینه و ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور Moshavergroup.com

مطابق تصویر ابتدا وضعیت خود را مشخص کنید که آیا دانشجوی کارشناسی، دانش آموخته کارشناسی و یا دانش آموخته کارشناسی ارشد هستید.

سپس فرم اطلاعات ثبت نام در سامانه پذیرش استعداد درخشان پیام نور 1402 – 1403 را پر کرده و اطلاعاتی از قبیل کد ملی، نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه که متعلق به خود داوطلب باشد و همچنین آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. بعد از فعال کردن تیک من ربات نیستم روی گزینه تایید و انتقال به درگاه پرداخت بزنید.

فرم ثبت نام talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور Moshavergroup.com

با ورود به درگاه پرداخت باید هزینه ثبت نام استعداد درخشان پیام نور را به صورت اینترنتی بپردازید و از شماره پیگیری پرداخت را از سامانه talent.pnu.ac.ir را دریافت نمایید. در واقع در صورتی که پرداخت وجه ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1402 – 1403 به مبلغ 1/520/000 ریال معادل 152 هزار تومان با موفقیت همراه باشد، شماره پیگیری پرداخت به شما نمایش داده خواهد شد.

پرداخت هزینه ثبت نام talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور Moshavergroup.com

با تعیین رمز عبور دلخواه خود، حساب کاربری شما در سایت talent.pnu.ac.ir ساخته می شود و برای مراجعه های بعدی باید از بخش ورود به سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور استفاده کنید.

ورود به talent.pnu.ac.ir

اطلاعات لازم برای ورود به talent.pnu.ac.ir شامل نام کاربری (کد ملی داوطلب) و رمز عبور می باشد. بدین ترتیب بعد از وارد شدن به صفحه اصلی سامانه، از منوی سمت چپ روی گزینه ورود به سامانه بزنید تا به صفحه ورود به حساب کاربری منتقل شوید.

ورود به سامانه talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور Moshavergroup.com

حالا مطابق تصویر کد ملی و کلمه عبوری که در هنگام نام نویسی در سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مشخص کرده بودید را وارد نمایید. در صورتی که قصد دارید اطلاعات حساب کاربری شما برای مراجعات بعدی به سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور ذخیره شود تیک مربوطه را فعال کنید و سپس روی گزینه سبز رنگ ورود بزنید.

نحوه ورود به talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور Moshavergroup.com

اگر اطلاعات را به درستی وارد کرده باشید به حساب کاربری talent pnu ac ir خود وارد خواهید شد.

فراموشی رمز عبور talent.pnu.ac.ir

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید می توانید از امکان بازیابی رمز عبور استفاده کنید. برای حل مشکل فراموشی رمز عبور talent.pnu.ac.ir کافیست به صفحه اصلی سامانه پذیرش استعداد درخشان دانشگاه پیام نور وارد شوید.

از منوی سمت چپ روی گزینه ورود به سامانه بزنید تا صفحه ورود به حساب کاربری برای شما به نمایش در آید.

ورود به سامانه talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور Moshavergroup.com

حالا مطابق تصویر روبروی عبارت «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» بر روی کلمه بازیابی رمز عبور کلیک نمایید.

بازیابی رمز عبور talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور Moshavergroup.com

برای بازیابی کلمه عبور talent.pnu.ac.ir می بایست کد ملی و شماره تلفن همراهی که با آن مراحل ثبت نام بدون کنکور پیام نور را انجام داده بودید در کادرهای مشخص شده وارد کنید و سپس روی گزینه بازیابی کلمه عبور بزنید.

نحوه بازیابی کلمه عبور talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور Moshavergroup.com

ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور

سایت ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور talent.pnu.ac.ir است و با آغاز فراخوان پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد ، متقاضیان باید در تاریخ معین شده برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور به سایت talent.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از جمله زمان، شرایط و نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور talent.pnu.ac.ir کلیک نمایید.

ثبت نام دکتری بدون کنکور پیام نور

متقاضیان ثبت نام دکتری بدون کنکور پیام نور هم برای نام نویسی در فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری این دانشگاه باید در بازه زمانی مشخص به بارگذاری مدارک ثبت نام خود در سامانه talent.pnu.ac.ir بپردازند. به همین منظور مقاله ای با همین مضمون نوشته شده است تا در مسیر ثبت نام دکتری بدون آزمون یاریگر شما عزیزان باشد.

برای مشاهده راهنمای تصویری دکتری بدون کنکور دانشگاه پیام نور talent.pnu.ac.ir و اطلاع از زمان، شرایط و نحوه ثبت نام کلیک نمایید.

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور talent.pnu.ac.ir 

فرآیند اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور به این صورت است که مدارک ارسالی داوطلبان پس از دریافت در سامانه مرکز سنجش و آزمون talent pnu ac.ir ، توسط دانشگاه بررسی و بعد از طی نمودن فرایند پذیرش، به تایید نهایی می رسد.

زیرا ارائه مدارک و دارا بودن شرایط استعداد درخشان پیام نور به هیچ عنوان به منزله پذیرش قطعی نبوده و پس از بررسی های علمی مراحل اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور talent.pnu.ac.ir انجام خواهد شد. بدین ترتیب نتایج ارشد بدون کنکور پیام نور از طریق اطلاعیه های سامانه ثبت نام talent pnu ac ir اعلام می گردد. بنابراین نیازی به مراجعه حضوری و یا پیگیری تلفنی نمی باشد.


در اینجا به معرفی سامانه talent.pnu.ac.ir و همچنین نحوه ورود به سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور پرداختیم و امیدواریم مطالعه این مقاله مشاور گروپ به شما کمک کرده باشد که به راحتی برای ثبت نام اینترنتی استعداد درخشان پیام نور در سامانه talent pnu ac ir اقدام نمایید.

اگر سوالی در این رابطه ذهن شما را به خود مشغول کرده و پاسخ آن را در مقاله نیافتید می توانید با کارشناسان دانشگاه پیام نور مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می توانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️سامانه talent.pnu.ac.ir چیست؟

✔️سامانه مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور به نشانی talent.pnu.ac.ir و با هدف ارائه خدمات ثبت نام اینترنتی داوطلبان ارشد بدون کنکور و دکتری بدون آزمون طراحی و تاسیس شده است.

✔️نام کاربری و رمز عبور talent.pnu.ac.ir چیست؟

✔️نام کاربری talent.pnu.ac.ir کد ملی داوطلب است و در هنگام نام نویسی در سایت ثبت نام بدون آزمون پیام نور می توانید رمز عبور دلخواه خود را تعریف کنید. راهنمای ورود به سامانه talent pnu.ac.ir را در این مقاله مشاور گروپ مشاهده نمایید.

✔️زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور سامانه talent.pnu.ac.ir چه تاریخی اعلام شده است؟

✔️برای اطلاع از زمان پذیرش استعداد درخشان دانشگاه پیام نور به متن مقاله مراجعه فرمایید.

5/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه talent.pnu.ac.ir سایت بدون کنکور دانشگاه پیام نور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. تبسم

    سلام
    نتایج استعداد درخشان ارشد پیام نور کی اعلام میشه

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی