azmoon99.iau.ac.ir | سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

azmoon99.iau.ac.ir | سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه azmoon99.iau.ac.ir | سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

azmoon99.iau.ac.ir | سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد : طبق اعلام نایب رئیس ستاد آموزش مجازی دانشگاه آزاد دستورالعمل اصلاحیه تقویم آموزشی و امتحانات سال تحصیلی ۹۹ - ۱۳۹۸ رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی و اجرای طرح تعاون آزمون  ابلاغ شده است. هم چنین این ستاد با معرفی سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon99.iau.ac.ir امکان ثبت درخواست تغییر حوزه امتحانی را به صورت اینترنتی فراهم کرده است .

راهنمای استفاده از سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

 

azmoon99.iau.ac.ir

سایت و سامانه  azmoon99.iau.ac.ir  تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

azmoon99.iau.ac.ir | سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد :  به گزارش مشاورگروپ به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، جواد علمائی نایب رئیس ستاد آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل اصلاحیه تقویم آموزشی و امتحانات سال تحصیلی ۹۹ - ۱۳۹۸ رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی و اجرای طرح تعاون آزمون را به رؤسای استان­ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد .

کل 3در بخشنامه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد آمده است: امتحانات نیمسال دوم طی چهارهفته از تاریخ ۹۹/۰۳/۲۴ لغایت ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ برگزار می‌شود. اصلاح برنامه امتحان بر مبنای انتقال امتحانات تقویم قبل در هر روز به دو روز پیاپی در تقویم جدید انجام شود. azmoon99.iau.ac.ir | سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد /

2 1تعداد جلسات برگزاری امتحانات در هر روز چهار نوبت و به شرح ذیل است :

نوبت امتحان نوبت اول نوبت دوم نوبت سوم نوبت چهارم
ساعت 8 - 10 11 - 13 14 - 16 17 - 19

azmoon99.iau.ac.ir | سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد :  براساس بند‌هایی از بخشنامه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد به منظور جلوگیری از سفر‌های بین شهری با اجرای طرح تعاون آزمون، دانشجویان فاقد منع آموزشی با ثبت نام در سایت azmoon99.iau.ac.ir ( سایت مذکور از روز شنبه ۱۷ خردادماه فعال می‌باشد ) و کسب موافقت از ستاد طرح تعاون آزمون می‌توانند در واحد محل زندگی خود آزمون دهند . همچنین امتحانات دوره دکتری تخصصی می‌تواند بر مبنای آزمون شفاهی برخط به تشخیص استاد راهنما و هماهنگی با آموزش واحد برگزار شود. در کلاس‌های ترکیبی از مقاطع ارشد و دکتری با لحاظ تعداد دانشجویان تا ۱۰ نفر بر مبنای آخرین لیست حضور و غیاب، امتحان به روش برشمرده شده مجاز است. ضبط آزمون شفاهی برخط لازم است .

کل 3در بخشنامه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اعلامی  از سوی azmoon99.iau.ac.ir تأکید شده است: برنامه ریزی و نحوه امتحانات واحدها/مراکز دانشگاهی و آموزشکده‌های سما دارای دانشجو کمتر از ۱۰۰۰ نفر در اختیار رئیس استان است. برنامه ریزی باید پاسخگوی طرح تعاون آزمون است. باتوجه به بهره گیری غیربرخط از کلاس‌های مجازی برخط، رعایت میزان حضور دانشجویان در کلاس حضوری ضروری نیست. در شهر‌هایی که در بازه آزمون وضعیت قرمز را داشته باشند اجرای امتحان حضوری مجاز نمی‌باشد.

سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

azmoon99.iau.ac.ir | سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد : دانشجویان متقاضی شرکت در طرح تعاون آزمون باید دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد مرکزی طرح تعاون آزمون را از طریق سامانه کسب و اجرا کنند. در طول مدت آزمون تمامی کارکنان موظف به همکاری با معاونت آموزشی در اجرای هرچه بهتر و امن آزمون هستند. امتحان دروس عمومی و معارف در هر واحد با هماهنگی استان می‌تواند به صورت برخط برگزار شود .

دستورالعمل فنی فرآیند اجرایی نحوه برگزاری امتحانات در محل سکونت و امتحانات برخط دانشجویان، متعاقباً از طریق مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علمی دانشگاه ابلاغ خواهد شد .

در بخشنامه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد آمده است که با توجه به پراکندگی واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی و نظر به این که شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا در مناطق مختلف متفاوت است، شروع به تحصیل دانشجویان، علی‌الخصوص کارآموزی در عرصه و مواردی که در عرصه‌های بالینی بیمارستانی برگزار می‌شود به روسای استان‌ها تفویض تا با هماهنگی مقامات و مسئولین استانی منطقه صورت پذیرد. برای حضور دانشجویان بالینی از تاریخ ۱۷/۳/۹۹ با اولویت کارورزان و کارآموزان رشته‌های مختلف برنامه‌ریزی و اقدام شود .

کل 3برای حضور دانشجویان رشته دندانپزشکی با اولویت دانشجویان مقطع دکتری تخصصی و دانشجویان سال آخر، برنامه‌ریزی شود و به نحوی اقدام شود که آموزش سایر دانشجویان و انجام آموزش‌های عملی به خصوص در مواردی که مستلزم انجام کار درمانی با بیمار است به صورت گروهی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به نوبت در دانشگاه حضور یابند .

azmoon99.iau.ac.ir | سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد : ارائه دروس عملی و آزمایشگاهی کلیه رشته‌ها در مواردی که مستلزم تماس با بیمار نیست در گروه‌های کوچک‌تر که امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی میسر باشد، انجام شود و برای مواردی که مستلزم کار با بیمار است به صورت گروهی و در نوبت‌های مختلف با حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت پذیرد .

در رابطه با کارآموزی دانشجویان رشته پزشکی با توجه به اعلام قبلی وزارت بهداشت با استفاده حداکثری از امکانات آموزشی بخش درمانگاهی یا آموزش الکترونیک میزان بخش‌ها را می‌توان کاهش داد تا زمان بین ۱۲۰-۱۰۵ روز جبران شود و سپس آموزش به صورت روال عادی با توجه به شرایط روز ادامه یابد .

1 1دانشجویان مقطع کارشناسی چنانچه بتوانند در خصوص کارآموزی در عرصه از بیمارستان‌ها یا مراکز درمانی شهر محل سکونت خود که مورد تایید دانشکده است، پذیرش اخذ کنند، برگزاری کارآموزی با هماهنگی واحد مبدأ با واحد دانشگاهی شهر محل سکونت (جهت نظارت) بلامانع خواهد بود .

گذراندن دوره کارآموزی دانشجویان رشته دامپزشکی، در صورت ارائه با تقاضای شخصی و کسب مجوز از کلینیک یا بیمارستان مورد تایید سازمان دامپزشکی در شهر مورد تقاضا بلامانع خواهد بود .

در بخشنامه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد تأکید شده است: با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم انجام مکاتبات واحد‌های دانشگاهی در خصوص اخذ مجوز ادامه تحصیل برای دانشجویانی که دارای مشکل آموزشی هستند ، در صورت صدور مجوز از مراجع ذیصلاح و تایید مدیر گروه و آموزش واحد دانشگاهی مربوطه مبنی بر حضور دانشجویان در کلاس‌های مجازی، واحدها/مراکز دانشگاهی می­توانند نسبت به ثبت دروس اقدام کنند .

1 1در خصوص آن دسته از دانشجویانی که حائز شرایط اخذ رساله/ پایان نامه و آزمون جامع دوره دکتری تخصصی بوده و تاکنون موفق به ثبت آن نشده اند، با تایید گروه و آموزش واحد دانشگاهی و رعایت سایر ضوابط و مقررات آموزشی ثبت آن‌ ها امکان پذیر است .

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مشاور گروپ در مقاله راهنمای برنامه امن آزمون امتحانات دانشگاه آزاد یا همان، طرح تعاون امتحانات که مختص دانشجویان غیربومی دانشگاه آزاد می باشد را به طور کامل توضیح داده است.

طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده در خصوص آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد ، دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد تا روز چهارشنبه 99/04/25 مهلت دارند در صورت تمایل نزدیک ترین واحد به محل زندگی خودشان را به عنوان محل آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد انتخاب کنند .

متقاضیان می‌توانند کلیه سوالات و پرسش‌های خود در خصوص موارد مرتبط با سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد  azmoon99.iau.ac.ir را از مرکز تخصصی مشاورگروپ پیگیری نمایند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی از ساعت ۰۸:۰۰ لغایت ۲۴:۰۰ با کارشناسان مجرب مجموعه مشاورگروپ تماس حاصل نمایید.

9099071614

1 1(بدون پیش شماره تماس بگیرید )


سوالات متداول سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

آیا امکان تغییر محل امتحانات دانشگاه آزاد وجود دارد؟

✔️بله، امکان ثبت درخواست تغییر حوزه امتحانی از طریق سامانه azmoon99.iau.ac.ir صورت اینترنتی فراهم شده است .

آیا اطلاعات وارد شده در اپلیکیشن قابل ویرایش هستند؟

✔️بله، تا قبل از صفحه ای که نام دانشجو به همراه واحد دانشگاهی محل تحصیل نمایش داده می شود، اطلاعات قابل ویرایش هستند و با انتخاب مرحله تکمیل اطلاعات از بالای صفحه می تواند به مراحل قبل باز گردد یا با ورود مجدد به اپلیکیشن کل روال را از ابتدا انجام دهد. ولی در مرحله ای که نام دانشجو به همراه واحد دانشگاهی محل تحصیل نمایش داده می شود، در صورت انتخاب کلید "تایید" اطلاعات ثبت نهایی می گردند.

آیا همه دانشجویان دانشگاه آزاد باید این نرم افزار موبایلی را نصب کنند؟

✔️خیر. تنها دانشجویان غیر بومی که مایل هستند در واحد دانشگاهی محل سکونت خود در امتحانات ترم دوم سال ۹۸-۹۹ شرکت کنند باید از این طریق، واحد دانشگاهی امتحانی خود را انتخاب کنند. برای دانشجویان بومی امکان امتحان در شهری به غیر از محل سکونت ایشان نمی باشد و نباید از این برنامه استفاده نمایند.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه azmoon99.iau.ac.ir | سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. صادق شعلی بر

    بسیار عالی هست ممنون و متشکرم

    پاسخ
  2. صادق شعلی بر

    سلام ممنون و متشکرم

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی