سامانه استعلام آنلاین مدرک دانشگاه آزاد – alumni-iau.org

alumni-iau.org | سامانه استعلام آنلاین مدرک دانشگاه آزاد | استعلام مدرک دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه سامانه استعلام آنلاین مدرک دانشگاه آزاد – alumni-iau.org

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ادر این مقاله آموزشی به بیان توضیحات کامل و جامعی در رابطه با سامانه استعلام مدرک دانشگاه آزاد alumni-iau.org پرداخته ایم. فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی جهت استعلام آنلاین دانشنامه های تحصیلی به صورت غیر حضوری می توانند به سامانه استعلام آنلاین مدرک دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی alumni-iau.org مراجعه نمایند. کاربران با استفاده از کد ملی و شماره تایید سازمان مرکزی، می توانند وارد سامانه شده و به استعلام و دریافت مدارک تحصیلی خود بپردازند. در ادامه نحوه ورود به سامانه و استعلام مدارک تحصیلی به صورت تصویری ارائه داده شده است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

استعلام مدرک دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی به منظور جلوگیری از فعالیت برخی سودجویان از جعل مدارک فارغ التحصیلی، سامانه استعلام مدرک دانشگاه آزاد alumni-iau.org را طراحی نموده است. کلیه مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد دارای یک کد مخصوص بوده و به همین جهت امکان جعل یا تخطی در آنها وجود نخواهد داشت.

فارغ التحیلان دانشگاه آزاد برای دریافت مدرک تحصیلی خود به صورت غیر حضوری و آنلاین باید به سامانه آنلاین مدرک دانشگاه آزاد به نشانی alumni-iau.org مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده در سامانه، مدرک تحصیلی خود را  به صورت آنلاین دریافت نمایند.

alumni-iau.org 

فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد برای دریافت و مشاهده مدرک تحصیلی خود باید به سامانه استعلام مدارک دانشگاه آزاد به نشانی alumni-iau.org مراجعه نمایند. ورود به سامانه و مشاهده مدرک تحصیلی با استفاده از کد ملی و شماره تایید سازمان مرکزی، میسر خواهد بود. این سامانه به منظور جلوگیری از هرگونه جعل و سوء استفاده از مدارک دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی شده است. برای آشنایی بیشتر کاربران، نحوه ورود به سامانه و دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین، در ادامه مقاله به صورت تصویری ارائه داده شده است.

ورود به سامانه آنلاین استعلام مدرک دانشگاه آزاد alumni-iau.org

دانشگاه آزاد دارای سامانه های متعددی می باشد. برای مثال سامانه سیدا دانشگاه آزاد به منظور برگزاری امتحانات دانشجویان به صورت آنلاین طراحی شده است. دانشجویان دانشگاه آزاد، با استفاده از سامانه دان یا دانان می توانند در کلاس های درسی خود به صورت مجازی و آنلاین شرکت نمایند. سامانه alumni-iau.org به منظور دریافت آنلاین مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان طراحی شده است.

سامانه استعلام آنلاین مدرک دانشگاه آزاد مشکل برخی از فارغ التحصیلان را که برای ادامه تحصیل یا استخدام، نیاز به مدرک تحصیلی خود داشته اند را نیز برطرف نموده است. زیرا هر سازمان یا ارگان برای مشاهده دانشنامه شخص فارغ التحصیل می توانند با استفاده از اطلاعات داوطلب وارد سامانه شده و مدارک تحصیلی او را مشاهده نماید.

لینک ورود به سامانه استعلام دانشنامه دانشگاه آزاد

راهنمای تصویری استعلام مدرک دانشگاه آزاد

در ادامه راهنمای ورود به سامانه استعلام مدرک دانشگاه آزاد به صورت مرحله به مرحله ارائه داده شده است:

 • در ابتدا به سامانه استعلام مدرک دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی alumni-iau.org مراجعه نمایید.

راهنمای تصویری استعلام مدرک دانشگاه آزاد alumni-iau.org

 • پس از ورود به سامانه بر روی گزینه “استعلام دانشنامه” کلیک نمایید:

راهنمای تصویری استعلام مدرک دانشگاه آزاد alumni-iau.org

 • در گام بعدی، کد ملی و شماره تایید سازمان مرکزی را در قسمت مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه “استعلام” کلیک نمایید.

راهنمای تصویری استعلام مدرک دانشگاه آزاد alumni-iau.org

در گام بعدی دانشجو می تواند گواهی فارغ التحصیلی خود را مشاهده و دانلود نماید.

سامانه استعلام مدرک تحصیلی به نشانی  alumni-iau.org فقط برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. سایر دانشجویان جهت انجام فعالیت های آموزشی باید به سامانه آموزشیار مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید: سایت آموزشیار

راهنمای بررسی و ثبت مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد 

سامانه استعلام مدرک دانشگاه آزاد اسلامی دارای بخش های مختلفی می باشد. دانشجویان دانشگاه آزاد علاوه بر استعلام دانشنامه ،در صورت وجود خطا در گواهی فارغ التحصیلی یا ثبت مدرک خود می توانند به بخش “درخواست ثبت دانشنامه” مراجعه کرده  و به ثبت درخواست خود بپردازند. در ادامه نحوه ثبت درخواست دانشنامه و بررسی و ثبت مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد در سامانه alumni-iau.org بیان شده است:

نحوه درخواست ثبت دانشنامه

برای ورود به بخش بررسی و ثبت مدارک تحصیلی دانشگاه آزاد به سایت alumni-iau.org مراجعه نموده و سپس بر روی گزینه “درخواست ثبت دانشنامه” کلیک نمایید:

نحوه درخواست ثبت دانشنامه

 • دانشجویان و فارغ التحصیلان گرامی جهت بررسی و ثبت دانشنامه خود در سامانه استعلام دانشگاه آزاد، لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل کرده و تصاویر مدارک مورد نیاز را با توجه به معیارهای خواسته شده ارسال نمایید.

نحوه درخواست ثبت دانشنامه

دانشگاه آزاد اسلامی، به منظور تنظیم فعالیت های علمی و پژوهشی دانشجویان و اساتید بر اساس نیاز و سیاست های کشور، سامانه پایش دانشگاه آزاد را طراحی کرده است.در این طرح، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می توانند موضوعات پایان نامه و رساله های خود را براساس نیاز صنعت و جامعه انتخاب نمایند.

سامانه ساجد sajed.iau.ir برای خدمت رسانی به دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طراحی گردیده است. دانشجویان و اساتید برای ثبت درخواست وام دانشجویی و ثبت نام صلاحیت علمی و پژوهشی مدرسان حق التدریس ، نقل و انتقال هیات علمی و … می توانند به سامانه ساجد مراجعه نمایند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در ورود به سامانه استعلام مدرک دانشگاه آزاد alumni-iau.org می توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد برای مشاهده و دریافت مدارک تحصیلی خود باید به چه سامانه ای مراجعه نمایند؟

فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد برای دریافت مدارک تحصیلی خود به صورت غیر حضوری باید به نشانی اینترنتی مراجعه نمایند.

نحوه ورود به سامانه استعلام آنلاین مدرک دانشگاه آزاد چگونه است؟

نحوه ورود و ثبت درخواست دانشنامه به صورت کامل در این مقاله بیان شده است.

ورود به سامانه استعلام مدرک دانشگاه آزاد با چه اطلاعاتی امکان پذیر است؟

کاربران با استفاده از کد ملی و شماره تایید سازمان مرکزی می توانند وارد سامانه شده و گواهی فارغ التحصیلی خود را مشاهده نمایند.

استعلام مدرک دانشگاه آزاد با کد ملی امکان پذیر است؟

بله شما می توانید با وارد کردن کد ملی و شماره تایید سازمان مرکزی وارد سامانه شوید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه استعلام آنلاین مدرک دانشگاه آزاد – alumni-iau.org

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. الهه بدلی

  برای استعلام مدرک دانشگاه آزاد شماره تایید سازمان مرکزی ندارم

  پاسخ
 2. معصومه باقرزاده

  شماره تائید سازمان مرکزی از کجا بیارم

  پاسخ
 3. رضا

  شماره تاییدیه سازمان مرکزی

  پاسخ
 4. جواد شریفی

  باسلام،اینجانب جواد شریفی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد جهت استعلام دانشنامه خود به سایت استعلام دانشگاه ازاد اسلامی مراجعه کرده ،وبعد از ورود شماره تاییدیه سازمان مرکزی وکد ملی با خطای سامانه که اطلاعات اشتباه است مواجه شده ام لطفا بررسی واصلاح فرمایید.با تشکر

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی