psd.cfu.ac.ir سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

psd.cfu.ac.ir سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه psd.cfu.ac.ir سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای کامل ورود به سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان psd.cfu.ac.ir در این مقاله ارائه داده شده است. متقاضیانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏ شدگان دو برابر ظرفیت هریک از رشته‌ های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه اختصاصی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی و آدرس های اعلام شده در جدول ذیل  اقدام نمایند:

سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای تمامی داوطلبان پذیرفته شده دو برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان جهت ارزیابی صلاحیت عمومی و اختصاصی، متناسب با پردیس های دانشگاه فرهنگیان از روز یکشنبه 19 شهریور آغاز خواهد شد.

psd.cfu.ac.ir

psd.cfu.ac.ir سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان است و از روز شنبه 18 شهریور ماه ساعت  14 ظهر  با مراجعه به سامانه psd.cfu.ac.ir نسبت به ثبت نام و تکمیل پرونده خود اقدام نمایند.( برای ورود به سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان از کد ملی به عنوان نام کاربری و از شماره شناسنامه به عنوان رمز ورود سامانه psd.cfu.ac.ir استفاده نمایید.)

زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

🔹 فرایند مصاحبه دانشگاه فرهنگیان از روز یکشنبه 19 شهریور  در سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان psd.cfu.ac.ir آغاز خواهد شد.

به گفته سرپرست معاونت نظارت و ارزیابیپیرامون فرآیند ارزیابی تکمیلی داوطلبان ورودی 1402 دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان:

🟥به اطلاع دواطلبان پذیرفته شده دو برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می رساند ارزیابی صلاحیت عمومی و اختصاصی این دسته از عزیزان در پردیس های دانشگاه فرهنگیان از روز یکشنبه 19 شهریور آغاز خواهد شد.

🟥مقتضی است داوطلبان از روز شنبه 18 شهریور ماه ساعت  14 ظهر  با مراجعه به سامانه psd.cfu.ac.ir نسبت به ثبت نام و تکمیل پرونده خود اقدام نمایند.

🔊برای ورود به سامانه مذکور از کد ملی به عنوان نام کاربری و از شماره شناسنامه به عنوان رمز ورود استفاده نمایید.

🔴داوطلبان عزیز توجه کنید👇

🔸شما تا یک شنبه وقت دارید فرم شماره ۲ رو تحویل آموزش و پرورش محل سکونتتون بدید

🔹تا دوشنبه هم وقت دارید توی سامانه مدارکتون رو بارگذاری کنید که بهتره  کافی نت مراجعه کنید چون اسکن مدارک میخواد و پرداخت هزینه ی ۲۱۴ تومن به صورت اینترنتی

❌ زمان و مکان مصاحبه رو هم باید آدرس سایت دانشگاه فرهنگیان استانت رو چک کنی که احتمالا از فردا استان ها شروع می کنن به اطلاعیه زدن پس حواست باشه

🔸حتما اگه مدرک تحصیلیت ناقصه برو فردا مدرسه پیگیری کن
چون شما ریز نمراتتون رو نیاز دارید برای مدرک تحصیلی هم یا گواهی موقت میخوای یا اصل دیپلم پس هر کدوم رو ندارید از فردا دنبالش رو بگیرید

🔴بعد از اینکه وارد سامانه مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان به این آدرس شدید: (ساعت 2 به بعد)

https://psd.cfu.ac.ir/users.php?p=2

◀️ پس از طی کردن مراحل زیر :

-تکمیل مشخصات و الصاق مستندات
-تکمیل و ثبت اسناد و مدارک امتیاز آور
-پرداخت هزینه به مبلغ ۲۱۴ و دریافت رسید

📌درنهایت کارت حضور در روز مصاحبه و گزینش برای شما صادر میگردد که باید از این کارت پرینت گرفته و روز مصاحبه همراه خود داشته باشید
🔴بعد از اینکه وارد سامانه مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان به این آدرس شدید: (ساعت 2 به بعد)

https://psd.cfu.ac.ir/users.php?p=2

◀️ پس از طی کردن مراحل زیر :

-تکمیل مشخصات و الصاق مستندات
-تکمیل و ثبت اسناد و مدارک امتیاز آور
-پرداخت هزینه به مبلغ ۲۱۴ و دریافت رسید

📌درنهایت کارت حضور در روز مصاحبه و گزینش برای شما صادر میگردد که باید از این کارت پرینت گرفته و روز مصاحبه همراه خود داشته باشید.

نحوه ورود به سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان psd.cfu.ac.ir

ورود به سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان psd.cfu.ac.ir

نحوه ی ثبت نام در سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و مدارک لازم برای بارگزاری در سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان به شرح ذیل است.

داوطلبان گرامی معرفی شده از سازمان سنجش برای ثبت نام  و شرکت در ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان لازم است با ورود به سامانه ، مراحل زیر را دنبال نمایند:


  1.  از منوی بالای صفحه روی سربرگ  ورود داوطلبان   کلیک نمایید. (چنانچه شما از سوی پورتال سازمان سنجش به عنوان داوطلب مجاز جهت شرکت در ارزیابی تخصصی دانشگاه فرهنگیان معرفی شده باشید، می توانید با کد ملی و شماره شناسنامه خود وارد بخش کاربری داوطلبان این سامانه شده و نسبت به تکمیل پرونده و ثبت درخواست اقدام نمایید.)
  2.   با ورود به به بخش کاربری داوطلبان لازم است اطلاعات و مدارک زیر را که از قبل آماده کرده اید، ثبت و یا بارگذاری نمایید.
  • تکمیل اطلاعات شناسایی:  ثبت اطلاعات شناسایی و شناسنامه ای، اطلاعات تحصیلی مقطع متوسطه و آدرس و شماره تلفن
  • ارسال مدارک شناسایی :  در این بخش از پرونده لازم است فایل عکس پرسنلی و تصویر کارت ملی  را با فرمت jpg و حداکثر 2 مگابایت بارگذاری نمایید.
  • ارسال مدارک تحصیلی: در این بخش از پرونده لازم است مدارک تحصیلی شامل تصویر مدرک دیپلم یا گواهی موقت  را با فرمت jpg یا pdf و حداکثر 2 مگابایت  بارگذاری نمایید.
  • پرداخت هزینه:  پرداخت اینترنتی هزینه شرکت در مصاحبه ارزیابی تکمیلی به مبلغ  2.140.000 ریال  است که با ورود به پنل کاربری داوطلبان به صورت اینترنتی پرداخت می شود.

3- چنانچه در زمینه (کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره‌های معتبر استانی، ملی و جهانی) و  در شاخص های تعیین شده مدارک و سوابقی دارید، اطلاعات و مدارک آن را در این بخش ثبت نمایید.


4- چنانچه در زمینه (گواهی معتبر مهارت‌ها و مرتبه‌های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری) و  در شاخص های تعیین شده مدارک و سوابقی دارید، اطلاعات و مدارک آن را در این بخش ثبت نمایید.

توجه :

  1. پرونده تکمیل شده شما پس از آنکه آن را (تأیید و ثبت درخواست ) نمودید، توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد.
  2. مدارک و اطلاعات مشخص شده در بند شماره 2 توضیحات بالا الزامی است و هر گونه نقص در مدارک و اطلاعات، به منزله نقص در پرونده می باشد. ولی مدارک و اطلاعات مندرج در بندهای شماره 3 و شماره 4 الزامی نیست و فقط کسانی که در شاخص های تعیین شده مدارک معتبر دارند، لازم است اطلاعات را ثبت و مدارک مرتبط را بارگذاری نمایند.

راهنمای سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

001 1 002 1 003 1 004 1 005 1 006 1 007 008راهنمای شرکت در psd.cfu.ac.ir سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در این مقاله بیان شد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان سیستان ، نحوه امتیاز دهی مصاحبه فرهنگیان و … می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه psd.cfu.ac.ir سامانه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی