gozinesh.aja.ir | سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

gozinesh.aja.ir سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

جهت مشاوره در زمینه gozinesh.aja.ir | سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به بیان توضیحات کامل و جامعی در رابطه با gozinesh.aja.ir سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش (سایت گزینش آجا) در اختیار شما قرار داده ایم. داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های نیروی زمینی، نیروی هوایی، نیروی دریایی و ارتش را دارند، باید از طریق سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش gozinesh.aja.ir در آزمون اختصاصی ارتش جمهوری اسلامی ایران ثبت نام و شرکت نمایند.

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز باید در زمان اعلام شده به سایت گزینش آجا مراجعه کنند gozinesh aja و با درج اطلاعات خواسته شده نتایج آزمون را مشاهده نمایند.

gozinesh.aja.ir

راهنمای ثبت نام و مشاهده نتایج در gozinesh.aja.ir سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های تحصیلی هر یک از دانشگاه های افسری امام علی (ع) (نیروی زمینی) ، دانشگاه افسری خاتم الانبیاء(ص) (نیروی پدافند هوایی) ، دانشگاه افسری هوایی شهید ستاری (نیروی هوایی) ، دانشگاه افسری علوم دریایی امام خمینی(ره) (نیروی دریایی) و دانشگاه افسری علوم و فنون فارابی را دارند باید در آزمون اختصاصی ثبت نام و شرکت نمایند.

داوطلبان برای ثبت نام در هریک از دانشگاه های مذکور باید در زمان مقرر به سایت گزینش آجا gozinesh.aja.ir مراجعه نمایند. برای اطلاع از تاریخ ثبت نام دانشگاه افسری ارتش کلیک کنید.

سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

تمامی فرآیندهای ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش انجام می پذیرد. داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام، می توانند در مدت زمانی اعلام شده به منظور تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی و بارگذاری مدارک ثبت نام به سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش gozinesh.aja.ir مراجعه نمایند.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش سایت گزینش و استخدام اجا

سایت gozinesh aja

پورتال مرکزی ارتش جمهوری اسلامی ایران (مدیریت گزینش و استخدام) سایت gozinesh aja می باشد. تمامی فرآیند های ثبت نام داوطلبان، آگاهی از منابع آزمون، شرایط ثبت نام آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش ،  لیست رشته های تحصیلی ، زمان ثبت نام و برگزاری آزمون و پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و دریافت کد رهگیری ثبت نام، منحصرا از طریق سایت گزینش آجا به نشانی gozinesh.aja.ir انجام می شود.

ثبت نام gozinesh.aja.ir

در ابتدا به بیان توضیحاتی در رابطه با ثبت نام gozinesh.aja.ir پرداخته ایم. افرادی که متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه های افسری ارتش می باشند و شرایط ورود به دانشگاه افسری را دارند، باید در آزمون اختصاصی ارتش ثبت نام و شرکت نمایند.

داوطلبان بعد از مطالعه دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش برای ثبت نام و تکمیل اینترنتی فرم نام نویسی باید به سایت گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی www.gozinesh aja.ir مراجعه نمایند و پس از ورود به سامانه و درج اطلاعات خواسته شده، ثبت نام خود را انجام دهند.

برای دریافت راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری ارتش در سایت گزینش اجا کلیک کنید.

فرم ثبت نام gozinesh.aja

داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی لازم به منظور تکمیل فرم اطلاعات فردی به صورت اینترنتی و دریافت کد رهگیری ثبت نام، ابتدا باید اقدام به تکمیل فرم ثبت نام gozinesh.aja نمایند. در پايان تکميل فرم ثبت نام شماره پرونده و اطلاعات كامل داوطلب ارائه می گردد.

داوطلبانی كه فرآيند خريد کارت و تکميل فرم اطلاعات فردی ثبت نام را به اشخاص ديگر واگذار می نمايند، (خانواده، دوستان – كافی نت و …) شخصا مسئول ثبت اطلاعات می باشند.

اگر در هنگام ثبت نام کد رهگیری خرید یا شماره پرونده خود را فراموش کردید هم می توانید به سایت گزینش اجا مراجعه نمایید و مطابق تصویر از منوی سمت راست سایت گزینش و استخدام آجا آن ها را بازیابی نمایید.

gozinesh.aja.ir سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

شرایط ثبت نام gozinesh.aja.ir

اطلاع از شرایط ثبت نام gozinesh.aja.ir برای آن دسته از داوطلبان دارای ديپلم رياضی فيزيک، علوم تجربی و علوم انسانی که علاقه مند به ثبت نام و حضور در دانشگاه های افسری ارتش هستند، ضروری می باشد.

داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در آزمون دانشگاه های افسری ارتش، باید دارای یکسری شرایط عمومی و شرایط اختصاصی (شرایط سنی، مدرک تحصیلی و …) باشند که تمامی این شرایط ورود به دانشگاه افسری  در سایت گزينش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ايران با آدرس gozinesh aja موجود است.

لازم به ذکر است اگر نام شما جزو لیست انصرافیان سال های قبل گزینش ارتش باشد، مجاز به نام نویسی در آزمون دانشگاه افسری ارتش نخواهید بود. به همین منظور لیست افرادی که واجد شرایط ثبت نام gozinesh aja نیستند در منوی سمت راست سایت گزینش اجا ارائه شده است.

ویرایش اطلاعات سایت گزینش آجا

امکان ویرایش اطلاعات سایت گزینش آجا برای داوطلبانی که در هنگام نام نویسی سهوا اطلاعات غلط را ثبت نموده اند، فراهم شده است تا بتوانند در زمان مقرر به تصحیح اطلاعات خود بپردازند.

داوطلبانی که فرآیند نام نویسی خود را در سایت gozinesh.aja انجام داده اند، برای تصحیح اطلاعات هم می توانند در زمان تعیین شده به قسمت ویرایش اطلاعات سایت گزینش آجا مراجعه کرده و اطلاعات خود را تصحیح نمایند. (زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی از طریق سایت gozinesh aja اعلام خواهد شد.)

1588677335 64داوطلبان از ليست استان – حوزه بايستی محل سکونت خود را انتخاب نمايند .( اين گزينه در فرآيند ثبت نام غير قابل ويرايش می باشد.)

1588677335 64كد ملی داوطلب در طول فرآيند ثبت نام غير قابل ويرايش می باشد.
1588677335 64رشته تحصيلی انتخاب شده در فرم خريد در طول مدت ثبت نام غير قابل ويرايش می باشد.


gozinesh.aja ثبت مشکلات

داوطلبان برای ثبت مشکلات در رابطه با مراحل ثبت نام و گزینش، باید به سایت gozinesh.aja مراجعه نمایند. پس از مراجعه به سایت گزینش آجا و کلیک بر روی گزینه “ثبت مشکلات” فرم ثبت درخواست برای شما نمایش داده می شود که لازم است اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. کارشناسان پس از بررسی در اسرع وقت پاسخ مربوطه را درج خواهند کرد.

داوطلبان لازم است، کد رهگیری سوال را پرینت نموده و به منظور دریافت پاسخ از طریق سایت gozinesh.aja.ir ، آن را نزد خود نگه دارید.

کارت ورود به جلسه gozinesh.aja.ir

داوطلبانی که در آزمون دانشگاه های افسری ثبت نام کرده اند، برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باید به سایت دریافت کارت ورود به جلسه gozinesh.aja.ir  مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. کارت ورود به جلسه معمولا چند روز قبل از برگزاری زمان آزمون از طریق سایت gozinesh.aja قابل مشاهده و دریافت خواهد بود.

در صورت فراموشی اطلاعات برای ورود به سایت گزینش آجا و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. ما در مشاور گروپ همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

اعلام نتایج gozinesh.aja.ir

داوطلبانی که در آزمون دانشگاه های افسری شرکت کرده اند، برای دریافت نتایج و مشاهده کارنامه آزمون باید به بخش اعلام نتایج gozinesh.aja.ir مراجعه نمایند و با ورود کد ملی و شماره داوطلبی نتایج آزمون را به صورت اینترنتی دریافت نمایند.

پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش اگر داوطلب نمره عملی لازم را کسب نموده باشد از او برای انجام مصاحبه و معاینات پزشکی دعوت به عمل می آورند.

قبول شدگان آزمون ورودی لازم است طبق برنامه زمانی اعلام شده در سايت آجا، جهت انجام بقيه مراحل گزينش با هماهنگی حوزه های امتحانی مربوط، به مديريت گزينش و استخدام نيروهای ارتش جمهوری اسلامی ايران مراجعه نمايند. لیست دفاتر گزینش ارتش در بخش دفاتر استخدام آجا موجود است.

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش سایت gozinesh.aja.ir


ما در این مقاله از مشاور گروپ به معرفی پورتال مرکزی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سایت گزینش و استخدام آجا gozinesh.aja.ir پرداختیم. تمامی مراحل ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی دانشگاه های افسری امام علی (ع) (نیروی زمینی) ، دانشگاه افسری خاتم الانبیاء(ص) (نیروی پدافند هوایی) ، دانشگاه افسری هوایی شهید ستاری (نیروی هوایی) ، دانشگاه افسری علوم دریایی امام خمینی(ره) (نیروی دریایی) و دانشگاه افسری علوم و فنون فارابی از طریق سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش به نشانی gozinesh.aja.ir انجام می شود.

در صورت بروز مشکل برای ورود به سایت گزینش آجا یا فراموشی اطلاعات برای ورود به سایت گزینش ، می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

✔️آدرس سایت گزینش ارتش چیست؟

✔️نشانی سایت گزینش آجا، gozinesh.aja.ir می باشد و متقاضیان ثبت نام دانشگاه افسری باید از طریق این سایت اقدام به نام نویسی نمایند.

✔️سایت اعلام نتایج آزمون دانشگاه افسری ارتش چیست؟

✔️داوطلبان برای مشاهده نتایج آزمون باید در زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش به سایت گزینش آجا مراجعه نمایند.

✔️پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ورودی افسری از طریق چه سایتی انجام می شود؟

✔️پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت آجا gozinesh.aja انجام می شود.

4/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه gozinesh.aja.ir | سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی