inbr.ir سامانه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۳

inbr.ir سامانه آزمون نظام مهندسی

جهت مشاوره در زمینه inbr.ir سامانه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه inbr.ir سایت وزارت راه و شهرسازی و معاونت مسکن و ساختمان است که مسئول راهبری و نظارت بر امر برگزاری آزمون های نظام مهندسی یا همان آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان ها و معماران تجربی است تا از این طریق صلاحیت آنان را تایید کرده و اقدام به صدور پروانه اشتغال به کار مهندسی نماید.

ما در این مقاله به معرفی سایت inbr.ir نظام مهندسی و خدمات آن شامل ثبت نام، دانلود دفترچه، دریافت کارت ورود به جلسه، اعلام نتایج و اعتراض به نتایج می پردازیم. با ما همراه باشید.


inbr.ir

سامانه inbr.ir تنها مرجع دریافت اطلاعات صحیح و منبع موثق جهت ثبت نام و شرکت در آزمون نظام مهندسی است. بنابراین متقاضیان محترم جهت به روز بودن اطلاعات خود در زمینه آزمون نظام مهندسی و جزئیات آن، موظف به پیگیری اخبار را از سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی inbr.ir خواهند بود.

لیست خدمات سامانه آزمون های ورود به حرفه inbr.ir به شرح زیر است:

سایت inbr.ir
اعلام زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی
برگزاری فرآیند ثبت نام آزمون نظام مهندسی
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون
اعلام زمان برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان
اعلام نتایج آزمون‌ نظام مهندسی
شرح مراحل اخذ پروانه اشتغال به کار
اعلام زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون جهت تحویل مدارک در استان‌ ها
تاریخ اعتبار قبولی آزمون‌های نظام مهندسی
نحوه عودت هزینه‌ های آزمون
امکان دسترسی به سایر دفترچه‌های آزمون (A- B -C -D)
اعتراض به آزمون شامل اعتراض به سوالات، پاسخنامه‌ها و تصحیح برگه‌های معماری طراحی
اطلاعیه برای افرادی که نتایج آزمون آنها متخلف و یا در دست بررسی اعلام شده است
اطلاعیه برای افرادی که در آزمون نمره قبولی کسب نکرده‌اند

 

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

متقاضیان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲ به منظور دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی در پایه  سه با هم رقابت می کنند و باید در زمان مقرر به سایت معاونت مسکن و ساختمان مراجعه و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

وزارت راه و شهر سازی و دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان برای فارغ التحصیلان هفت رشته تحصیلی اقدام به ثبت نام آزمون نظام مهندسی کرده اند:

 • رشته معماری صلاحیت های نظارت و اجرا
 • رشته عمران صلاحیت های نظارت، محاسبات و اجرا
 • رشته تاسیسات مکانیکی صلاحیت های طراحی، نظارت و اجرا
 • رشته تاسیسات برقی صلاحیتهای طراحی، نظارت و  اجرا
 • رشته شهرسازی
 • رشته نقشه برداری
 • رشته ترافیک

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند ۱۴۰۲

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲ از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ آغاز خواهد شد و متقاضیان می توانند تا روز دوشنبه مورخ ۱۸-۱۰-۱۴۰۲ با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی برای حضور در این رقابت نام نویسی کنند.

به اطلاع کلیه متقاضیان مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی می‌رساند، آزمون‌های ورود به حرفه در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (نظارت و اجرا)، عمران (نظارت، محاسبات، اجرا)، تاسیسات‌برقی (نظارت، طراحی و اجرا)، تاسیسات‌مکانیکی (نظارت، طراحی و اجرا)، شهرسازی، نقشه‌برداری، ترافیک و آزمون‌های (طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان) و (ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی) و همچنین در کلیه رشته‌های کاردانی شامل معماری، عمران، تاسیسات‌مکانیکی، تاسیسات‌برقی، شهرسازی و نقشه‌برداری به همراه آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی به‌طور هماهنگ و همزمان در سراسر کشور به شرح زیر برگزار می‌گردد:


شروع ثبت‌نام آزمون‌ کلیه رشته‌ها از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه مورخ ۱۲-۱۰-۱۴۰۲ آغاز و تا روز دوشنبه مورخ ۱۸-۱۰-۱۴۰۲ به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
آزمون‌های مذکور در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۷ و ۱۸ اسفند‌ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌گردد.

با توجه به درخواست داوطلبان برای تمدید مهلت ثبت‌نام مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان اسفندماه سال ۱۴۰۲ به آگاهی می‌رساند ثبت‌نام آزمون مذکور تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۲۱-۱۰-۱۴۰۲ تمدید گردیده و پس از پایان این زمان تمدید نخواهد شد.


www.inbr.ir

برای استفاده از خدمات سامانه آزمون های ورود به حرفه نیازی به ثبت نام inbr.ir نیست و همه داوطلبان می توانند بدون ایجاد حساب کاربری از خدمات و امکانات سایت inbr.ir استفاده کنند. فقط کافیست نام سامانه را در مرورگر خود تایپ کنید و به سایت مقررات ملی ساختمان وارد شوید.

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی inbr.ir است و همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم ثبت نام آزمون نظام مهندسی از طریق این سامانه انجام می شود و متقاضیان باید در زمان مقرر با مراجعه به www.inbr.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

اگر شما هم متقاضی شرکت در این آزمون هستید، راهنمای کاملی در مقاله ثبت نام آزمون نظام مهندسی ارائه شده که مطالعه آن را به شما توصیه می کنیم.

برای ورود به سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1402 – inbr.ir کلیک کنید.

inbr.ir | سامانه ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان سامانه آزمون نظام مهندسی

inbr.ir دانلود دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

قبل از هر اقدامی در راستای شرکت در آزمون نظام مهندسی باید دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کنید. لازم است شما متقاضیان گرامی پیش از نام نویسی با مراجعه به inbr.ir دانلود دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی را انجام دهید.

برای دانلود pdf دفترچه روی تصویر دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی دی ۱۴۰۱ کلیک کنید.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱

inbr.ir منابع آزمون نظام مهندسی

هر ساله با شروع فرآیند آزمون ورود به حرفه مهندسان، inbr.ir منابع آزمون نظام مهندسی و لیست مواد آزمون را به اطلاع متقاضیان می رساند تا بتوانند با آگاهی کامل از منابع و مطالعه آن ها موفقیت خود را در آزمون تضمین کنند. ما در مقاله لیست منابع آزمون نظام مهندسی 1401 و جدیدترین تغییرات منابع و مواد آزمون را بررسی کرده ایم.

می توانید كلیه سوالات و پرسش‌های خود درخصوص موارد مرتبط با سایت مقررات ملی ساختمان inbr ، آزمون ورود به حرفه مهندسان و دیگر نکات آزمون‌ها را با متخصصان مجموعه مشاور گروپ مطرح نمایید. ما همه روزه حتی ایام تعطیل از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

مشاور گروپ

9099071613

inbr.ir دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی

یکی دیگر از اقدامات inbr.ir دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی است که داوطلبان باید در زمان اعلام شده به عنوان زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی اقدام به دریافت و پرینت کارت داوطلبی خود نمایند و آن را در روز آزمون همراه داشته باشند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه تنها کافیست به سامانه inbr مراجعه کنید. در منوی سمت چپ روی سامانه آزمون های ورود به حرفه کلیک کنید.

inbr.ir سامانه آزمون ورود به حرفه سامانه آزمون نظام مهندسی


در صفحه جدید گزینه کارت ورود به جلسه مرتبط با آزمون خود را انتخاب کنید.

inbr.ir کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

با ورود اطلاعات درخواستی اقدام به دریافت کارت جلسه نظام مهندسی نمایید.

inbr.ir دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

سامانه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی inbr.ir

بعد از شرکت در آزمون داوطلبان که منتظر فرا رسیدن روز اعلام نتایج هستند. بنابراین برای مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی باید در تاریخ مقرر به سامانه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی inbr.ir مراجعه و از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

نحوه دریافت اعلام نتایج آزمون بدین صورت است که ابتدا باید به سامانه نظام مهندسی inbr.ir مراجعه کنید. مطابق تصویر از منوی سمت چپ گزینه سامانه «آزمون های ورود به حرفه» را انتخاب نمایید.

inbr.ir سامانه آزمون ورود به حرفه سامانه آزمون نظام مهندسی


در صفحه آزمون ورود به حرفه و بخش مهندسان، روی نتايج آزمون ورود به حرفه مهندسان کلیک کنید تا به صفحه مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی هدایت شوید.

inbr.ir اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی


در صفحه مشاهده نتایج با ورود اطلاعات می توانید از نتیجه آزمون نظام مهندسی خود مطلع شوید.

اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی شهریور 1401

سامانه اعتراض نتایج آزمون نظام مهندسی inbr.ir

سامانه اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی inbr.ir است و آن دسته از داوطلبانی که اعتراض به سوالات آزمون نظام مهندسی دارند یا از نحوه تصحیح پاسخنامه‌ ها و تصحیح برگه‌ های معماری طراحی ناراضی هستند میتوانند با مراجعه به سایت www.inbr.ir اعتراض خود را ثبت و پیگیری نمایند.


ما در این مقاله به معرفی سایت مقررات ملی ساختمان inbr.ir پرداختیم. inbr سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی و سامانه دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی است و داوطلبان در صورت نارضایتی از نتیجه آزمون خود می توانند با مراجعه به سایت نظام مهندسی www.inbr.ir اعتراض شان را بیان و پیگیری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ برخی سوالات رایجی که در خصوص سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی inbr.ir وجود دارد با ما تماس بگیرید. ما در مشاور گروپ همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم

مشاور گروپ

تماس از تلفن ثابت

9099071613

اگر دسترسی به تلفن ثابت ندارید امکان خرید بسته های تماس فراهم شده است و با ثبت اطلاعات و خرید بسته تماس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

خرید بسته های تماس مشاور گروپ

سوالات متداول inbr

✔️سامانه inbr.ir چیست؟

سامانه inbr به منظور خدمت رسانی و نظارت بر برگزاری آزمون های ورود به حرفه، آزمون نظام مهندسی و … طراحی و تاسیس شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات این سایت و نحوه استفاده از آن مقاله را مطالعه کنید.

✔️نحوه ورود به سایت inbr.ir چگونه است؟

برای ورود به سایت آزمون ورود به حرفه نیازی به ثبت نام inbr.ir نیست و فقط با تایپ کردن این آدرس اینترنتی در مرورگر به آن دسترسی پیدا خواهید کرد.

✔️سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی چیست؟

برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی و اطلاع از سایر مراحل این آزمون باید به سایت مقررات ملی ساختمان www.inbr.ir مراجعه نمایید. راهنمای کاملی درباره این سامانه در این مقاله ارائه شده است.
 
 
4.3/5 - (40 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه inbr.ir سامانه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سهیلا فخری

  باسلام .برای اعتراض به نمره امتحان طراحی باکس ایمیل شما بسته است لطفا باکس رو باز بفرمایید .پس ما چطور اعتراض خود را ثبت کنیم.ممنون

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی