فاینال | سامانه فاینال امتحانات نهایی final2.medu.ir

final.medu.ir | سامانه فاینال امتحانات نهایی

جهت مشاوره در زمینه فاینال | سامانه فاینال امتحانات نهایی final2.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

هرآنچه لازم است در رابطه با سایت final2.medu.ir | سامانه فاینال | سامانه امتحانات نهایی بدانید در این مقاله ارائه داده شده است. سامانه امتحانات نهایی فاینال ، به منظور جمع آوری، ارزشیابی و ثبت نمرات دانش آموزان دوره دوم متوسطه نظری (پایه دوازدهم) طراحی شده است. تمامی اطلاعات دانش آموزان دوازدهم که در امتحانات نهایی (خرداد، شهریور و دی ماه) شرکت کرده اند، به سامانه فاینال ارسال می شود.

دانش آموزان برای ورود به سامانه امتحانات نهایی فاینال باید به نشانی final.medu.ir مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده وارد سامانه شوند. راهنمای ورود به سامانه فاینال امتحانات نهایی دوازدهم (final2.medu.ir) به صورت تصویری در این مقاله بیان شده است. با ما همراه باشید.

فاینال

فاینال چیست؟ فاینال به چه معناست؟ از نظر لغوی کلمه final به معنی نهایی و پایان است و وجه تسمیه سامانه امتحان نهایی دانش آموزان final.medu.ir با اطلاع از این موضوع مشخص می شود. فاینال سامانه برگزاری امتحانات نهایی است که برای دانش آموزان پایه دوازدهم نظری طراحی شده و به این ترتیب اطلاعات دانش آموزانی كه درس نهايی داشته باشند به سامانه final  ارسال می شود. در خرداد ماه اطلاعات تمامی دانش آموزان دوازدهم و در شهريور و دی ماه اطلاعات مدارس روزانه و هر سه دوره بزرگسالان به سامانه فاینال فرستاده خواهد شد. لازم به ذکر است، سامانه فاینال ، برای مدارس فنی حرفه ای و کاردانش قابلیت استفاده ندارد.

دقت نمایید، فقط اطلاعات دانش آموزانی كه درس نهايی انتخاب كرده اند به اين سامانه ارسال می شود بنابراین اگر فردی در درسی امتحان نهايی نداشته باشد اطلاعاتش به سامانه فاینال دانش آموزی final.medu.ir ارسال نخواهد شد.

بیشتر بخوانید: سایت مای مدیو

ورود به سامانه فاینال

نشانی سامانه فاینال امتحانات نهایی ، final.medu.ir می باشد. پس از برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم نظری، رشته های ریاضی، تجربی، علوم و معارف اسلامی و علوم انسانی و سپس تصحیح برگه های امتحانی، اطلاعات دانش آموزان به صورت کامل در سامانه فاینال متوسطه دوم درج خواهد شد.

تنها اطلاعات دانش آموزانی که در امتحانات نهایی خرداد، شهریور و یا دی ماه در رشته های نظری شرکت کرده اند، در سامانه final2.medu.ir ثبت شده و قابل مشاهده خواهد بود. دانش آموزان کاردانش و فنی حرفه ای امکان استفاده از سامانه فاینال را ندارند.

لینک مستقیم ورود به سامانه فاینال در تصویر زیر موجود است، کافیست بر روی تصویر زیر کلیک نمایید تا به صفحه اصلی final2.medu.ir هدایت شوید.

ورود به سامانه فاینال امتحانات نهایی final2.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

فاینال امتحانات نهایی

سامانه final.medu.ir خدمات و امکانات متنوعی برای دانش آموزان پایه دوازدهم نظری ارائه می دهد. از امکانات سامانه امتحانات نهایی فاینال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

🔻 دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

🔻 چاپ ریز نمرات نهایی

🔻 ثبت اعتراض به نتایج امتحانات نهایی در سامانه فاینال آموزش و پرورش final.medu.ir

🔻 دریافت کارنامه امتحانات نهایی دوازدهم

🔻 چاپ آلبوم عکس

حالا که با امکانات سامانه فاینال متوسطه دوم آشنا شدیم در ادامه به رمز عبور و نام کاربری سامانه امتحان نهایی و همچنین نحوه ورود به آن می پردازیم.

final2.medu.ir

نام کاربری و رمز عبور سامانه فاینال چیست؟ نام کاربری و رمزعبور سامانه فاینال را چگونه دریافت کنیم؟ دانش آموزان برای ورود به سامانه فاینال final.medu.ir باید دارای نام کاربری و رمزعبور باشند. برای آگاهی از نحوه دریافت رمزعبور سامانه فاینال و بازیابی رمز فاینال می توانید راهنمایی های لازم را با شماره گیری 9099071613 دریافت نمایید.

کاربران در صورتی که اولین بار وارد سامانه فاینال دانش آموزی final.medu.ir می شوند، باید رمزعبور خود را تغییر دهند. برای تغییر رمزعبور سامانه فاینال به صورت زیر عمل کنید:

تغییر رمزعبور سامانه فاینال final2.medu.ir :

از طریق منوی بالای صفحه گزینه “کاربران” را انتخاب کنید.

سپس گزینه “ویرایش اطلاعات کاربر” را انتخاب کنید.

اطلاعات خواسته شده را درج کنید : رمز عبور فعلی فاینال امتحان نهایی ، رمز عبور جدید ، تکرار رمز عبور جدید

ذخیره

اگر دچار فراموشی رمز فاینال شدید هم می توانید از امکان بازیابی رمز سامانه فاینال استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: سامانه سیدا

راهنمای ورود به سایت سامانه فاینال final.medu.ir

راهنمای ورود به سامانه فاینال final.medu.ir ، برای آگاهی بیشتر کاربران در ادامه بیان شده است. کاربران برای استفاده از امکانات و خدمات ارائه شده در سامانه فاینال باید وارد سامانه شوند. ورود به سامانه فاینال امتحانات نهایی ، از طریق نام کاربری و رمز عبور فاینال امکانپذیر است.

راهنمای ورود به سامانه فاینال امتحانات نهایی final2.medu :

 • برای ورود به سامانه برگزاری امتحانات نهایی ، به نشانی final.medu.ir مراجعه نمایید.
 • برای ورود به پورتال شخصی در سایت فاینال ، اطلاعات خواسته شده را مطابق تصویر زیر درج کنید و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید:

🔻 نام کاربری

🔻 کلمه عبور

🔻 کد امنیتی

راهنمای ورود به سامانه فاینال final.medu.ir

 • برای استفاده از خدمات سامانه فاینال final2 medu ir از منوی بالای صفحه استفاده نمایید و به بخش مورد نظر خود مراجعه نمایید:

راهنمای ورود به سامانه فاینال final.medu.ir

لینک ورود به سامانه فاینال

سامانه فاینال امتحانات نهایی شامل چه بخش هایی است؟

 • مدرسه (ارسال اطلاعات مدرسه به منطقه / مشاهده اطلاعات / اعتراضات و …)
 • درخواست ها
 • گزارشات سیستمی
 • گزارشات کنترلی
 • گزارشات
 • وضعیت مدرسه
 • کاربری
 • اطلاعیه

مدیران محترم مدارس توجه داشته باشید طبق آخرین اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش در سامانه فاینال در سربرگ مدرسه گزینه مشاهده اطلاعات ارسالی از سیدا اضافه شده است بنابراین در این قسمت می توانید اطلاعات دریافت شده را چک نمایید تا در صورت وجود مغایرت مجدداً اطلاعات دانش آموز را از سیدا به فاینال ارسال کنید.

⚡️اطلاعیه

مدیر محترم دبیرستان دوره دوم متوسطه نظر به ارسال اتوماتیک اطلاعات دانش آموزان از سامانه سیدا به فاینال، لطفا پس از صحت سنجی این اطلاعات در سامانه فاینال در صورت وجود مغایرت،نسبت به اصلاح اطلاعات در سامانه سیدا و ارسال مجدداطلاعات به سامانه فاینال اقدام نمایید.

مشاهده کارنامه در سایت فاینال

راهنمای مشاهده کارنامه در سامانه فاینال final.medu.ir در ادامه بیان شده است. یکی از امکانات سامانه فاینال ، امکان مشاهده و دریافت کارنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم نظری می باشد. پس از برگزاری امتحانات و اعلام نتایج امتحانات نهایی دوازدهم، دانش آموزان می توانند بدون نیاز به مراجعه حصوری به مدرسه، برای دریافت کارنامه خود به سامانه فاینال final2.medu.ir 1 مراجعه نمایند و با درج اطلاعات خواسته وارد سایت فاینال شده و کارنامه خود را مشاهده نمایند.

لازم به ذکر است، امکان مشاهده کارنامه دانش آموزان در سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir نیز امکانپذیر می باشد. دانش آموزان توجه داشته باشند ورود به سامانه پادا و مشاهده کارنامه نیازمند نام کاربری و رمزعبور پادا می باشد.

ثبت اعتراض در سامانه فاینال final.medu.ir

یکی از امکانات سامانه فاینال، ثبت اعتراض به نتایج امتحانات نهایی می باشد. راهنمای ثبت اعتراض در سامانه فاینال final.medu.ir در ادامه بیان شده است:

 1. برای ثبت اعتراض در سامانه فاینال ابتدا به نشانی : final medu ir مراجعه نمایید.
 2. از طریق منوی بالای صفحه، بر روی گزینه “مدرسه” کلیک کنید.
 3. سپس گزینه “اعتراضات” را انتخاب کنید و بر روی گزینه “جدید” کلیک کنید.
 4. کد دانش آموزی را وارد کنید و بر روی گزینه “مشاهده دروس” کلیک کنید.
 5. در مقابل دروس مورد اعتراض تیک زده و عنوان ” ذخیره و جدید ” را کلیک کنید.

برای ارسال اطلاعات از سامانه ثبت نمرات دانش آموزی سیدا، می توانید به مقاله ارسال اطلاعات از سیدا به فاینال مراجعه نمایید. راهنمای تصویری ارسال اطلاعات دانش آموزان از سامانه سیدا به سایت فاینال  final2.medu.ir 1 در مقاله مذکور ارائه داده شده است.

در صورت بروز مشکل برای ورود به سامانه فاینال ، می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید: سامانه تاییدیه تحصیلی

سوالات متداول فاینال امتحان نهایی

✔️فاینال چیست؟

✔️سامانه برگزاری امتحانات نهایی فاینال نام دارد و نشانی اینترنتی سامانه فاینال ، final2.medu.ir می باشد.

✔️نام کاربری و رمز عبور سامانه فاینال چیست؟

✔️اطلاعات رمز فاینال به همراه راهنمای تغییر رمز عبور سامانه فاینال در این مقاله مشاور گروپ ارائه داده شده است.

✔️نحوه ورود به سامانه فاینال مدارس چگونه است؟

✔️ورود به سامانه فاینال از طریق نام کاربری و رمزعبور امکان پذیر است. راهنمای تصویری ورود به سامانه فاینال را در همین مقاله مشاهده نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه فاینال | سامانه فاینال امتحانات نهایی final2.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی