azad.persoptic.com | ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

azad.persoptic.com | ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

جهت مشاوره در زمینه azad.persoptic.com | ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای سامانه azad.persoptic.com | ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران به منظور دریافت عینک طبی رایگان دانشجویی و کارکنان دانشگاه در این مقاله ارائه داده شده است. استادان و کارکنان دانشگاه و همچنین دانشجویان استان تهران به منظور دریافت عینک طبی رایگان دانشجویی و کارکنان دانشگاه باید به سایت دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران azad.persoptic.com مراجعه نمایند.

این بسته جهت رفاه حال استادان، کارکنان، دانشجویان و خانواده‌ های محترم ایشان خدماتی نظیر عرضه رایگان یک عدد فریم عینک طبی به ارزش 400 هزار تومان در صورت خرید عدسی به اساتید، کارکنان، دانشجویان و هریک از اعضای خانواده (یکبار در سال برای هر نفر) ارائه می‌ دهد. عدسی‌ های عرضه شده از برند های معتبر (زایس، هویا …) با قیمت لیست رسمی اعلام شده در سایت نمایندگی اصلی و دارای کارت گارانتی صادر شده توسط نمایندگی اصلی در ایران می‌ باشد.

azad.persoptic.com | ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

راهنمای کامل azad.persoptic.com | ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران در این مقاله ارائه داده شده است. استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ، برای دریافت دریافت عینک طبی رایگان باید به سامانه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران مراجعه نمایند و ثبت نام خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام دهند. راهنمای ثبت نام و ورود به سامانه azad.persoptic.com به منظور آگاهی بیشتر کاربران در ادامه بیان شده است.

azad.persoptic.com

azad.persoptic.com ، نشانی سایت دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برای ثبت نام و دریافت عینک طبی رایگان دانشجویان و کارکنان دانشگاه می باشد. ورود به سامانه azad.persoptic.com از طریق نام کاربری و رمزعبور امکانپذیر است. اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران برای دریافت عینک طبی رایگان باید در زمان مقرر به سایت دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران مراجعه نموده و ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. پس از ثبت نام در سامانه  azad.persoptic ، نام کاربری و رمزعبور برای ورود به سامانه را دریافت خواهند کرد.

سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران خدماتی را برای اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران فراهم آورده است. افراد برای ثبت درخواست خود به صورت اینترنتی باید به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به نشانی azad.persoptic.com مراجعه نمایند.

دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران جهت رفاه حال اساتید، کارکنان، دانشجویان و خانواده‌های محترم اقدام به ارائه خدمات به شرح ذیل نموده است:

• عرضه رایگان یک عدد فریم عینک طبی به ارزش چهارصد هزار تومان در صورت خرید عدسی، به اساتید، کارکنان، دانشجویان و هریک از اعضای خانواده (یک بار در سال برای هر نفر)

• عدسی های عرضه شده از برند های معتبر (زایس، هویا …) با قیمت لیست رسمی اعلام شده در سایت نمایندگی اصلی و دارای کارت گارانتی صادر شده توسط نمایندگی اصلی در ایران میباشد.

• اساتید، کارکنان و دانشجویان با ثبت نام در این صفحه می توانند نسبت به صدور معرفی نامه برای خود و یا اعضای خانواده جهت استفاده از خدمات فوق اقدام فرمایند.

ثبت نام در سامانه azad.persoptic.com

راهنمای ثبت نام در سامانه azad.persoptic.com به منظور آگاهی بیشتر کاربران ، به صورت تصویری در ادامه بیان شده است. تمامی مراحل ثبت نام دریافت عینک طبی رایگان دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه ، به صورت اینترنتی و از طریق سامانه علوم پزشکی دانشگاه آزاد به نشانی azad.persoptic.com انجام می پذیرد. متقاضیان به منظور دریافت عینک طبی رایگان دانشجویی و کارکنان دانشگاه باید به سایت مذکور مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده ثبت نام خود را انجام دهند.

مراحل ثبت نام در سایت azad.persoptic :

 • مراجعه به سایت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی : azad.persoptic.com.
 • کلیک بر روی گزینه “ثبت نام در سامانه”

ثبت نام در سامانه azad.persoptic.com

 • درج اطلاعات خواسته شده و کلیک بر روی گزینه “ثبت نام”
 1. نام
 2. نام خانوادگی
 3. شماره ملی
 4. انتخاب واحد دانشگاهی
 5. انتخاب نوع ارتباط با دانشگاه (هیئت علمی / کارمند / دانشجو)
 6. درج شماره موبایل (دارای واتس اپ)
 7. تایید شماره موبایل
 8. انتخاب کلمه عبور

ثبت نام در سامانه azad.persoptic.com

ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

نحوه ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران در ادامه بیان شده است. کاربران پس از ثبت نام در سامانه azad.persoptic.com و دریافت نام کاربری و رمزعبور لازم است برای ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران مراحل زیر را انجام دهند.

 • برای ورود به سامانه ، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان باید به سایت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی : azad.persoptic.com مراجعه نمایند.
 • کدملی و رمزعبور خود را در قسمت مشخص شده درج نمایید.
 • بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید:

ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

ورود به سایت دریافت عینک طبی رایگان دانشجویی و کارکنان دانشگاه ، از طریق نام کاربری (کدملی) و رمزعبور امکانپذیر است. در صورت فراموشی رمزعبور، می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071614 تماس بگیرید.

برای ورود به سامانه azad.persoptic.com می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://azad.persoptic.com/login


راهنمای ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران azad.persoptic.com و دریافت عینک طبی رایگان کارکنان دانشگاه به صورت کامل در این مقاله ارائه داده شد. توجه داشته باشید، تمامی مراحل ثبت نام دریافت عینک طبی رایگان دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه ، به صورت اینترنتی و از طریق سامانه علوم پزشکی دانشگاه آزاد به نشانی azad.persoptic.com انجام می پذیرد. در صورت فراموشی رمزعبور و یا بروز مشکل برای ورود به سامانه، می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

برای ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

ورود به سامانه از طریق کدملی و رمزعبور امکانپذیر است.

آدرس سایت دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران چیست؟

کاربران برای ورود به سامانه باید به سایت azad.persoptic.com مراجعه نمایند.

نحوه ثبت نام و دریافت عینک طبی رایگان دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد چگونه است؟

راهنمای تصویری ثبت نام در سامانه در این مقاله ارائه داده شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه azad.persoptic.com | ورود به سامانه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی