همگام المپیاد

hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی

جهت مشاوره در زمینه همگام المپیاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه ورود به hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی در این مقاله آموزشی ارائه داده شده است. چگونه از طریق سامانه همگام در المپیاد دانش آموزی ثبت نام کنیم ؟ سامانه همگام مدارس از سوی وزارت آموزش و پرورش، به منظور برقراری ارتباط میان مدارس، دانش آموزان و والدین و با هدف ایجاد ارتباط سریع تر و موثر تر طراحی شده است. افراد برای آگاهی از کلیه اطلاعیه ها و فعالیت های آموزشی، اداری و پرورشی مرتبط با دانش آموزان و مسئولین مدارس، باید به سامانه همگام مدارس مراجعه نمایند.

سامانه همگام دارای بخش های گوناگونی از جمله، المپیاد دانش آموزی، آزمون آنلاین، آزمون های مشاوره ای، هدایت تحصیلی و ... می باشد. یکی از امکانات سامانه همگام ، ثبت نام المپیاد دانش آموزی می باشد. در این مقاله نحوه ورود بهhamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی ارائه داده شده است

ثبت نام المپیاد از طریق همگام

اين ماژول به منظور تسهيل فرآيند شركت كردن دانش آموزان در المپياد های دانش آموزی تعبيه شده است. به اين صورت كه خود دانش آموز می تواند با طی كردن مرحله به مرحله فرآيند ثبت نام به راحتی مشخصات خود را برای شركت كردن در المپياد در سيستم وارد كند. راهنمای ورود به hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی در ادامه شرح داده شده است.

وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی در خصوص زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ارائه کرد. به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: زمان آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان هنوز قطعی نشده است.

اطلاعیه مذکور می افزاید: زمان آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان هنوز قطعی نشده است، بنابراین به محض نهایی شدن دستورالعمل ثبت نام، اطلاع رسانی کامل از طریق رسانه های گروهی و مدارس انجام خواهد شد.

sida.medu.ir | سامانه ثبت نمرات دانش آموزی

راهنمای جامع سامانه ثبت نمرات دانش آموزی سیدا | sida.medu.ir

ثبت نام المپیاد دانش آموزی

دانش آموزان از طریق سامانه hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی ، می توانند در المپیاد ثبت نام نمایند. شورای عالی آموزش و پرورش به منظور فراهم آوردن تسهیلات و امکانات لازم برای شناسایی، جذب و تشویق دانش آموزان با استعداد و علاقه مند، اقدام به برگزاری المپاد های دانش آموزی می نمایند. دانش آموزان در صورت دارا بون شرایط لازم می توانند فرآیند ثبت نام خود را به صورت غیر حضوری از طریق سامانه oly.medu.ir انجام دهند. همچنین دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت همگام به نشانی hamgam.medu.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

hamgam.medu.ir

دانش آموزانی که قصد ورود به سامانه hamgam.medu.ir و ثبت نام المپیاد را دارند باید به صورت زیر وارد سامانه همگام شوند ورود به سامانه از طریق نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر است  دانش آموزان برای دریافت رمز عبور سامانه همگام مدارس باید به مدرسه مراجعه کرده و رمز عبور خود را از مدیر مدرسه دریافت نمایند. نحوه ورود به سامانه hamgam.medu.ir به شرح زیر است:

 • جست و جوی سایت همگام مدارس به نشانی اینترنتی hamgam.medu.ir 
 • پس از ورود به سامانه همگام مدارس، نام کاربری و رمز عبور خود را در قسمت مربوطه درج نمایید.
 • در نهایت، وارد صفحه اصلی سایت همگام می شوید که در این بخش، قسمت های متنوع دیگری نیز وجود دارد که از پر کاربرد ترین آن ها “سرویس های همگام” است  که اطلاعات مدارس ، امتیازات مربوط به مدارس ، معرفی بعضی از بسته های آموزشی مفید و … در این بخش قابل دسترسی می باشد.

لینک ورود به سامانه همگام مدارس

رمز همگام را فراموش کردم

راهنمای hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی

راهنمای hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی به صورت تصویری در این مقاله بیان شده است.  دانش آموزان با وارد شدن به سامانه همگام و مراجعه به بخش "المپیاد دانش آموزی" ، و كليک بر روی گزينه ثبت نام دانش آموزی صفحه ای برای شما باز خواهد شد كه در آن ليست المپياد هایی كه دانش آموز امكان شركت در آن ها را دارد نمايش داده می شود. راهنمای ثبت نام المپیاد دانش آموزی از طریق سامانه همگامhamgam.medu.ir/strong به شرح زیر است

 • ورود به سامانه همگام به نشانی اینترنتی hamgam.medu.ir 
 • کلیک بر روی گزینه "المپیاد دانش آموزی"

راهنمای hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی

 • پس از کلیک بر روی "المپیاد دانش آموزی" ، ليست المپياد هايی كه دانش آموز امكان شركت در آن ها را دارد نمايش داده می شود.
 • در مقابل عنوان هر المپياد، تاريخ و زمان شروع و پايين ثبت نام در آن در شاخه مشخص شده است همچنين هزينه شركت در المپياد و نوع برگزاری المپياد (آزمايشی/ رسمی) تعيين شده است. در ادامه "وضعيت ثبت نام"، "وضعيت پرداخت" و "وضعيت تاييد" مشاهده می شود.

راهنمای hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی

 • با كليک بر روی گزينه ثبت نام در ستون "وضعيت ثبت نام" پنجره ای برای شما باز خواهد شد كه در آن نام و نام خانوادگی
  دانش آموز نشان داده می شود.
 • دانش آموز باید بخش های خالی شامل، "موبايل" ، "تلفن" ، "ايميل" ، "كدپستی" را تکمیل نماید.
 • مشخص كردن چپ دست بودن دانش آموز و مشخص كردن كم بينا بودن و يا نابينا بودن دانش آموز برای داشتن منشی در آزمون.
 • در آخر، عکس دانش آموز را بارگذاری کنید و بر روی گزینه ذخیره و سپس بستن، کلیک کنید.

***توجه داشته باشيد با نگه داشتن نشانگر بر روی 2 علامت سوال موجود در اين بخش از جزئياتی كه در پر كردن فرم بايد رعايت كنيد، مطلع می شويد.

راهنمای hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی

پرداخت هزینه ثبت نام المپیاد دانش آموزی hamgam.medu.ir

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام المپیاد دانش آموزی از طریق سایت hamgam.medu.ir به صورت زیر است:

 • پس از ثبت نام در المپياد از طريق انتخاب گزينه ستون اول تيک كناری عنوان المپياد مورد نظر را انتخاب كرده و سپس بر روی پرداخت كليک کنید و از اين طريق به درگاه بانک متصل می شويد و مبلغ تعين شده برای شركت در المپياد را پرداخت کنید.

 • امكان پرداخت گروهی مبالغ تمامی المپياد هايی كه دانش آموز مايل به شركت در آن ها می باشد وجود دارد به اين صورت كه تيک كنار عنوان المپياد های مورد نظر خود را زده و سپس بر روی گزينه پرداخت گروهی بالای صفحه كليک کنید:

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام المپیاد دانش آموزی hamgam.medu.ir 

پس از پرداخت كردن مبلغ مورد نظر وضعيت پرداخت شما به حالت پرداخت شده نشان داده می شود. دقت داشته باشيد پس از پرداخت امكان استرداد وجه وجود نداشته و امكان انصراف از شركت در المپياد انتخاب شده تنها تا پيش از پرداخت وجه امكان پذير است. همچنين پس از پرداخت ميبايست منتظر تاييد مدير مدرسه خود باشيد تا ثبت نام شما نهايی شود.

پرداخت هزینه ثبت نام المپیاد دانش آموزی hamgam.medu.ir 

 • گزينه اول به منظور دانلود مستنداتی است كه توسط ستاد برای المپياد مورد نظر قرار گرفته است تا درصورت نياز دانش آموزان آن را دانلود كنند. ( ممكن است در اين قسمت فايلی برای دانلود وجود نداشته باشد).
 • با كليک بر روی گزينه بعدی اطلاعات كلی از المپياد مورد نظر در پنجره ای برای شما نمايش داده خواهد شد.
 • گزينه آخر در اين قسمت امكان ويرايش اطلاعات ثبت نامی دانش آموز را به ما می دهد.

hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی

در ادامه نکات مهم سامانه hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی ارائه داده شده است:

 1. توجه داشته باشد امكان لغو ثبت نام تا قبل از پرداخت مبلغ وجود دارد به اين صورت كه بر گزينه لغو ثبت نام در ستون وضعيت ثبت نام كليک می كنيم.
 2. تا زمانی که مبلغ تعيين شده برای المپياد پرداخت نشود امکان تاييد ثبت نام توسط مدير وجود نخواهد داشت.
 3. پس از تاييد مدير در قسمت وضعيت تاييد، گزينه تاييد شده را نشان مd دهد و تا قبل از آن ثبت نام شما قطعی نخواهد بود.

نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی از طریق سامانه hamgam.medu.ir به صورت تصویری در این مقاله ارائه داده شده است.  در صورت بروز هرگونه مشکل برای ثبت نام المپیاد از طریق سامانه همگام ، با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول ثبت نام المپیاد دانش آموزی از طریق همگام

آیا امکان ثبت نام المپیاد دانش آموزی از طریق سامانه همگام وجود دارد؟

بله. دانش آموزان برای ثبت نام المپیاد از طریق سامانه همگام باید به نشانی اینترنتی hamgam.medu.ir مراجعه نمایند.

نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی از طریق سامانه همگام چگونه است؟

راهنمای تصویری ثبت نام دانش آموزان از طریق سایت همگام در این مقاله ارائه شده است.

ورود به hamgam.medu.ir | ثبت نام المپیاد دانش آموزی نیازمند چه اطلاعاتی است؟

ورود به سامانه از طریق نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور (رمز عبور دریافت شده از مدیر مدرسه) امکان پذیر است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه همگام المپیاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401