سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir

سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی ، my.medu.ir می باشد. در سایت سامانه نمونه دولتی خراسان رضوی دانش آموزان به منظور ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی نهم به دهم نمونه دولتی ، باید در زمان مقرر به سایت ثبت نام مراجعه نموده و فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی ، همانند دیگر مدارس نمونه دولتی، مبلغ 70 هزار تومان می باشد که از طریق سایت نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir قابل پرداخت است. به منظور آشنایی بیشتر داوطلبان، نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی ، در این مقاله ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی

سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir. پیش از این تمامی مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی هر استان منحصرا در سامانه آموزش و پرورش مختص همان استان انجام می شد اما با تغییرات اعمال شده در جهت یکپارچگی امور آزمون نمونه دولتی در سراسر کشور، علاقه مندان به شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی باید به پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my medu.ir مراجعه نمایند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: دستورالعمل آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه در سال تحصیلی 1401-1402 به ادارات آموزش و پرورش استان ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، رضا صابری تولایی با اعلام خبر ابلاغ دستورالعمل آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه به ادارات آموزش و پرورش استان گفت: تمامی دانش آموزان پایه نهم که در ارزشیابی پایانی نوبت دوم معدل کتبی 17 و یا بالاتر از آن را کسب نموده اند مجاز به شرکت در این آزمون می باشند.

این آزمون ساعت 8 صبح روز جمعه 8 تیرماه سال جاری به صورت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به اینکه کارت ورود به جلسه این آزمون که شامل مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدرسه محل تحصیل، رشته مورد تقاضا، اولویت انتخاب مدارس نمونه دولتی و نشانی دقیق حوزه امتحانی است، حداقل سه روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون از طریق سامانه ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت افزود: سوالات آزمون از محتوایی که در قالب جداول جداگانه برای هر کدام از دروس آموزش قرآن و پیام های آسمان، فارسی، عربی، مطالعات اجتماعی (جغرافیا، تاریخ، مدنی)، زبان انگلیسی، علوم تجربی و ریاضی در دستورالعمل ذکر شده است طراحی خواهد شد.

سوالات این آزمون تنها از محتوای کتاب های پایه نهم سال تحصیلی 1402 – 1403  طرح خواهد شد و  بودجه بندی سوالات از 100 درصد محتوای کتب خواهد بود . ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی اختصاص به محل تحصیل فعلی داوطلب داشته و داوطلبان تنها باید آموزشگاه نمونه دولتی محل استقرار خود را انتخاب نمایند، همچنین رقابت در آزمون ورودی هنرستان های فنی و حرفه ای نمونه دولتی در بین دانش آموزان شهر و شهرستان بدون در نظر گرفتن منطقه یا ناحیه خواهد بود.

همچنین فرآیند اعلام نتایج از طریق سامانه ثبت نام انجام خواهد شد  و اما نکته مهم و قابل توجه دیگر برای دانش آموزان این است که پذیرش نهایی آن ها در مدارس نمونه دولتی در رشته های “ادبیات و علوم انسانی، تجربی، ریاضی ” و یا “شاخه فنی و حرفه ای” منوط به کسب یکی از اولویت های “الف”،”ب” و یا “ج” در آن رشته در فرم شماره “۷” هدایت تحصیلی در خرداد ماه است.

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از روز سه شنبه 1402/01/15 تا روز جمعه 1402/01/25 است و نام نویسی از طریق پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir انجام می شود. مدت زمان ثبت نام 10 روز می باشد و قابل تمدید نخواهد بود. تا پیش از این ثبت نام در سامانه  nemone.razavi.medu.ir امکان پذیر بود.

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، رأس ساعت 8 صبح روز جمعه مورخ 1402/04/8 در سراسر كشور به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

**كارت ورود به جلسه آزمون شامل: مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدرسه محل تحصیل، رشته مورد تقاضا، اولویت انتخاب مدارس نمونه دولتی و نشانی دقیق حوزه امتحانی، حداقل سه روز قبل از تاريخ برگزاری آزمون، از طریق سامانه ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.داوطلبان لازم است پس از چاپ كارت، آنرا ممهور به مهرآموزشگاه فعلی خود نمايند.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون الزامی است.

ورود به سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir را در این بخش از مقاله مشاهده می کنید و تنها کافیست بر روی لینک موجود در جدول زیر کلیک کنید تا به سایت نمونه دولتی رضوی هدایت شوید.

جهت ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم my.medu.ir کلیک نمایید.

همانطور که ذکر شد، تا پیش از این تمامی مراحل ثبت نام آزمون ورودی مدرسه نمونه دولتی هر استان منحصرا در سامانه آموزش و پرورش مختص همان استان انجام می شد. سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ، دیگر مانند سال های گذشته برای هریک از استانها متفاوت نیست و دانش آموزان برای ثبت نام در آزمون ورودی نهم به دهم نمونه دولتی ، لازم است در زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1402، به سایت مای مدیو مراجعه و فرآیند ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند.

لازم به ذکر است، تمامی مراحل ثبت نام، اعلام نتایج آزمون، درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ آن، از طریق سامانه مای مدیو my.medu.ir، انجام می شود و باید در بازه زمانی مقرر به این سامانه مراجعه نمایید.

ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir

مراحل ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir را در این قسمت به صورت خلاصه و گام به گام با هم مرور می کنیم.

برای دریافت راهنمای جامع ثبت نام مدارس نمونه دولتی کلیک نمایید.

گام اول : مراجعه به سایت ثبت نام my.medu.ir از طریق رایانه یا گوشی تلفن همراه و با استفاده از مرورگرهای Firefox یا Google Chrome (بدون فیلترشکن)

گام دوم : ورود به حساب کاربری دانش آموز از طریق کد ملی و شش رقم سریال شناسنامه

گام سوم : انتخاب گزینه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

گام چهارم : واریز وجه ثبت نام (70 هزار تومان) از طریق درگاه اینترنتی و دریافت رمز ورود به سامانه

گام پنجم: آماده سازی تصویر عکس دانش آموز تصویر زمینه سفید در ابعاد 4*3 با فرمت  jpg و با حجم حداکثر300kb

گام ششم: تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام در آزمون (در صورتی که سهمیه دارید باید آن را در نمونه برگ ثبت نام مدرسه نمونه دولتی درج کنید) و ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری

توجه داشته باشید تنها در صورتی ثبت نام مدارس نمونه دولتی در my.medu.ir با موفقیت همراه بوده است که ار سامانه شماره پرونده یا کد رهگیری را دریافت کرده باشید. در غیر اینصورت ثبت نام شما ناقص بوده است و قادر به شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نخواهید بود!

توجه بفرمایید که سامانه ثبت نام به نشانی my.medu.ir خواهد بود و تمامی مراحل ثبت نام، اعلام نتایج آزمون، درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ آن از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج انجام خواهد شد.

در صورت آگاهی از شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1402 – 1401، می توانید مقاله شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1402 را مطالعه نمایید.

هزینه ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی

هزینه ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir  ،  هفتاد هزار تومان می باشد. این مبلغ ثابت بوده و به جز این 70 هزار تومان ، دریافت هرگونه وجه تحت هر عنوان ممنوع است.

منابع آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی

منابع آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir ،  مانند همیشه کتب درسی می باشد. سؤالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم، به شیوه چهار گزینه‌ای (فقط با یک پاسخ صحیح)، از محتوای کتب درسی می باشد.

منابع آزمون ، تعداد سوالات، ضرایب هر درس و زمان پاسخگویی به سوالات این آزمون به شرح جدول زیر است:

ردیف منابع آزمون تعداد سوال ضریب زمان پاسخ گویی
1 آموزش قرآن و پیام های آسمان 10 2  

 

120 دقیقه

2 فارسی 15 2
3 عربی 8 1
4 مطالعات اجتماعی (جغرافیا، تاریخ، مدنی) 10 1
5 زبان انگلیسی 7 1
6 علوم تجربی 25 2
7 ریاضی 25 3
                                             جمع کل 100

آزمون ورودی نمونه دولتی خراسان رضوی 1402

دانش آموزان استان خراسان رضوی، جهت ثبت نام آزمون مدارس نمونه باید به نشانی اینترنتی my.medu.ir مراجعه نمایند. تمامی مراحل ثبت نام، بارگذاری مدارک، پرداخت هزینه، اعلام نتایج و اعلام اسامی پذیرفته شدگان استان خراسان رضوی، صرفا از طریق سایت my.medu.ir قابل پیگیری خواهد بود.

سایت دریافت کارت آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی

دانش آموزان باید حدود یک هفته تا سه روز مانده به تاریخ برگزاری آزمون، به سایت دریافت کارت آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه نمونه دولتی خراسان رضوی را دریافت نمایند. توجه داشته باشید که در صورت همراه نداشتن کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی از ورود شما به جلسه امتحان جلوگیری به عمل می آید.

بنابراین حتما در تاریخ مقرر، یعنی از اوایل تیر ماه به پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش مای مدیو مراجعه نموده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت و پرینت نمایید.

سایت اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir

سایت اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir می باشد. اداره كل آموزش و پرورش استان باید حداكثر ظرف مدت دو هفته بعد از برگزاری آزمون نسبت به اعلام نتایج پذیرفته شدگان اصلی، اقدام نماید.

فهرست اسامی پذیرفته شدگان به منظور انجام فرآیند ثبت نام در مدارس نمونه دولتی، باید به تفکیک مدارس (شامل: نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره داوطلبی، كد ملی، نام مدرسه دوره اول متوسطه محل تحصیل، نام مدرسه دوره دوم متوسطه یا هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی مورد تقاضا، معدل كتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم، نمره آزمون و نمره تراز شده كل و سهمیه دانش آموزان ) تهیه و پس از تأیید اداره كل آموزش و پرورش استان، جهت ارائه به مدیران مدارس، به ادارات آموزش و پرورش شهرستان، منطقه یا ناحیه تحویل گردد.

زمان دقیق اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است، ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی پایه هفتم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم مدارس تیزهوشان از روز 1402/01/15 تا روز 1402/01/25 از طریق سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان my.medu.ir انجام می شود. مدت زمان ثبت نام 10 روز می باشد و قابل تمدید نخواهد بود.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی و ورود به سایت my.medu.ir  می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.


سوالات ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی

✔️سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی چیست؟

✔️داوطلبان برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی، باید به نشانی my.medu.ir مراجعه نمایند. تا پیش از این ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی در azmoon.razavi.medu.ir انجام می شد.

✔️ثبت نام مدارس نمونه دولتی از چه زمانی آغاز می شود؟

ثبت نام داوطلبان از 15 فروردین آغاز شده و تا تاریخ 25 فروردین ماه ادامه دارد.

✔️چگونه می توانیم در آزمون ورودی نمونه دولتی خراسان رضوی ثبت نام کنیم؟

✔️راهنمای ثبت نام دانش آموزان نهم برای شرکت در آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی در این مقاله مشاور گروپ ارائه داده شده است.


5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی