markazjazb.ir | سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

جهت مشاوره در زمینه markazjazb.ir | سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله مشاور گروپ به معرفی سامانه markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری می پردازیم. با شروع آغاز زمان ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم کلیه متقاضیان باید به این سامانه مراجعه کرده و مراحل نام نویسی خود را تکمیل نمایند. برای آشنایی با سایت markazjazb با ما همراه باشید.

markazjazb.ir

markazjazb.ir مسئول انتشار فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد. پیش از این آدرس این سامانه mjazb.ir بود اما با شروع فراخوان جذب آبان ماه به نشانی جدید markazjazb.ir تغییر یافت.

همچنین به گفته جعفر جعفری معاون برنامه ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیات علمی آغاز فراخوان جذب هیأت علمی آبان ۱۴۰۱ از ساعت دوازده ظهر ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود. بدین ترتیب داوطلبان می‌توانند پس از مطالعه دفترچه راهنما جذب هیئت علمی از ۲۶ آذرماه تا ۷ دی ماه ۱۴۰۱ برای ثبت‌نام به markazjazb.ir سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم مراجعه نمایند.

معاون مرکز جذب وزارت علوم تحقیقات و فناوری اظهار داشت که دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور از ۱۲ تا ۲۱ آذرماه فرصت داشتند با مراجعه به سامانه جذب اعضای هیأت علمی بر اساس سهمیه اختصاص یافته رشته‌های مورد نیاز با تاییدیه مرکز نظارت را مطابقت بدهند.

markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم تحقیقات فناوری

سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

سایت جذب هیات علمی وزارت علوم مسئول ثبت نام متقاضیان شرکت در فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد. داوطلبان باید در زمان مقرر شده توسط مرکز جذب به این سامانه مراجعه نمایند چرا که تمامی مراحل ثبت نام در این سایت و به صورت اینترنتی انجام خواهد گرفت. به منظور سهولت کار و دسترسی هر چه سریع تر شما عزیزان لینک مستقیم ورود به سایت جذب هیات علمی وزارت علوم  در جدول زیر قرار گرفته است.

برای ورود به سایت جذب هیات علمی وزارت علوم markazjazb.ir کلیک نمایید.

نحوه ورود به markazjazb.ir

نحوه ورود به markazjazb.ir بسیار ساده است. کافیست از لینک موجود در جدول بالا استفاده کنید یا اینکه آدرس markazjazb.ir را در نوار آدرس مرورگر خود تایپ و جستجو کنید. در این سامانه به تقویم فراخوان جذب هیات علمی و همچنین جدیدترین اخبار جذب و اخبار وزارت علوم تحقیقات و فناوری دسترسی خواهید داشت.

ثبت نام فراخوان جذب در یکی از سامانه های زیر شاخه markazjazb.ir انجام می شود. برای آشنایی با نحوه ثبت نام با ما همراه باشید.

ثبت نام سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم

آگاهی از نحوه ثبت نام سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم برای متقاضیان شرکت در این طرح ضروری می باشد. به همین منظور ما در این مقاله راهنمای تصویری ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی را آماده کرده ایم.

مطابق تصویر از منوی بالای سایت مرکز جذب markazjazb.ir روی گزینه اخبار جذب بزنید، و یا از منوی سمت چپ روی گزینه فراخوان جذب هیات علمی کلیک نمایید.

markazjazb.ir ثبت نام سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم

از بخش اخبار جذب گزینه آغاز فراخوان جذب هیات علمی را انتخاب نمایید و بعد از مطالعه اطلاعات مندرج در این صفحه markazjazb.ir، روی لینک موجود در جدول زیر کلیک کنید تا به صفحه اصلی ثبت نام جذب هیات علمی وزارت علوم هدایت شوید. امکان ورود از طریق منوی سامانه ها، گزینه سایت ویژه متقاضیان نیز امکان پذیر است.

حالا مطابق تصویر زیر، روی فرم ثبت نام کلیک کنید.

فرم ثبت نام markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

در این صفحه جدید، با درج شماره تلفن همراه در کادر مربوطه یک کد ورود 6 رقمی برای شما ارسال می شود. توجه داشته باشید که شماره تلفن حتما باید متعلق به داوطلب ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد تا سایت markazjazb.ir امکان برقراری ارتباط با داوطلب را در تمامی مراحل ثبت نام داشته باشد.

ثبت نام markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

در مرحله بعد اطلاعات درخواستی را در کادرهای مربوطه سایت ثبت نام جذب هیات علمی وزارت علوم وارد نمایید. این اطلاعات عبارتند از:

  • کد ملی
  • سریال پشت کارت ملی (نکته: اگر هنوز کارت ملی هوشمندتان را دریافت نکرده اید روی گزینه سبز رنگ کلیک کنید تا وضعیت تغییر کند و نیازی به ورود سریال پشت کارت ملی نباشد)
  • تاریخ تولد
  • کد فعال سازی 6 رقمی ارسال شده به تلفن همراه
  • پست الکترونیک (آدرس ایمیل متعلق به داوطلب باشد و به آن دسترسی داشته باشد)
  • رمز عبور دلخواه و تکرار رمز عبور
  • کد امنیتی

حالا روی گزینه ثبت نام بزنید تا حساب کاربری شما ساخته شود.

ایجاد حساب کاربری markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

با دریافت پیام «حساب کاربری با موفقیت ایجاد شد» مجددا به صفحه ورود applicant.markazjazb.ir وارد می شوید. در این مرحله روی فرم ورود بزنید و با ثبت کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبوری که انتخاب کرده بودید می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید.

فرم ورود markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

با ورود به حساب کاربری سایت ثبت نام جذب هیات علمی وزارت علوم، به تمام امکانات این سایت و بخش ثبت نام فراخوان دسترسی خواهید داشت.

حساب کاربری markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

فراموشی رمز عبور سامانه مرکز جذب

اگر به هر دلیلی دچار فراموشی رمز عبور سامانه مرکز جذب applicant.markazjazb.ir شدید نگران نباشید. با امکان بازیابی رمز عبور markazjazb.ir به راحتی می توانید رمز عبور خود را مجددا دریافت و از این طریق وارد حساب کاربری خود شوید. نحوه بازیابی رمز عبور markazjazb.ir بدین صورت است که مطابق تصویر زیر روی گزینه «رمز عبور را فراموش کرده اید؟» بزنید.

فراموشی رمز عبور markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

در کادرهای مربوطه نام کاربری که همان کد ملی شماست و همچنین شماره تلفن همراه خود که در زمان ایجاد حساب کاربری آن را در فرم ثبت نام جذب هیات علمی وزارت علوم نوشته بودید وارد کنید.

بازیابی رمز عبور markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

کلمه عبور جدید برای شما پیامک می گردد و از طریق ایمیل نیز برای شما ارسال شده است. با ثبت این کلمه عبور جدید می توانید به حساب کاربری applicant.markazjazb.ir وارد شوید. پیشنهاد می کنیم با تغییر کلمه عبور امنیت حساب کاربری خود را بالا ببرید.

تغییر کلمه عبور سامانه applicant.markazjazb.ir

برای تغییر کلمه عبور سامانه applicant.markazjazb.ir تنها کافیست از منوی پروفایل خود، روی گزینه تنظیمات حساب کاربری بزنید

تغییر رمز عبور markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

در بخش اطلاعات حساب سایت جذب هیات علمی وزارت علوم، روی رمز عبور بزنید. با وارد کردن رمز عبور فعلی که به دلخواه انتخاب کرده بودید یا در صورت فراموشی از طریق پیامک دریافت کرده بودید، می توانید رمز عبور جدید خود را برای سیستم تعریف نمایید. با فشردن گزینه ثبت اطلاعات از این به بعد با این رمز عبور جدید امکان ورود به حساب کاربری تان را خواهید داشت.

تغییر رمز عبور markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم تحقیقات فناوری

مشاوره جذب هیات علمی وزارت علوم

بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیأت اجرایی جذب دانشگاه ۱۷ دی ماه تا ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ انجام می‌گیرد و در این زمان، پرونده‌های متقاضیان دارای شرایط اولیه به کمیته‌های بررسی توانایی‌های علمی و صلاحیت عمومی ارسال می گردد و نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه اعلام خواهد شد. همچنین تصمیم در هیأت اجرایی جذب دانشگاه اتخاذ شده و پرونده متقاضیان مورد تأیید هیأت اجرایی جذب دانشگاه به دبیرخانه هیأت مرکزی جذب وزارت علوم ارسال می‌شود.

جذب هیات علمی سرباز؟ امسال برای اولین بار در فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم آبان ۱۴۰۱ مجوز شرکت متقاضیان حین خدمت مقدس سربازی نیز صادر شد، سربازهایی که تا پایان سال ۱۴۰۰ به خدمت مقدس سربازی اعزام شده باشند، همچنین افرادی که داری مدرک موقت دکتری نیز هستند، می‌توانند در فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری شرکت نمایند.


                                                         جدول زمان بندی جذب هیات علمی وزارت علوم در سایت markazjazb.ir

ردیف

اقدام کننده

اقدام

تاریخ شروع

تاریخ خاتمه

۱

دانشگاه

اعلام نیاز

۱۴۰۱/۰۸/۱۴

۱۴۰۱/۰۸/۳۰

۲

مرکز نظارت

بررسی اعلام نیاز دانشگاه و تخصیص ظرفیت

۱۴۰۱/۰۸/۳۰

۱۴۰۱/۰۹/۱۱

۳

دانشگاه

تطبیق نیاز با تاییدیه مرکز نظارت

۱۴۰۱/۰۹/۱۲

۱۴۰۱/۰۹/۲۱

۴

مرکز جذب اعضای هیات علمی

فراخوان

۱۴۰۱/۰۹/۲۶

۱۴۰۱/۱۰/۰۷

۵

دانشگاه

بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیات اجرایی جذب دانشگاه

۱۴۰۱/۱۰/۱۷

۱۴۰۲/۰۱/۲۳

۶

ارسال پرونده های متقاضیان دارای شرایط اولیه به کمیته های بررسی توانایی های علمی و صلاحیت عمومی

۷

نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه

۸

اتخاذ تصمیم در هیات اجرایی جذب دانشگاه

۹

ارسال پرونده متقاضیان مورد تایید هیات اجرایی جذب دانشگاه به دبیرخانه هیات مرکزی جذب

۱۰

مرکز جذب اعضای هیات علمی

بررسی مرکز جذب و طرح در هیات مرکزی

۱۴۰۲/۰۱/۲۶

۱۴۰۲/۰۳/۱۷

۱۱

دانشگاه

اعلام نتیجه نهایی توسط دانشگاه به متقاضی

حداکثر تا ۱۴۰۲/۰۴/۱۷

 


در این مقاله مشاور گروپ به معرفی سامانه markazjazb.ir سایت جذب هیات علمی وزارت علوم پرداختیم. نحوه ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات را به صورت گام به گام و مطابق با راهنمای تصویری باهم پیش رفتیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام هیات علمی وزارت علوم در سایت markazjazb می توانید همه روزه حتی ایام تعطیل از 8 صبح تا 12 شب با ما تماس بگیرید.

تماس با مشاور گروپ از تلفن ثابت

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت ندارید، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️سایت markazjazb.ir چیست؟

✔️انتشار اطلاعیه ها و فرآیند ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در سامانه markazjazb.ir انجام می پذیرد. قبل از این مراحل ثبت نام در سایت mjazb.ir صورت می گرفت. برای آشنایی با نحوه ثبت نام جذب هیات علمی به مقاله مراجعه نمایید.

✔️زمان ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم چه تاریخی آغاز می شود؟

✔️اواخر آذر ماه زمان ثبت نام جذب هیات علمی در markazjazb.ir آغاز می گردد. برای اطلاع از زمان دقیق به مقاله مراجعه کنید.

✔️نحوه ثبت نام markazjazb.ir چگونه است؟

✔️راهنمای تصویری ثبت نام سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم به صورت گام به گام در این مقاله ارائه شده است. در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام با ما تماس بگیرید. ما در مشاور گروپ همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم. 9099071613

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه markazjazb.ir | سایت جذب هیات علمی وزارت علوم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی