سایت لیزینگ فرهنگیان

لیزینگ فرهنگیان یکی از خدماتی است که شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان به فرهنگیان محترم سراسر کشور ارائه می دهد. این شرکت یکی از شرکت های تابعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان است که در سال ۱۳۹۱ تاسیس شده. لیزینگ فرهنگیان به معنای اجاره به شرط تملیک است که به فرهنگیان امکان می دهد با پرداخت اقساط ماهانه، از کالاهای مورد نیاز خود مانند خودرو، لوازم خانگی، کالای دیجیتال و غیره بهره مند شوند. این خدمات با هدف ارتقاء سطح زندگی و رفاه فرهنگیان و ایجاد انگیزه برای انجام وظایف آموزشی و پرورشی طراحی شده است.

مشاور گروپ در این مقاله قصد دارد به معرفی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان lfco.ir ، اهداف و خدمات آن، شرایط و مراحل اخذ لیزینگ فرهنگیان، مزایا و معایب آن و نمونه هایی از تجربیات فرهنگیانی که از این خدمات استفاده کرده اند، بپردازد. همچنین به بررسی چالش ها و راهکارهایی که برای بهبود کیفیت و کارایی لیزینگ فرهنگیان می توان اندیشید، خواهیم پرداخت. امیدواریم که این مقاله برای فرهنگیانی که قصد دارند از لیزینگ فرهنگیان بهره ببرند یا در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنند، مفید و مفید باشد.

لیزینگ فرهنگیان | lfco.ir

جهت مشاوره در زمینه سایت لیزینگ فرهنگیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله با نحوه ثبت نام سایت لیزینگ فرهنگیان آشنا شده و جزئیات این سامانه را بررسی خواهیم کرد. برای دریافت پاسخ تمامی سوالات خود درباره زمان ثبت نام خودرو لیزینگ فرهنگیان، اطلاعیه لیزینگ فرهنگیان و… می توانید تا انتهای مقاله همراه ما باشید. خوشحال می شویم نظرات خود را درباره شرکت لیزینگ فرهنگیان یا سایت لیزینگ فرهنگیان، با ما به اشتراک بگذارید.

مشاور گروپ، مرکز تخصصی مشاوره تحصیلی.

سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir

لیزینگ فرهنگیان

سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir، شرایطی را برای فرهنگیان عزیز فراهم کرده است که با استفاده از آن می توانند یک سری از محصولات را مانند خودرو، لوازم خانه، طلا و … را به صورت اقساطی و تنها با پیش پرداخت معینی بخرند. از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید از سایت شرکت لیزینگ فرهنگیان به نشانی lfco.ir باید بدانید را در ادامه ی این بخش به ص.رت خلاصه اشاره کرده ایم.

صفحه اصلی این سامانه می توان انواع خدمات ارائه شده توسط شرکت لیزینگ فرهنگیان را مشاهده کرد. تسهیلات لیزینگ فرهنگیان، مخصوص کسانی است که در صندوق ذخیره فرهنگیان( سایت صندوق ذخیره فرهنگیان ) ، عضویت فعال دارند.

تمامی سفارشات در سایت لیزینگ فرهنگیان، به‌ صورت رایگان درب منزل (آدرس اعلامی از سوی مشتری در زمان خرید) تحویل خواهد شد. هزینه نصب و راه‌ اندازی محصولات رایگان خواهد بود. و محصولاتی که دارای گارانتی می باشند، مسئولیت ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی با شرکت‌ های گارانتی کننده خواهد بود.

زمان مجاز جهت استفاده از تسهیلات سایت شرکت لیزینگ فرهنگیان، 96 ساعت پس از تایید درخواست توسط ادارات رفاه مناطق آموزش و پرورش خواهد بود و در صورت عدم استفاده طی این مدت، متقاضی باید اقدام به درخواست مجدد تسهیلات نماید.

همچنین در صورت ثبت انصراف از سوی مشتری، شرکت لیزینگ فرهنگیان، متعهد می‌شود طی ۷۲ ساعت کاری مبلغ واریز شده را بر اساس شماره حساب ثبت شده در حساب کاربری مشتری به ایشان عودت دهد.

سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir

 lfco.ir

نحوه ثبت نام در سایت لیزینگ فرهنگیان lfco سوالی است که بسیاری از متقاضایان دریافت تسهیلات شرکت لیزینگ فرهنگیان، برایشان به وجود می آید. فراموش نکنید که به طور کلی خدمات لیزینگ فرهنگیان مخصوص اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان که عضو فعال هستند می باشد و سایرین امکان استفاده از لیزینگ فرهنگیان طلا، لیزینگ فرهنگیان تلوزیون، لیزینگ فرهنگیان خودرو و… را ندارند.

برای ثبت نام در سایت لیزینگ فرهنگیان به  آدرس اینترنتی lfco.ir مراجعه کرده و اگر قبلا در این سایت ثبت نام کرده باشید، از قسمت ورود، و در صورتی که تا بحال حساب کاربری در سایت لیزینگ فرهنگیان نساخته اید، مطابق تصویر از بخش ثبت نام، روی گزینه عضویت کلیک کنید.

پس از انتخاب گزینه عضویت سامانه، شماره همراه شما را دریافت می کند و با ارسال کد یک بار مصرف اجازه ی ورود به شما می دهد. اطلاعات هویتی شما، از طریق سایت صندوق ذخیره فرهنگیان روی این سایت نیز بارگزاری خواهد شد. سامانه مدیریت صندوق وام ضروری آموزش و پرورش نیز می تواند مورد استفاده فرهنگیان قرار گیرد.

ثبت نام در سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir

با ورود به سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir، و با کلیک روی گزینه حساب کاربری واردمرحله بعدی خواهید شد.

ثبت نام در سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir

در صفحه ی جدید اطلاعات خود را که از سایت صندوق ذخیره فرهنگیان، به این سامانه منتقل شده است را مشاهده می کنید.

لازم است مطابق تصویر، از قسمت آدرس صورت حساب کد پستی و تلفن ثابت خود را وارد نمایید و در انتها روی گزینه ذخیره تغییرات کلیک کنید. به این ترتیب حساب کاربری شما ساخته خواهد شد.

لیست لوازم خانگی لیزینگ فرهنگیان

پس از ساخت حساب کاربری، و فعال کردن امضای الکترونیکی خود، نوبت به انتخاب تسهیلات مورد نظرتان در سایت لیزینگ فرهنگیان، می رسد. آن را انتخاب کرده و وارد مرحله بعدی شوید.

لیست لوازم خانگی لیزینگ فرهنگیان

در صورتی که تسهیلات مورد نظر شما نیاز به ضامن داشت، در مرحله بعد، لازم است تا کد پرسنلی یا کد ملی ضامن را در بخش مشخص شده وارد نمایید. ( اگر تسهیلات لیزینگ فرهنگیان انتخابی شما نیازی به ضامن ندارد این بخش برای شما نمایش داده نمی شود.)

شرایط اقساط لیزینگ فرهنگیان

در مرحله بعدی قرارداد های مشخ شده را از طریق امضای الکترونیکی خود امضا کنید و وارد مرحله بعدی شوید.

شرایط اقساط لیزینگ فرهنگیان

در صورتی که تسهیلات سایت لیزینگ فرهنگیان که انتخاب کرده اید نیاز به ضامن داشت، لازم است تا ضامن شما نیز در بخش حساب کاربری خود مطابق تصاویر زیر، سفارش شما را تایید و امضا نماید. ( اگر تسهیلات لیزینگ فرهنگیان انتخابی شما نیازی به ضامن ندارد این بخش برای شما نمایش داده نمی شود.)

زمان ثبت نام خودرو لیزینگ فرهنگیان

زمان ثبت نام خودرو لیزینگ فرهنگیان

حالا نوبت به انتخاب محصولات مورد نظرتان در سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir رسیده  است.

زمان ثبت نام خودرو لیزینگ فرهنگیان

در مرحله بعدی لازم است تا آدرس دریافت را مشخص نمایید.

زمان ثبت نام خودرو لیزینگ فرهنگیان

در مرحله بعدی نیز لازم است تا قرار داد خرید خود را با امضای الکترونیکی خود امضا نمایید و وارد مرحله آخر شوید.

زمان ثبت نام خودرو لیزینگ فرهنگیان

در مرحله آخر لازم است تا پیش پرداخت سفارشات خود را در lfco.ir پرداخت نمایید و پس از آن سفارشات شما در موعد مقرر به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

ثبت نام خودرو لیزینگ فرهنگیان

ثبت نام لیزینگ فرهنگیان خودرو

ثبت نام لیزینگ فرهنگیان خودرو ، از مواردی است که متقاضیان بسیاری دارد و با توجه به افزایش قیمت نجومی خودرو های داخلی، تا چندی قبل سایت شرکت لیزینگ فرهنگیان، امکان ارائه خدمات لیزینگ فرهنگیان خودرو را نداشت و به تازگی در این خصوص اطلاع رسانی کرده است.

ثبت نام خودرو لیزینگ فرهنگیان، از 10 اردیبهشت 1402 آغاز شده و به مدت 7 روز در سایت لیزینگ فرهنگیان ادامه خواهد داشت. این خودرو ها ویژه فرهنگیان شاغل که عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند می باشد. و با توجه به سهمیه محدود از بین واجدین شرایط قرعه کشی صورت خواهد گرفت.

📢 اطلاعیه لیزینگ فرهنگیان 📢

ما در مرکز مشاور گروپ، پاسخگوی تمامی سوالات در خصوص سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir شما هستیم کافیست با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

شرایط اقساط لیزینگ فرهنگیان

همانطور که اشاره کردیم، فرهنگیان عزیز  می توانند از طریق سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir، محصولاتی را به عصورت اقساطی خریداری نمایند، حالا سوال اینجاست که شرایط اقساط لیزینگ فرهنگیان به چه صورت است؟

اقساط لیزینگ فرهنگیان به ماهانه ار حقوق فرهنگبان عزیز کسر خواهد شد. باید بدانید که  خریدار طبق قرار داد بلافاصله متعهد است به حسابداری اداره رفاه منطقه محل خدمت اطلاع دهد و تا کسر اقساط خرید خود از سایت ایزینگ فرهنگیان، پیگیر باشد در صورتیکه چند قسط کسر نگردد پس از رفع مشکل اقساط معوقه بصورت یکجا در اولین ماه کسر خواهد شد.

لیست محصولات مختلفی که فرهنگیان می توانند به صورت اقساطی تهیه نمایند، در سایت شرکت لیزینگ فرهنگیان قرار داده شده است. این شرکت قیمت کالا ها را مطابق با آنچه ک به صورت مستقیم از مصرف کننده خریده است، در نظر خواهد گرفت و هیچ تغییر قیمتی را در کالا ها لحاظ نمی کند. البته لازم به ذکر است گه قیمت کالاهای عرضه شده ثابت خواهد بود و تنها در صورتی که موجودی کالایی تمام شود و امکان تامین مجدد آن در طول آن دوره(ماه) وجود داشته باشد، شارژ مجدد بر اساس قیمت روز خواهد بود.


لیست لوازم خانگی لیزینگ فرهنگیان

لیست لوازم خانگی لیزینگ فرهنگیان از مواردی است که کمک بسیاری به متقاضیان لیزینگ فرهنگیان، خواهد کرد. در این لیست، جزئییات مربوطه به محصولات لوازم خانگی لیزینگ فرهنگیان، را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

لیست لوازم خانگی در سایت  لیزینگ فرهنگیان lfco.ir

ردیف نام محصول
1 ماشین لباسشویی
2 یخچال فریزر
3 جارو برقی
4 اتو بخار و پرسی
5 لوازم پخت و پز
6 تجهیزات آشپز خانه
7 محصولات گرمایش و سرمایش
8 ماشین ظرفشویی
9 اجاق گاز
10 هود
11 سینک
12 قهوه و چای ساز
13 آبمیوه گیری
14 غذاساز
15 سرو پذیرایی
16 تلوزیون
17 گیرنده دیجیتال

در ادامه مطالعه کنید:

سوالات متداول سایت شرکت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir

✔️ آدرس سایت لیزینگ فرهنگیان، کدام است؟

سایت لیزینگ فرهنگیان به نشانی lfco.ir مربوط به شرکت لیزینگ فرهنگیان می باشد که در آن، تسهیلاتی برای فرهنگیان عزیز فراهم شده است تا محصولات مختلفی مانند لوازم خانه، خودرو و یا طلا را به صورت اقساطی بخرند.

✔️ شرایط اقساط لیزینگ فرهنگیان چیست؟

شرایط اقساط لیزینگ فرهنگیان به طور کامل در مقاله ذکر شده است. در صورت بروز هرگونه سوال با ما به شماره 9099071613 تماس بگیرید.

✔️ زمان ثبت نام خودرو لیزینگ فرهنگیان، کی هست؟

ثبت نام خودرو لیزینگ فرهنگیان، از 10 اردیبهشت 1402 آغاز شده و به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت لیزینگ فرهنگیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی