سامانه پادا ثبت نام مدارس شاهد

pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد

جهت مشاوره در زمینه سامانه پادا ثبت نام مدارس شاهد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس شاهد در سامانه پادا به صورت کامل در این صفحه ارائه داده شده است. ثبت نام مدارس شاهد 1402 در سایت پادا است. براساس آخرین اطلاعیه منتشر شده در رابطه با ثبت نام مدارس ، ثبت نام کلیه مدارس شاهد به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان (پادا) انجام می شود.

در سال های گذشته ثبت نام مدارس شاهد تمامی مقاطع، از طریق سایت سجا انجام می شد. اما در سال 1402 ثبت نام تمامی مدارس از جمله مدارس شاهد، از طریق سایت پادا به نشانی pada.medu.ir انجام می پذیرد. باتوجه به اینکه سامانه pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد به تازگی راه اندازی شده است راهنمای ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد سال 1402 از طریق پادا به صورت کامل در این مقاله ارائه داده شده است با ما همراه باشید.

ثبت نام مدارس شاهد سال تحصیلی 1402 – 1403 منحصرا از طریق سایت پادا pada.medu.ir انجام می شود.

🔻🔻🔻 آغاز ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد 1402 / در سایت پادا

🔹 پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی تا تاریخ ۱۴۰۲/۴/۷ تمدید می‌ گردد.

🔹 پیش ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد از تاریخ ۱۴۰۲/۴/۴ از طریق سامانه پادا آغاز می گردد.

16 تیر 1402: 🔹ثبت نام پایه هفتم مدارس متوسطه اول شاهد تا مورخ ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۲ تمدید گردید.

31 تیر 1402 : ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم تا 20 مرداد ماه 1402

ثبت نام مدارس شاهد در پادا

راهنمای سایت pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد ، در این مقاله ارائه داده شده است. براساس اخبار منتشر شده مبنی بر نحوه ثبت نام مدارس شاهد مقرر شد ثبت نام مدارس شاهد سال تحصیلی 1402 1402 برای تمامی مقاطع و پایه ها منحصرا از طریق سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir انجام پذیرد

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد 1402 را دارند، باید در بازه زمانی ثبت نام مدارس شاهد به سایت پادا مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

ثبت نام مدارس شاهد 1402، از طریق سایت سجا انجام نمی شود. دانش آموزان برای پیش ثبت نام مدارس شاهد 1402 باید به سایت پادا pada.medu.ir مراجعه نمایند.

ثبت نام مدارس شاهد 1402

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ در سایت پادا

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ در سایت پادا

در ادامه این مقاله زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ در سایت پادا ، ( pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد ) ارائه داده شده است. ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد در سایت پادا در مقاطع ثبت نام ابتدایی در سامانه پادا، ثبت نام متوسطه اول در پادا(پایه هفتم) و دوره متوسطه دوم (پایه دهم) انجام می شود.

زمان ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد ابتدایی ۱۴۰۲ در سایت پادا از 8 خرداد آغاز شده و تا 31 خردادماه 1402 ادامه دارد. (ثبت نام غیرحضوری مدارس شاهد ابتدایی در پادا تا 7 تیرماه 1402 تمدید شده است.)

زمان ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد متوسطه اول ۱۴۰۲ در سایت پادا از از 4 تیر آغاز شده است. (ثبت نام غیرحضوری مدارس شاهد پایه هفتم در پادا از 4 تیرماه 1402)

زمان ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد متوسطه دوم ۱۴۰۲ در سایت پادا : تا 20 مرداد 1402

دانش آموزان لازم است در زمان های بیان شده، به سایت pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد 1402 مراجعه نمایند.

ثبت نام در پایه های میانی در هر سه دوره تحصیلی، از تاریخ اول تا دهم مردادماه 1402 می باشد و دانش آموزان و اولیا با به همراه داشتن مدارک ثبت نام باید به صورت حضوری به مدرسه مراجعه نمایند.

سایت pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد

سایت pada.medu.ir | سایت ثبت نام مدارس شاهد سال 1402 می باشد. دانش آموزان و اولیا برای ثبت نام مدارس اهد اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم باید به سایت پرونده الکترونیکی دانش آموزان مراجعه نمایند. دانش آموزانی که شرایط ثبت نام در مدارس شاهد 1402 را دارند، باید فرآیند ثبت نام خود را به صورت الکترونیکی و غیرحضوری منحصرا از طریق سامانه پادا انجام دهند. از مراجعه به سایت سجا برای ثبت نام مدارس شاهد خودداری نمایید.

ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد

نام کاربری و رمزعبور پادا برای ثبت نام مدارس شاهد

نام کاربری و رمزعبور پادا برای ثبت نام مدارس شاهد 1402 چگونه قابل دریافت است. همانطور که در ابتدای مقاله بیان شد، ثبت نام مدارس شاهد 1402 از طریق سامامه پادا انجام می شود. ورود به سامانه pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد از طریق نام کاربری و رمزعبور امکانپذیر است.

نام کاربری پادا برای ثبت نام مدارس شاهد، همان کدملی دانش آموزان می باشد.

دانش آموزان و اولیا برای دریافت رمزعبور پادا به منظور ثبت نام مدارس شاهد 1402، باید به مدرسه محل تحصیل مراجعه نمایند و رمزعبور پادا را از مدیر مدرسه دریافت نمایند.

فراموشی رمزعبور پادا برای ثبت نام مدارس شاهد

در صورت فراموشی رمزعبور پادا برای ثبت نام مدارس شاهد می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

شرایط پیش ثبت نام مدارس شاهد در پادا

شرایط پیش ثبت نام مدارس شاهد در پادا ، پایه اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم در ادامه بیان شده است. دانش آموزان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام مدارس شاهد 1402 ، باید در زمان تعیین شده به سایت pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد مراجعه نمایند و ثبت نام خود را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

پادا کارنامه

شرایط پیش ثبت نام مدارس شاهد 1402 در سامانه پادا :

شرایط ثبت نام اول ابتدایی مدارس شاهد در پادا : دارا بودن شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد و کسب امتیاز لازم براساس جدول امتیازات.

شرایط ثبت نام متوسطه اول (پایه هفتم) مدارس شاهد در پادا : کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در امتحانات نوبت دوم پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی گذشته ( از فرزندان جانبازان 25 الی 49 درصد ، حداکثر دو نمره خوب پذیرفته می شود )

شرایط ثبت نام متوسطه دوم (پایه دهم) مدارس شاهد در پادا : قبولی خرداد در پایه نهم با حداقل معدل کل 16 و حداقل نمره سالانه 14 در دروسی که برای رشته انتخابی در نمونه برگ هدایت تحصیلی درج شده است .

💢مراحل پیش ثبت نام مدارس شاهد در پادا :

▫️ ورود به سامانه پادا
▫️ انتخاب ثبت نام‌شاهد
▫️ ورود اطلاعات اولیه
▫️ تکمیل فرم های اطلاعاتی پیش ثبت نام
▫️ انتخاب مدرسه
▫️ تکمیل فرم‌امتیاز بندی
▫️ تایید نهایی پیش ثبت نام

💢 مراحل تایید ثبت نام مدارس شاهد

▫️ تایید مدرسه
▫️تایید منطقه
▫️ تایید استان
▫️ تایید وزارت
▫️ ثبت نام نهایی

سایت پادا شاهد

راهنمای ورود به سایت pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد در ادامه بیان شده است. کلیه دانش آموزانی که قصد پیش ثبت نام در مدارس شاهد سال تحصیلی 1402 – 1402 را دارند، باید در بازه های زمانی مشخص شده به سایت پادا مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به صورت الکترونیکی (اینترنتی) انجام دهند.

مراحل ورود به سایت پادا pada.medu.ir و ثبت نام مدارس شاهد 1402:

 • مراجعه به سایت پادا به آدرس اینترنتی : pada.medu.ir
 • درج نام کاربری و رمزعبور پادا برای ورود به سامانه
 • وارد کردن کد امنیتی
 • کلیک بر روی گزینه “ورود کاربران”
 • تکمیل فرم ثبت نام مدارس شاهد و درج اطلاعات خواسته شده
 • دریافت کدرهگیری ثبت نام مدارس شاهد

راهنمای ثبت نام مدارس شاهد در pada

به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با راهنمای pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد 1402 پرداخته ایم. در سال های گذشته ثبت نام مدارس شاهد از طریق سایت سجا انجام می شد. اما در سال 1402 دانش آموزانی که قصد پیش ثبت نام در مدارس شاهد را دارند، (پایه اول هفتم و دهم) باید در زمان بیان شده به سایت پادا (پرونده الکترونیکی دانش آموزان) به نشانی pada.medu.ir مراجعه نمایند

دانش آموزان ميان پايه و ورودی های مقاطع می توانند طبق ضوابط و شرایط ثبت نام مدارس شاهد با مراجعه به درگاه پادا ،نسبت به ثبت نام در مدرسه موردنظر اقدام نمايند.

دقت نمایید، ثبت نام مدارس شاهد 1402 منحصرا از طریق سامانه پادا و به صورت الکترونیکی (غیرحضوری) انجام می شود. لذا از مراجعه به سایت سجا و یا مراجعه حضوری به مدارس شاهد برای ثبت نام خودداری نمایید.

امتیازات ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲

امتیازات ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ و نکات مهم ثبت نام مدارس شاهد 1402 در ادامه بیان شده است. دانش آموزان برای تحصیل در مدارس شاهد سال تحصیلی 1402 – 1402 پس از آگاهی از امتیازات ثبت نام مدارس شاهد، باید در زمان مقرر به سایت pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد مراجعه نمایند.

 • امتيازات علمی دانش آموزان برای ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ :

امتیازات ثبت نام مدارس شاهد در پایه دهم : ( معدل × 30 ) + نمره تراز + 150 امتياز بابت کسب اولويت الف (هدايت تحصيلی) يا 50 امتياز بابت کسب اولويت ب (هدايت تحصيلی).

✅ ثبت نام در ميان پايه متوسطه اول مدارس شاهد : (معدل کل × 30 ) / ثبت نام میان پایه متوسطه دوم مدارس شاهد (معدل سال × 30).

 • همکاران فرهنگی و کارکنان بنياد شهيد و امور ايثارگران از پرداخت 30 درصد مبلغ کمک سرانه مصوب ستاد اجرايی شاهد استان معاف خواهند بود.
 • کمک سرانه مشارکت دانش آموزان شاهد و غير شاهد سال تحصيلی 1402 – 1402 در جدول زیر ارائه داده شده است:

کمک سرانه مشارکت دانش آموزان غير شاهد

دوره تحصیلی حداقل حداکثر
ابتدایی 5.200.000 ریال 10.000.000 ریال
دوره اول متوسطه 6.100.000 ریال 12.000.000 ریال
دوره دوم متوسطه 7.400.000 ریال 15.500.000 ریال

 

کمک سرانه مشارکت دانش آموزان شاهد

دوره تحصیلی مبلغ قابل پرداخت
ابتدایی 5.000.000 ریال
دوره اول متوسطه 5.700.000 ریال
دوره دوم متوسطه 7.200.000 ریال

 

زمان اعلام نتایج مدارس شاهد 1402

زمان اعلام نتایج مدارس شاهد 1402 ، مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در ادامه بیان شده است. تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد سال 1402 از طریق سامانه pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد انجام می شود. زمان اعلام نتایج مدارس شاهد سال 1402 به صورت زیر است:

اعلام نتايج قطعی از طريق سايت و ارسال پيامک توسط مدرسه :

اعلام نتايج قطعی اول ابتدایی مدارس شاهد :  به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

اعلام نتايج قطعی پایه هفتم مدارس شاهد : به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

اعلام نتايج قطعی پایه هفتم مدارس شاهد : به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم در پادا


راهنمای کامل ثبت نام مدارس شاهد 1402 در سامانه پادا به صورت کامل در این مقاله ارائه داده شد. دانش آموزان و اولیای محترم لازم است توجه داشته باشند، برای ثبت نام مدارس شاهد 1402 به سایت سجا مراجعه نکنند زیرا تمامی مراحل ثبت نام دانش آموزان شاهد سال 1402، منحصرا از طریق سایت پادا به نشانی pada.medu.ir و به صورت الکترونیکی انجام می شود. در صورتی که برای ورود به سامانه پادا و ثبت نام مدارس شاهد ابهامی دارید، می توانید با کارشناسان متخصص مجموعه مشاورگروپ به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول ثبت نام مدارس شاهد 1402 در سامانه پادا

✔️برای ثبت نام مدارس شاهد 1402 به چه سایتی مراجعه کنیم؟

✔️براساس آخرین اخبار منتشر شده، ثبت نام مدارس شاهد سال 1402 از طریق سامانه پادا انجام می شود.

✔️نشانی سایت پادا ، سایت ثبت نام مدارس شاهد 1402 چیست؟

✔️آدرس سایت پادا ثبت نام مدارس شاهد 1402، pada.medu.ir می باشد. لینک ورود به سامانه ثبت نام مدارس شاهد (پادا) در این مقاله قرار داده شده است.

✔️ثبت نام مدارس شاهد 1402 در سایت پادا نیازمند چه اطلاعاتی است؟

✔️ورود به سامانه پادا و ثبت نام مدارس شاهد 1402، از طریق نام کاربری و رمزعبور امکانپذیر است.

✔️نحوه ورود به سایت pada.medu.ir | ثبت نام مدارس شاهد 1402 چگونه است؟

✔️راهنمای ورود به سامانه پادا و ثبت نام مدارس شاهد 1402 در این مقاله بیان شده است.

✔️ثبت نام مدارس شاهد در سایت پادا از چه زمانی آغاز می شود؟

✔️زمان ورود به سایت پادا و ثبت نام مدارس شاهد 1402 برای تمامی مقاطع در این مقاله ارائه داده شده است.

4/5 - (19 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه پادا ثبت نام مدارس شاهد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. عهدیه

  سلام من پدر شهید نیست می تونم برم شاهد

  پاسخ
 2. لیلا قره گلی

  خیلی خوب

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی