ssp.iau.ir سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

ssp.iau.ir سامانه احراز هويت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامي Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه ssp.iau.ir سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ssp.iau.ir سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد است. برای آشنایی با نحوه ورود به سامانه ssp.iau.ir و دریافت نتایج با ما همراه باشید.

دانشگاه آزاد اسلامی به دو شیوه با آزمون و بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی و استعداد درخشان اقدام به پذیرش دانشجو در نوبت مهر و بهمن می نماید. بدین ترتیب کلیه داوطلبانی که با استفاده از روش دوم برای ثبت نام در مقطع ارشد دانشگاه آزاد اقدام نموده اند، حالا باید با مراجعه به سامانه احراز هویت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی نتایج ارشد بدون کنکور خود را دریافت نمایند.

ssp.iau.ir

سامانه ssp.iau.ir تحت عنوان سامانه احراز هویت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مسئولیت اعلام نتایج با آزمون و بدون آزمون، ارائه راهنمایی و پاسخگویی به سوالات مرتبط با آزمون های دانشگاه آزاد را دارد. همچنین کلیه داوطلبانی که برای پذیرش به صورت بدون کنکور و استعداد درخشان در مقطع ارشد ناپیوسته اقدام کرده اند هم برای دریافت نتایج درخواست خود باید به ssp.iau.ir سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج ارشد استعداد درخشان ۱۴۰۱ بهمن ماه اعلام شده است. داوطلبان می توانند با مراجعه سامانه مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه به نشانی ssp.iau.ir از نتیجه خود مطلع شوند.

پیش تر این نتایج از طریق سایت azmoon.net منتشر و به اطلاع شرکت کنندگان می رسید اما به تازگی این دامنه به ssp iau ir منتقل گردیده است.

همانطور که می دانید دانشگاه آزاد اسلامی در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته اقدام به پذیرش داوطلبان می کند. داوطلبانی که قصد ثبت نام و تحصیل در هر یک از دوره های بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) دانشگاه آزاد را دارند با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و آگاهی از شرایط و ضوابط می توانند فرآیند ثبت نام خود را در azmoon.iau.ir انجام دهند.

لازم به ذکر است متقاضیان شرکت در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد (استعداد های درخشان) بایـد رشـته ای متجانس با رشته فارغ التحصیلی دوره کارشناسی خـود را در مجموعه انتخاب نمایند.

ورود به ssp.iau.ir

برای ورود به ssp.iau.ir کافیست آدرس سامانه مرکز سنجش و پذیرش را در نوار آدرس مرورگر خود نوشته و جستجو نمایید. البته راه سریعتر استفاده از لینک مستقیم موجود در تصویر زیر است. روی تصویر کلیک کنید تا مستقیما به سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد منتقل شوید.

ssp.iau.ir سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد Moshavergroup.com

ssp.iau

سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

با مراجعه به سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید نتایج دوره بدون آزمون ارشد ویژه استعدادهای درخشان را دریافت نمایید. ابتدا از لینک تصویر بالا به ssp.iau.ir وارد شوید.

مطابق تصویر روی گزینه اعلام نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد (ویژه استعدادهای درخشان) بهمن ماه کلیک نمایید تا به صفحه اعلام نتایج هدایت گردید.

ssp.iau.ir سامانه اعلام نتایج استعداد درخشان آزاد Moshavergroup.com

در این صفحه جدید، با وارد کردن اطلاعات درخواستی از جمله شماره شناسنامه، سال تولد و کد ملی عبارت امنیتی را در کادر مربوطه درج کنید. با انتخاب گزینه جستجو نتیجه درخواست خود را مشاهده خواهید کرد.

سامانه دریافت نتایج استعداد درخشان آزاد ssp.iau.ir  Moshavergroup.com

زمان اعلام نتایج استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد از 24 بهمن آغاز گردیده است و داوطلبان می توانند برای مشاهده نتایج استعداد درخشان دانشگاه آزاد۱۴۰۱ اقدام نمایند.


موضوع اصلی این مقاله ssp.iau.ir سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد و نحوه دریافت نتایج استعداد درخشان ارشد از سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد بود و امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. اگر برای استفاده از خدمات ssp iau.ir نیاز به راهنمایی های بیشتر داشتید می توانید روی کمک تیم مشاور گروپ حساب باز کنید.

زیرا قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا فرصتی وجود داشته باشد که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

همه روزه حتی روزهای تعطیل رسمی هم از ساعت 8 صبح تا 12 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم. کافیست تلفن ثابت را برداشته و شماره 9099071613 را شماره گیری نمایید.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی سمت چپ سایت مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سامانه ssp.iau

✔️سامانه ssp.iau.ir چیست؟

✔️سایت ssp.iau متعلق به مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد است و اعلام نتایج از جمله نتایج کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد از طریق این سایت انجام می پذیرد.

✔️سایت دریافت نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد کدام است؟

✔️نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده و کلیه داوطلبان باید در زمان مقرر به ssp.iau.ir.result مراجعه نمایند.

✔️نتایج استعداد درخشان دانشگاه آزاد چه زمانی منتشر می شود؟

✔️زمان اعلام نتایج استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه آغاز گردیده است و داوطلبان می توانند برای مشاهده نتایج استعداد درخشان ارشد آزاد اقدام نمایند.

4/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ssp.iau.ir سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. فاطمه

    سلام وقت بخیر.
    نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد ما اعلام شد ولی فقط اسم دو نفر اومده از دانشگاه. ولی هنوز اسامی ما نیومده در حالی که دانشگاه آزاد ما نیاز ب دانشجو در مقطع ارشد داره. از طرف دانشگاه هم بهمون اعلام شد ک در حال پیگیری هستیم ک چرا جواب بقیه نیومده هنوز.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی