8 گام تا موفقیت و قبولی تضمینی در کنکور 98 که همین امروز باید بدانید

قبولی در کنکور 98

جهت مشاوره در زمینه 8 گام تا موفقیت و قبولی تضمینی در کنکور 98 که همین امروز باید بدانید

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

قبولی در کنکور 98 : در طی کردن هر مسیری، هر قدم مقدمه‌ی قدم بعدی است و اشتباه در هر قدم باید اصلاح شود تا قدم‌های بعدی محکم‌تر و استوارتر برداشته شود و ما را به هدف نهایی برساند. هدف نهایی ما کنکور است و تا کنکور هشت گام مهم در پیشِ رو داریم.


قبولی در کنکور 98


8 گام تا قبولی حتمی در کنکور 98 و رشته دلخواه


گام اول: تعیین سطح اولین قدم ما است. اولین آزمون سال تحصیلی نشان می‌دهد در چه وضعیتی قرار داریم و بایستی چه هدف‌گذاریِ خاصی برای آینده داشته باشیم. شناسایی وضعیت موجود کمک بزرگی به برنامه‌ریزی برای آینده می‌کند. ضمنا می‌توانیم با مقایسه‌ی آزمون‌های مشابه، وضعیت رشد و پیشرفت‌مان را ارزیابی و تحلیل کنیم.قبولی در کنکور 98 /


گام دوم: این قدم در آغاز نیم‌سال اول که شامل سه آزمون است برداشته می‌شود. از این گام مبحث به مبحث پیش‌روی صورت می‌پذیرد و قرار است علاوه بر تقویت مبحث‌شناسی و تست‌شناسی، وضعیت تسلط بر این مباحث مشخص شده و برای افزایش تسلط بر آن‌ها برنامه‌ریزی صورت گیرد. با این سه آزمون به نیمه‌ی نیم‌سال اول خواهیم رسید.قبولی در کنکور 98


گام سوم: این گام در پایان نیم‌سال اول و با سه آزمون در ادامه ی گام دوم برداشته می‌شود و نیم‌سال اول را به انتها می‌رساند. از ویژگی‌های این گام، وجود ایستگاه جبرانی پایه در آن است. این ایستگاه فرصت بسیار خوبی برای همه است.

آن‌هایی که از درس‌های پایه عقب افتاده‌اند خود را خواهند رساند و آن‌هایی که همگام با برنامه پیش رفته‌اند، دروس را مرور کرده و سطح تسلط‌شان را بالا خواهند برد. زوج کتاب انتخابی ما در انتهای این گام به پایان می‌رسد.قبولی در کنکور 98/


گام چهارم: در این مرحله آزمون‌های ویژه‌ی بین دو نیم‌سال که شامل دو آزمون است، وجود دارند: یکی آزمون جمع‌بندی پایه و دیگری جمع‌بندی نیم‌سال اول.

زمان برگزاری این آزمون‌ها هم جالب است. جمع بندی نیم‌سال اول درست در پایان امتحانات مدرسه است. دقیقا در جایی که تمام درس‌های مدرسه دوره شده و بنابراین فرصت مناسبی برای تمرینی بسیار عالی برای حفظ تعادل در تستی و تشریحی است. پس از جمع‌بندی نیم‌سال اول، با آزمون دوم در این گام، مباحث پایه‌ی شش آزمونِ اخیر دوره می شود.قبولی در کنکور 98/


موفقیت و قبولی در کنکور : نیمسال دوم قدمهایتان را محکمتر بردارید


گام پنجم : اکنون آغاز نیم‌سال دوم است که این مرحله نیز شامل سه آزمون می‌باشد. مانند گام دوم، در این‌جا پیش‌رویِ مبحثی ادامه خواهد یافت. اما این مرحله نسبت به نیم‌سال قبل تفاوت‌هایی نیز دارد. به زمان برگزاری کنکور نزدیک‌تر هستیم و حجم قابل توجهی از دروس را پشت سر گذاشته‌ایم.

اگر گام‌های قبلی را به‌خوبی برداشته باشیم برای این گام تجربه‌ی خوبی کسب کرده‌ایم و حتما بهتر از گام دوم قدم خواهیم برداشت. ضمن این‌که حالا تعادل خوبی بین مطالعه‌ی تستی و تشریحی داریم. زوج کتاب‌مان نیز در این گام عوض می‌شود.

گام ششم: دوران طلایی نوروز شامل دو آزمون جمع‌بندی، یکی در پایه‌های دهم و یازدهم و دیگری نیم‌سال اول دوازدهم است. حالا فرصتِ برداشتِ نتیجه‌ی زحماتمان است. در دوران طلایی نوروز تحصیل بدون مدرسه را تجربه می‌کنیم و مانند گام چهارم یادآوری آن چه آموخته‌ایم را تمرین می‌کنیم. این دوران بهترین فرصت برای پیشی گرفتن از خودمان و رقباست.

فرصتی طلایی برای جهش تراز ! با این دو آزمون ضمن تمرین مجدد مباحث نیم‌سال اول، می‌توانیم مقایسه‌ی خوبی با گام چهارم داشته باشیم و وضعیت پیشرفتمان را بسنجیم.


گام هفتم: پایان نیم‌سال دوم و اتمام تمرین‌های مبحثی در این گام اتفاق می‌افتند. دانش‌آموزانِ سخت‌کوش می‌دانند که یک گام تا قله فاصله دارند و می‌دانند که باید گام‌های آخر را محکم‌تر و استوارتر بردارند. می‌دانند بایستی پرتلاش تر از قبل ظاهر شوند.

موفقیت و قبولی در کنکور : می‌دانند به برنامه‌ی راهبردی که حاصل سال‌ها تجربه است باید اعتماد کنند و اعتماد می‌کنند. می‌دانند که نتیجه‌ی عمل به برنامه‌ی راهبردی، تکمیل آموخته‌ها، مرور چندباره‌ی آن‌ها و قرار گرفتن در بهترین سطح خودشان است.


و اما گام آخر یعنی گام هشتم : دوران جمع بندی شامل سه آزمون است. این‌جا چه اتفاقی می‌افتد؟ آن‌چه رخ می‌دهد چیزی نیست جز شبیه‌سازی کنکور در نزدیک‌ترین حالت ممکن. سه کنکور متوالی همراه با اجرای روش سه روز یک بار برگزار می‌شود.


سنجش وضعیت آموخته‌ها، تقویت یادآوری آن‌ها، حفظ نقاط قوت، ارتقاء چند از ده برخی دروس، بهبود مدیریت زمان، پیاده‌سازی روش‌های خودمان و خلاصه این که تمرین و تمرین و تمرین...


مشاور گروپ


همين امسال ميتوني پزشكي رو بدست بياري
به حرفاي ديگران توجهي نكن
تو سال كنكور ما دانشجوهاي پزشكي هم پر بود از آدماي شكست خورده اي كه ميخواستن ما هم مثل اونا از هدفمون دست بكشيم و بي خيال شيم ولي ما ادامه داديم براي هدف مقدس پزشكي ? ادامه داديم براي خدمت به خلق خداي عزيز ❤️
با داشتن یک برنامه ریزی حرفه ای میتونی  يه استارت اصولي و درست براي قبولي پزشكي و دندون پزشكي داشته باشي ؛ با استفاده از اين برنامه ميتوني تا مرداد 98  ،  17 الي 18 دور درساتو بخوني و روشون مسلط شي و همين امسال پزشكي رو بدست بياري ? براي كسب اطلاعات بيشتر و تهيه برنامه همين الان با شماره زیر تماس بگیر??


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه 8 گام تا موفقیت و قبولی تضمینی در کنکور 98 که همین امروز باید بدانید

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401