request.sanjesh.org سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

request.sanjesh.org | سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

جهت مشاوره در زمینه request.sanjesh.org سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

قصد داریم در این مقاله به موضوع مهم سیستم پاسخگویی سازمان سنجش request.sanjesh.org بپردازیم. تمامی نکات ثبت‌نام و دیگر امکانات این سامانه به سمع و نظر شما خواهد رسید. با ما همراه باشید. در صورت وجود هرگونه سؤال تنها کافی است با مشاوران مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس گرفته و از آخرین نکات سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش اطلاع کامل کسب نمایید.

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

برای ارسال در خواست باید از request.sanjesh.org اقدام فرمایید.

 • این سیستم برای برقراری ارتباط هرچه بهتر و سریعتر و پاسخگویی مناسب به شما راه اندازی شده است
 • با توجه به اینکه ممکن است سوال شما جزو سوالات متداول  در ثبت نام و یا اعلام نتایج آزمون ها باشد می توانید پاسخ سوال خود را همین حالا از کارشناسان مجرب مجموعه و از طریق شماره تماس 9099071613 دریافت کنید.
 • برای اینکه بتوانید درخواست، سوال، اعتراض و … را ارسال نمایید باید عضو اين سامانه request.sanjesh.org شويد و به محيط کاربري خود وارد شويد

سازمان سنجش آموزش کشور در ابتدا با هدف تعیین نحوه گزینش دانشجویان برای ورود به دانشگاه‌ ها تاسیس و بعد از آن با هدف گزینش دانشجو برای آزمون های مختلف کنکور سراسری ، کارشناسی ارشد ، کاردانی به کارشناسی ، کاردانی فنی و حرفه‌ ای ، جامع علمی کاربردی ، دکتری تخصصی ، پیام نور ، آزمون های بین الملل ، استعداد درخشان ، آزمون tolimo  و سایر آزمون های استخدامی کشور به کار خود ادامه داد . متقاضیان با توجه به نوع نیاز خود وارد سایت request.sanjesh.org می شوند و در صورتی که نتواند پاسخ سوال مورد نظر خود را بیابد ، می تواند با ثبت سوال به صورت درخواست در قسمت سیستم پاسخگویی ، منتظر پاسخ کارشناسان این سازمان باشند . در این مقاله نحوه ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش آموزش کشور request.sanjesh.org را برای علاقه مندان توضیح خواهیم داد .

نحوه عضویت در سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

هر داوطلب ثبت درخواست در سیستم پاسخگویی باید قبل از ثبت کردن درخواست خود ، در سایت سنجش عضو باشد . اگر قصد ثبت درخواست در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش از جمله اعتراض به نتایج کنکور سراسری را دارید باید بعد از ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از منوی بالا سمت چپ قسمت (( ورود به سیستم پاسخگویی )) را انتخاب کنید . نحوه عضویت در سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش request.sanjesh.org را از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ بخواهید.

 

 • در زمان عضويت برخي از مشخصات فردي را اشتباه وارد كرده ام. براي اصلاح آن چه كار كنم؟
 • در سامانه پاسخگويي اينترنتي ، ثبت نام كرده ام و رمز ورود را نيز در ايميل دريافت كرده ام؛ اما نميتوانم واردسيستم بشوم.
 • شماره پرونده، شماره داوطلبي را فراموش كرده ام و نمي توانم كارت ورود به جلسه/اعلام نتيجه را مشاهده كنم؛ چگونه انها را بدست اورم؟
 • به دليل بروز مشكل موفق به دريافت كدپيگيري ثبت نام نشده ام؛ چگونه ان را بدست اورم؟
 • رسيد انتخاب رشته را فراموش كرده ام؛ براي ويرايش اطلاعات چگونه ان را بدست اورم؟
 • به دليل بروز مشكل موفق به دريافت رسيد انتخاب رشته نشده ام؛ چگونه ان را بدست اورم؟
 • براي اعتراض به نتيجه معرفي به مصاحبه چه كار كنم؟
 • براي اعتراض به نتيجه قبولي چه كار كنم؟
 • سريال ثبت نام/علاقه مندي را به اشتباه خريداري کرده ام
 • شماره پيگيري پرداخت چيست؟
 • شماره سريال ثبت نام را گم كرده ام
 • شماره سريال ثبت نام چيست؟
 • رمز ورود به پروفايل در سيستم پاسخگويي را فراموش كرده ام. براي بازيابي چه كار كنم؟
 • براي طرح سوال يا برقراري ارتباط تلفني با سازمان سنجش چه كنم؟
 • براي بدست اوردن شماره پرونده و كدرهگيري ثبت نام چه كنم؟

برای آگاهی از جدیدترین اخبار سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش و دریافت پاسخ سوالات بالا و کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت request.sanjesh.org با مشاور گروپ تماس بگیرید.

مشاور گروپ

سوالات متداول سیستم پاسخگویی سازمان سنجش request.sanjesh.org

چه داوطلب ورود به دانشگاه باشید و چه داوطلب استخدام، شما هم مسیر ثبت نام آزمون های سازمان سنجش را یک یا چند بار تجربه خواهید کرد. سیستم پاسخگویی سازمان سنجش با توجه به حجم بالای تقاضا و داوطلبان و تعدد آزمون ها، بسیار حرفه ای طراحی شده است. اما باز هم ممکن است مسائلی در هنگام ثبت نام یا پس از آزمون برای شما پیش آید که در اینجا، به بعضی از آن ها پرداخته شده است.

فراموشی شماره داوطلبی و شماره پرونده در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش

در صورتی که هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری یا در زمان اعلام نتایج آزمون‌ها به شماره پرونده، شماره داوطلبی یا شماره سریال ثبت نام و …  دسترسی ندارید یا آن ها را فراموش کرده اید، پس از عضویت و ورود به سیستم، در زمان ارسال درخواست جدید، پس از انتخاب آزمون و سال مربوطه، درخواستی با عنوان «دریافت شماره پرونده یا داوطلبی» را انتخاب کنید. در این صورت، فرم مربوطه برای شما نمایش داده خواهد شد.
در این فرم، در صورتی که اطلاعات وارد شده مطابق با پایگاه داده آزمون باشد، شماره پرونده، شماره داوطلبی و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط سیستم در پاسخ به درخواست شما اعلام خواهد شد.

توجه داشته باشید که این فرم،در بازه های زمانی دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتیجه آزمون ها فعال است.

اعتراض به نتیجه قبولی

پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، چنانچه به نتیجه مربوطه شامل موارد ذیل اعتراض دارید:

 • عدم قبولی در رشته محل های انتخابی
 • عدم قبولی در رشته محل های بالاتر وارد شده در فرم انتخاب رشته

می توانید با تکمیل فرم مربوطه مراتب را به سازمان سنجش اعلام کنید. در این صورت، لازم است پس از انتشار کارنامه نهایی در سایت سازمان سنجش و در بازه مشخصی که این فرم در سامانه پاسخگویی فعال است، به محیط کاربری خود وارد شده و پس از انتخاب آزمون و سال موردنظر فرم اعتراض به نتیجه قبولی را تکمیل نمایید.

پس از اتمام مهلت تکمیل این فرم، درخواست های ثبت شده جهت بررسی به کارشناسان مربوطه ارجاع داده می شود. پس از بررسی، نتیجه از طریق همین سیستم پاسخگویی به داوطلب اعلام خواهد شد.

گم شدن شماره سریال ثبت نام

برای شرکت در هر آزمونی، نیاز به خرید شماره سریال ثبت نام در آن آزمون است. در برخی موارد، ممکن است داوطلب، شماره سریال مربوطه را گم کند. در این صورت، لازم است به سامانه خرید اینترنتی کارت اعتباری مراجعه کرده و با ورود مشخصات خود نسبت به بازیابی شماره سریال اقدام نماید.

توجه داشته باشید در هنگام خرید شماره سریال، نیازی نیست کارت بانکی به نام خودتان باشد و می توانید از کارت سایرین نیز استفاده نمایید.

در برخی موارد ممکن است به علت اختلالات موقت اینترنتی، اتصال به شبکه و … پرداخت شما به صورت ناموفق صورت پذیرد و در نتیجه سریال کارت به شما نمایش داده نشود. هزینه کسر شده از کارت بانکی شما، در چنین مواردی به صورت خودکاز طی چند ساعت به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. بازگشت وجه ممکن است تا ۷۲ ساعت زمان ببرد؛ در صورتی که پس از گذشت این زمان وجه به حساب شما بازگشت داده نشد، با پشتیبانی درگاه بانکی مربوطه تماس بگیرید.

✔️سیستم پاسخگویی سازمان سنجش request.sanjesh.org به چه دلیل راه اندازی شده است؟

✔️این سیستم برای برقراری ارتباط هرچه بهتر و سریعتر و پاسخگویی مناسب به شما راه اندازی شده است. برای اینکه بتوانید درخواست، سوال، اعتراض و … را ارسال نمایید باید عضو اين سامانه request.sanjesh.org شويد و به محيط کاربری خود وارد شويد.

✔️ نحوه عضویت در سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش چگونه است؟

✔️ هر داوطلب ثبت درخواست در سیستم پاسخگویی باید قبل از ثبت کردن درخواست خود ، در سایت سنجش عضو باشد . اگر قصد ثبت درخواست در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش را دارید باید بعد از ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از منوی بالا سمت چپ قسمت (( ورود به سیستم پاسخگویی )) را انتخاب کنید . نحوه عضویت در سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش request.sanjesh.org را از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ بخواهید.

✔️ در زمان عضويت برخي از مشخصات فردی را اشتباه وارد كرده ام. برای اصلاح آن چه كار كنم؟

✔️ تمامی نکات ثبت‌نام و دیگر امکانات این سامانه در این مقاله به سمع و نظر شما رسیده است.

✔️ شماره پاسخگویی سازمان سنجش چند است؟

✔️ تلفن روابط عمومی – تهران
42163 – (021)
مرکز تلفن ساختمان تهران
3 الی 88923950 – (021)

4.6/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه request.sanjesh.org سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. مریم

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم تجربی م را سال 93 گرفتم و الان بخوام کنکور حسابداری شرکت کنم شرایطش چه حوریه؟ آیا چنین چیزی امکان داره ؟
  و اینکه باید چه کتاب هایی بخونم و اینکه باید چه درس‌هایی را پاس کنم تا بتونم کنکور شرکت کنم ؟

  پاسخ
 2. رحمان

  سلام خسته نباشید من تو مصاحبه فوریت های پزشکی کد ۲۹ قبول شدم ولی ی مشکلی که دارم اینه ک ی بار از دانشگاه انصراف دادم از پیام نور و توش واحدی پاس نکرده بودم فقط مرخصی گرفته بودم الان به آزاد ثبت نام کردم نمیتونم دوباره انصراف بدم چون معافیت نمیدن ولی تو سایت سنجش گذاشتین که میشه انتقالی گرفت ینی از هر رشته و هر دانشگاهی به رشته قبولی ینی فوریت میشه انتقالی گرفت؟
  چون رشته ای که ثبت نام کردم مهندسی هست
  لطفا اگ کسی میدونه راهنمایی کنه

  پاسخ
 3. معین

  سلام وخسته نباشید.
  من و برادرم پول ثبت نام آزمون آموزش و پرورش را واریز کردیم و شماره سریال هم برایمان ارسال شد ولی به دلیل مشکل سیستمی نتوانستیم ثبت نام کنیم و هیچ پولی به حسابمان بازگشت نخورده است و هرچه تماس میگیریم هیچکی پاسخگو نیست.
  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
 4. معین هدایی

  سلام وخسته نباشید.
  من و برادرم پول ثبت نام آزمون آموزش و پرورش را واریز کردیم و شماره سریال هم برایمان ارسال شد ولی به دلیل مشکل سیستمی نتوانستیم ثبت نام کنیم و هیچ پولی به حسابمان بازگشت نخورده است و هرچه تماس میگیریم هیچکی پاسخگو نیست.
  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
 5. ارزو

  سلام .من داوطلب ازمون استخدامی اموزگاری ۱۴۰۱ بودم و از این که الویت سوم جهت تکمیل ظرفیت هست اطلاعی نداشتم در الویت اول و دوم برای مصاحبه دعوت نشدم و الویت سوم رو عشایر زده بودم و نمره من از حدنصاب عشایر برای دعوت به مصاحبه خیلی بالاتر هست که اگر الویت سوم بررسی می شد برای عشایر دعوت می شدم .ایا امکانش هست که درخواست بدم برای عشایر وارد رقابت مصاحبه بشم ؟

  پاسخ
 6. عادل

  من شماره پرونده کارشناسی ارشد شیمی را گم کرده ام برای صدور کارنامه چکار باید بکنم

  پاسخ
 7. آرمین مهرجو نژاد

  سلام خسته نباشید بنده کارت اعتباری استخدام را خریداری کردم ولی از رشته زبان انگلیسی استخدامی ندارند این کارت اعتباری را چه بکنم.

  پاسخ
 8. محمد زاهد خالدیان

  با سلام و درود
  نتایج اولیه آزمون استخدامی علوم پزشکی مورخ 22 مهر سال جاری که برگزار شد کی منتشر خواهد شد ؟

  پاسخ
 9. Zahra

  با سلام من متولد۶۴/۶/۲ هستم خواستم ببینم میشه برای استخدامی شرکت کنم

  پاسخ
 10. پریسا

  سلام
  من اشتباها برای کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم ثبت نام کردم، بعد از پرداخت هزینه و دریافت کد رهگیری متوجه شدم که زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تاریخ دیگری هست و ثبت نامم رو قطعی نکردم
  امکانش هست هزینه بهم برگرده؟
  و آیا میتونم برای کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ثبت نام کنم؟ خللی ایجاد نمیشه؟

  پاسخ
 11. فرشته

  اگر اشتباها معدل کاردانی رو موقع ثبت نام ارشد وارد کنیم در صورتی که کارشناسی پیوسته باشیم مشکلی در پذیرش در دانشگاه بوجود میاد؟ من ادبیات روزانه قبول شدم مدارکمو ارسال کردم ولی این مشکل پیش اومد

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی