jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

جهت مشاوره در زمینه jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله آموزشی به یکی از سوالات متداول داوطلبان پیرامون، سایت jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی پاسخ خواهیم داد.  متقاضیان ثبت نام جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی جهت ثبت نام و پیگیری درخواست خود باید به سایت جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ، به نشانی jam.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی اظهار داشتند، در دانشگاه جامع علمی و کاربردی جذب و استخدام نداریم. بلکه این سامانه برای مدرسانی است که تمایل دارند در دانشکده زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی و کاربردی  به صورت حق التدرسی، تدریس کنند تا برای آنها کد تدریس صادر شود. اما جذب دانشکده ها شدند به نیاز مراکز مربوطه و پیگیری های خود متقاضی بستگی دارد. اساتید هر دانشگاهی در کشور نیاز به شرکت در این فراخوان ندارند، بلکه فقط با حکم کارگزینی خود می‌توانند در دانشگاه ‌های جامع علمی و کاربردی تدریس کنند.

در ادامه مقاله نحوه ورود به سامانه جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

زمان ثبت نام جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1400

زمان ثبت نام جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1400 ، از روز دوشنبه اول شهریورماه سال جاری آغاز می شود. بر این اساس متقاضیان واجد شرایط می توانند از اول تا ۱۵ شهریورماه سال جاری به مدت دو هفته با مراجعه به سامانه جامع جذب مدرسان دانشگاه به آدرس http://jam.uast.ac.ir مراحل ثبت نام را انجام دهند.

jam.uast.ac.ir | سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

افرادی که متقاضی ثبت نام در فراخوان جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشند، در صورت دارا بودن شرایط لازم باید به سامانه جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی اینترنتی : jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند و مدارک و اطلاعات خود را ثبت نمایند. متقاضیان برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی، می توانند با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ به شماره 9099071614 تماس گرفته و از آخرین اخبار ثبت نام آگاهی یابند.

jam.uast.ac.ir

متقاضیان به منظور ثبت نام در فراخوان جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی ، باید در زمان تعیین شده به سایت جامع جذب و مدرسان به آدرس jam.uast.ac.ir  مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند. لازم به ذکر است، متقاضیان پس از ثبت نام و و ثبت مدارک لازم، برای مشاهده نتایج باید به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند. در ادامه مقاله نحوه ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ، به صورت کامل ارائه داده شده است.

ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

متقاضیان باید در زمان ثبت نام جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی ، به سامانه ثبت نام به نشانی jam.uast.ac.ir مراجعه نمایند و مدارک و اطلاعات خود را در سایت ثبت نمایند. لازم است داوطلبان در گام نخست، در سامانه عضو شوند و فرم های ثبت نام اینترنتی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی را تکمیل نمایند. پس از تایید اطلاعات توسط مسئولین دانشگاه، متقاضیان بایستی سایر مراحل ثبت نام را در سامانه انجام دهند. در ادامه نحوه ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کابردی به صورت گام به گام ارائه داده شده است:

 • مراجعه به سایت jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی
 • اگر برای اولین بار است که وارد سامانه می شوید، بر روی گزینه "عضویت در سامانه" کلیک نمایید.
 • بر روی گزینه "ثبت نام" کلیک نمایید:
 1. تکمیل اطلاعات فردی شامل (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه)
 2. دریافت کد تایید اعتبار و مشخص کردن نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی
 3. ثبت نهایی رمز عبور و ثبت نام در سامانه
 • بازگشت به صفحه اصلی، و ورود به سایت با استفاده از نام کاربری و رمز عبور
 • کلیک بر روی فراخوان مورد نظر و ثبت اطلاعات خواسته شده

راهنمای ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی jam.uast.ac.ir

در ادامه نحوه ثبت نام و ورود به سایت جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی به صورت تصویری ارائه داده شده است. داوطلبان برای ورود و استفاده از خدمات سایت جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی، لازم است در سامانه ثبت نام نموده و عضویت داشته باشند. در ادامه مقاله راهنمای تصویری ورود به سامانه jam.uast.ac.ir ارائه داده شده است:

 • مراجعه به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی به نشانی اینترنتی : jam.uast.ac.ir 
 • ورود به سامانه جامع جذب و مدرسان و کلیک بر روی گزینه "ثبت نام کنید" مطابق تصویر زیر:

jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 • تکمیل اطلاعات خواسته شده (کد ملی، نام، نام خانوادگی، موبایل) و کلیک بر روی گزینه "ثبت نام"

jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 • ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی با درج کد ملی و رمز عبور

jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 • در انتها بر روی گزینه "شرکت در فراخوان" کلیک نمایید:

jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند ثبت نام و آگاهی از زمان دقیق ثبت نام می توانند راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه مشاور گروپ دریافت نمایند.

بازیابی کلمه عبور سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

کاربر گرامی در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید لطفا نام کاربری (کد‌ملی برای متقاضیان) و شماره موبایل خود را وارد کنید. از صحت شماره موبایل خود اطمینان حاصل کنید. پس از این مرحله کد اعتبار سنجی برای شما پیامک خواهد شد.

نکات ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، در خصوص مدرسانی که پیش از این در دانشگاه جامع تدریس می‌کردند و مراحل جذب را طی نکرده بودند هم، اظهارداشت: این افراد در طرحی به عنوان طرح ساماندهی مدرسان دوباره ارزیابی شدند که برخی از آنها دعوت به مصاحبه شده ولی مراجعه نکردند. برخی نیز مراجعه کرده ولی در مصاحبه قبول نشدند اما دسته سوم دعوت و پذیرفته شدند تا کد تدریس به آنها تعلق بگیرد. اما گروه های اول و دوم می‌توانند دوباره در این سامانه ثبت‌نام کرده و با توجه به اینکه بار علمی خود را بالا بردند، کد تدریس بگیرند.

مدارک معادل و یا مجازی برای ثبت نام قابل قبول نیست، افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالاتر با معدل حداقل 16و سن حداقل 28  سال تا حداکثر 70 سال هستند، اجازه ثبت نام را دارند.

پس از انتخاب شهر توسط فرد متقاضی، سامانه پالایش و امتیازدهی اولیه را انجام می‌دهد و سوابق تحصیلی و پژوهشی، تولیدات علمی، چاپ کتاب، مقاله، سوابق تجربی، آموزش‌های مهارتی و ... را درنظر گرفته و امتیاز می‌دهد. بر اساس آن اگر فرد متقاضی حداقل 20 امتیاز لازم را کسب کند، اجازه ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی را دارد تا سایر اطلاعات را بارگذاری کند. البته سامانه به گونه‌ای طراحی شده که 3 برابر ظرفیت پذیرش را انجام می‌دهد.

شما عزیزان می‌توانید کلیه سوالات و پرسش ‌های خود در خصوص موارد مرتبط با jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی را از کارشناسان مجرب مجموعه بزرگ مشاور گروپ بپرسید.


سوالات متداول متقاضیان جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی

سامانه جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی چیست؟

متقاضیان به منظور ثبت نام در سامانه جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی به سایت jam.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

نحوه ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی چگونه است؟

نحوه ورود متقاضیان به سایت جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت تصویری در این مقاله ارائه شده است.

مدارک لازن برای ثبت نام در فراخوان جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالاتر با معدل حداقل 16 می باشند، اجازه ثبت نام در این دوره را خواهند داشت.

 
5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. محسن

  سلام ببخشید چرا خبری از جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی خبری نیست؟

  پاسخ
 2. رحمانی

  سلام. من امشب 15شهریور ساعت 11 وارد سامانه شدم و حساب کاربری ساختم تا 11ونیم اما نتونستم برای جذب مدرس ثبت نام کنم. قبل 12 امکان ثبت نام باید می بود اما نتونستم. لطفا چندروز تمدید کنید ممنونم

  پاسخ
 3. گل مریم

  باسلام واحترام لطفا مراحل ویرایش را بارگدازی کنید حتی برایکسانی که مراحل مدارک رونتونستم بارگذاری کنم اشتباه کافیننت ثبت نهایی زد پیام عدم احراز رد شدید مهلت وزمان بیشتری بگداریذ جاماندگان تمدید ویرایش من باید تهران بروم یک سری مراحل اداری رفتم ولی به خاطر تعطیلات نتونستم وباید تهران برم دوباره وکسی که دفاع کرده نشان دهنده مقطع روپایان رسانده ویک راهنمایی بفرمایید درگزینه مبنایی بومی سامانه مغایرت دارد جزبومی استان می باشم محل سکونت روجهرم محل تدریس رو شیراز ودرسامانه گزینه تغییر ندارد برامثال اگر زدم استان فارس محل سکونت محل تدریس شیراز بزنم ویکی ازدوستان اگرزده محل سکونت شهرستان محل تدریس شهرستان بزند مدارک شهرستان ارائه بدهد وقتی شد بومی استان یعنی در یکی از شهرهای استان متولد شده یاتحصیل یا زندگی کرده باشدممنون ازشما تمدید تمدید

  پاسخ
 4. گل مریم

  باسلام واحترام لطفا مراحل ویرایش را بارگدازی کنید حتی برایکسانی که مراحل مدارک رونتونستم بارگذاری کنم اشتباه کافیننت ثبت نهایی زد پیام عدم احراز رد شدید مهلت وزمان بیشتری بگداریذ جاماندگان تمدید ویرایش

  پاسخ
 5. حسين عباس نژاد

  با عرض سلام و احترام ، بنده در فراخوان شهريور ١٤٠٠ در رشته ادبيات ثبت نام كردم ودر شهر اروميه دو نفر مدرس تدريس در ادبيات اعلام نياز كرده بودند مدتي بعد از ثبت نام به بنده اعلام كردند كه مداركم را تكميل كنم و علاوه بر هزينه ثبت نام مبلغ يك صدو پنجاه هزار تومان بابت حق كارشناسي پرونده به حساب دانشگاه علمي كاربردي واريز كردم بعد از چند ماه پيامك اومدو نوشته شده بود پرونده شما براي نوبت بندي و امتياز دهي به كارشناسي رفته و عكس اين پيامك را هم دارم.الان تو سايت نوشتند كه هيچ فراخواني موجود نمي باشد. ميگن اشتباهي ما فرخوان داده بوديم ، هزينه بنده بر باد رفت ، كسي هم مسؤليت اين كار را به گردن نمي گيره ، اين هم از مديريت و عدالت در دانشگاه علمي كاربردي.

  پاسخ
 6. جلال

  سلام
  اولش نتونستم فرم را (برای رفع غیرفعال شدن مدرسان سابق) دانلود کنم. تا موفق به دانلود و پر کردن فرم شدم، وقت تمام شد.البته انگیزه لازم هم نبود؛ چون سال ها کد مدرسی داشتم و سوابق درخشان؛ اما ارائه درس و دعوت برای کسانی چون من که رابطه و پارتی نداشتند، میسر نشد.

  پاسخ
 7. آسمان

  سلام کسایی که مدرک ارشد با معدل 19/40 با26 سال سن می‌تونن ثبت نام بکنن

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.