sanjeshp.ir | مرکز سنجش آموزش پزشکی

sanjeshp.ir | مرکز سنجش آموزش پزشکی

جهت مشاوره در زمینه sanjeshp.ir | مرکز سنجش آموزش پزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ورود به سایت sanjeshp.ir | مرکز سنجش آموزش پزشکی در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون های مقطع کارشناسی ارشد و دکتری علوم پزشکی و یا آزمون های دستیاری پزشکی و … را دارند، باید به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایند. راهنمای ورود به سامانه مرکز سنجش پزشکی در ادامه مقاله بیان شده است. با ما همراه باشید.

sanjeshp.ir | مرکز سنجش آموزش پزشکی

جذب داوطلبان در آزمون های علوم پزشکی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ؛ از طریق سایت sanjeshp.ir | مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می پذیرد. داوطلبان برای آگاهی از رشته های تحصیلی وزارت بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، آگاهی از زمان و نحوه برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، دکتری وزارت بهداشت، آزمون MHLE ، دستیاری تخصصی پزشکی ، پزشک خانواده ، فلوشیپ و … باید به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp مراجعه نمایند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی

داوطلبان برای ثبت نام رشته های علوم پزشکی و آگاهی از اطلاعیه های ثبت نام باید به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه نمایند. تمامی مراحل ثبت نام آزمون های مذکور، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اعلام نتایج از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir انجام می پذیرد.

sanjeshp.ir

نشانی سایت مرکز سنجش پزشکی ، sanjeshp.ir می باشد. داوطلبان برای ثبت نام هریک از مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت باید به سایت sanjeshp.ir مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینتنرنتی انجام دهند. سایت سنجش پزشکی دارای بخش های گوناگونی می باشد که در ادامه بیان شده است.

sanjeshp.ir کارشناسی ارشد

در ابتدا به بیان توضیحاتی در رابطه با بخش sanjeshp.ir کارشناسی ارشد پرداخته ایم. داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در رشته های تحصیلی کارشناسی ارشد وزات بهداشت را دارند؛ برای آگاهی از شرایط ثبت نام، دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی باید در زمان اعلام شده به سایت مرکز سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp بخش کارشناسی ارشد مراجعه نمایند.

پس از برگزاری آزمون داوطلبان برای مشاهده نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت باید در زمان تعیین شده به سایت sanjeshp.ir مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده نتایج آزمون را مشاهده نمایند.

sanjeshp.ir دکتری

ثبت نام کنکور دکتری وزارت بهداشت (sanjeshp.ir دکتری) مانند ثبت نام آزمون های سایر مقاطع در وزارت بهداشت بر عهده سازمان سنجش و آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir است. داوطلبان شرکت در این آزمون می توانند برای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت در زمان مقرر، به سایت سنجش مختص وزارت بهداشت مراجعه نمایند.

بخش دکتری سایت سنجش پزشکی دارای سه قسمت ، ph.D اعزام ، دکتری تخصصی ph.D ، دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی می باشد. داوطلبان برای ثبت نام و آگاهی از دستورالعمل های ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و مشاهده نتایج آزمون باید به بخش sanjeshp.ir دکتری مراجعه نمایند.

بخش دندانپزشکی سایت سنجش پزشکی

در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با بخش دندانپزشکی سایت سنجش پزشکی  پرداخته ایم. بخش دندانپزشکی سایت مرکز سنجش sanjeshp.ir ، شامل قسمت های “دانشنامه تخصصی دندانپزشکی” ، “دستیاری دندانپزشکی sanjeshp “ ، “جایابی دندانپزشکی” ، “ملی دندانپزشکی” و “ارتقا دندانپزشکی” می باشد.

داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در هریک از آزمون های فوق را دارند، برای آگاهی از دستورالعمل های ثبت نام و آگاهی از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و زمان برگزاری آزمون باید به سایت مرکز سنجش sanjeshp مراجعه نمایند.

بخش داروسازی سایت سنجش پزشکی

بخش داروسازی سایت سنجش پزشکی sanjeshp.ir ، شامل آزمون های “ارزشیابی داروسازی” ، “ارتقاء داروسازی” ، “ph.D داروسازی” و “آزمون جامع داروسازی” می باشد. داوطلبانی که قصد ثبت نام در هریک از آزمون های فوق را دارند، برای آگاهی از شرایط ، نحوه و زمان ثبت نام باید به سایت مرکز آموزش سنجش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp مراجعه نمایند.

نتایج آزمون های ذکر شده نیز از طریق سایت سنجش پزشکی قابل مشاهده می باشد. داوطلبان در صورت فراموشی کدرهگیری ثبت نام نیز می توانند از طریق سایت sanjeshp ، کدرهگیری ثبت نام را بازیابی نمایند.

sanjeshp.ir فلوشیپ

داوطلبان برای آگاهی از اطلاعیه های ثبت نام و برگزاری آزمون فلوشیپ باید به سایت sanjeshp.ir فلوشیپ بخش ، “تخصصی و فوق تخصصی پزشکی” مراجعه نماییند. تمامی اطلاعیه های مربوط به دستورالعمل ثبت نام آزمون فلوشیپ، ظرفیت آزمون فلوشیپ، زمان ثبت نام و برگزاری آزمون از طریق سایت sanjeshp قابل پیگیری می باشد.

بخش تخصصی و فوق تخصصی پزشکی sanjeshp.ir

بخش تخصصی و فوق تخصصی پزشکی sanjeshp.ir ، سایت سنجش پزشکی شامل آزمون های ، “دانشنامه تخصصی پزشکی” ، “دانشنامه فوق تخصصی پزشکی” ، “دستیاری تخصصی پزشکی” ، “ارتقا دستیاری و گواهینامه تخصصی” ، “پزشک خانواده” ، “فلوشیپ” و ” MPH” می باشد.

تمامی اطلاعیه های مربوط به زمان ثبت نام، تمدید مهلت ثبت نام ، شرایط و نحوه ثبت نام، زمان برگزاری آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتایج آزمون های بیان شده از طریق سایت sanjeshp.ir و بخش تخصصی و فوق تخصصی پزشکی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قابل مشاهده خواهد بود.

آزمون زبان MHLE سایت سنجش پزشکی

تمامی مراحل ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و همچنین مشاهده نتایج آزمون زبان MHLE  از طریق سایت سنجش پزشکی sanjeshp.ir انجام می پذیرد. فارغ التحصیلان و دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های زیر نظر وزارت بهداشت هستند می بایست پیش از ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی (ph.D)، در این آزمون شرکت کرده و نمره قبولی را کسب نمایند.

از لحاظ سطح علمی، این آزمون بسیار شبیه به آزمون TOEFL (تافل) بوده و گواهی آن دارای دو سال اعتبار می باشد. علاقه مندان به شرکت در این آزمون با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور بخش MHLE ، در زمان مقرر، می توانند نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

آزمون ملی سایت سنجش پزشکی sanjeshp

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون ملی پزشکی می باشند، باید به بخش آزمون ملی سایت سنجش پزشکی sanjeshp مراجعه نمایند و ثبت نام خود را به صورت اینتنرنتی انجام دهند. تمامی مراحل آزمون ملی پزشکی که به منظور ارزیابی دانش و مهارت فارغ التحصیلان رشته پزشکی خارج از کشور برگزار می شود ، از طریق سایت سنجش پزشکی sanjeshp.ir انجام می شود.

sanjeshp.ir کارت ورود به جلسه

داوطلبانی که در هریک از آزمون های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، دکتری وزارت بهداشت، آزمون ملی پزشکی، آزمون فلوشیپ و … ثبت نام کرده اند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باید به بخش sanjeshp.ir کارت ورود به جلسه ، در هریک از بخش های مربوطه مراجعه نمایند و با درج اطلاعات خواسته شده نتایج آزمون را مشاهده نمایند.

www.sanjeshp.ir تقویم آزمون

داوطلبان برای مشاهده تقویم آزمون های علوم پزشکی ؛ باید به سایت www.sanjeshp.ir بخش تقویم آزمون مراجعه نمایند. برای ورود به بخش “تقویم آزمون” در سایت sanjeshp لازم است از طریق منوی بالای صفحه، بر روی گزینه “تقویم آزمون” کلیک نمایید.

sanjeshp.ir منابع آزمون

داوطلبان برای آگاهی از منابع ارشد وزارت بهداشت، منابع دانشنامه تخصصی دندانپزشکی، منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی، منابع ملی دندانپزشکی، منابع جامع داروسازی و … باید به سایت sanjeshp.ir بخش منابع آزمون مراجعه نمایند .برای ورود به بخش “منابع آزمون” در سایت sanjeshp لازم است از طریق منوی بالای صفحه، بر روی گزینه “منابع آزمون” کلیک نمایید.

برای ورود به سایت سنجش آموزش پزشکی ، می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

sanjeshp.ir

بیشتر بخوانید: جهت آشنایی با سامانه موحد mohed.behdasht.gov.ir وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کلیک کنید.

در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با هریک از بخش های سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی sanjeshp.ir پرداخته ایم. داوطلبانی که ممتقاضی ثبت نام در هریک از آزمون های مذکور می باشند، برای آگاهی از جزئیات ثبت نام لازم است به سایت سنجش پزشکی مراجعه نمایند. در صورت بروز مشکل برای ورود به سایت sanjeshp می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

برای ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت به چه سایتی مراجعه کنیم؟

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از طریق سایت sanjeshp انجام می شود.

برای آگاهی از منابع آزمون رشته های علوم پزشکی به چه سایتی مراجعه کنیم؟

منابع آزمون تمامی آزمون های علوم پزشکی وزارت بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش پزشکی قابل مشاهده و دریافت می باشد.

برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون ملی پزشکی به چه سایتی مراجعه کنیم؟

تمامی اطلاعیه های مربوط به زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ملی پزشکی از طریق سایت سنجش پزشکی قابل پیگیری می باشد.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه sanjeshp.ir | مرکز سنجش آموزش پزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی