guest.behdasht.gov.ir | سامانه میهمانی علوم پزشکی

guest.behdasht.gov.ir | سامانه میهمانی علوم پزشکی

جهت مشاوره در زمینه guest.behdasht.gov.ir | سامانه میهمانی علوم پزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشجویان علوم پزشکی برای ثبت درخواست میهمانی، باید به guest.behdasht.gov.ir | سامانه میهمانی علوم پزشکی مراجعه نمایند و ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند. تمامی مراحل ثبت نام اینترنتی ، ویرایش اطلاعات، ثبت درخواست جدید، پیگیری درخواست و … به صورت اینترنتی و از طریق سایت میهمانی علوم پزشکی guest.behdasht.gov.ir انجام می شود.

سامانه میهمانی دانشجویان علوم پزشکی

سامانه میهمانی دانشجویان علوم پزشکی به منظور ثبت درخواست میهمانی دانشجویان پزشکی به صورت غیرحضوری طراحی شده است. متقاضیان پس از مطالعه آیین نامه میهمانی دانشجویان در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند به سامانه میهمانی وزات بهداشت به نشانی guest.behdasht.gov.ir مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایند.

متقاضیان نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه های علوم پزشکی توجه داشته باشند، سامانه guest.behdasht.gov.ir فقط برای ثبت درخواست میهمانی می باشد. دانشجویان برای ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه های علوم پزشکی باید به سامانه transmission.behdasht.gov.ir مراجعه نمایند.

guest.behdasht.gov.ir

نشانی سامانه میهمانی دانشجویان علوم پزشکی (سامانه میهمانی وزارت بهداشت) ، guest.behdasht.gov.ir می باشد. متقاضیان برای ثبت نام میهمانی رشته های علوم پزشکی باید در بازه زمانی اعلام شده به سایت guest.behdasht.gov.ir مراجعه نموده و فرم ثبت نام خود را به صورت الکترونیکی تکمیل نمایند.

دانشجویان متقاضی میهمانی رشته های علوم پزشکی، برای تکمیل اطلاعات و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود باید به سامانه sguest.behdasht.gov مراجعه نمایند. لازم به ذکر است، نتایج میهمانی دانشجویان علوم پزشکی از طریق سامانه مذکور قابل پیگیری می باشد. جهت پيگيری وضعيت درخواست ميهمانی از طريق همين سامانه با استفاده از شماره دانشجويی و كد ملی اقدام نماييد .

برای ورود به سامانه میهمانی وزارت بهداشت guest.behdasht.gov.ir و ثبت درخواست، تنها از طريق رايانه و مرورگر های Google chrome و Internet Explorer انجام گيرد. (از مرورگر Microsoft Edge و گوشی های موبايل جهت ثبت نام استفاده نکنید.)

ورود به سامانه میهمانی علوم پزشکی guest.behdasht.gov.ir

راهنمای ورود به سامانه میهمانی علوم پزشکی guest.behdasht.gov.ir به صورت کامل در ادامه بیان شده است. متقاضیان پس از مطالعه راهنمای نقل و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی ، باید به منظور ثبت درخواست به سامانه میهمانی وزارت بهداشت مراجعه نمایند. نحوه ورود به سامانه میهمانی دانشجویان علوم پزشکی به صورت زیر است:

  • برای ورود به سامانه میهمانی علوم پزشکی در ابتدا به نشانی guest.behdasht.gov.ir مراجعه نمایید.
  • پس از ورود به سامانه، جهت پيگيری درخواست ميهمانی ثبت شده خود، شماره دانشجويی و كد ملی را وارد نماييد.

در صورت اتمام زمان ثبت درخواست میهمانی، امکان ثبت درخواست برای دانشجویان وجود ندارد.

ورود به سامانه میهمانی علوم پزشکی ، از طریق شماره دانشجویی و کدملی امکانپذیر است. در صورت فراموشی یا عدم دسترسی به شماره دانشجویی می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

**در صورت نمايش پنجره هشدار ها (Alarm) در زمان ثبت نام، به هيچ عنوان گزينه Prevent this page from creating additional dialogs در پايين پنجره هشدار انتخاب نگردد.

سامانه ثبت نام میهمانی وزارت بهداشت guest.behdasht.gov.ir

دانشجویان پس از ورود به سامانه ثبت نام میهمانی وزارت بهداشت guest.behdasht.gov.ir و درج اطلاعات خواسته شده باید نسبت به تکمیل فرم میهمانی به صورت اینترنتی اقدام نمایند. اطلاعات لازم برای تکمیل فرم ثبت نام میهمانی در سامانه guest.behdasht.gov شامل اطلاعات فردی، (نام، نام خانوادگی، کدملی و ..) ، اطلاعات تحصیلی (دوره آموزشی، مقطع تحصیلی، معدل و …) می باشد. دانشجویان لازم است در انتها، دلایل تقاضای میهمانی خود را توضیح دهند.

سامانه اعلام نتایج میهمانی علوم پزشکی

سامانه اعلام نتایج میهمانی علوم پزشکی ، guest.behdasht.gov.ir می باشد. دانشجویان پس از ثبت درخواست برای پیگیری درخواست میهمانی باید به سایت guest.behdasht.gov.ir مراجعه نموده و با درج شماره دانشجویی و کدملی درخواست خود را پیگیری نمایید. در صورت بروز مشکل برای مشاهده نتایج میهمانی دانشگاه های علوم پزشکی می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید و درخواست خود را پیگیری نمایید.

guest.behdasht.gov.ir


راهنمای ورود و ثبت درخواست میهمانی دانشجویان علوم پزشکی در سامانه میهمانی علوم پزشکی guest.behdasht.gov.ir  در این مقاله ارائه داده شد. در صورت بروز مشکل برای ورود به سامانه میهمانی وزارت بهداشت می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید: سامانه آموزش مداوم

سوالات متداول

اطلاعات لازم برای ورود به سامانه میهمانی وزارت بهداشت چیست؟

ورود به سامانه از طریق شماره دانشجویی و کدملی امکانپذیر است.

نشانی سایت میهمانی رشته های علوم پزشکی چیست؟

آدرس سامانه ثبت درخواست میهمانی رشته های علوم پزشکی guest.behdasht.gov.ir می باشد. لینک ورود به سامانه در این مقاله قرار داده شده است.

سامانه انتقال دانشجویان علوم پزشکی چیست؟

ثبت درخواست انتقالی دانشجویان از طریق سایت transmission.behdasht.gov.ir می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه guest.behdasht.gov.ir | سامانه میهمانی علوم پزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی