gozinesh.aja.ir | سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران

gozinesh.aja.ir | سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران

جهت مشاوره در زمینه gozinesh.aja.ir | سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به بیان توضیحات کامل و جامعی در رابطه با gozinesh.aja.ir | سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران (سایت گزینش آجا) در اختیار شما قرار داده ایم. داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های نیروی زمینی، نیروی هوایی، نیروی دریایی و ارتش را دارند، باید از طریق سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران gozinesh.aja.ir در آزمون اختصاصی ارتش جمهوری اسلامی ایران ثبت نام و شرکت نمایند.

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز باید در زمان اعلام شده به سایت گزینش آجا مراجعه نمایند و با درج اطلاعات خواسته شده نتایج آزمون را مشاهده نمایند.

gozinesh.aja.ir | سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران

راهنمای ثبت نام و مشاهده نتایج در gozinesh.aja.ir | سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های تحصیلی هریک از دانشگاه های افسری امام علی (ع) (نیروی زمینی) ، دانشگاه افسری خاتم الانبیاء(ص) (نیروی پدافند هوایی) ، دانشگاه افسری هوایی شهید ستاری (نیروی هوایی) ، دانشگاه افسری علوم دریایی امام خمینی(ره) (نیروی دریایی) و دانشگاه افسری علوم و فنون فارابی را دارند باید در آزمون اختصاصی ثبت نام و شرکت نمایند.

داوطلبان برای ثبت نام در هریک از دانشگاه های مذکور باید در زمان مقرر به سایت گزینش و استخدام آجا به نشانی gozinesh.aja.ir مراجعه نمایند.

سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران

تمامی فرآیندهای ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش به صورت اینترنتی و از طریق سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام می پذیرد. داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام، می توانند در مدت زمانی اعلام شده به منظور تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی و بارگذاری مدارک ثبت نام به سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران gozinesh.aja.ir مراجعه نمایند.

gozinesh.aja.ir

نشانی اینترنتی سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران ، gozinesh.aja.ir می باشد. تمامی فرآیند های ثبت نام داوطلبان، آگاهی از منابع آزمون، شرایط ثبت نام آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش ، آگاهی از لیست رشته های تحصیلی ، زمان ثبت نام و برگزاری آزمون و پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و دریافت کدرهگیری ثبت نام، منحصرا از طریق سایت گزینش آجا به نشانی gozinesh.aja.ir انجام می شود.

gozinesh.aja.ir ثبت نام

در ابتدا به بیان توضیحاتی در رابطه با gozinesh.aja.ir ثبت نام پرداخته ایم. افرادی که متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه های افسری ارتش می باشند؛ باید در آزمون اختصاصی ارتش ثبت نام و شرکت نمایند. داوطلبان برای ثبت نام و تکمیل اینترنتی فرم ثبت نام باید به سایت گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی gozinesh.aja مراجعه نمایند و پس از ورود به سامانه و درج اطلاعات خواسته شده، ثبت نام خود را انجام دهند.

gozinesh.aja فرم اطلاعات فردی

داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی لازم به منظور تکمیل فرم اطلاعات فردی به صورت اینترنتی و دریافت کدرهگیری ثبت نام، باید به سایت gozinesh.aja مراجعه نمایند. در پايان تکميل فرم ثبت نام شماره پرونده و اطلاعات كامل ثبت نام ارائه می گردد.

داوطلبانی كه فرآيند خريد کارت و تکميل فرم اطلاعات فردی ثبت نام را به اشخاص ديگر واگذار می نمايند، (خانواده، دوستان - كافی نت و ...) شخصا مسئول ثبت اطلاعات می باشند.

gozinesh.aja.ir شرایط

علاقه مندان ، (داوطلبان دارای ديپلم رياضی فيزيک و علوم تجربی) لازم است جهت اطلاع از شرايط و ضوابط و انجام ثبت نام در زمان اعلان شده، به وبگاه اينترنتی گزينش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ايران با آدرس gozinesh.aja.ir مراجعه نمايند. داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در آزمون دانشگاه های افسری ارتش، باید دارای یکسری شرایط عمومی و شرایط اختصاصی (شرایط سنی، مدرک تحصیلی و ...) باید به سایت گزینش آجا مراجعه نموده و دستورالعمل های ثبت نام را مشاهده نمایند.

ویرایش اطلاعات سایت گزینش آجا

داوطلبانی که فرآبند ثبت نام خود را در سایت gozinesh.aja انجام داده اند، برای ویرایش اطلاعات می توانند در زمان تعیین شده به قسمت ویرایش اطلاعات سایت آجا مراجعه نمایند و اطلاعات خود را تصحیح نمایند. داوطلبان در زمان ویرایش اطلاعات، می توانند اطلاعات اشتباهی ثبت نام خود را ویرایش نمایند. (زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی از طریق سایت gozinesh.aja.ir متعاقبا اعلام خواهد شد.)

1588677335 64داوطلبان از ليست استان – حوزه بايستی محل سکونت خود را انتخاب نمايند .( اين گزينه در فرآيند ثبت نام غير قابل ويرايش می باشد.)

1588677335 64كد ملی داوطلب در طول فرآيند ثبت نام غير قابل ويرايش می باشد.
1588677335 64رشته تحصيلی انتخاب شده در فرم خريد در طول مدت ثبت نام غير قابل ويرايش می باشد.

gozinesh.aja ثبت مشکلات

داوطلبان برای ثبت مشکلات در رابطه با مراحل ثبت نام و گزینش، باید به سایت gozinesh.aja مراجعه نمایند. پس از مراجعه به سایت گزینش آجا و کلیک بر روی گزینه "ثبت مشکلات" فرم ثبت درخواست برای شما نمایش داده می شود که لازم است اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. کارشناسان پس از بررسی در اسرع وقت پاسخ مربوطه را درج خواهند کرد.

داوطلبان لازم است، کد رهگیری سوال را پرینت نموده و به منظور دریافت پاسخ از طریق سایت gozinesh.aja.ir ، آن را نزد خود نگه دارید.

gozinesh.aja.ir کارت ورود به جلسه

داوطلبانی که در آزمون دانشگاه های افسری ثبت نام کرده اند، برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باید به سایت gozinesh.aja.ir کارت ورود به جلسه مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. کارت ورود به جلسه معمولا چند روز قبل از برگزاری زمان آزمون از طریق سایت gozinesh.aja قابل مشاهده و دریافت خواهد بود.

در صورت فراموشی اطلاعات برای ورود به سایت گزینش آجا و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، می توانید با شماره 9099071614 تماس حاصل نمایید.

gozinesh.aja.ir اعلام نتایج

داوطلبانی که در آزمون دانشگاه های افسری شرکت کرده اند، برای دریافت نتایج و مشاهده کارنامه آزمون باید به سایت gozinesh.aja.ir اعلام نتایج مراجعه نمایند و نتایج آزمون را به صورت اینترنتی دریافت نمایند. پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش اگر داوطلب نمره عملی لازم را کسب نموده باشد از او برای انجام مصاحبه و معاینات پزشکی دعوت به عمل می آورند.

قبول شدگان آزمون ورودی لازم است طبق برنامه زمانی اعلانم شده در سايت آجا، جهت انجام بقيه مراحل گزينش با هماهنگی حوزه های امتحانی مربوط، به مديريت گزينش و استخدام نيرو های ارتش جمهوری اسلامی ايران مراجعه نمايند.

برای ورود به پورتال گزینش آجا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

gozinesh.aja.ir/portal


تمامی مراحل ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی دانشگاه های افسری امام علی (ع) (نیروی زمینی) ، دانشگاه افسری خاتم الانبیاء(ص) (نیروی پدافند هوایی) ، دانشگاه افسری هوایی شهید ستاری (نیروی هوایی) ، دانشگاه افسری علوم دریایی امام خمینی(ره) (نیروی دریایی) و دانشگاه افسری علوم و فنون فارابی از طریق سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی gozinesh.aja.ir انجام می شود. در صورت بروز مشکل برای ورود به سایت گزینش آجا یا فراموشی اطلاعات برای ورود به سایت گزینش ، می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

آدرس سایت گزینش و استخدام ارتش چیست؟

نشانی سایت گزینش و استخدام آجا، gozinesh.aja.ir می باشد.

نتایج آزمون دانشگاه های افسری ارتش از طریق چه سایتی منتشر می شود؟

داوطلبان برای مشاهده نتایج آزمون باید در زمان اعلام شده به سایت گزینش آجا مراجعه نمایند.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ورودی افسری از طریق چه سایتی انجام می شود؟

پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت آجا gozinesh.aja انجام می شود.

3/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه gozinesh.aja.ir | سایت گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.