rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سنجش

rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش

جهت مشاوره در زمینه rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سنجش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله آموزشی به بیان توضیحات کامل و جامعی در رابطه با  نحوه ثبت درخواست و پیگیری در سامانه rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش پرداخته ایم. داوطلبان برای ثبت درخواست و در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با شماره داوطلبی، شماره پرونده، فراموشی رمز عبور، اعتراض به کلید سوالات آزمون، بررسی اشتباه در انتخاب رشته و بررسی انتخاب های بعدی و …. می توانند به سامانه ثبت درخواست الکترونیکی سازمان سنجش مراجعه نمایند. داوطلبان پس از ثبت درخواست های خود، برای پیگیری درخواست ثبت شده لازم است به سایت rahgiri.sanjesh.org مراجعه نمایند. در ادامه مقاله نحوه ثبت درخواست و نحوه پیگیری درخواست ارائه داده شده است.

rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش

باتوجه به عدم پذیرش حضوری داوطلبان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس darkhast.sanjesh.org مراجعه نمایند  و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای داوطلب شماره نامه و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. داوطلبان می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

برای دریافت راهنمایی در رابطه با دریافت شماره پرونده، داوطلبی، کد رهگیری، سوال در خصوص مراحل برگزاری آزمون، اشکلات بوجود آمده در زمان ثبت نام و … می توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ، به شماره 9099071613 تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش

داوطلبان پس از ثبت درخواست های خود با مراجعه به سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش ، می توانند نتایج درخواست های خود را پیگیری نمایند. داوطلبان برای پیگیری درخواست های خود لازم است به روش زیر عمل کنند:

 1. مراجعه به سایت rahgiri.sanjesh.org
 2. درج شماره نامه و کد رهگیری دریافتی از سامانه سیستم ارسال درخواست ارباب رجوع
 3. درج کد نمایش داده شده
 4. کلیک بر روی گزینه مشاهده

برای مشاهده وضعیت نامه ی خود شما بایستی کد رهگیری را به همراه شماره نامه وارد نمایید و دکمه مشاهده نامه را کلیک کنید.

داوطلبان در صورت مواجهه با مشکلات احتمالی برای ارسال درخواست جهت راهنمایی از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی به نشانی request.sanjesh.org نسبت به ثبت سوال خود اقدام فرمایید.

rahgiri.sanjesh.org

داوطلبان پس از ثبت درخواست خود در سامانه، لازم است به منظور آگاهی از نتایج درخواست خود به سامانه rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش مراجعه نمایند.  داوطلبان توجه داشته باشند، اطلاعات باید دقیق و صحیح باشد به درخواست های ناقص و نامفهوم پاسخ داده نخواهد شد. لازم است داوطلبان، اطلاعات خود را دقیق و صحیح درج نمایند.

rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش

پس از عضويت امکان تغيير مشخصات فردی وجود ندارد. ملاک پيگيری و پاسخگویی، مشخصات و اطلاعات ثبت شده در مرحله ثبت نام کنکور سراسری است. بنابراين در وارد کردن اطلاعات بطور صحیح و معتبر، دقت کنید. (پروفايل های تکراری و حاوی اطلاعات اشتباه يا مغاير با سايرسامانه ها غيرفعال می شود). اطلاعات و مشخصات داوطلب در اين سامانه از نظر سازمان شخصی و محرمانه است و انتظار می رود همانطور كه سازمان در اين خصوص تلاش می كند، كاربران نيز از انتشار اطلاعات شخصی خود نزد ديگران خودداری كنند.

داوطلبان توجه داشته باشند، مسئوليت عدم دسترسی به سيستم به دليل وارد کردن اطلاعات اشتباه برعهده کاربر است و سازمان سنجش آموزش کشور در اين زمينه مسئوليتی نخواهد داشت.

نحوه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش کشور

داوطلبانی که درخواست های خود را در سامانه darkhast.sanjesh.org ثبت نموده اند، جهت آگاهی از نتایج باید به سامانه rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش مراجعه نمایند. داوطلبان پس از مراجعه به سایت مذکور، برای مشاهده نتایج باید شماره نامه و کدرهگیری دریافتی از سامانه سیستم ارسال درخواست را درج نمایند و سپس با کلیک بر روی گزینه “مشاهده” نتایج ثبت درخواست خود را مشاهده نمایند.

موارد ثبت درخواست الکترونیکی سازمان سنجش کشور

داوطلبان پس از ثبت درخواست های خود، برای مشاهده نتایج باید به سامانه rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش مراجعه نمایند و نتیجه درخواست خود را پیگیری نمایند. از جمله مواردی که امکان اعتراض یا ثبت درخواست الکترونیکی برای آنها وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دریافت شماره پرونده یا دریافت شماره داوطلبی
 • دریافت رسید انتخاب رشته
 • تقاضای بررسی مجدد نمره
 • اعتراض به نتیجه آزمون
 • اعتراض به کلید سوالات آزمون
 • بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای اولویت بعدی
 • اعتراض به نتیجه معرفی به مصاحبه
 • و …

پیگیری این درخواست ها منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی امکانپذیر بوده و بنابراین به مراجعات حضوری، تماس های تلفنی و مکاتبات در این زمینه پاسخ داده نمی شود.

فرآیند ثبت درخواست و پیگیری الکترونیکی سازمان سنجش 

در مقاله بالا به یکی از سوالات داوطلبان در رابطه با نحوه پیگیری درخواست در سامانه  rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش پاسخ داده ایم. داوطلبان برای ثبت درخواست الکترونیکی سازمان سنجش کشور لازم است به روش زیر عمل نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند، اطلاعات باید دقیق و صحیح باشد به درخواستهای ناقص و نامفهوم پاسخ داده نخواهد شد. لذا دقت لازم را در ثبت درخواست های خود داشته باشید. مراحل ثبت درخواست در سامانه darkhast.sanjesh.org به شرح زیر است:

 • مراجعه به سایت darkhast.sanjesh.org
 • تکمیل بخش های مشخص شده (نوع شخص ، نام و نام خانوادگی ، نام پدر ، شماره ملی ، تلفن همراه)
 • کلیک بر روی دکمه “ثبت”
 • وارد کردن کد پیامک شده به تلفن همراه
 • بارگذاری تصویر مدارک و مستندات
 • کلیک بر روی گزینه ثبت و دریافت کد رهگیری ( نگهداری این اطلاعات به منظور دریافت و پیگیری پاسخ نامه ضروری است لذا در نگهداری آن کوشا باشید.)

نکات سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش

 • داوطلبان لازم است برای مشاهده نتایج به سامانه rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش مراجعه نمایند.
 • بدون تهیه و بارگذاری تصویر از برگه درخواست و یا مستندات اقدامی در خصوص ثبت میسر نخواهد بود.
 • از بارگذاری تصاویر با اندازه بسیار کوچک و بی کیفیت که قابل خواندن نباشد اکیدا خودداری فرمایید.
 • درخواست با یک موضوع مشخص باید یک بار ثبت شود درخواست های با موضوع یکسان و تکراری بایگانی می شود بنابراین اکیدا از ثبت درخواست های تکراری خودداری فرمایید.
 • داوطلبان توجه داشته باشند، اطلاعات باید دقیق و صحیح باشد به درخواست های ناقص و نامفهوم پاسخ داده نخواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید کلیه سوالات و پرسش‌های خود در خصوص موارد مرتبط به rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش را از کارشناسان مجرب مجموعه بزرگ مشاور گروپ بپرسید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی  از ساعت ۰۸:۰۰ لغایت ۲۴:۰۰ با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

9099071613


3.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سنجش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. مرتضی

  باسلام
  برای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ از کارت اعتباری ۲ بار پول واریز کردم امکانش هست برگرده

  پاسخ
 2. س

  سلام من ۱۹ سالمه و سریال خریداری کردم و نمیدونستم نمیتونم تو استخدام اموزش پرورش شرکت کنم امکانش هس پولمو پس بدن؟

  پاسخ
 3. س

  سلام من نمیدونستم حداثل سن برای استخدامی اموزش پرورش ۲۰ ساله و من ۱۹ سالمه و سریال رو خریداری کردم و ازش استفاده ایی نکردم امکانش هست پولمو پس بدن؟

  پاسخ
 4. حسین

  سلام و عرض ادب
  بخشنامه برای ثبت نام دانشگاه‌های دولتی ثبت نام ترم بهمن ماه چه موقع به دانشگاه‌های دولتی اعلام میکنید برای من و امثال من که بنا به دلایلی اعم از بیماری و مشکلات اقتصادی و خانوادگی و …. موفق به اخذ مدرک دیپلم در خرداد و شهریور نشدیم ولی دی ماه مدرک دیپلم را اخذ میکنیم ،
  منتظر اعلام بخشنامه‌ از طرف سازمان سنجش هستیم .
  با تشکر

  پاسخ
 5. ناشناس

  اصلا سایت باز نشد ویرایش کنم مدارک برای بارگزاری😭😭😭😭

  پاسخ
 6. عسل

  شماره دواطلبیمو از چه طریق پیدا کنم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی