jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

jam.uast.ac.ir سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

جهت مشاوره در زمینه jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله آموزشی به یکی از سوالات متداول داوطلبان پیرامون، ثبت نام در سایت jam.uast.ac.ir سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی پاسخ خواهیم داد. متقاضیان ثبت نام جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی جهت ثبت نام و پیگیری درخواست خود باید به سایت جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ، به نشانی jam.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی اظهار داشتند، در دانشگاه جامع علمی و کاربردی جذب و استخدام نداریم. بلکه این سامانه برای مدرسانی است که تمایل دارند در دانشکده زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی و کاربردی  به صورت حق التدریسی، تدریس کنند تا برای آنها کد تدریس صادر شود.

اما جذب دانشکده ها شدن به نیاز مراکز مربوطه و پیگیری های خود متقاضی بستگی دارد. اساتید هر دانشگاهی در کشور نیاز به شرکت در این فراخوان ندارند، بلکه فقط با حکم کارگزینی خود می‌توانند در دانشگاه ‌های جامع علمی و کاربردی تدریس کنند.

در ادامه مقاله نحوه ورود به سامانه جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی jam.uast.ac.ir ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

jam.uast.ac.ir سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

افرادی که متقاضی ثبت نام در فراخوان جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشند، در صورت دارا بودن شرایط لازم باید به سامانه جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی به سایت jam.uast.ac.ir سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند و مدارک و اطلاعات خود را ثبت نمایند.

شما متقاضیان عزیز برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی، می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ به شماره 9099071613 تماس گرفته و از آخرین اخبار ثبت نام آگاهی یابید.

jam.uast.ac.ir

متقاضیان به منظور ثبت نام در فراخوان جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی ، باید در زمان تعیین شده به سایت جامع جذب و مدرسان به آدرس jam.uast.ac.ir  مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.

لازم به ذکر است، متقاضیان پس از ثبت نام و و ثبت مدارک لازم، برای مشاهده نتایج باید به سامانه جامع جذب و مدرسان مراجعه نمایند. در ادامه مقاله نحوه ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ، به صورت کامل ارائه داده شده است.

بیشتر بخوانید: سامانه هم آوا

زمان ثبت نام جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1402

زمان ثبت نام جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1402 ، از روز سه شنبه اول آذر ماه سال جاری آغاز می شود. بر این اساس متقاضیان واجد شرایط می توانند از تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ لغایت ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ سال جاری به مدت دو هفته با مراجعه به سامانه جامع جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی به آدرس http://jam.uast.ac.ir مراحل ثبت نام را انجام دهند.

jam.uast.ac.ir سامانه جامع جذب و مدرسان سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: سایت جهاد دانشگاهی

سامانه جذب اساتید علمی کاربردی

متقاضیان باید در زمان ثبت نام جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی ، به سامانه جذب اساتید علمی کاربردی jam.uast.ac.ir مراجعه نمایند و مدارک و اطلاعات خود را در سایت ثبت نمایند. لازم است داوطلبان در گام نخست، در سامانه عضو شوند و فرم های ثبت نام اینترنتی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی را تکمیل نمایند.

پس از تایید اطلاعات توسط مسئولین دانشگاه، متقاضیان بایستی سایر مراحل ثبت نام را در سامانه انجام دهند. در ادامه نحوه ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی به صورت گام به گام ارائه داده شده است:

 • مراجعه به سایت jam.uast.ac.ir
 • اگر برای اولین بار است که وارد سامانه می شوید، بر روی گزینه “عضویت در سامانه” کلیک نمایید.
 • بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک نمایید:
 1. تکمیل اطلاعات فردی شامل (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه)
 2. دریافت کد تایید اعتبار و مشخص کردن نام کاربری و رمز عبور
 3. ثبت نهایی رمز عبور و ثبت نام در سامانه
 • بازگشت به صفحه اصلی، و ورود به سایت با استفاده از نام کاربری و رمز عبور
 • کلیک بر روی فراخوان مورد نظر و ثبت اطلاعات خواسته شده

راهنمای ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی jam.uast.ac.ir

در این بخش از مقاله نحوه ثبت نام و ورود به سایت جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی به صورت تصویری ارائه داده شده است. داوطلبان برای ورود و استفاده از خدمات این سایت، لازم است در آن ثبت نام نموده و عضویت داشته باشند. در ادامه مقاله راهنمای تصویری ورود به سامانه jam.uast.ac.ir را مشاهده خواهید کرد:

 • به سامانه جذب مدرس علمی کاربردی به نشانی اینترنتی : jam.uast.ac.ir مراجعه نمایید
 • با ورود به سامانه جامع جذب و مدرسان مطابق تصویر زیر بر روی گزینه “ثبت نام کنید” کلیک کنید:

jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 • تکمیل اطلاعات خواسته شده مانند کد ملی، نام، نام خانوادگی، موبایل را وارد نموده و روی گزینه “ثبت نام” بزنید تا به مرحله بعد وارد شوید:

jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 • با درج کد ملی و رمز عبور موفق به ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی خواهید شد

jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 • در انتها بر روی گزینه “شرکت در فراخوان” کلیک نمایید:

jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند ثبت نام و آگاهی از زمان دقیق ثبت نام می توانند راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه مشاور گروپ دریافت نمایند.

بازیابی کلمه عبور jam.uast.ac.ir

در صورت فراموشی رمز عبور سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی نگران نباشید، زیرا امکان بازیابی کلمه عبور jam.uast.ac.ir  برای تمامی متقاضیان و کاربران این سایت فراهم شده است.

نحوه بازیابی کلمه عبور jam.uast.ac.ir بدین صورت است که ابتدا باید به سامانه جامع جذب و مدرسان دانشگاه علمی کاربردی وارد شوید. مطابق تصویر روی گزینه بازیابی کلمه عبور کلیک کنید.

jam.uast.ac.ir فراموشی کلمه عبور سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

در این صفحه اطلاعات درخواستی شامل نام کاربری (کد‌ملی برای متقاضیان) و شماره موبایل خود را وارد کنید تا پس از این مرحله کد اعتبار سنجی برای شما پیامک شود.

jam.uast.ac.ir بازیابی کلمه عبور سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

حالا کد اعتبار سنجی را در کادر مربوطه وارد کنید و به حساب کاربری خود وارد شوید.

مشاوره ثبت نام سامانه جامع جذب و مدرسان

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، در خصوص مدرسانی که پیش از این در دانشگاه جامع تدریس می‌کردند و مراحل جذب را طی نکرده بودند هم، اظهارداشت: این افراد در طرحی به عنوان طرح ساماندهی مدرسان دوباره ارزیابی شدند که برخی از آنها دعوت به مصاحبه شده ولی مراجعه نکردند. برخی نیز مراجعه کرده ولی در مصاحبه قبول نشدند اما دسته سوم دعوت و پذیرفته شدند تا کد تدریس به آنها تعلق بگیرد.چ

اما گروه های اول و دوم می‌توانند دوباره در این سامانه ثبت‌نام کرده و با توجه به اینکه بار علمی خود را بالا بردند، کد تدریس بگیرند.

مدارک معادل و یا مجازی برای ثبت نام قابل قبول نیست، افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالاتر با معدل حداقل 16 و سن حداقل 28  سال تا حداکثر 70 سال هستند، اجازه ثبت نام را دارند.

پس از انتخاب شهر توسط فرد متقاضی، سامانه پالایش و امتیازدهی اولیه را انجام می‌دهد و سوابق تحصیلی و پژوهشی، تولیدات علمی، چاپ کتاب، مقاله، سوابق تجربی، آموزش‌های مهارتی و … را درنظر گرفته و امتیاز می‌دهد. بر اساس آن اگر فرد متقاضی حداقل 20 امتیاز لازم را کسب کند، اجازه ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی را دارد تا سایر اطلاعات را بارگذاری کند. البته سامانه به گونه‌ای طراحی شده که 3 برابر ظرفیت پذیرش را انجام می‌دهد.

شما عزیزان می‌توانید کلیه سوالات و پرسش ‌های خود در خصوص موارد مرتبط با jam.uast.ac.ir  ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی را از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ بپرسید.

برای این کار کافیست با تلفن ثابت از سراسر کشور همه روزه (حتی ایام تعطیل) از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب تماس بگیرید.

9099071613

اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید با خرید بسته های تماس مشاور گروپ، مشاورین مجموعه متناسب با موضوع درخواستی شما بلافاصله بعد از خرید بسته و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفتبیشتر بخوانید: سامانه سمالایو

سوالات متداول

✔️سامانه jam.uast.ac.ir چیست؟

✔️این سامانه با هدف ثبت نام و جذب اساتید به دانشگاه ها و مراکز علمی کاربردی طراحی و راه اندازی شده است. متقاضیان به منظور ثبت نام در این طرح باید به سایت jam.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

✔️نحوه ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی چگونه است؟

✔️نحوه ورود متقاضیان به سایت جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت تصویری در این مقاله ارائه شده است.

✔️شرایط جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

✔️افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالاتر با معدل حداقل 16 می باشند، اجازه ثبت نام در این فراخوان را خواهند داشت. برای اطلاع از سایر شرایط مقاله را مطالعه نمایید. اگر شرایط ویژه ای دارید که به واسطه آن نمی دانید مجاز به ثبت نام هستید یا نه، می توانید از با پرسش از مشاوران مجموعه مشاور گروپ پاسخ خود را بیابید. تماس از تلفن ثابت 9099071613

 
4.8/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه jam.uast.ac.ir | ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. رز

  سلام ،متاسفانه من چند تا مورد اشتباه تایپ کردم ، آیا میتوانیم اطلاعات رو ویرایش کنیم

  پاسخ
 2. حمید

  سلام
  متاسفانه دانشگاه برای کسب درآمد، فراخوان داده تا هر فرد ثبت نام کننده مبلغ 200 هزار تومان بپردازد!!!
  قانونگذاران کشور کجا هستند تا به این گونه کسب و کارهای… پایان دهند؟؟؟
  اصلا امکان ثبت نام وجود ندارد…

  پاسخ
 3. ایزدی

  با درود
  شوربختانه هرچند تلاش برای بازیابی رمز عبور و یا حتی ثبت نام مجدد می نمایم کد به شماره موبایل پیامک نمی شود و این مشکل برای همه متقاضیان است و از آنجا که زمان ثبت نام در حال سپری شدن است خئاهشمند است پیگیری و رفع مشکل نمایید.

  پاسخ
 4. آسمان

  سلام کسایی که مدرک ارشد با معدل 19/40 با26 سال سن می‌تونن ثبت نام بکنن

  پاسخ
 5. جلال

  سلام
  اولش نتونستم فرم را (برای رفع غیرفعال شدن مدرسان سابق) دانلود کنم. تا موفق به دانلود و پر کردن فرم شدم، وقت تمام شد.البته انگیزه لازم هم نبود؛ چون سال ها کد مدرسی داشتم و سوابق درخشان؛ اما ارائه درس و دعوت برای کسانی چون من که رابطه و پارتی نداشتند، میسر نشد.

  پاسخ
 6. حسين عباس نژاد

  با عرض سلام و احترام ، بنده در فراخوان شهريور ١٤٠٠ در رشته ادبيات ثبت نام كردم ودر شهر اروميه دو نفر مدرس تدريس در ادبيات اعلام نياز كرده بودند مدتي بعد از ثبت نام به بنده اعلام كردند كه مداركم را تكميل كنم و علاوه بر هزينه ثبت نام مبلغ يك صدو پنجاه هزار تومان بابت حق كارشناسي پرونده به حساب دانشگاه علمي كاربردي واريز كردم بعد از چند ماه پيامك اومدو نوشته شده بود پرونده شما براي نوبت بندي و امتياز دهي به كارشناسي رفته و عكس اين پيامك را هم دارم.الان تو سايت نوشتند كه هيچ فراخواني موجود نمي باشد. ميگن اشتباهي ما فرخوان داده بوديم ، هزينه بنده بر باد رفت ، كسي هم مسؤليت اين كار را به گردن نمي گيره ، اين هم از مديريت و عدالت در دانشگاه علمي كاربردي.

  پاسخ
 7. گل مریم

  باسلام واحترام لطفا مراحل ویرایش را بارگدازی کنید حتی برایکسانی که مراحل مدارک رونتونستم بارگذاری کنم اشتباه کافیننت ثبت نهایی زد پیام عدم احراز رد شدید مهلت وزمان بیشتری بگداریذ جاماندگان تمدید ویرایش

  پاسخ
 8. گل مریم

  باسلام واحترام لطفا مراحل ویرایش را بارگدازی کنید حتی برایکسانی که مراحل مدارک رونتونستم بارگذاری کنم اشتباه کافیننت ثبت نهایی زد پیام عدم احراز رد شدید مهلت وزمان بیشتری بگداریذ جاماندگان تمدید ویرایش من باید تهران بروم یک سری مراحل اداری رفتم ولی به خاطر تعطیلات نتونستم وباید تهران برم دوباره وکسی که دفاع کرده نشان دهنده مقطع روپایان رسانده ویک راهنمایی بفرمایید درگزینه مبنایی بومی سامانه مغایرت دارد جزبومی استان می باشم محل سکونت روجهرم محل تدریس رو شیراز ودرسامانه گزینه تغییر ندارد برامثال اگر زدم استان فارس محل سکونت محل تدریس شیراز بزنم ویکی ازدوستان اگرزده محل سکونت شهرستان محل تدریس شهرستان بزند مدارک شهرستان ارائه بدهد وقتی شد بومی استان یعنی در یکی از شهرهای استان متولد شده یاتحصیل یا زندگی کرده باشدممنون ازشما تمدید تمدید

  پاسخ
 9. رحمانی

  سلام. من امشب 15شهریور ساعت 11 وارد سامانه شدم و حساب کاربری ساختم تا 11ونیم اما نتونستم برای جذب مدرس ثبت نام کنم. قبل 12 امکان ثبت نام باید می بود اما نتونستم. لطفا چندروز تمدید کنید ممنونم

  پاسخ
 10. محسن

  سلام ببخشید چرا خبری از جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی خبری نیست؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ + راهنما
نصب اپ دانش آموزی