تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99 : آزمون های عملی برای داوطلبان گروه آزمایشی هنر و داوطلبان علاقه مند به رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی در شهریورماه برگزار می شود.

 

   برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون عملی کنکور 99 ،لوازمی که باید در روز برگزاری آزمون عملی همراه خود داشته باشید و همچنین آدرس دقیق محل برگزاری آزمون ، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ” مشاورگروپ”  تماس بگیرید تا اطلاعات جامعی را کسب کنید.

 

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99  ، به گزارش مشاورگروپ و به نقل از مهر، آزمون سراسری سال 99 برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

در کنکور سراسری سال 99 تعداد یک میلیون و 391 هزار و 594 داوطلب ثبت نام کرده‌اند و با توجه به اعلام علاقمندی برای گروه‌های هنر و زبان‌های خارجی تعداد یک میلیون و ۳۵۳ هزار و ۳۲۴ کارت برای آزمون صادر شده است.

 

 

 • زمان برگزاری آزمون عملی رشته های هنری ، با توجه به نوع رشته متفاوت است و با توجه به اطلاعیه ی سازمان سنجش آموزش کشوردر شهریور ماه برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون عملی کنکور هنر 99

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99   >>   زمان برگزاری آزمون عملی کنکور هنر براساس رشته، جنسیت داوطلبان و حرف اول نام خانوادگی آن ها متفاوت می باشد. با توجه به جابجایی زمان برگزاری کنکور سراسری 99  و طبق اطلاعیه ی سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون عملی کنکور هنر حدودا در شهریور ماه برگزار می شود. همچنین برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری آزمون عملی پس از انتشار اطلاعیه ی مربوطه در تاریخ 16 شهریور ماه 99 این مقاله به روز رسانی می گردد و کاربران می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و یا مطالعه ی این مقاله از زمان دقیق برگزاری آزمون عملی هنر 99 مطلع شوند.

 • داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون عملی می باشند که در محل برگزاری کنکور سراسری حضور داشته اند و در زمان انتخاب رشته، با پرداخت هزینه در سایت سنجش، با انتخاب حداکثر 2 مجموعه از رشته های مورد نظر خود در جدول زیر، علاقه مندی خود را برای شرکت در آزمون عملی آن ها اعلام نموده اند.
 • داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ، رشته های دارای آزمون عملی را در فرم انتخاب رشته خود قرار داده اند، مجاز به حضور در آزمون خواهند بود.
 • آزمون عملی هر رشته قابل تمدید و تکرار نمی باشد.
 • داوطلب باید نیم ساعت قبل از برگزاری آزمون ، در حوزه امتحانی حضور یابد.

برای چه رشته های آزمون عملی برگزار می شود ؟

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99   >>  معمولا در کنکور سراسری، پذیرش دانشجو در رشته های زیر تحت شرایط خاص و همراه با آزمون عملی می باشد و کلیه داوطلبان باید اخبار و اطلاعات مربوط به زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون را ، از طریق سایت سنجش پیگیری نمایند.

رشته هایی که دارای آزمون عملی دارند
ردیف عنوان رشته ردیف عنوان رشته
1 آهنگسازی 9 عکاسی
2 ادبیات نمایشی 10 کاردانی هنرهای تجسمی
3 ارتباط تصویری 11 کتابت و نگارگری
4 بازیگری 12 مجسمه سازی
5 طراحی پارچه 13 نقاشی
6 طراحی صحنه 14 نمایش عروسکی
7 طراحی صنعتی 15 نوازندگی موسیقی ایرانی
8 طراحی لباس 16 نوازندگی موسیقی جهانی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 99

داوطلبانی که هزینه ثبت نام آزمون عملی کنکورهنر را پرداخت نموده اند، باید در موعد مقرر برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند زیرا در کارت ورود به جلسه آدرس دقیق حوزه برگزاری آزمون درج شده است. لازم به ذکر است که آن دسته از داوطلبانی که با پرداخت هزینه در آزمون عملی دو رشته ثبت نام کرده اند، باید دو کارت ورود به جلسه جداگانه دریافت کنند.

برای دریافت کارت شركت درآزمون عملی رشته عکاسی در آزمون سراسری 99 کلیک کنید .

برای دریافت کارت شركت درآزمون عملی رشته نمایش عروسکی در آزمون سراسری 99 کلیک کنید .

برای دریافت کارت شركت درآزمون عملی رشته موسیقی ایرانی در آزمون سراسری 99 کلیک کنید .

برای دریافت کارت شركت درآزمون عملی رشته مجسمه سازی در آزمون سراسری 99 کلیک کنید .

برای دریافت کارت شركت درآزمون عملی رشته طراحی صحنه در آزمون سراسری 99 کلیک کنید .

برای دریافت کارت شركت درآزمون عملی رشته بازیگری – کارگردانی در آزمون سراسری 99 کلیک کنید

برای دریافت کارت شركت درآزمون عملی رشته ادبیات نمایشی در آزمون سراسری 99 کلیک کنید .

 

جزئیات آزمون عملی برای داوطلبان گروه آزمایشی هنر

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99   >> ، داوطلبان گروه آزمایشی هنر در صورت علاقه‌مندی به رشته های نقاشی (ارتباط تصویری)، آموزش ارتباط تصویری هنرهای تجسمی طراحی پارچه و لباس، طراحی صنعتی، ادبیات نمایشی، مجسمه‌سازی، موسیقی ایرانی، موسیقی جهانی، موسیقی نظامی، کتابت و نگارگری، آهنگسازی، بازیگری کارگردانی، طراحی صحنه، نمایش عروسکی، عکاسی باید در آزمون عملی هم شرکت کنند.

داوطلبان گروه آزمایشی هنر به منظور شرکت در آزمون عملی باید نسبت به انتخاب حداکثر دو مجموعه از این رشته های تحصیلی و منحصراً به صورت اینترنتی در تاریخ اعلامی همزمان با پرینت کارت ورود به جلسه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org اقدام کنند.

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99   >>  با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی مورد نظر در آزمون سراسری سال 99 به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می‌پذیرد داوطلبانی که اقدام به انتخاب یک مجموعه از مجموعه رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی هنر برای شرکت در آزمون عملی اقدام می‌کنند، باید مبلغ مشخصی را بابت هزینه آزمون عملی را پرداخت کنند.

پرداخت به صورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99   >> ، داوطلبان در صورتی که متقاضی و علاقه مند به شرکت در آزمون عملی ۲ مجموعه از مجموعه های گروه آزمایشی هنر هستند باید برای هر آزمون مبلغ جداگانه ای را پرداخت کنند.

عدم پرداخت هزینه آزمون رشته های تحصیلی عملی در تاریخ تعیین شده، به منزله عدم امکان پذیرش آنان در این رشته‌ها خواهد بود.

آزمون عملی برای کلیه رشته‌های تحصیلی نقاشی (ارتباط تصویری)، آموزش ارتباط تصویری هنرهای تجسمی طراحی پارچه و لباس، طراحی صنعتی، ادبیات نمایشی، مجسمه‌سازی، موسیقی ایرانی، موسیقی جهانی، موسیقی نظامی، کتابت و نگارگری، آهنگسازی، بازیگری کارگردانی، طراحی صحنه، نمایش عروسکی، عکاسی در شهریورماه 99 برگزار خواهد شد.

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99   >>  ،داوطلبان باید برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون عملی، زمان پرینت کارت ورود به جلسه و آدرس محل برگزاری آزمون رشته‌ها به اطلاعیه سازمان سنجش مراجعه کنند.

جزئیات آزمون عملی برای داوطلبان رشته علوم ورزشی

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99   >> ، داوطلبان هریک از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی در صورت علاقه مندی به رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی باید نسبت به انتخاب مورد مربوط منحصراً به صورت اینترنتی همزمان با پرینت کارت در تاریخ اعلامی از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در این رشته در آزمون سراسری سال 99 به صورت متمرکز با شرایط خاص صورت می پذیرد، داوطلبانی که نسبت به انتخاب مورد مربوط اقدام کرده اند باید مبلغ ۳۱۰ هزار ریال (۳۱ هزار تومان) به صورت اینترنتی به وسیله کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت کنند.

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 99

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99   >> داوطلبانی که هزینه ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر را پرداخت نموده اند ، باید در موعد مقرر برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند زیرا در کارت ورود به جلسه آدرس دقیق حوزه برگزاری آزمون درج شده است. لازم به ذکر است که آن دسته از داوطلبانی که با پرداخت هزینه در آزمون عملی دو رشته ثبت نام کرده اند ، باید دو کارت ورود به جلسه جداگانه دریافت کنند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر

 • وارد شدن به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
 • کلیک بر روی عبارت « سراسری » در منوی تعبیه شده در سمت راست سایت
 • کلیک بر روی لینک فعال شده « دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر»

 

حال با یکی از اطلاعات زیر می توانید کارت خود را دریافت کنید:

 1. شماره پرونده + شماره سریال ثبت نام + شماره شناسنامه
 2. شماره پرونده + نام و نام خانوادگی + شماره شناسنامه
 3. شماره پرونده + شماره صندلی

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 99

تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99   >>   اگر پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر ، در هریک از اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه مغایرتی وجود داشت ، داوطلب باید چند روز قبل از برگزاری آزمون به باجه رفع نقص سازمان سنجش آموزش کشور که مستقر در مراکز استان ها می باشد ، مراجعه نماید. زمان مراجعه به باجه های رفع نقص معمولا از ساعت 8:00 الی 12:00 ظهر و 14:00 الی 18:00 ظهر می باشد و به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامیست.

 

آزمون عملی رشته علوم ورزشی – آموزش تربیت بدنی در روزهای اعلامی از سمت سازمان سنجش برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون عملی، زمان دریافت کارت و آدرس محل برگزاری آزمون رشته علوم ورزشی به اطلاعیه سازمان سنجش مراجعه کنند.تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99  /

سوالات متداول

1- آزمون عملی کنکور هنر 99 چه روزی برگزار می شود ؟

زمان برگزاری کنکور هنر 99 در حال حاضر به طور دقیق مشخص نشده است . به محض اعلام در وبسایت مشاورگروپ اطلاع رسانی خواهد شد .

2- کنکور هنر چند سوال دارد ؟

کنکور سراسری هنر از 240 سوال شامل 165 سوال اختصاصی و 75 سوال عمومی تشکیل شده است.

3- اعلام نتایج نهایی آزمون عملی کنکور 99 چه تاریخی است ؟

با توجه به تعویق های کنکور 99 احتمال زیاد چند روز بعد از اعلام نتایج نهایی باشد .

4- مدت زمان آزمون سراسری هنر 99 چقدر است ؟

مدت زمان در نظر گرفته شده برای پاسخگویی ، 4 ساعت و به عبارتی 240 دقیقه است.

 

علاوه بر مقاله ای که تقدیم شما میشود مشاوران ارشد

«مشاورگروپ»

آماده پاسخگوئی تلفنی به شما عزیزان می باشند .

وقت شما طلاست

تماس از 8 صبح لغایت 12 شب

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

909-907-1614

 

نام رشته

زمان مراجعه برای آزمون (به ترتیب حرف اول نام  خانوادگی)

محل رفع نقص و برگزاری

مجسمه سازی

همه برادران : صبح روز پنجشنبه مورخ 99/06/20

خواهران: الف تا خ بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ 99/06/20

خواهران: د تا ق صبح روز جمعه مورخ 99/06/21

خواهران: ک تای بعدازظهر روز جمعه مورخ 99/06/21

تهران-خیابان انقلاب-خیابان قدس-ضلع شرقی دانشگاه تهران-درب نگارخانه دانشگاه تهران

عكاسی

برادران : الف تا ر صبح روز شنبه مورخ 99/06/22

برادران : ز تا ی بعدازظهر روز شنبه مورخ 99/06/22

خواهران: الف تا الف­ل صبح روز یكشنبه مورخ 99/06/23

خواهران: الف­م تا پ بعدازظهر روز یكشنبه مورخ 99/06/23

خواهران: ت تا ح ژ صبح روز دوشنبه مورخ 99/06/24

خواهران: ح س تا د بعدازظهر روز دوشنبه مورخ 99/06/24

خواهران: ذ تا س ع صبح روز سه شنبه مورخ 99/06/25

خواهران: س غ تا ض بعدازظهر روز سه شنبه مورخ 99/06/25

خواهران: ط تا غ صبح روز جهارشنبه مورخ 99/06/26

خواهران: ف تا گ بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ 99/06/26

خواهران: ل تا م ه صبح روز پنجشنبه مورخ 99/06/27

خواهران: م ی تا ی بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ 99/06/27

موسیقی ایرانی

برادران:  الف تا ق روز پنجشنبه مورخ 99/06/20

برادران: ک تا ی روز جمعه مورخ 99/06/21

خواهران: الف تا ث روز جمعه مورخ 99/06/21

خواهران: ج تا ی روز شنبه مورخ 99/06/22

تهران-خیابان انقلاب-خیابان قدس-روبروی خیابان طالقانی-درب شرقی دانشگاه تهران- پردیس هنرهای زیبا

موسیقی جهانی

برادران:  الف تا ل روز چهارشنبه مورخ 99/06/26

برادران: م تا ی روز پنجشنبه مورخ 99/06/27

خواهران: الف تا ذ روز پنجشنبه مورخ 99/06/27

خواهران: ر تا ی روز جمعه مورخ 99/06/28

آهنگسازی

آزمون تشریحی آهنگسازی رأس ساعت 8:00 صبح روز یکشنبه‌ مورخ 99/06/23 برای کلیه (برادران و خواهران) آغاز می­شود و می بایست جهت نوبت دهی ساعت 7:30 دقیقه صبح در محل اجرای آزمون حضور داشته باشند. آزمون عملی برادران: الف تا چ روز یکشنبه مورخ 99/06/23 بعد از آزمون تشریحی و حروف ح تا ی روز دوشنبه مورخ 99/06/24

همه خواهران : روز سه شنبه مورخ 99/06/25

 

4 / 5 ( 5 امتیاز )

جهت مشاوره در زمینه تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون های علمی کنکور 98آزمون های علمی کنکور 99تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 98دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 99رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 99نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر
دیدگاه ها (25)
اضافه کردن دیدگاه
 • نسیم

  سلام آزمون عملی رشته ی انسانی کی برگزار میشه؟

  • user3

   هنوز اعلام نشده !

   • Hhh

    سلام آزمون عملی رشته ی ریاضی تربیت بدنی چه زمانی است?

    • س-ف

     سلام . من تجربی ام . برای رشته تربیت بدنی دانشگاه فردوسی دقیقا باید چیکار کرد؟!
     رتبه و ازمون عملی چطوری باید باشه؟!

 • رضا

  آزمون ها بعد از کنکوره یا قبلش

  • user3

   هنوز اعلام نشده ولی به احتمال خیلی زیاد بعد از کنکوره

 • Hhh

  سلام آزمون عملی رشته ی ریاضی تربیت بدنی چه زمانی است?

 • Lu

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم زمان ثبت نام برای ازمون عملی هنر تموم شده؟؟

 • مهسا

  سلام دقیق معلوم نیست ازمون عملی کی برگزار میشود؟

 • Reza

  سلام با رتبه چند هزار تو رشته تجربی در صورت زدن رکورد دو دقیقه در ازمون میتونم تربیت بدنی قبول شم

  • Reza

   منظورم ازمون عملی هستش

 • مهتاب

  سلام ،دقیقا آزمون عملی چه تاریخیه؟

 • مهتاب

  آزمون عملی همه رشته ها چه تاریخیه

 • Sepideh.R

  سلام من دیپلم تجربی دارم و پارسال کنکور تجربی و زبان دادم قبول نشدم و نرفتم و امسال فقط کنکور زبان انگلیسی اختصاصی ثبت نام کردم و گفتم تربیت بدنی هم شرکت میکنم و کلی تمرین کردم براش ، منم روز 28 م میتونم برای تربیت بدنی ثبت نام کنم؟

  • user3

   بله میتونید

 • حسینی

  سلام
  آیا آموزش تربیت بدنی اش محدودین سنی دارد؟ یعنی مثل فرهنگیان حداکثر۲۲سال تمام است؟؟؟

 • ش

  سلام من رشته گرافیک رو تو لیست کنکور عملی ۹۹ندیدم!ایا این رشته کنکور عملی نداره؟

 • مراد

  سلام خسته نباشید
  ایا ازمون عملی تربیت بدنی که زمان دریافت کارت ازمون من ثبت نام کردم آزمون کتبی هم داره چون من زمان انتخاب رشته علاقه مندی به این رشته رو نزدم و اگر داره از چه مطالبی سوال میاد در ازمون خواهشا پاسخ بدید ممنون

 • امیرعلی

  با سلام زمان دریافت کارت ورود به آزمون عملی هنر چه زمانی است؟

  • حافظه

   هنوز منتشر نشده

 • حافظه

  سلام میدونید سال قبل با چه رتبه و ترازی رشته آموزش تربیت بدنی قبول شدن؟منطقه ۳ البته

 • زهرا

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم برای دانشگاه فرهنگیان از طریق رشته آموزش ارتباط تصویری اگر رتبه کنکور هنرم بخوره باید آزمون عملی داد؟ من رشتم تجربیه
  میشه راجب این آزمون عملی یکمی توضیح بدید که محتواش چیه؟و اصلا چیکار میکنن؟

مشاور گروپ یک وبسایت خصوصی و غیر انتفاعی دارای مجوز رسمی مشاوره در زمینه تحصیلی میباشد.
این وبسایت به هیچ ارگان یا نهاد دولتی یا خصوصی از جمله سنجش ، دانشگاه آزاد و... وابستگی ندارد.
تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود.
لازم به ذکر است مشاور گروپ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای بازنشر شده ندارد.