jazb.23055.ir | اعلام نتایج آزمون وکالت ۱۴۰۱

jazb.23055.ir | اعلام نتایج آزمون وکالت

جهت مشاوره در زمینه jazb.23055.ir | اعلام نتایج آزمون وکالت ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ورود به سامانه جذب مرکز وکلا jazb.23055.ir و مشاهده نتایج آزمون وکالت ۱۴۰۱ در این مقاله ارائه داده شده است. کلیه داوطلبانی که در آزمون وکالت قوه قضاییه شرکت کرده اند، برای مشاهده نتایج آزمون لازم است در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه ، سامانه جذب و درج اطلاعات خواسته شده، کارنامه خود را دریافت نمایند. راهنمای ورود به سامانه جذب و دریافت کارنامه در این مقاله ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

jazb.23055.ir

نشانی سامانه جذب مرکز وکلا jazb.23055.ir می باشد. داوطلبانی که در آزمون وکالت قوه قضاییه ۱۴۰۱ شرکت کرده اند برای دریافت کارنامه نهایی می توانند در زمان اعلام شده به سایت جذب مراجعه نمایند. لازم به ذکر است، از حدود هفت‌ هزار داوطلب راه‌ یافته به مرحله دوم، حدود 78 درصد پذیرفته شدند. در صورت بروز هرگونه خطا برای ورود به سامانه جذب مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه می توانید راهنمایی های لازم را با شماره گیری 9099071613 دریافت نمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت ۱۴۰۱

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت ۱۴۰۱، 2 خرداد ماه 1401 اعلام شده است. کلیه داوطلبانی که در آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه شرکت کرده اند، برای مشاهده نتایج آزمون و کارنامه خود می توانند از تاریخ 1400/06/02 با مراجعه به سامانه جذب jazb.23055.ir نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند. هم اکنون کارنامه نهایی آزمون وکالت ۱۴۰۱ مرکز وکلا بر روی سایت  قرار گرفته است.

...📢...

کلیه داوطلبان آزمون وکالت سال ۱۴۰۱ می‌ توانند از روز شنبه، 2 خرداد ماه 1401 با مراجعه به سامانه جذب مرکز وکلای قوه قضائیه به نشانی Jazb.23055.ir کارنامه خود را مشاهده نمایند.

مشاهده اطلاعیه   👈🏻   اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه 

ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون وکالت jazb.23055.ir

 برای ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون وکالت jazb.23055.ir نیازمند نام کاربری و رمزعبور می باشید. داوطلبان پس از مراجعه به سامانه جذب به منظور مشاهده کارنامه و دریافت نتایج نهایی ، لازم است طبق مراحل زیر عمل کنند:

  • نخست وارد سامانه جذب به نشانی jazb.23055.ir شوید.

سامانه جذب

  • پس از وارد کردن آدرس صفحه ورود برای شما نمایش داده می شود. لازم است نام کاربری و گذر واژه خود را وارد کنید و سپس گزینه ورود را بزنید.

آزمون وکالت قوه قضاییه

پس از ورود به سامانه و صفحه اصلی آن خدمات سامانه جذب مانند جستجوی وکلا، کارشناسان رسمی داد گستری جستجوی مشاوران خانواده و... را مشاهده می کنید. با جستجو در منو های دردسترس خود به راحتی می توانید به کارنامه نهایی آزمون خود دسترسی پیدا کنید.


سایت جذب💡در صورتی که ابهامی در این خصوص دارید و یا با مشکلی در سامانه مواجه شده اید، تنها با تماس با شماره 909071613 و گزارش مشکل خود به کارشناسان مشاور گروپ، می توانید در کمترین زمان مشکل خود را برطرف کنید.

دریافت نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه

راهنمای مراجعه به سامانه جذب مرکز وکلا و دریافت نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه ۱۴۰۱ به منظور آشنایی بیشتر داوطلبان در ادامه بیان شده است. برای دریافت نتایج آزمون وکالت مرکز وکلا از تاریخ 1401/03/02 :

  • به سایت جذب به نشانی jazb.23055.ir مراجعه نمایید.
  • پس از ورود به سامانه مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه اطلاعات خواسته شده شامل نام کاربری ، رمزعبور و جمع دو عدد مشخص شده را مطابق تصویر زیر وارد نمایید.
  • در انتها بر روی گزینه "ورود" کلیک نمایید.

 

🟢داوطلبان می‌ توانند هرگونه سوال در خصوص اعلام نتایج آزمون وکالت سال ۱۴۰۱ را  از قسمت پشتیبانی (تیکت) سامانه جذب مطرح و پیگیری نمایند، لذا تاکید می‌گردد از مراجعه حضوری خودداری شود.


لینک ورود به سامانه آزمون وکالت فراموشی رمز عبور در سامانه جذب (اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی)

در صورتی که روز عبور خود را در هنگام ورود به سایت جذب فرامون کردید، مطابق زیر عمل کنید.

  • ابتدا وارد صفحه ورود سامانه جذب شده و روی گزینه فراموشی یا تغییر گذر واژه کلیک کنید.

آزمون کارشناسان قوه قضاییه


  • پس از ورود به صفحه فراموشی یا تغییر گذرواژه، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رمز بازیابی شده برای شما از طریق پیامک ارسال شود.

کارشناسان قوه قضاییه


آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه مخصوص جذب وکلای سازمان قوه قضاییه است. این وکلا در واقع کارشناسان حقوق سازمان خواهند بود. و مشاوه های حقوقی کارشناسی مسائل را عهده دار خواهند شد. در این مقاله راهنمای ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه  ارائه داده شد. ورود به سامانه جذب مرکز وکلا  و دریافت کارنامه از طریق درج نام کاربری و رمزعبور امکانپذیر است.

شما داوطلبان گرامی در صورت فراموشی و یا عدم دسترسی به اطلاعات فوق برای ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون مرکز وکلا می توانید با مشاوران مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. (تماس همه روزه از 8 صبح الی 12 شب - بدون تعیین وقت قبلی)

در ادامه مطالعه کنید:

سوالات متداول سایت جذب ( آزمون وکلای قوه قضاییه)

برای ورود به سامانه جذب jazb.23055.ir به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

ورود به سامانه جذب و مشاهده نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه نیازمند نام کاربری و گذرواژه می باشد.

سایت اعلام نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه چیست؟

نتایج آزمون وکلای قوه قضاییه از طریق سامانه جذب منتشر می شود.

نتایج آزمون وکالت ۱۴۰۱ چه زمانی منتشر می شود؟

زمان دقیق اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه ۱۴۰۱ در این مقاله بیان شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه jazb.23055.ir | اعلام نتایج آزمون وکالت ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401