nan.ac سامانه نان | سامانه نظام ایده ها و نیازها

nan.ac سامانه نان سامانه نظام ایده ها و نیازها Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه nan.ac سامانه نان | سامانه نظام ایده ها و نیازها

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله مشاور گروپ به معرفی nan.ac سامانه نظام ایده ها و نیازها (سامانه نان) می پردازیم و در ادامه شما عزیزان می توانید مراحل ثبت نام در این سامانه را به همراه نحوه ثبت نام سامانه نان مشاهده کنید.

nan.ac

nan.ac آدرس اینترنتی سامانه نظام ایده ها و نیازها است که به اختصار سامانه نان معرفی می شود. اما سامانه نظام ایده ها و نیازها چیست و به چه دردی می خورد؟ سامانه نظام ایده ها و نیازها بستری برای رفع نیازهای جامعه و کشور از طریق طرح ها و ایده هایی است که صنایع خصوصی، صنایع دولتی، پژوهشگران دانشگاهی، شرکت‌ های دانش‌ بنیان و پارک‌ های علم و فناوری آن ها را به مرحله اجرا در می آورند.

سامانه نان به منظور ایجاد نظام ملی نو آوری مبتنی بر ایجاد ارتباط مستقیم بین نیازهای جامعه و افراد توانمند در حوزه های محتلف و در راستای رفع نیازهای کشور طراحی و تاسیس شده است.

به عنوان مثال در جهت همکاری سامانه نظام ها و ایده ها با وزارت علوم تحقیقات و فناوری کشور، یکی از کاربردهای این سامانه طرح موضوعات رساله دکتری و همچنین پایان نامه ارشد توسط اساتید راهنما است. در واقع اولین مرحله جذب دانشجویان استعداد درخشان، ثبت طرح نیاز و ایده در سامانه نان توسط استاد میزبان کارشناسی ارشد استاد محور  و دکتری استاد محور می باشد.

nan.ac سامانه نان سامانه نظام ایده ها و نیازها وزارت علوم Moshavergroup.com

مطابق با اطلاعات مندرج در سامانه نان، همکاری بین این سامانه با وزارت نفت، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت نیرو و وزارت صنعت معدن تجارت (صمت) برقرار شده است.

ورود به سامانه

این امر با نوشتن آدرس nan.ac در بخش آدرس بار مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر شما امکان پذیر است. البته راه سریعتری هم وجود دارد. کافیست روی لینک موجود در جدول زیر کلیک کنید تا مستقیما به صفحه اصلی سامانه نظام ایده ها و نیازها وارد شوید.

برای ورود به سامانه nan.ac کلیک کنید

سامانه نان سامانه نظام ایده ها و نیازه ها nan.ac سامانه نان Moshavergroup.com

ثبت نام سامانه nan.ac

نحوه ثبت نام سامانه nan.ac را در این قسمت با هم مرور می کنیم تا به راحتی مراحل ثبت نام و در نهایت ورود به سامانه نان را پشت سر بگذارید. پیش از هر چیز باید به صفحه اصلی سامانه nan وارد شوید.

  1. در سامانه به آدرس  http://nan.ac  مراجعه نمایید.
  2. از منوی بالای سایت بر روی لینک “ورود/ثبت نام” کلیک کنید.ثبت نام nan.ac سامانه نظام ایده ها و نیازها (نان) Moshavergroup.com
  3. حالا در این صفحه جدید، در بخش پایین تاکنون ثبت نام نکرده اید، بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید.
  4. شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.ورود اطلاعات ثبت نام nan.ac نظام ایده ها و نیازها (نان) Moshavergroup.com
  5. حاصل جمع اعداد تصویر را بنویسید (در صورت ناخوانا بودن، میتوانید بر روی پیکان مدور کنار تصویر جهت تعویض اعداد تصویر کلیک کنید) و دکمه تایید را بزنید.
  6. پس از تایید شماره همراه ،کد تایید از سوی “سامانه نان nan”پیامک خواهد شد. کد تاییدیه به همراه اطلاعات هویتی خود در فرم مربوطه وارد نمایید . در این بخش رمز عبور دلخواه خود را در بخش تعیین رمز عبور nan.ac بنویسید و حتما آن را به خاطر بسپارید چرا که در مراجعه های بعدی به این سامانه باید از این رمز عبور استفاده کنید. همچنین در این فرم باید نام و نام خانوادگی، کد ملی و تحصیلات و محل سکونت خود را ثبت نمایید.تکمیل فرم ثبت نام nan.ac نظام ایده ها و نیازها (نان) Moshavergroup.com
  7. پس از مطالعه قوانین و مقررات تیک دکمه “شرایط و قوانین را می پذیرم” را بزنید.
  8. حاصل جمع اعداد تصویر را بنویسید (در صورت ناخوانا بودن، میتوانید بر روی پیکان مدور کنار تصویر جهت تعویض اعداد تصویر کلیک کنید تا تصویر تغییر کند)
  9. درنهایت دکمه تایید را انتخاب نمایید تا اطلاعات حساب کاربری شما ثبت شود. در مراجعه های بعدی به این سامانه باید از طریق بخش ورود به حساب کاربری اقدامات لازم را انجام نمایید.

ورود به سامانه nan.ac

ورود به سامانه nan.ac بعد از ساخت حساب کاربری بسیار ساده است. کافیست مطابق تصویر زیر، بعد از ورود به صفحه اصلی سامانه، روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید.

ورود به حساب کاربری nan.ac نظام ایده ها و نیازها (نان) Moshavergroup.com

حالا در فرم ورود به محیط کاربری نام کاربری، تلفن همراه یا ایمیلی که با آن ثبت نام کرده بودید را به همراه رمز عبور خود وارد کنید و بعد از ثبت عبارت امنیتی در کادر مربوطه، گزینه ورود را انتخاب نمایید.

فراموشی رمز عبور سامانه نان

در صورت فراموشی رمز عبور سامانه نان نگران نباشید. با وجود امکان بازیابی رمز عبور nan.ac می توانید به راحتی رمز عبور جدید برای خود تعریف کنید و به اطلاعات حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید.

برای بازیابی رمز عبور سامانه نان بعد از ورود به صفحه اصلی سامانه، از منوی بالای سمت چپ سایت روی گزینه ورود/ثبت نام بزنید و مطابق تصویر زیر بر روی فراموشی رمز عبور کلیک کنید.

تغییر رمز عبور سامانه نظام ایده ها و نیازها (نان) nan ac Moshavergroup.com

در این صفحه باید شماره تلفن همراه خود را (شماره موبایلی که با آن در سامانه ثبت نام کرده بودید) در کادر مشخص شده وارد کنید. عبارت امنیتی را نوشته و روی گزینه تایید بزنید، تا کد تایید راستی آزمایی برای شما پیامک شود.

فراموشی رمز عبور سامانه نظام ایده ها و نیازها (نان) Moshavergroup.com

پس از دریافت کدتایید، آن را در بخش مربوطه وارد نمایید. رمز عبور جدید برای خود تعریف کنید و بعد از مطالعه شرایط و قوانین، عبارت امنیتی را بنویسید.

بازیابی رمز عبور سامانه نظام ایده ها و نیازها (نان) Moshavergroup.com

با انتخاب گزینه تایید، رمز عبور جدید برای شما ثبت می شود و از این به بعد می توانید با استفاده از این رمز عبور به حساب کاربری خود وارد شوید.


در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر درباره nan.ac سامانه نظام ایده ها و نیازها (سامانه نان) می توانید همین حالا تلفن ثابت را برداشته و با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است 🙂

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️سامانه nan.ac چیست؟

✔️سامانه نان (نظام ایده ها و نیازها) به منظور ایجاد نظام ملی نو آوری مبتنی بر ایجاد ارتباط مستقیم بین نیازهای جامعه و افراد توانمند در حوزه های محتلف و در راستای رفع نیازهای کشور طراحی و تاسیس شده است.

✔️نحوه ورود به سایت nan.ac چگونه است؟

✔️برای اطلاع روش ورود به سامانه نظام ایده و نیاز به متن مقاله مشاور گروپ مراجعه فرمایید.

✔️مراحل ثبت نیاز و ایده در nan.ac چگونه است؟

✔️برای اطلاع از نحوه ثبت نیاز و ایده در سامانه نان می توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ 9099071613 تماس بگیرید. ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 همه روزها حتی ایام تعطیل

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه nan.ac سامانه نان | سامانه نظام ایده ها و نیازها

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی