epay.sanjesh.org خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 بدون رمز دوم پویا

sanjesh.org خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 بدون رمز دوم پویا,دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 + راهنمای کامل ثبت نام کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه epay.sanjesh.org خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 بدون رمز دوم پویا

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

sanjesh.org خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 بدون رمز دوم پویا,دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 + راهنمای کامل ثبت نام کنکور سراسری 99 

 توجه :  با اعلام آخرین اطلاعیه بانک مرکزی مبنی بر لزوم فعال سازی رمز دوم پویا تا پایان دی ماه 98 ؛ خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری صرفا با داشتن رمز دوم پویا امکانپذیر می باشد . لذا تیم مشاورگروپ به داوطلبان توصیه میکند هر چه سریعتر اقدام به فعال سازی رمز دوم پویا نمایند تا مشکلی در ثبت نام نداشته باشند .

در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در زمینه ثبت نام کنکور سراسری 99 میتوانید با کارشناسان مجموعه مشاورگروپ تماس بگیرید ...


دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 + راهنمای کامل ثبت نام کنکور سراسری 99 

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 + راهنمای کامل ثبت نام کنکور سراسری 99

sanjesh.org خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 بدون رمز دوم پویا :   مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور سراسری قبل از اقدام به ثبت نام جهت اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون سراسری الزامی است.

sanjesh.org خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 بدون رمز دوم پویا : داوطلبان کنکور سراسری به منظور اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و دفترچه ثبت نام کنکور سراسری را دانلود نمایند . این دفترچه به بررسی شرایط عمومی و اختصاصی ، سهمیه ها و نحوه ثبت نام کنکور سراسری پرداخته و هم زمان با آغاز فرایند ثبت نام منتشر می شود . ​

دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 1399

(جهت دانلود بروی لینک فوق کلیک کنید ...)

زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

زمان و نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

sanjesh.org خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 بدون رمز دوم پویا :  هر ساله دفترچه ثبت نام کنکور سراسری توسط سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قبل از شروع فرایند ثبت نام بر روی سایت قرار می گیرد . با توجه به زمان ثبت نام کنکور در سال گذشته ، زمان انتشار این دفترچه احتمالا اواخر بهمن ماه می باشد .

طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ از تاریخ ۱۶ بهمن تا ۲۴ بهمن ۹۸ خواهد بود. جهت ثبت نام نیز طبق اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹، به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. سپس از منوی سمت راست گزینه “سراسری” را انتخاب کنید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99


در صفحه جدید بر روی لینک “ثبت نام کنکور سراسری” کلیک کنید.در مرحله بعد بایستی اقدام به خرید کارت اعتباری نمایید. برای انجام این کار باید بر روی لینک “خرید سریال ثبت نام” کلیک نموده و مطابق تصویر اطلاعات خواسته شده را ثبت کنید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

در این مرحله می بایست هزینه ثبت نام کنکور سراسری را از طریق کارت های عضو شبکه شتاب، پرداخت نمایید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

پس از واریز هزینه ثبت نام و دریافت کد پیگیری، مجددا به سایت ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ بازگشته و شماره سریال را در فیلد مربوطه درج کنید. پس از انجام تمام مراحل فوق بایستی نوع مدرک دیپلم خود را انتخاب و بر روی “تایید” کلیک کنید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

سپس همانند تصویر زیر بایستی کد سوابق تحصیلی دیپلم و کد دانش آموزی خود را در فیلدهای مشخص شده درج کنید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

سپس عکس داوطلب را بارگذاری نمایید.

فرم ثبت نام پیش روی شما قرار خواهد گرفت. فرم ثبت نام را تکمیل کنید. شماره پرونده و کد پیگیری را پرینت گرفته و تا پایان مراحل پذیرش در کنکور سراسری نزد خود نگه داری نمایید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99  : 

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99  :

شرایط ثبت نام کنکور سراسری 99

داوطلبانی مجاز به ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری ۹۹ خواهند بود که دارای شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه باشند. شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ عبارتنداز :

شرایط عمومی


اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
پذیرش جمهوری اسلامی ایران از سوی داوطلب و عدم دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران. شایان به ذکر است در صورتی که داوطلب سابقه دشمنی با جمهوری اسلامی را داشته باید تغییر نظر او ثابت شود
عدم اعتیاد به مواد مخدر
دارا بودن سلامت جسمی داوطلب متناسب با رشته مورد درخواست
عدم اشتهار به فساد اخلاقی و حفظ شئونات اخلاقی و اسلامی
عدم سابقه حضور در سازمان های غیرقانونی و غیراخلاقی


شرایط اختصاصی


داوطلب دارای مدرک چهار ساله نظام قدیم یا دارای مدرک پیش دانشگاهی که حداکثر تا تاریخ ۹۹/۶/۳۱ اخذ کرده و یا دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی) باشد.

دانشجویان دوره های روزانه در صورتی حق شرکت در کنکور سال ۱۳۹۹ را خواهند داشت که تا اسفند ماه سال ۱۳۹۸ اقدام به انصراف از تحصیل در دانشگاه محل تحصیل خود نمایند. (داوطلبان مشغول به تحصیل در دوره های غیرروزانه، بدون نیاز به انصراف می توانند در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ ثبت نام و شرکت نمایند.)
داوطلب اگر از سال ۱۳۶۴ تاکنون ۲ بار در کنکور سراسری شرکت کرده و در دوره های روزانه پذیرفته شده باشد، مجاز به ثبت نام نخواهد بود.
متقاضیان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی) در رشته های علوم پزشکی، برای شرکت در کنکور سراسری ۹۹ بایستی طرح نیروی انسانی خود را برای ورودی مهر ۹۹ تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۹ و برای ورودی بهمن ۹۹ تا ۳۰ بهمن ۹۹ به اتمام برسانند.
داوطلبان «آقا» می بایست دارای گواهی پایان خدمت، معافیت دائم یا موقت و یا دارای معافیت تحصیلی باشند.

مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری 99

مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری  99  عبارتنداز :

یک قطعه عکس
کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی
معدل فارغ التحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی
کد دانش آموزی
کد منطقه دیپلم و پیش دانشگاهی
کد پستی ، آدرس محل سکونت و شماره تماس
کد رهگیری کارت اعتباری ثبت نام
کدپیگیری مربوط به سهمیه رزمندگان ایثارگری
کد ۱۳ رقمی مربوط به اتباع غیر ایرانی
تشکیل پرونده در سازمان بهزیستی برای داوطلبان دارای معلولیت
کد نظام وظیفه برای داوطلبان آقا


تعریف اصطلاحات دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99


در ادامه تعریف برخی از اصطلاحات موجود در دفترچه ذکر گردیده است :

گروه آزمایشی : رشته های مختلف تحصیلی آموزش عالی با توجه به مواد امتحانی آزمون سراسری به پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی مطابق جداول شماره ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶ تقسیم می شوند.
کارنامه فارغ التحصیلی دوره متوسطه : کارنامه ای است که کلیه نمرات و سوابق تحصیلی از بدو ورود به دوره تحصیلی متوسطه تا هنگام فارغ التحصیلی را شامل می شود و پس از فارغ التحصیلی برای دانش آموز صادر می گردد.
دانش آموز دوره نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ : به کسی اطلاق می شود که هم اکنون در دوره آموزشی نظام جدید پایه دوازدهم مشغول به تحصیل بوده و حداکثر تا پایان شهریور ۱۳۹۹ پایه دوازدهم را با موفقیت خواهد گذرانید و موفق به دریافت دیپلم متوسطه نظام آموزشی جدید خواهد شد.
کد دانش آموزی : منظور از کد دانش آموزی، شماره های ۸ تا ۱۰ رقمی است. این شماره بر روی کارنامه تحصیلی سالانه یا کارنامه فارغ التحصیلی دوره متوسطه و یا پیش دانشگاهی درج شده است.
کد مناطق و نواحی اخذ دیپلم : منظور از کد منطقه و یا ناحیه اخذ دیپلم عددی چهار رقمی است که دانش آموز نظام جدید آموزش متوسطه در آن منطقه یا ناحیه فارغ التحصیل شده است. این کد در کادر بالای برگ کارنامه فارغ التحصیلی ، مقابل منطقه/ناحیه درج شده است.
شاخه تحصیلی : دانش آموزان دوره متوسطه در یکی از شاخه های نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش فارغ التحصیل می شوند، عنوان شاخه در کادر بالای کارنامه مشخص شده است. شایان ذکر است تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری صرفا شامل شاخه نظری می شود.
شماره پرونده : شماره پرونده یک عدد ۷ رقمی است که پس از پایان مراحل ثبت نام، از طریق سایت سنجش به هر داوطلب داده می شود.
کد پیگیری : کد پیگیری شامل یک کد ۱۶ رقمی است که پس از پایان مراحل ثبت نام از طریق سایت به هر داوطلب داده می شود.

شرایط ثبت نام دانشجویان اخراجی در کنکور 99 :

دانشجویان اخراجی و همچنین دانشجویان دوره كارشناسی كه مدرک معادل كاردانی را دریافت نموده اند و از ادامه تحصیل انصراف داده اند در صورت تسویه حساب كامل با دانشگاه مربوطه ، اداره كل امور دانشجویان و صندوق رفاه دانشجویان وزارت ذیربط و همچنین در صورت نداشتن مشكل نظام وظیفه می توانند در کنکور 99 ثبت نام کنند .

شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان دوره روزانه کنکور 98 :

پذيرفته شدگان در دوره روزانه کنکور 98 اعم از رشته های متمركز و يا نيمه متمركز در صورت شرکت در کنکور 99 ، تنها مجاز به انتخاب رشته در دوره های غير روزانه ( شبانه ( نوبت دوم )، دانشگاه آزاد اسلامی ، نيمه حضوری ، پيام نور، غيرانتفاعی ، ظرفيت مازاد ، پرديس خودگردان و مجاز ی ) هستند و فقط در اين دوره ها گزينش خواهند شد .

شرایط مشمولین طرح نیروی انسانی مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

داوطلبانی که رشته فارغ التحصیلی آن ها در یکی از مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری عمومی در ردیف رشته های مورد نیاز وزارت بهداشت باشد ، می بایست جهت شرکت کنکور ۹۹ وضعیت خدمت قانونی طرح نیروی انسانی خود را دقیقا مشخص نمایند . چنان چه داوطلب در کلیه مراحل قبل و بعد از آزمون و دوران تحصیل واجد شرایط نباشد ، قبولی فرد لغو می گردد .

فارغ التحصيلان دوره كاردانی رشته های تحصيلی گروه آموزشی پزشكی به شرطی می توانند در کنکور 99 شـركت نمايند كـه خـدمات قـانونی مقـرر را تـا تـاريخ 31/6/1399 و يـا 30/11/1399 بـه پايـان برسـانند .

​داوطلبانی که دارای طرح اجباری هستند ، در صورت قبولی در یکی از رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی طرح آنها به تعویق افتاده و می توانند ادامه تحصیل دهند و خدمات قانون خدمت خود را پس از اتمام تحصيل با تعهدات خدمت مقطع جديد انجام دهند ، اما اگر در رشته هایی غیر از رشته های مذکور پذیرفته شوند قبولی آن ها لغو شده و می بایست ابتدا طرح خود را بگذرانند .

رشته های مورد نیاز وزارت بهداشت که مشمول طرح نیروی انسانی بوده و خدمات مربوط به طرح را باید به صورت اجباری انجام دهند عبارتند از :

پزشکی ، دندانپزشكی ، داروسازی ، پرستاری ، اتاق عمل ، هوشبری ، راديولوژی ، علوم آزمايشگاهی ، فوريتهای پزشكی .

شرایط مشمولین نظام وظیفه مندرج در دفترچه ثبت​ کنکور سراسری 99

براساس ضوابط اعلام شده در دفترچه ثبت نام سراسری 99 داوطلبان مرد متقاضی شرکت در کنکور 99 می بایست وضعیت نظام وظیفه عمومی خود را مشخص کرده و سپس برای ثبت نام اقدام کنند . مشمولان دارای شرایط زیر مجاز به شرکت در کنکور 99 نمی باشند .

مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نبوده و در صورت شرکت در آزمون و قبولی در دانشگاه ، معافیت تحصیلی برای آن ها صادر نگردیده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام آن ها نمی باشند .

دانشجویان اخراجی دانشگاه ها تا پایان خدمت دوره ضرورت و یا اخذ معافیت دائم ، مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند .

مشمولانی كه در مقطع كاردانی فارغ التحصيل شده اند ، مجاز به شركت در کنکور سراسری نمی باشـند . ايـن افـراد فقـط مـی تواننـد در مقطـع كارشناسـی ناپيوسته ( كاردانی به كارشناسی ناپيوسته ) تحصيل خود را ادامه دهند .

اما بر اساس مصوبه دیوان ، استثنایی در این زمینه قائل شده اند که اگر فرد در آزمون مذکور پذیرفته شده یکی از رشته های دکتری عمومی ( پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و دامپزشکی ) یا کارشناسی ارشد پیوسته باشد بدون هیچ محدودیتی می تواند برای ثبت نام در دانشگاه محل قبولی اقدام نماید .

معافيت تحصيلی برای هر مقطع فقط يک بار صادر می شود . بنابراين فارغ التحصيلان هر مقطع مجاز به تحصيل مجـدد در همـان مقطـع نمـی باشـند .
نکته : فارغ التحصيلان مقطع كاردانی مجاز به شروع به تحصيل در مقاطع كارشناسی پيوسته ، كارشناسی ارشد پيوسته و دكتری پيوسته نمی باشند .

سنوات مجاز تحصيل در مقاطع : كاردانی 5 / 2 سال ، كارشناسی پيوسته 5 سال ، كارشناسی ارشد پيوسته 6 سال و دكترای پيوسته 8 سال است .

در صورت نیاز جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره تحصیلی مشاورگروپ تماس حاصل فرمایید.54545


اگر سوالی در این زمینه داشتید در قسمت نظرات انتهای همین صفحه سوال رو ارسال کنید (قبل از ثبت و ارسال سوال، حتما به مقاله ستاره بدید) مشاوران مجرب مرکز مشاورگروپ به سوالات شما پاسخ خواهند داد.
1/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه epay.sanjesh.org خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 بدون رمز دوم پویا

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی