sampad.medu.ir | پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان

sampad.medu.ir | پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان

جهت مشاوره در زمینه sampad.medu.ir | پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با سایت sampad.medu.ir | پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان پرداخته ایم. پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان یکی از سایت های مطرح میان دانش آموزان نخبه و استعدادهای درخشان می باشد. معاونت پرورش استعدادهای درخشان یا (سمپاد)، یکی از معاونت‌ های مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌ پژوهان جوان است.

این معاونت نهادی است که بر امور تحصیلی دانش‌ آموزان مستعد و با بهره هوشی بالا نظارت می‌کند. اما در زبان عمومی و بین دانش آموزان به موسسه تیزهوشان معروف است. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با خدمات و نحوه ثبت نام در پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان sampad.medu.ir با ما همراه باشید.

sampad.medu.ir | پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان

سامانه sampad.medu.ir | پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان یکی از سایت های مطرح در میان دانش آموزانی است که قصد تحصیل در مدارس خاص را دارند. مرکز ملی استعدادهای درخشان (تیزهوشان) دارای مدرسه‌ های دبیرستان دوره اول و دوم دخترانه و پسرانه در شهر های پرجمعیت‌ تر می باشد.

سمپاد دانش‌ آموزان خود را در دو مقطع متوسطه اول و دوم از طریق برگزاری آزمون ورودی که عمدتا مبتنی بر ارزیابی هوش، دانش ریاضیات و علوم است انتخاب می‌ کند. گزینش در مدارس سمپاد sampad.medu.ir بر اساس آزمون و در دو مقطع متوسطه اول و دوم برگزار می‌ شود.

sampad.medu.ir

نشانی اینتنرنتی پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان sampad.medu.ir می باشد. دانش آموزان برای آگاهی از اطلاعیه های ثبت نام ، نحوه ثبت نام ، ثبت نام آزمون ورودی تیزهوشان ، مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی و اعتراض به نتایج تیزهوشان باید به سایت sampad.medu مراجعه نمایند. ورود به پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان از طریق نام کاربری و رمزعبور امکانپذیر است.

دانش آموزانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان (استعدادهای درخشان) را دارند؛ در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام باید در زمان اعلام شده به سایت sampad.medu.ir مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان

سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان sampad.medu.ir دارای بخش های گوناگونی برای کاربران می باشد. از جمله قسمت های پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان می توان به "بنیاد ملی نخبگان" ، "جشنواره جوان خوارزمی بخش دانش آموزی" ، "باشگاه دانش پژوهان جوان" ، "دبیرخانه راهبری گروه های آموزشی و تربیتی سمپاد" و "سامانه دریافت فیش حقوقی کارکنان" اشاره کرد.

دانش آموزان سمپاد هفتم و سمپاد نهم ،  برای ورود به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان می توانند از طریق سامانه sampad.medu.ir ، وارد درگاه ثبت نام وزارت آموزش و پرورش شوند و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.

دانش آموزان برای آگاهی از زمان برگزاری آزمون ها، منابع آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، دانلود سوالات و کلید آزمون ، آگاهی از دستورالعمل ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ، باید به سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان (سمپاد) به نشانی sampad.medu.ir مراجعه نمایند.

ورود به سایت سمپاد sampad.medu.ir

راهنمای ورود به سایت سمپاد sampad.medu.ir به منظور آگاهی بیشتر کاربران به صورت گام به گام در ادامه بیان شده است. ورود به سایت سمپاد از طریق نام کاربری و رمزعبور امکان پذیر است.

راهنمای ورود به سایت سمپاد:

1588677335 64برای ورود به سایت سمپاد به نشانی sampad.medu.ir مراجعه نمایید.

1588677335 64از طریق منوی بالای صفحه (سمت راست) بر روی گزینه "ورود" کلیک کنید.

1588677335 64نام کاربری و گذرواژه خود را برای ورود به سامانه در قسمت مربوطه درج کنید.

1588677335 64بر روی گزینه "ورود" کلیک نمایید.

نام کاربری و رمزعبور سامانه سمپاد

ورود به سامانه sampad.medu.ir از طریق نام کاربری و رمزعبور سامانه سمپاد امکانپذیر است. نام کاربری برای ورود به سامانه سمپاد همان کدملی دانش آموز می باشد. رمزعبور سامانه سمپاد همان رمزعبور همگام است. در صورت فراموشی رمزعبور همگام برای ورود به سامانه sampad.medu می توانید با شماره 9099071614 تماس گرفته و رمزعبور خود را بازیابی نمایید.

ثبت نام تیزهوشان در سایت sampad.medu.ir

راهنمای تصویری ثبت نام تیزهوشان در سایت sampad.medu.ir در این مقاله ارائه داده شده است. دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس خاص استعدادهای درخشان (تیزهوشان) را دارند، باید در زمان اعلام شده به سایت سمپاد مراجعه نمایند و ثبت نام خود را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

راهنمای ثبت نام مدارس تیزهوشان در سایت سمپاد :

  • برای ثبت نام مدارس تیزهوشان به سایت سمپاد به نشانی sampad.medu.ir مراجعه نمایید.
  • بر روی گزینه "ورود" کلیک کنید:

ثبت نام تیزهوشان در سایت sampad.medu.ir

  • نام کاربری (کدملی دانش آموز) و گذرواژه (رمزعبور همگام) را وارد کنید و بر روی گزینه "ورود" کلیک کنید:

ثبت نام تیزهوشان در سایت sampad.medu.ir

پس از ورود به سامانه اطلاعات خواسته شده را درج نموده و ثبت نام خود را انجام دهید.

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان می توانید به سایت azmoon.medu.ir نیز مراجعه نمایید. برای ورود به سایت استعدادهای درخشان، می توانید نشانی azmoon.medu.ir را در مرورگر خود جستجو کنید. یا می توانید به سایت sampad.medu.ir مراجعه نموده و از طریق منوی سمت چپ ، بر روی گزینه "ورود به سامانه ثبت نام آزمون مدارس استعدادهای درخشان" کلیک کنید.

لینک مستقیم ورود به پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان (سمپاد)

سایت اعلام نتایج استعدادهای درخشان sampad.medu.ir

دانش آموزان برای ورود به سایت اعلام نتایج استعدادهای درخشان باید به نشانی sampad.medu.ir مراجعه نمایند. چند هفته پس از برگزاری آزمون تیزهوشان نتایج آزمون از طریق سایت سمپاد قابل مشاهده خواهد بود. دانش آموزان پس از آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان لازم است به سایت سمپاد مراجعه نموده و پس از ورود به سامانه؛ نتایج آزمون را مشاهده نمایند.

دانش آموزانی که به نتایج آزمون خود اعتراض دارند؛ لازم است در زمان اعلام شده به پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان sampad.medu.ir مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایند.


در این مقاله به بیان توضیحات کامل و جامعی در رابطه با پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان sampad.medu.ir پرداخته ایم. ورود به سایت سمپاد از طریق نام کاربری و رمزعبور همگام امکانپذیر است. در صورت فراموشی رمزعبور همگام یا بروز مشکل برای ورود به سایت سمپاد و ثبت نام مدارس تیزهوشان می توانید با مشاوران مجرب مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

اطلاعات لازم برای ورود به سایت سمپاد چیست؟

دانش آموزان برای ورود به پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان نیاز به نام کاربری و رمزعبور دارند.

نشانی سایت سمپاد چیست؟

نشانی سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان ، sampad.medu.ir می باشد.

چگونه وارد سایت سمپاد شویم؟

راهنمای ثبت نام و ورود به سایت سمپاد در این مقاله ارائه داده شده است.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه sampad.medu.ir | پورتال مرکز ملی استعدادهای درخشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی