سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد azmoon.iau.ir

سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد azmoon.iau.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد azmoon.iau.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

azmoon.iau.ir سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ است. بعد از انتشار نتایج اولیه آزمون دکتری ۱۴۰۲ که احتمالا اواخر فروردین ماه توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد ، آن دسته از داوطلبانی که در کارنامه دکتری مربوط به خود مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شدند باید با مراجعه به این سامانه اقدامات لازم برای تعیین کد رشته محل های مورد نظر خود را انجام دهند.

azmoon.iau.ac.ir سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ azmoon.iau.ir است و داوطلبان دانشگاه آزاد که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند، می‌ توانند از روز سه شنبه ۲۹ فروردین تا پایان روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت نسبت به تعیین رشته در azmoon.iau.ir سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اقدام کنند.  تا پیش از این کلیه مراحل انتخاب رشته در azmoon.org انجام می شد.

بیشتر بخوانید: راهنمای جامع انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1402 + راهنمای تصویری

 با وجود اینکه آزمون دکتری سراسری و آزمون دکتری دانشگاه آزاد از سال 96 با یکدیگر ادغام شده اند اما انتخاب رشته دکتری آزاد مجزا از انتخاب رشته دکتری سراسری می باشد .

azmoon.iau.ir سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

azmoon.iau.ir سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ :   بعد از انتشار نتایج اولیه آزمون دکتری ۱۴۰۲ که احتمالا اواخر فروردین ماه توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد ، آن دسته از داوطلبانی که در کارنامه دکتری مربوط به خود مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شدند و دارای شناسه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد هستند در صورت علاقه مند بودن به تحصیل در این دانشگاه می توانند در زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ کهدر بخش قبلی به آن اشاره شد، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند

برای ورود به سامانه azmoon.iau.ir سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

ورود به سایت انتخاب رشته دکتری آزاد

بعد از ورود به سایت انتخاب رشته دکتری آزاد از طریق لینک موجود در جدول بالا،  حتما دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت نمایید. متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت دایر بودن رشته/ ‏ گرایش مورد تقاضا در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق همین سامانه azmoon.iau.ir نسبت به پرداخت هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اقدام نمایند.

داوطلبان به منظور ورود به سامانه انتخاب رشته دکتری آزاد لازم است اطلاعات شناسه انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور را در اختیار داشته باشند. نام دیگر این شناسه کد دسترسی به سامانه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد است.

دریافت کد دسترسی انتخاب رشته آزاد

 

متقاضیان تحصیل در یکی از رشته محل های این دانشگاه می بایست در ابتدا دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ را از سایت دانشگاه آزاد دانلود کرده و تمامی شرایط انتخاب رشته را با دقت مطالعه نمایند و پس از ورود به پرتال انتخاب رشته دانشگاه آزاد اول هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را پرداخت کرده و سپس نسبت به انتخاب حداکثر 80 کدرشته محل اقدام کنند . سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ همان سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس azmoon.iau.ir می باشد .

مراحل انتخاب رشته در سایت انتخاب رشته دکتری آزاد

مراحل انتخاب رشته در سایت انتخاب رشته دکتری آزاد به شرح زیر است:

🔻 به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ir مراجعه کنید

🔻 اطلاعات خواسته شده مانند کد دسترسی 7 رقمی / کد ملی یا کد 13 رقمی اتباع خارجی را به همراه کد دسترسی 7 رقمی مندرج در کارنامه آزمون دکتری، در کادرهای مربوطه وارد نمایید.

🔻 پرداخت هزینه انتخاب رشته دکترا دانشگاه آزاد را به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب بانکی انجام دهید.

🔻 حداکثر 80 کد رشته محل متناسب با رشته امتحانی را انتخاب و اولویت بندی کنید.

🔻 دکمه ثبت نهایی را بزنید تا لیست رشته های انتخاب شده تثبیت شوند.

🔻 کدرهگیری انتخاب رشته دکتری آزاد را دریافت نمایید. توجه داشته باشید که تنها در صورتی انتخاب رشته شما تایید و ثبت می گردد که این کد رهگیری را دریافت کرده باشید. در غیر اینصورت مراحل انتخاب رشته به پایان نرسیده است.

🔻🔻🔻 تطابق رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد با رشته امتحانی داوطلب براساس دفترچه راهنمای ثبـت نـام و شرکت در آزمون الزامی است.

راهنمای تصویری انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان در ادامه بیان شده است.

داوطلبان لازم است پس از ورود به سامانه azmoon.iau.ir با استفاده از شناسه انتخاب رشـته 7 رقمـی منـدرج در ذیـل کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش و کـد ملی (و یا کد پیگیری اتباع خارجی) به سامانه انتخـاب رشـته وارد و سپس با پرداخت هزینه نسبت بـه انتخاب رشـته اقدام نمایند.

 • در زمان اعلام شده به سایت مرکز سنجش دانشگاه آزاد به نشانی : azmoon.iau.ir مراجعه نمایید.
 • بر روی لینک “انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی” کلیک کنید.

راهنمای تصویری انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

 • اطلاعات خواسته شده شامل، کد دسترسی 7 رقمی مندرج در کارنامه و کدملی یا کد 13 رقمی اتباع غیر ایرانی را وارد کنید:

نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد Moshavergroup.com

 • هزینه انتخاب رشته دکترا دانشگاه آزاد اسلامی را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید:
 •  بعد از پرداخت هزینه امکان ثبت کد رشته محل‌ های داوطلبان فراهم می‌ شود.

راهنمای تصویری انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

 • حداکثر 80 کد رشته محل را براساس اولویت و علاقه در فرم انتخاب رشته انتخاب کنید:

مجاز شدگان به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد‌ می‌ توانند پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد نسبت به انتخاب حداکثر 80 کد رشته محل اقدام کنند.

برای انتخاب استان و شهر مورد علاقه خود جهت ادامه تحصیل مقطع دکتری روی منوی استان کلیک کنید. اگر می خواهید تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی واقع در آن شهر و استان را مشاهده کنید منوی واحد را روی حالت همه قرار دهید. با انتخاب رشته مورد نظرتان و کلیک بر گزینه جستجو، تمامی موارد مربوط به آن کد رشته و واحد دانشگاه آزاد اعم از کد رشته، نام رشته، جنسیت، استان، کد واحد دانشگاه آزاد و نام آن واحد نمایش داده می شود.

بدین ترتیب با کلیک بر روی انتخاب اولویت این کدرشته ها به لیست اولویت انتخاب رشته شما وارد می شوند و به ترتیب اولویت در لیست قرار خواهند گرفت. هر داوطلب می ­تواند متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون دکتری، حداکثر تا 80 کد رشته/محل را در فرم انتخاب رشته ثبت کند.

همچنین برای انتقال و جابه جایی اولویت ها گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و کد رشته را جا به جا کنید. همچنین با امکان حذف اولویت می توانید آن کد رشته را از لیست انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد خود حذف نمایید.

توجه داشته باشید که محدودیتی برای دعوت به مصاحبه شدن وجود ندارد و ممکن است یک داوطلب حدنصاب قبولی تمام دانشگاه‌ هایی که در فرم انتخاب رشته، انتخاب کرده است را کسب کند پس بهتر است انتخاب ها بر اساس علاقه دسته بندی شوند.

پیشنهاد می کنیم قبل از تایید نهایی یک بار تمامی اولویت های خود را بررسی کنید و از صحت ورود اطلاعات اطمینان حاصل کنید. البته امکان ویرایش کد رشته های دانشگاه آزاد در سایت azmoon.iau.ir فراهم شده است و می توانید در صورت وجود مغایرت در اطلاعات به تصحیح و ویرایش آن ها بپردازید.

با انتخاب گزینه تایید نهایی قادر به پرینت و دریافت فایل رشته های انتخاب شده خود خواهید بود.

راهنمای تصویری انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

 • در انتها کد رهگیری انتخاب رشته را دریافت نمایید.

داوطلبان پس از ثبت کد رشته محل‌ های انتخابی خود، باید رسید انتخاب رشته خود را دریافت کنند و بعد از تکمیل فرم انتخاب رشته، باید منتظر اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دانشگاه آزاد باشند.

می توانید با مشاوران تحصیلی ما در دپارتمان مشاوره “مشاور گروپ” تماس بگیرید تا شما را در انتخاب رشته دکتری راهنمایی کرده و به شما کمک کنند انتخاب رشته درستی را انجام داده و در دانشگاه مد نظر خود قبول شوید.

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص

با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید …

در صورتی که برای انتخاب رشته محل های خود نیاز به کارشناسانی مجرب در این زمینه دارید ، می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ کمک بگیرید . برای برقراری ارتباط با این کارشناسان می بایست از سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور گروپ استفاده نمایید .

در مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ نرم افزاری حرفه ای و تخصصی با عنوان نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد تدوین شده تا بتوانید محدوده شانس قبولی خود را در سه بازه خوشبینانه ، منطقی و بدبینانه تخمین بزنید .

منتظر شنیدن صدای شما عزیزان هستیم …

9099071613

انتخاب رشته صحیح و اصولی در پذیرش نهایی داوطلبان موثر است از این رو مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ آماده اند تا تجارب خود را در اختیار متقاضیان قرار دهند . برای دریافت راهنمایی و مشاوره در این خصوص می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاور گروپ  استفاده نمایید .

سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون در دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در مقطع دکتری به دو صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. این پذیرش فرصت بسیار مناسبی برای دانشجویانی است که موفق به شرکت در آزمون دکتری و کسب حدنصاب نمره در آزمون دکتری نشده اند.

داشتن حـداقل میـانگین نمـرات 18 در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته. برای رشته های علوم انسانی (به استثنای رشته های حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).داشتن حداقل میانگین نمرات 17 برای دیگر رشته ها (از جملـه رشـته هـای حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).

دارا بودن حداقل میانگین 17 جهـت فـارغ التحصـیلان مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه ای یا عمومی. متقاضیان دوره بدون آزمـون می بایست فاقـد دروس معادلسازی شده باشند .متقاضیان براسـاس مقررات آموزشی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته می بایست حداکثر در 6 نیمسال فارغ التحصیل شده و حداقل نمره پایان نامـه آن ها 18.50 باشد.
توجه داشته باشید که رشته فارغ التحصـیلی در مقطـع کارشناسی ارشد می بایست با رشته انتخابی در مقطع دکتری تخصصی متجانس و همنام باشد.
تهیه و ارائه نسخه از فایل مقالات و تولیدات علمـی چـاپ شـده در مجـلات ISI یـا مجلات علمی پژوهشی فارسی زبان و غیر فارسی زبان داخلی یا خارجی یا ISC.

علاقمندان به پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد ( استعداد درخشان ) در مقطع دکتری می بایست دارای شرایط خاصی باشند که در ادامه به شرح آن می پردازیم :
1. شرط معدل : برای گروه های آزمایشی مختلف حداقل نمره معدل تعریف شده است . حداقل معدل کلیه متقاضیان دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد در گروه آزمایشی دامپزشکی 17 ، علوم انسانی 18.5 و سایر گروه های آزمایشی 17.5 می باشد .
2. نمره پایان نامه : حداقل نمره پایان نامه داوطلبان ممتاز متقاضی در هر گروه آزمایشی باید 18.5 باشد .
3. همنام بودن رشته فارغ التحصیلی : رشته ای که متقاضی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باید همنام و متجانس با نام رشته انتخابی در مقطع دکتری باشد .
4. دارا بودن مدارک در زمان مصاحبه : داوطلبانی که فرم ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد را تکمیل کردند ، در صورت کسب حدنصاب لازم برای دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ، باید فایل مقالات ، تولیدات علمی و … را در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند .
5. تعداد نیمسال های تحصیلی ارشد : متقاضیان باید حداکثر طی 6 ترم ( بدون احتساب ترم تابستان ) درس خود را در مقطع کارشناسی ارشد به اتمام رسانده باشند .
6. عدم وجود دروس معادل سازی شده : آن دسته از داوطلبانی که دروس معادل سازی شده داشته باشند نمیتوانند از این طریق برای تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اقدام کنند .

  هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1402

در مصاحبه دکتری افراد با توجه به انتخاب رشته دکتری که پیش تر انجام داده اند به قطب های مصاحبه ای دانشگاه آزاد یا دانشگاه های مربوطه دانشگاه دولتی دعوت می شوند. ابتدا از دانشجو خواسته می‌ شود که خود را معرفی کرده و به طور مختصر در مورد گذشته تحصیلی خود توضیح دهد.

به عنوان مثال نام دانشگاه، محل تحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو پرسیده شده و در مورد پایین بودن بعضی نمرات توضیح خواسته می‌ شود.

این نکته را به خاطر داشته باشید که:

هر دانشجو در طول تحصیل خود ممکن است به دلایل مختلف از قبیل بیماری، مشکلات شخصی و … نمرات پایین کسب کرده باشد که پاسخ صادقانه در مورد علت این امر می‌تواند سبب جلب اعتماد اساتید حاضر در جلسه مصاحبه شود.

در مصاحبه دکتری چه می پرسند؟

در مرحله دوم از شما خواسته می‌ شود که در مورد پایان‌ نامه خود توضیح دهید.
در این مرحله لازم است موضوع پایان‌ نامه خود را به صورت واضح و در یک یا چند جمله با بیانی روشن معرفی کنید.
لازم نیست شما در مورد جزئیات کار خود توضیحی ارائه کنید ولی باید به کل پایا‌ نامه خود مسلط باشید.

سؤالات متداول در مصاحبه دکتری

سؤال دیگری که روز مصاحبه از شما پرسیده می‌ شود، زمینه کاری مورد علاقه شماست.
در پاسخ به این سؤال هرگز نباید روی موضوع به خصوصی تأکید کنید.
همچنین طوری پاسخ ندهید که گویی برایتان مهم نیست روی چه موضوعی کار کنید.
بهتر است با پاسخ خود نشان دهید که هر چند روی چند زمینه کاری مسلط هستید ولی توانایی کار کردن روی موضوعات دیگر را هم دارید (یعنی انعطاف‌ پذیر هستید).

امیتازدهی مصاحبه دکتری چگونه است؟

امتیاز مصاحبه دکتری ۱۴۰۲ به چند بخش تقسیم میشود که شامل امتیاز پژوهشی داوطلب، امیتاز آموزشی و در نهایت امتیازی است که طی جلسه مصاحبه بدست می آورد. هر کدام از این بخش ها شامل موارد مختلفی است و امتیازهای مختلفی دارد که لازم است پیش از حضور در جلسه مصاحبه درباره آنها تحقیق کرده یا از مشاوران تحصیلی کمک بگیرید.

تجربه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

با مراجعه به سایت دانشگاه‌ ها و مطالعه پروفایل اساتید، موضوعات مورد علاقه و مقاله‌ های پذیرفته شده آنان (به ویژه مقالات جدید) را مورد بررسی قرار دهید.

به خاطر داشته باشید که داشتن انگیزه، کلید اصلی موفقیت در مصاحبه دکتری می‌ باشد.
صرفاً قبولی در مرحله اول این آزمون نمی‌ تواند دلیل مناسبی برای ادامه تحصیل شما درمقطع دکتری باشد.
دانشگاه آزاد امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری بدون کنکور را نیز در سال ۱۴۰۲ صرفا با مصاحبه فراهم کرده است.

نکته بسیار مهم در مورد مصاحبه این است که:

شما توانایی عوض کردن عقیده اساتید را دارید و این امر میسر نمی‌ شود مگر در صورتی که:
شما علاقه‌ مندی و پیگیر بودن خود را نشان دهید و در پاسخ به سؤالات صادق باشید.
می‌ توانید یک پرونده مختصر از اطلاعات مقاطع مختلف تحصیلیتان، سوابق کاری و توانایی‌ های خود تهیه کنید تا در صورت لزوم ارائه نمایید.

به همراه داشتن توصیه‌ نامه علمی که از طرف استاد راهنمای پایان‌ نامه کارشناسی ارشدتان نوشته شده و در پاکت سر بسته‌ ای قرار داده شده است می‌ تواند کمک بسیار زیادی به شما کند.

در جلسه مصاحبه به ندرت پیش می‌ آید که از شما سؤال درسی پرسیده شود.
اما همان طور که اشاره شده باید روی پایان‌ نامه خود تسلط داشته باشید.

مصاحبه دکتری چگونه است؟

با توجه به اینکه بسیاری از مقالات و کتاب‌ های مرجع به زبان انگلیسی نوشته می‌ شوند و شما برای پیشبرد پایان‌ نامه خود باید از آنها استفاده کنید.
تسلط به زبان انگلیسی حائز اهمیت خواهد بود.

در صورتی که در یکی از آزمون‌ های مورد قبول دانشگاه‌ ها موفق به کسب مدرک زبان شده‌ اید حتماً مدرک خود را به همراه داشته باشید.
در غیر این صورت حتی اگر در درس زبان ضعیف هستید می‌ توانید خود را در یادگیری آن مشتاق نشان دهید.

به عنوان مثال در صورتی که به کلاس زبان می‌ روید حتماً به آن اشاره کنید.
ممکن است از شما خواسته شود که به زبان انگلیسی مختصری در مورد خود توضیح دهید.
لازم است قبل از انجام مصاحبه در مورد این مسئله هم فکر کنید.

توجه داشته باشید که برای یک استاد خیلی مهم است که:
دانشجوی دکتری به صورت تمام وقت روی پایان‌ نامه خود کار کند و اشتغال به کار می‌ تواند تأثیر منفی بر روی نظر اساتید داشته باشد.
البته در صورتی که کار فعلی شما در زمینه‌ ای غیر از تدریس است.
داشتن سابقه تدریس، نوشتن و یا ترجمه کتاب و از این قبیل کارهای تحصیلی می‌ تواند به روند مصاحبه شما کمک کند.

می‌ توانید قبل از انجام مصاحبه با مراجعه به دانشگاه‌ ها و صحبت با بعضی اساتید نظر آنها را در مورد خود جویا شوید.
در مورد انتخاب اساتید بیشتر به توانایی آنها توجه کنید.
حتی اگر فکر می‌ کنید استادی در یک دانشگاه که از نظر رتبه‌ بندی علمی پایین‌ تر از دانشگاه دیگری است، بیشتر می‌ تواند به شما کمک کند و در طول تحصیل همراه شما باشد حتماً او را انتخاب کنید.

سؤالات مصاحبه دکتری

یکی از سؤالاتی که حتماً مطرح می‌ شود، تأمین هزینه تحصیل شما خواهد بود.
آیا خودتان سر کار می‌ روید؟
شخص یا اشخاص دیگری هزینه زندگی شما را تأمین می‌ کنند؟ (به عنوان مثال پدر و مادر و یا همسر)
هر یک از افراد احتمالاً در دانشگاه‌ های دیگر نیز برای انجام مصاحبه دعوت شده است.
ممکن است از شما پرسیده شود که بین دانشگاه x و دانشگاه y کدامیک را ترجیح می‌ دهید و به چه دلیل؟
در صورتیکه سؤالی از شما پرسیده شود که جواب آن را نمی‌ دانید، صادقانه بگویید که در حال حاضر حضور ذهن ندارم.
به خاطر داشته باشید که اساتید در صورت شنیدن دروغ و یا اغراق، ذهنیت منفی پیدا می‌ کنند.

برای بهره گیری از مشاوره مصاحبه دکتری و افزایش شانس موفقیت خود، می توانید با مشاوران تحصیلی ما تماس بگیرید.

کافیست با این شماره ها با مرکز ما تماس بگیرید، مشاوران مجرب و متخصص “مشاور گروپ” شما را به بهترین شکل ممکن در زمینه‌ های مطرح شده یاری خواهند داد و تا انتهای مسیر در کنارتان می‌ مانند.

9099071613

در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.

 • انتخاب رشته دکتری سال ۱۴۰۲ از چه تاریخی شروع می شود؟
 • دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۲، چه زمانی منتشر می شود؟
 • شهریه دانشگاه آزاد در دوره دکتری تقریبا چقدر است؟
 • آیا مدرک دانشگاه پیام نور برای دوره دکتری معتبر است؟
 • آیا بعد از فارغ التحصیلی می توان وارد بازار کار شد؟
 • شهریه دانشگاه ها در نوبت شبانه چقدر است؟
 • در انتخاب رشته دکتری، چطور انتخاب کنم تا شانس قبولی بالاتری داشته باشم؟

با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید …

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️سامانه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد چیست؟

✔️کلیه پذیرفته شدگان اولیه آزمون دکتری که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی را دارند برای تعیین و انتخاب کد رشته محل باید به سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.

✔️زمان مراجعه به سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد کی است؟

✔️انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در azmoon.iau.ir از اواخر فروردین آغاز و تا اوایل اردیبهشت 1402 ادامه خواهد داشت. زمان دقیق را در مقاله مطالعه فرمایید.

✔️اطلاعات لازم برای ورود به azmoon.iau.ir چیست ؟

✔️راهنمای جامع و نحوه ورود به سامانه azmoon.iau.ir سایت انتخاب رشته دکتری آزاد را در این مقاله مشاور گروپ بخوانید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد azmoon.iau.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی