سامانه اعلام نتایج inbr.ir | اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

سامانه اعلام نتایج inbr.ir سامانه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

جهت مشاوره در زمینه سامانه اعلام نتایج inbr.ir | اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه اعلام نتایج inbr.ir سایت وزارت راه و شهرسازی و معاونت مسکن و ساختمان است که مسئول اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی یا همان آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان ها و معماران تجربی می باشد.ما در این مقاله به معرفی کامل سایت اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی inbr.ir  می پردازیم.

همانطور که می دانید سامانه اعلام نتایج inbr.ir تنها مرجع مشاهده و دریافت کارنامه آزمون نظام مهندسی است. بنابراین متقاضیان محترم جهت دریافت اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان، موظف به پیگیری آن از سامانه inbr.ir خواهند بود.

اعلام نتایج inbr.ir

در این مقاله اعلام نتایج inbr.ir را بررسی می کنیم چون متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی که برای احراز صلاحیت خود اقدام به ثبت نام آزمون نظام مهندسی و دریافت کارت ورود به جلسه کرده اند، در تاریخ مقرر به عنوان زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی  در این رقابت شرکت می نمایند، و مسلما بعد از برگزاری آزمون منتظر فرا رسیدن زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی هستند.

سایت نتایج آزمون نظام مهندسی inbr.ir

سایت نتایج آزمون نظام مهندسی inbr ir است و کارنامه داوطلبان در زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی در این سامانه منتشر و به اطلاع عموم داوطلبان خواهد رسید. چون مراحل اولیه اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان چند سالی است صرفا به صورت اینترنتی از درگاه inbr.ir انجام می پذیرد لذا هر گونه مراجعه حضوری متقاضیان محترم به این سازمان بی پاسخ خواهد بود.

داوطلبان می توانند در زمان مقرر با در دست داشتن اطلاعات لازم مانند شماره شناسنامه و کد ملی به سایت دفتر مقررات ملی ساختمان مراجعه و کارنامه خود را در بخش اعلام نتایج ازمون نظام مهندسی inbr.ir مشاهده نمایند.

نحوه ورود به سامانه اعلام نتایج inbr.ir

در این بخش از مقاله نحوه ورود به سامانه اعلام نتایج inbr.ir آزمون نظام مهندسی را با هم بررسی می کنیم. لازم به ذکر است امکان مشاهده و دریافت کارنامه فقط با مراجعه به سایت اعلام نتایج inbr.ir میسر خواهد بود.

راهنمای نحوه ورود به سایت اعلام نتایج inbr.ir

برای ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی ابتدا باید به سامانه آزمون نظام مهندسی inbr.ir وارد شوید. به محض اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی دی 1401 لینک مستقیم ورود به سامانه اعلام نتایج inbr ir در این مقاله قرار خواهد گرفت.

ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی دی 1401

(با آغاز زمان اعلام نتایج inbr.ir لینک فعال خواهد شد)

بعد از ورود به سایت دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان inbr ،مطابق تصویر از منوی سمت چپ گزینه سامانه «آزمون های ورود به حرفه» را انتخاب نمایید.

اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی سایت inbr.ir

 

در صفحه آزمون ورود به حرفه و بخش مهندسان، روی عنوان نتايج آزمون ورود به حرفه مهندسان کلیک کنید تا به صفحه مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی هدایت شوید.

inbr.ir سامانه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

حالا به بخش مشاهده و دریافت نتایج ازمون نظام مهندسی وارد شده اید.

سامانه اعلام ننایج inbr.ir اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی شهریور 1401


برای اطلاع از نحوه دریافت کارنامه inbr ir مقاله اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی را مطالعه نمایید.

inbr.ir اعلام نتایج

آن دسته از داوطلبانی که در آزمون نمره قبولی را دریافت کرده اند باید برای انجام سایر مراحل دریافت پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی پایه سه به سایت inbr.ir اعلام نتایج نظام مهندسی مراجعه نمایند.

همچنین شركت‌ كنندگانی كه موفق به اخذ حد نصاب قبولی در زمان اعلام نتایج ازمون نظام مهندسی نشده‌ اند، اگر از نحوه تصحیح پاسخنامه ها و نتایج آزمون شان ناراضی باشند می توانند نا رضایت خود را در قالب اعتراض به آزمون نظام مهندسی بیان نمایند.

اگر داوطلبان درخواست بازنگری نسبت به نتیجه آزمون داشته باشند می توانند درخواست خود را به صورت كتبی با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق و شماره تماس) برای آزمون‏های تستی از طریق پست سفارشی حداكثر تا تاریخ  اعلامی ارسال نمایند.

دانلود فرم اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی 1401

نحوه ثبت درخواست اعتراض به نتیجه آزمون در مقاله اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی ارائه شده است.

inbr.ir سامانه اعلام نتایج اعتراض

برای اطلاع از نتیجه اعتراض خود باید مجددا به inbr.ir سامانه اعلام نتایج اعتراض به آزمون نظام مهندسی مراجعه کنید. مراحل دریافت و مشاهده نتیجه اعتراض در مقاله نتایج اعتراض آزمون نظام مهندسی ارائه شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ برخی سوالات رایجی که در خصوص سامانه اعلام نتایج inbr.ir و ثبت اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی وجود دارد با شماره تماس 9099071613 تماس بگیرید.

 

آزمون نظام مهندسی inbr.ir

 • آزمون ورود به حرفه معمولا هر سال دو نوبت در فواصل زمانی اسفند و شهریور ماه و با همکاری سازمان نظام مهندسی و سازمان سنجش برگزار می‌شود.
 • آزمون ورود به حرفه برای دریافت پایه سه مهندسی برای مهندسان عمران شامل سه بخش نظارت، محاسبات و اجرا است که بخش اجرا به تازگی از این نوبت در فهرست آزمون ورود به حرفه قرار گرفته است.
 • برای شرکت در آزمون چنانچه در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل شده‌اید می‌بایست حداقل ۳ سال و چنانچه از مقطع کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل شده‌اید، حداقل ۲ سال از تاریخ فارغ‌التحصیلی‌تان گذشته باشد یا به تعبیری همان سابقه کار حرفه‌ای داشته باشید.
 • مطابق دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی، عضویت در سازمان نظام مهندسی برای شرکت در این آزمون اختیاریست.
 • از آزمون بهمن ۹۴ در وبسایت inbr.ir قسمتی برای کنترل سنوات مورد نیاز برای شرکت در آزمون ایجاد شده است که دعوت میکنم حتما این صفحه را ملاحظه بفرمایید.
 • آن دسته از مهندسانی که دوره مدت سربازی در پیش رو دارند نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند، طوریکه با قبولی در این آزمون تا ۴ سال وقت دارند که مدرک اصلی خود را برای دریافت پروانه اشتغال به کار به نظام مهندسی برسانند.
 • ثبت نام آزمون رشته عمران در صلاحیت‌های محاسبات، نظارت و اجرا به صورت مجزا صورت می‌پذیرد، بدین معنی كه متقاضیان رشته عمران در صورتیكه متقاضی هر سه صلاحیت محاسبات، نظارت و اجرا باشند، لازم است سه بار در آزمون ثبت نام کنند.
 • آزمون در هر سه بخش نظارت، محاسبات و اجرا به صورت تستی چهار گزینه‌ای و جزوه باز برگزار می‌شود و حد نصاب قبولی شرکت کنندگان در آن ۵۰% است.
 • مثل هر کنکور دیگری شرکت در آزمون ورود به حرفه مهندسان به خصوص در بخش مربوط به محاسبات نیاز به تمرین و مطالعه شیوه تست‌زنی کنکوری مخصوص به آن دارد. بنابراین حتی اگر شما به دلایل ذکر شده بالا مجاز به شرکت در آزمون این نوبت نیستید برای کسب تجربه هم که شده توصیه می‌کنم تو این نوبت آزمون شرکت کنید چون با این همه نظم برگزارکنندگان آزمون در برگزاری آن دیگه بعدا معلوم نیست آزمون نوبت بعدی چه تاریخی برگزار شود!

ما در این مقاله به معرفی کامل سایت اعلام نتایج inbr.ir  و نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی پرداختیم.

 جهت اطلاع از آخرین نکات مربوط به   inbr.ir سامانه اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان با ما در مشاور گروپ تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

تماس از تلفن ثابت و از سراسر کشور

ارتباط با مشاور گروپ

9099071613

امکان خرید بسته های تماس مشاور گروپ برای آن دسته از عزیزانی که به هر دلیلی به تلفن ثابت دسترسی ندارند، فراهم شده. با خرید بسته تماس و ثبت اطلاعات خود، مشاوران ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

لینک خرید بسته تماس مشاور گروپ


سوالات متداول inbr.ir اعلام نتایج

✔️نحوه اعلام نتایج inbr.ir آزمون نظام مهندسی به چه صورتی است؟

✔️اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی به صورت اینترنتی و از طریق سامانه اعلام نتایج inbr.ir صورت می پذیرد. نحوه مشاهده کارنامه نظام مهندسی در این مقاله ارائه شده است.

✔️زمان اعلام نتیجه آزمون نظام مهندسی در سامانه اعلام نتایج inbr.ir چه موقع است؟

✔️زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی آزمون دی ماه 1401 هنوز قطعی اعلام نشده ولی احتمالا اسفند 1401 و نهایتا فروردین 1402 خواهد بود.

✔️نحوه اعتراض به سوالات آزمون و پاسخنامه‌ها و مهلت ارسال اعتراض چگونه است؟

✔️در این مقاله توضیح نحوه اعتراض به سوالات آزمون و پاسخنامه‌ها و مهلت ارسال آن در دستورالعمل اجرایی اعلام نتايج آزمون‌های مندرج در سایت اعلام نتایج inbr.ir ارائه شده است.

3.6/5 - (17 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه اعلام نتایج inbr.ir | اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. باوندی

  سلام متاسفانه بد قولی و بد عهدی در اعلام نتایج نظام مهندسی، نهادینه شده است و کسی هم نیست بابت این تاخیر ها پاسخگو باشد.

  پاسخ
 2. مهناز حسام الدینی

  چرا هر چی مشخصاتمو واردمی کنم می گه داوطلب یافت نشد

  پاسخ
 3. hh

  آیا کسی موفق به دیدن نتایج آزمون شده ؟؟؟؟؟؟؟؟ چون هر چی مشخصاتمو واردمی کنم می گه داوطلب یافت نشد

  پاسخ
 4. hh

  آیا کسی موفق به دیدن نتایج آزمون شده ؟؟؟؟؟؟؟؟ چون هر چی مشخصات واردمی کنم می گه داوطلب یافت نشد

  پاسخ
 5. امان محمد سعادت

  باسلام باعنایت به ویرایش جدیدسال۹۹مبحث۹مقررات ملی فصول مربوط به آزمون پایه۳مهندسین عمران کدام فصلهای آن مربوط به آزمون نظارت میباشد. باتشکر

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی