فوری / حذف کنکور سراسری نظام قدیم 1400 + نحوه ارسال درخواست تمدید کنکور نظام قدیم 1400

جهت مشاوره در زمینه فوری / حذف کنکور سراسری نظام قدیم 1400 + نحوه ارسال درخواست تمدید کنکور نظام قدیم 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

فوری / حذف کنکور سراسری نظام قدیم 1400 + نحوه ارسال درخواست تمدید کنکور نظام قدیم 1400 : آخرین اخبار کنکور ۱۴۰۰ سازمان سنجش، آخرین اطلاعیه کنکور ۱۴۰۰ سازمان سنجش، آیا کنکور ۱۴۰۰ در نظام قدیم برگزار می شود، آیا کنکور ۱۴۰۰ نظام قدیم دارد ؟، احتمال برگزاری نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰، اخبار کنکور ۱۴۰۰، برگزاری کنکور ۱۴۰۰ در نظام قدیم، برگزاری کنکور نظام قدیم 1400، برگزاری نظام قدیم 1400، چگونگی کنکور 1400، قوانین کنکور 1400، کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰، کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ برگزار نخواهد شد ( نحوه ارسال درخواست به سازمان سنجش )، نحوه ارسال درخواست به سازمان سنجش

 

حذف کنکور سراسری نظام قدیم 1400

  نحوه ارسال درخواست تمدید کنکور نظام قدیم 1400

منتظر اخبار تکمیلی از طریق کانال تلگرام

کنکورگروپ ” باشید!

https://t.me/konkurgroup

آخرین خبر 23 شهريور : مخالفت کمیسیون آموزش با تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت که طبق توضیحات رئیس سازمان سنجش، کمیسیون با تمدید کنکور نظام قدیم موافقت نکرد؛ لذا از سال آینده سوالات جداگانه‌ای برای نظام قدیم جهت شرکت در کنکور طراحی نخواهد شد.

به گزارش مشاور گروپ به نقل از ایسنا, احمدحسین فلاحی در توضیح جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ۲۳ شهريور گفت: این جلسه با حضور رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور برای بررسی موضوع تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم برگزار شد. رئیس سازمان سنجش این توضیح را داد که بسیاری از متقاضیان کسانی هستند که در چند سال گذشته در کنکور شرکت کرده و اگر قرار باشد سال آینده هم سوالات جداگانه‌ای برای نظام قدیم طراحی شود از اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش جا می‌مانیم و باید مجددا سوال طرح کنیم.

رئیس سازمان سنجش این توضیح را داد که متقاضیان کنکور نظام قدیم ۸۰ هزار نفر بوده که ۶۰ هزار نفر آن‌ها برای رشته علوم تجربی هستند؛ لذا درخواست شد از کمیسیون که با تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم موافقت نشود، چون چند سال به آن‌ها فرصت داده شده است. کمیسیون با این توضیحات موافقت کرد که کنکور نظام قدیم تمدید نشده و کسانی که متقاضی شرکت در کنکور هستند به شیوه دیگر عمل کنند. مثلا کنکور نظام جدید را شرکت کنند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین گفت: در این جلسه موضوع حذف ارشد فراگیر پیام نور هم مطرح شد. پیشنهاد دادند که شرط معدل در استان‌های خالی مد نظر باشد که مورد موافقت قرار نگرفت. با توجه به اینکه سازمان بازرسی به این موضوع ایراد گرفته خواسته شد که مشکل را با سازمان بازرسی حل کنند.

 

خبر : 12 شهریور 99

 

 • کنکور 1400 در نظام قدیم

 • کنکور ۱۴۰۰ در نظام قدیم داریم ؟

 • کنکور قدیم تا چه سالی است ؟

 • کنکور نظام قدیم 1400

 • نظام قدیم تا چه سالی برگزار می شود

 

کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰  🔴#فووووری// فعلا تصمیم بر این است: کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ برگزار نخواهد شد/ داوطلبان نظام قدیم می‌توانند در آزمون نظام جدید شرکت کنند

🔸سازمان سنجش اعلام کرد:

کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد !   تاکنون شورای سنجش و پذیرش تصمیم جدیدی در این رابطه اتخاذ نکرده است و بنا بر این است که داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ که دارای نظام آموزشی قدیم هستند باید در نظام آموزشی جدید آزمون دهند. داوطلبانی که دارای مدرک نظام قدیم هستند می‌توانند در کنکور ۱۴۰۰ نظام جدید که تنها شیوه برگزار کنکور در سال ۱۴۰۰ خواهد بود، با همان مدرک اخذ شده نظام قدیم شرکت کنند.کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰

🔹 داوطلبان نظام قدیم اگر درخواست تمدید کنکور نظام قدیم برای سال ۱۴۰۰ را دارند، می‌توانند نامه و امضا جمع کرده و به سازمان سنجش ارسال کنند.

کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد !  با توجه به اینکه رئیس شورای سنجش و پذیرش وزیر علوم و دبیر این شورا، رئیس سازمان سنجش است، داوطلبان می‌توانند درخواست خود را به این دو ارگان ارسال کنند تا پیشنهاد آن‌ها برای بررسی به شورای سنجش و پذیرش ارسال شود.

🔹 اگر این پیشنهاد در شورای سنجش و پذیرش رای بیاورد، اعمال می‌شود و اگر رای نیاورد، سازمان سنجش با استدلال به داوطلبان جواب می‌دهد(باشگاه خبرنگاران).


نظر سازمان سنجش در مورد کنکور نظام قدیم ۱۴۰۰

کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد !  >>  خانم زرین آمیزی در مورد برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 1400 گفت با وجود اینکه سازمان سنجش مرجع تصمیم گیری در مورد این موضوع نیست اما از آنجایی که رئیس سازمان سنجش رئیس شورای سنجش و پذیرش وزیر علوم نیز هست داوطلبان میتوانند درخواست خود را در این مورد برای سازمان سنجش ارسال کنند.

چگونه به سازمان سنجش درخواست ارسال کنیم؟

کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد !  >> داوطلبان کنکور 1400 میتوانند نامه و امضا جمع کنند و به آدرس پستی و الکترونیکی سازمان سنجش ارسال کنند تا اگر در شورای سازمان سنجش و پذیرش رای بیاورد در نظام تحصیلی کنکور ۱۴۰۰ اعمال شود.

درخواست تمدید کنکور نظام قدیم 1400

سخنگوی سازمان سنجش اعلام کرد، تمدید کنکور نظام قدیم تا ۱۴۰۰ قابل اجرا نیست، اگر داوطلبان درخواست برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 1400را دارند، درخواست دهند. در ادامه جزئیات کامل خبر را مطالعه می کنید:

سخنگوی سازمان سنجش اعلام کرد:

برگزاری کنکور نظام قدیم قابل اجرا در کنکور ۱۴۰۰ نیست.
جمعیت داوطلبان نظام قدیم کم است. و قسمت اعظم کنکور را تحت تاثیر خود قرار نمی دهد.
داوطلبان نظام قدیم اگر درخواست تمدید کنکور نظام قدیم برای سال ۱۴۰۰ را دارند، می‌توانند نامه و امضا جمع کرده و به سازمان سنجش ارسال کنند.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری اعلام کرد:

کنکور نظام قدیم تمدید نمی‌شود
آمار که به تازگی توسط سازمان سنجش به ما ارائه شده نشان می‌دهد تعداد داوطلبان نظام قدیم به میزانی نیست که بتوان برای آن‌ها آزمون جداگانه‌ای برگزار کرد.
تصمیم برگزار نشدن کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ مصوب شورای سنجش و پذیرش است.

ثبت نام بدون کنکور در رشته های بدون کنکور سراسری 1400

هم اکنون بیش از 98 درصد از رشته ها به صورت بدون کنکور ارائه شده است. داوطلبان می توانند با ثبت نام بدون کنکور در رشته های بدون کنکور سراسری که براساس سوابق تحصیلی و با شرط معدل پذیرش دارند، وارد دانشگاه شوند. تنوع رشته های بدون کنکور بسیار وسیع است.

1399/07/07

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تمدید مهلت ثبت نام برای شرکت در پذیرش به شیوه صرفاً براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال 1399 به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه‌ مورخ 99/07/03 بدین وسیله به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در پذیرش به شیوه صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 99 می‌رساند که به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/07/07) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که تا روز دوشنبه مورخ 99/07/14 نیز بتوانند نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام نمایند.

لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته از طریق درگاه این سازمان قابل دسترسی است) و اصلاحات و کدرشته محل های جدید مندرج در اطلاعیه‌های مورخ 99/05/26، 99/06/02، 99/06/17 و 99/07/03 و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در پذیرش دوره مذکور اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

برای ثبت نام بدون کنکور 99-1400 می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی مشاورگروپ تماس بگیرید:

 

تحلیل پایانی و اختصاصی در مورد برگزاری دو نظام امتحانی کنکور 1400

کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد ! >>  از آنجایی که اخرین دسته از داوطلبان نظام تحصیلی در سال 97-98 کنکور داده اند و یکسال بعد از آن هم کنکور نظام قدیم برگزار شده است و قرار بود کنکور 99 آخرین سال برگزاری هر دو نظام تحصیلی باشد، پس برگزاری کنکور 1400 در دو نظام تحصیلی هنوز قطعی نیست.

از آنجایی که داوطلبان زیادی به دلیل بیماری کرونا و عدم برگزاری کلاس ها و آزمون ها اعتراض داشته اند. اگر درخواست ها زیاد باشد ممکن است کنکور 1400 نیز در دو نظام امتحانی برگزار گردد.

توجه کنید: انتظار برای تصویب این قانون نباید وقت شما برای شروع کنکور 1400 را بگیرد و زمان را از دست دهید!

 مهندس علیزاده کارشناس انتخاب رشته – تیم مشاورگروپ


اختیاری بودن حضور دانش آموزان در مدارس باید اصلاح شود

احمدی لاشکی، نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکر شفاهی :

? در حالی که بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اختیاری شدن حضور دانش‌آموزان در مدارس باید اصلاح شود.

? دانش‌آموز مقطع ابتدایی قطعا نمی‌تواند بهداشت فردی را به طور کامل رعایت کند و همین مسئله به دلیل کمبود امکانات پروتکل بهداشتی را دچار مشکل می‌کند.

? تصمیم کمیسیون آموزش مجلس در برگزاری آزمون ۸۰ درصد محتوا برای آزمون‌های نهایی دانش‌آموزان اثربخش است.

? بیش از یک میلیون داوطلب اکنون نمی‌دانند تاریخ امتحاناتشان در چه زمان و چه فصلی است، بنابراین نظام کنکور قدیم تا ۱۴۰۰ تمدید شود.

 

4.2 / 5 ( 32 امتیاز )

جهت مشاوره در زمینه فوری / حذف کنکور سراسری نظام قدیم 1400 + نحوه ارسال درخواست تمدید کنکور نظام قدیم 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آخرین اخبار کنکور ۱۴۰۰ سازمان سنجشآخرین اطلاعیه کنکور ۱۴۰۰ سازمان سنجشآیا کنکور ۱۴۰۰ در نظام قدیم برگزار می شودآیا کنکور ۱۴۰۰ نظام قدیم دارد ؟احتمال برگزاری نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰اخبار کنکور ۱۴۰۰برگزاری کنکور ۱۴۰۰ در نظام قدیمبرگزاری کنکور نظام قدیم 1400برگزاری نظام قدیم 1400تمدید کنکور نظام قدیمچگونگی کنکور 1400درخواست تمدید کنکور نظام قدیم 1400فوری / کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد + جزئیاتقوانین کنکور 1400کنکور نظام قدیم تا سال 1400کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ برگزار نخواهد شد ( نحوه ارسال درخواست به سازمان سنجش )نحوه ارسال درخواست به سازمان سنجش
دیدگاه ها (102)
اضافه کردن دیدگاه
 • سعید

  سلام میشه بگین از کدوم منبع موثق میگین که کنکور نظام قدیم تا سال ۱۴۰۰ تمدید شد .شاید فکر کردین اگه چیزی رو شایعه کنین حتما اتفاق می افته ؟

  • user3

   قرار بوده تمدید بشه. لطفا متن اطلاعیه رو به دقت بخونید

 • هانیه

  سلام ببخشید هنوز حرفی از کنکور 1400نظام قدیم وتمدیدش حرفی نشده پس از کجا این مطلب را میگویید

 • مریم

  سلام الان تکلیف چیه نظام قدیم برای 1400 تمدید میشه یا نه

  • user3

   برای سال بعد کنکور نظام قدیم نداریم

 • سرباز وطن

  با سلام
  نوشته ای منطبق با عقل کامل از سرباز وطن به محضر مبارک جنابعالی می رسانم :
  سال 1397 آخرین سال نظام آموزشی قدیم بود و بنده با شرایطی که داشتم بعد از فارغ التحصیلی دیگر امکان ادامه تحصیل برایم محیا نبود و مجبور بودم بعد از فارغ التحصیلی عازم خدمت مقدس سربازی شوم ، صد درصد اطلاع دارید که طول مدت خدمت سربازی 2 سال می باشد ، نتیجتا بعد از برگشت دوباره برای شرکت در کنکور ، دیگر خبری از کنکور نظام قدیم نخواهد بود .
  همانگونه که ما در مقابل دشمنان از جان و مال شما محافظت می کنیم انتظار داریم شما هم ما را در تصمیمات کشوری خود در نظر بگیرید .
  از شما خواهش میکنم با قدرتی که در اختیارتان هست کنکور نظام قدیم را برای سال 1400 تمدید کند تا ما سربازان هم حقی در این امتحان سرنوشت ساز کنکور داشته باشیم .
  سپاس فراوان

 • عبدی

  هنوز خبری تایید نشده لطفا شایعه پراکنی نکنید فعلا باید امضا در دیده بان شفافیت و عدالت جمع اوری بشه و بعد کنکور ۹۹ تصمیم گیری بشه

  • user3

   به عنوان یک رسانه ی دانشگاهی کنکوری وظیفه ی خودمونو میدونیم صدای داوطلبان رو به مسئولین ذی ربط در زمینه تصمیم گیری این موضوع ، برسونیم و امیدواریم کنکور نظام قدیم سال 1400 تمدید بشه.

 • امین

  من الان دوماه بلاتکلیفم نمیدونم چی بخونم لطفا ما از بلاتکلیفی بیرون بیارین

  • user3

   توصیه میکنم بخونید . احتمال تمدید نظام قدیم خیلی زیاده

   • Sh

    آقایون مسئول. محض رضای خدا کنکور نظام قدیم رو واسه سال آینده برگزار کنید والله عظیم توان خرید منابع جدید رو ندارم علاوه براون مسئول سابق اطمینان داده بود که حداقل 3سال وحداکثر پنج سال برگزارمیشه. چرا مارو بازی میدین؟؟؟!!! خدارو خوش نمیاد. قیامتی هم وجود داره.

 • ریحانه

  سلام لطفا برید سایت سازمان سنجش و ارسال درخواست بدید برای تمدید کنکور 1400 نظام قدیم ، سازمان سنجش گفته اگه تعداد درخواست بیشتر باشه تمدید میکنن .به دلیل شیوع کرونا واقعا نتونستیم خوب بخونیم .لطفا به همه خبر بدید و امضا بدن به موسسه عدالت وشفافیت

 • لادن

  سلام
  من امسال خیلی زحمت کشیدم ، آمادگی خوبی هم داشتم ، ولی در منزل سالمند و همچنین بینار آسم داریم،
  ما سال های گذشته هم در طول زمستان شرایطی مشابه با شرایط کورونایی کشور در منزل داشته ایم،
  کسی که سرما میخورد در اتاقی جداگانه قرنطینه میشد، ما بیمار آسم داریم،
  لطفا ۱۴۰۰ کنکور نظام قدیم برگزار بشه،
  من زحمت کشیده م ، حیفه زحماتم هدر بره،

 • مریم

  کنکور 1400 باید برا نظام قدیم تمدید شه

  • پرستو

   کنکور نظام قدیم و برای کنکور1400تمدید کنید واقعا شرایط کشور امسال بحرانی بود نه تونستیم بریم کلاس نه تونستیم درست حسابی درس بخونیم😭😭😭😭😭

 • مریم

  باید کنکور1400 واسه نظام قدیم تمدید شه علاوه ه بر اینکه توان پرداخت هزینه برا منابع جدید رو نداریم با تغییر نظام به جدید ضربه ی بزرگی میخوریم مایی که تا الان لای کتاب نظام جدید وا نکردیم این که صرفا با یکسال تلاش به نتیجه ی دل خواهمون برسیم عملا غیرممکنه علاوه بر اینکه کتابهاش تو مدرسه به ما آموزش داده نشده منی که میخوام کنکور چهارم بدم برا پزشکی رویایی پزشکی دارم این همه زحمتم یهو به باد بره انصافه ؟آسانتر بودن کتاب نظام جدید و کمتر بودن حجم مطالب خودش ظلم بزرگی در حق ماست دلتون خوشه چون به نظام قدیم اجازه ی ثبت نام واسه کنکور نظام جدید میدین لطف بزرگی در حقمون کردین یا شاهکار کر ین هیچ نظام قدیمی به نفعش نیس تغییر نظام بده مگر اینکه چن سال از درس و کنکور دور باشه با این تصمیماتتون عملا دارین جمعیت چندصدهزارتایی نظام قدیم و نادیده میگیرین حق مسلم ماس که یک سال دیگه کنکور واسمون تمدید شه پس با انصاف باشین و ناحقی نکنید والسلام

 • ناشناس

  سلام لطفا یکبار دیگه به ما فرصت بدید ماهم بخدا ارزو داریم برا ایندمون با حذف کنکور ما نابود میشیم

 • مهدی

  باسمه تعالی

  در متن خبر نوشته شده، تمدید شود
  تیتر زدید “تمدید شد”

  آیا این صداقت است؟

  • user3

   دوست عزیز اگه دقت کنید هم در توضیحات و هم در کامنت ها گفتم این کمپین ” تمدید کنکور نظام قدیم ” هست .

 • زارعی

  خواهش میکنم پیگیری کنید .ازاولم قراربود سه سال باشه .توان مالی نداریم دوباره منبع بخریم

 • کریم ناصریان

  سلام و عرض ادب، لطفا از ما دانش آموزان نظام قدیمی حمایت کنید و سال ۱۴۰۰ دو مجموعه سوال هم برای نظام جدید و هم برای نظام قدیم طرح شود.با تشکر

 • وحید

  آقا نظام قدیم 1400 کنسل شد؟

  • user3

   نه خبر قدیمیه ! قرار شده هفته بعد تو جلسه کمیسیون اموزش مجلس مطرح بشه.در کل حداقل تا اخر شهریور صبر کنید

مشاور گروپ یک وبسایت خصوصی و غیر انتفاعی دارای مجوز رسمی مشاوره در زمینه تحصیلی میباشد.
این وبسایت به هیچ ارگان یا نهاد دولتی یا خصوصی از جمله سنجش ، دانشگاه آزاد و... وابستگی ندارد.
تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود.
لازم به ذکر است مشاور گروپ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای بازنشر شده ندارد.