دریافت نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه regazmoon.pnu.ac.ir

دریافت نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضائیه regazmoon.pnu.ac.ir

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه regazmoon.pnu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه از طریق سایت regazmoon.pnu.ac.ir امکان پذیر شد.

regazmoon.pnu.ac.ir

نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه از طریق سایت regazmoon.pnu.ac.ir اعلام شد.

رئیس کمیسیون کارآموزی مرکز وکلا قوه قضاییه اعلام کرد که هم زمان با اعلام نتایج آزمون وکالت، ظرفیت وکلایی که قرار است جذب این مرکز شوند نیز مشخص خواهد شد.

رامتین قانع درارتباط با تعداد افرادی که امسال بعد از طی کردن مراحل آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه) جذب می‌شوند گفت: تعداد وکلایی که جذب خواهند شد به نتایج نیازسنجی استان‌ها بستگی دارد؛ به این معنا که از الان نمی‌توان عدد مشخصی را اعلام کرد. چون امسال موضوعات جدیدی در آزمون‌ وکالت داشتیم. به عنوان مثال دانشجویان سال آخر کارشناسی و افراد مشمول نیز توانستند در آزمون شرکت کنند، سهمیه‌هایی هم مخصوص خانواده محترم ایثارگران داشتیم  و نیازسنجی‌هایی که توسط مراکز استانی انجام شده باید همه این‌ موضوعات جمع بندی شود تا ما بتوانیم در نهایت تعداد جذب نهایی وکلا را اعلام کنیم.

دریافت نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه

به گفته رئیس کمیسیون کارآموزی مرکز وکلا قوه قضاییه با توجه به اینکه نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه از طریق سایت regazmoon.pnu.ac.ir اعلام شده، در نتیجه تعداد جذب وکلا جمع‌بندی می‌شود و ظرفیت استان‌ها نیز مشخص می‌شود.

وی در ارتباط با حد نصاب علمی که داوطلبان وکالت باید برای ورود به مرحله مصاحبه کسب کنند گفت: میانگین نمرات داوطلبان باید در آزمون کتبی به ۵۰ برسد یعنی ابتدائاً باید ۵۰ درصد نمره را کسب کنند تا به مصاحبه دعوت شوند.

رئیس کمیسیون کارآموزی مرکز وکلا قوه قضاییه درباره‌ پروسه انجام مصاحبه داوطلبان با بیان اینکه «برای اولین بار ما در واقع به شکلی از کمک روان‌شناسان بهره می بریم» گفت: صرف اینکه کسی حقوق خوانده باشد به این معنی نخواهد بود که وکیل موفقی خواهد شد، یعنی باید از نظر شخصیتی نیز متناسب با شغلی که متقاضی آن است باشد. بعضی‌ها ممکن است تست خوب بزنند و اطلاعاتشان نیز خوب باشد ولی  در نهایت متخصص روان‌شناسی او را با توجه به روحیاتش مناسب شغل وکالت نداند. یک قسمت دیگر مصاحبه، مصاحبه‌های علمی است که خود آن چند لایه است که افراد به صرف اینکه خوب تست می‌زنند نتوانند وارد شود و معلوم شود که حداقل اطلاعات لازم را دارند؛ منظور ما این نیست که کسی که در ابتدای امر است مسلط به تمام امور باشد ولی باید یک حداقل‌هایی را برای شروع داشته باشد.

قانع در ارتباط با فرایند کارآموزی که داوطلبان بعد از انجام مصاحبه طی می‌کنند نیز گفت: بعد از این که داوطلب از مراحل آزمون کتبی و مصاحبه عبور کرد پذیرفته شده‌ی نهایی تلقی می‌شود و بعد از آن به کمیسیون کارآموزی معرفی می شود. کمیسیون کارآموزی فرایند آموزشی ۱۸ ماهه را برای کارآموزان تعریف کرده است که این شامل حضور در محاکم می‌شود. یعنی کارآموزان به صورت هفته‌ای یک روز در یک شعبه‌ای که با هماهنگی آموزش دادگستری مشخص می‌شود شرکت کنند و از نزدیک فرایند دادرسی را ببینند هم چنین از حضورشان باید گزارش تهیه کنند و گزارش‌هایشان را نیز ما بررسی می‌کنیم تا متوجه شویم چقدر از حضور در محاکم دستاورد دارند.

رئیس مرکز وکلا قوه قضاییه استان البرز خاطرنشان کرد: علاوه بر این برای کارآموزان کلاس‌های علمی برگذار می‌کنیم تا آن دروسی که برایشان کاربردی‌تر است و در دانشگاه به صورت تئوری خواندند اما الان لازم است که با جنبه‌های عملیاتی و اجراییش آشنا بشوند را بگذرانند. هم چنین کلاس‌ها و کارگاه‌های کاربردی برای کارآموزان درنظر گرفته شده است. گرایش مرکز و علاقمندی مرکز به جای تربیت وکلای عمومی به تربیت وکلای متخصص است، ما هم ترجیح می‌دهیم وکلای ما در شاخه‌های مشخصی به صورت تخصصی کار کنند. متاسفانه فرایند فعلی دانشگاه‌ها این نیست و یک سری دروس را به صورت عمومی به همه آموزش می‌دهند اما ما کارآموزمان را در معرض انواع آموزش‌ها قرار می‌دهیم تا علاقمندیشان را کشف کند و ما ترجیح می‌دهیم که وکلا به یک شاخه و موضوع خاصی در حقوق شناخته شوند.

اگر راحت ترید که پاسخ سوالاتتان را مستقیما از کارشناسان ما بپرسید، ما در مشاور گروپ از شنیدن صدایتان خوشحال خواهیم شد.

ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب فقط از طریق تلفن های ثابت

تماس از سراسر کشور 9099071614

تماس از استان تـهران 9092301613


رئیس کمیسیون کارآموزی مرکز وکلا قوه قضاییه در ارتباط با انتخاب حوزه قضایی داوطلبان که قرار است در آن حوزه وکالت کنند نیز گفت: بعد از دریافت نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه regazmoon.pnu.ac.ir و اعلام نمره داوطلبان و سپری کردن مراحل مصاحبه، باید به ترتیب اولویتشان ده حوزه قضایی را انتخاب کنند. برخلاف سنوات قبل که داوطلب قبل از آزمون می‌گفت متقاضی کدام استان است الان این فرصت را به داوطلب داده‌ایم تا نمره‌اش بیاید و بعد ببیند شرایطش نسبت به سایر داوطلبان چگونه است و بعد ده اولویتش را به ما اعلام کند و ما هم براساس نمره تقسیم بندی می‌کنیم یعنی افرادی را که داوطلب یک استان هستند را براساس بالاترین نمره به آن استان اختصاص می‌دهیم و یک درصدی را هم برای بومی‌های آن استان درنظر گرفتیم که آن‌هایی که انتخابشان استان خودشان است یک اولویتی داشته باشند.


لینک اعلام نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه


سوالات متداول دریافت نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه

تفاوت بین کارنامه قبولی و مردودی چیست؟

داوطلب محتـرم با عنایت به سهمیه اظهاری خود می توانید جهت اطلاع از نحوه شرکت در مـرحله دوم آزمـون وکالت 1398 از روز چهارشنبــه مورخ 17 دی ماه 1398 به سایت مرکـز وکلا قـوه قضائیه به نشانی www.judiciarybar.ir مراجعـه نمایید. نوشته شده باشد به معنای قبولی در مرحله اول و در صورتیکه مردود شده باشید عبارت : مردود نوشته شده است.

زمان شرکت در مرحله دوم آزمون وکالت چه موقع مشخص می شود؟

نحوه شرکت در مـرحله دوم آزمـون وکالت 1398 از روز چهارشنبــه مورخ 17 دی ماه 1398 به سایت مرکـز وکلا قوه قضاییه اعلام می گردد.

اگر سهمیه اعلامی در کارنامه اولیه اشتباه درج شده باشد چه کار باید انجام داد؟

جهت دریافت توضیحات تکمیلی در این خصوص و اطلاع از ترتیب مراحل پیش روی خود، همین حالا می توانید از نظر کارشناسان اختصاصی آزمـون وکالت در مجموعه بزرگ مشاور گروپ استفاده نمایید.


مجموعه نکاتی که در این گفتار ارائه شد، میتواند راهنمای خوبی برای علاقمندان به دریافت نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه regazmoon.pnu.ac.ir باشد. مشاوران مجرب و کارشناسان مرتبط در مجموعه بزرگ مشاور گروپ از ساعت 8 صبح تا 12 شب آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

3.5/5 - (20 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج اولیه آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه regazmoon.pnu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. صالح

  الان برا من زده فلان موقع به سایت مراجعه کنم یعنی قبول شدم؟؟؟؟

  پاسخ
 2. محمد

  باعرض سلام،ضمن عرض ادب،کاملا نحوه مصاحبه غلط وخارج از عدالت بود،وبه هیچ وجه عزیزانی که این امر را انجام میدادند آموزش ندیده،وبدون برنامه عمل کردند،لذا کاملا عدم رضایت خود را اعلام مینمایم وخواستار رسیدگی هستم،وپیگیر حتی اگر لازم باشد برای اثبات اظهار نظر خود با شخص رئیس قوه قضائیه و رهبر معظم انقلاب وقت ملاقات گرفتم پیگیر حق خود،که جانباز اعصاب وروان هستم ودر بدتر شرایط حالی وبدون هیچ امکاناتی از من مصاحبه بعمل آمد باتوجه به اینکه حال من را عزیزان مشاهده نمودند وبدون توجه به این امر اقدام به مصاحبه بدون برنامه صحیح نمودند،لذا از شما عزیزا تقاضای رسیدگی دارم

  پاسخ
 3. حامد

  سلام ببخشید من برای ازمون از سهمیه فرزنده جانباز 25 درصد بالا رو انتخاب کردم و حتی روی کارت ورد به جلسه هم برام زده بودن که سهمیه جانبازی
  حالا الان که نتایج اعلام شده برام زده نوع سهمیه ایثارگری
  نمراتمم خوبه ولی بازم مردود زده
  باید چیکار کرد که سهمیه تو ازمون لحاظ بشه واز سهمیمم استفاده شه .
  ممنونم

  پاسخ
 4. نرگس غلامحسین

  سلام من همسر جانباز بیست درصد هستم البته هیچ سهمیه ای بمن تعلق نگرفته وچون مدارک مجروحیتهای همسرم پیدا نشد بخاطر بیمارستان صحرایی درصدش را ندادند واینهمه سال بادرد ورنج ومحرومیت اوبدور از سلامتی کنار امده ایم بحرحال من باوجود تلاشهای زیاد مردود شدم اما درصدهای دروس اصلا واقعی نیستند باکلید ازمون چک کردم بسیار پایین هستند اعتراض هم بجایی نمیرسد فقط شما دست اندر کاران باید جوابگوی خون به ناحق ریخته شهیدان ومحرومیت های جانبازان وخانواده هایشان باشید

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.