زبان انگلیسی در یک ماه مانده تا کنکور 1402 + زبان کنکور تجربی

50 درصد زبان انگلیسی در یک ماه مانده تا کنکور 1400

جهت مشاوره در زمینه زبان انگلیسی در یک ماه مانده تا کنکور 1402 + زبان کنکور تجربی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

یک ماه تا کنکور , تست های درس زبان انگلیسی آخرین تست های دفترچه عمومی هاست و مثل بقیه دروس عمومی25 تست دارد . به دست آوردن درصد خوب در زبان با توجه به نمودار و تراز این درس در کنکور سراسری رتبه شما را به شدت ارتقا خواهد داد…

یک ماه تا کنکور

یک ماه تا کنکور 1400 و کسب 50 درصد زبان انگلیسی ! چگونه ؟

یک ماه تا کنکور  :  تست های درس زبان انگلیسی آخرین تست های دفترچه عمومی هاست و مثل بقیه دروس عمومی25 تست دارد . به دست آوردن درصد خوب در زبان با توجه به نمودار و تراز این درس در کنکور سراسری رتبه شما را به شدت ارتقا خواهد داد چرا که بیشتر رقبای شما در این درصد ضعیف اند و یا درصد منفی کسب می کنند. لذا زبان میتوانید نقطه ی پیشرفت و جلو زدن از رقبا برای شما باشد.
۲۵ تست این درس شامل ۳ سوال قواعد ۷ سوال لغات ۵ سوال کلوز تست و ۱۰ سوال ریدینگ یا درک مطلب است.

بهترین روش مطالعه زبان انگلیسی

قواعد:
یک ماه تا کنکور   : تست های قواعد از مباحث مشخصی طرح می شوند که قریبا در 3 سال اخیر تست های این مباحث توسط طراحان دقیقا تکرار شده است. برای یادگیری قواعد درس زبان انگلیسی نیاز نیست به سراغ جزوات قطور بروید چرا که فقط شما را از مسیر اصلی مطالعاتی خود دور می کند. استفاده از جزوات دبیر مربوطه و یا کتاب های کمک آموزشی مناسب می تواند کمک خیلی خوبی برای شما باشد.
حل تست های سراسری شما را بیشتر با دید طراحان آشنا می کند و مباحثی که بیشتر مورد توجه طراحان است را خودتان می توانید به سادگی متوجه شوید.
نوشتن خلاصه برای قواعد زبان انگلیسی خیلی مفید است و به راحتی می توان کل قواعد زبان کنکور را در برگه ای به روش نمودار درختی ترسیم و خلاصه کرد و به دیوار اتاق مطالعه چسباند تا با تکرار روزانه و چند باره در طول روز ، قواعد را به حافه سپرده و ملکه ذهن شوند.یک ماه تا کنکور /
لغات:
برای بدست آوردن درصد قابل قبول و حتی عالی در کنکور نیازی نیست لغت های زیادی را از حفظ باشید . بلکه تنها حفظ و یادگیری لغات کتب سه سال دبیرستان نیز کافی خواهد بود . البته باید این نکته را متذکر شد که یادگیری لغات خارج از کتاب و با حجم بیشتر به شما در حل تست های کلوز و درک مطلب بسیار کمک خواهد کرد.یک ماه تا کنکور /
دقت داشته باشید که مهمترین نکته برای یادگیری و حفظ لغات درس زبان انگلیسی فقط و فقط تکرار است چرا که زبان درسی بسیار فرار بوده که تنها با تکرار می توان به حافظه بلند مدت خود انتقال دهید.
توصیه می کنیم لغاتی که برایتان شما دشوار هستند و معانی آن ها را نمی توانید با چند بار خواندن یاد بگیرید آن ها را در دفترچه ای بنویسید و هر روز برای دقایقی قبل از خواب آن ها را مطالعه کنید.یک ماه تا کنکور/

یک ماه تا کنکور  : برای حل تست های لغت باید یاد بگیرید که چگونه یک جمله را معنی کنید برای معنی کردن یک جمله علاوه بر بلد بودن معنی کلمات چه در گزینه ها و چه در صورت سوال خواندن جمله اهمیت زیادی دارد. اینکه بدانید به عنوان مثال دبیرستان پسرانه در انگلیسی پسرانه دبیرستان نوشته می شود می تواند به شما در خواندن جملات کمک زیادی کند که نتیجه آن نیز فهم دقیق معنی و خواسته طراح است.

کلوز تست:

در کلوز تست طراح متنی را در آزمون می آورد و ۵ جای خالی در متن می گذارد که داوطلب باید با توجه به موضوع کلوز تست و گزینه هایی که برای سوال ها مطرح می شود گزینه صحیح را انتخاب کند.

توجه داشته باشید از ۵ تستی که برای کلوز تست طرح می شود معمولا یک تست از مبحث گرامر خواهد بود.یک ماه تا کنکور/

یک ماه تا کنکور  : مهم ترین روشی که برای آماده کردن داوطلب برای حل کردن کلوز تست در کنکور سراسری می توان توصیه کرد این است که هر شب یک متن کلوز تست حل کند بهتر است ابتدا تمامی کلوز تست های کنکور سراسری و آزاد را حل کند و سپس به سراغ کلوز تست های تالیفی برود.

لغاتی که در این کلوز تست ها می بینید و در حالی که برایتان آشنا نیست و در کتاب درسی نیامده است را در دفترچه ای یادداشت کنید و آن ها را نیز بخوانید و به خاطر بسپارید.

درک مطلب:

یک ماه تا کنکور   : در کنکور سراسری بعد از سوالات بخش کلوز تست دو متن آورده می شود با موضوعات مختلف و برای هر یک از این متن ها نیز ۵ تست مطرح می شود که داوطلبان باید با توجه به موضوع درک مطلب ها به این سوالات پاسخ دهند. همانند کلوز تست ها توصیه می شود شبی یک متن را بخوانید و به سوالات آن پاسخ دهید.

اگر در مطالعه این متن ها نیز با کلماتی نا اشنا در کتاب درسی آشنا شدید آن ها را نیز در دفترچه یادداشت کنید و به خاطر بسپارید.

توجه کنید که :  با توجه به فرار بودن درس زبان انگلیسی تکرار کردن مطالب در این درس بسیار مهم و حیاتی خواهد بود و با حل کردن مداوم متن های کلوز تست و درک مطلب می توانید سرعت العمل خود را به شدت ارتقا دهید.

آیا در مورد مباحث زیر اطلاعات کافی دارید ؟

نحوه 100 زدن زبان انگلیسی کنکور

بهترین منابع کنکور زبان

روش مطالعه زبان کنکور انسانی

بودجه بندی زبان انگلیسی در کنکور سراسری

از ۴ بخش :لغت ۸ سوال .گرامر ۴ سوال. کلوز تست ۵ .سوال ریدینگ ۸ سوال تشکیل شده.

پیشنهاد میکنیم برای لغات حتما یه کتاب لغت تهیه کنید که تمام لغات دوران دبیرستان و راهنمایی را داشته باشد.

خوشبختانه در بازار این نوع کتاب فراوان هست. شما حتما باید لغات جدید کنکور های آزمایشی و ۱۰ سال کنکور اخیر تمام رشته هارو فلش کنید و مرور کنید با این روش مطمئن باشید هیچ لغتی را از دست نمی دهید و حتی توی کلوز تست و ریدینگ کمک بزرگی به شما میکند.
برای گرامر هم حتما باید یه جزوه خوب داشته باشید و به صورت جداگانه تست بزنید و حتما تمرینات کتاب رو حل کنید و از متن کتاب درسی گرامر هر درس رو استخراج کنید.

کلوز تست:

کلوز تست یه متن هست که بعضی از کلماتش پاک شدن و شما باید کلمات مناسب رو پیدا کنید.

پس اول به صورت اجمالی یکبار متن رو مطالعه کنید و سپس به گزینه ها دقت کنید!
ریدینگ:

برای ریدینگ در ابتدا حتما اول سوالات را بخوانید تا در وقت صرفه جویی بشود و متوجه بشوید که داخل متن باید دنبال چه چیزی باشید؟

برای سوال هایی که گفته برای این متن یک عنوان پیدا کنید همیشه جمله اول و آخر متن رو مطالعه کنید و به احتمال ۹۹% عنوان همین دو جمله است!

زیر کلمات کلیدی سوال را خط بکشید و اون کلمه را داخل متن پیدا کنید و جمله قبل و بعد اون کلمه رابخونید و خیلی راحت به سوال پاسخ بدید!!!

هر گاه در داخل گزینه متنی را دیدید که عینا در داخل ریدینگ تکرار شده شک کنید این گزینه برای گمراهی شماست!!!

حتما ریدینگ کنکور ریاضی و تجربی و انسانی ۱۰ سال کنکور رو مطالعه کنید و این تکنیک ها رو در این ردینگ ها تمرین کنید.یک ماه تا کنکور/

نکات مهم مطالعه زبان انگلیسی در یک ماه تا کنکور

هيچ وقت از ابتداي درس خواندن به حجم كتاب توجه نكنيد و كتاب را ورق نزنيد تا حجم آنرا ارزيابي كنيد

بيشتر سعي كنيد به همان قسمتي كه براي خواندن بر اساس زمانبندي در نظر گرفته ايد توجه كنيد و حجم كتاب را همانقدر ببينيد،بيشتر به لذت پايان يافتن درس طبق برنامه و ياد گيري آن فكر كنيد،

هميشه سعي كنيد هر روز به برنامه همان روز توجه كنيد و به كليت موضوع توجه نكنيد، شما بايد فقط برنامه همان روز را اجرا كنيد و سعي كنيد تا موفق شويد

(پس لازم نيست كتاب را ورق بزنيد و حرص بخوريد كه آيا موفق مي شوم اين كتاب را طبق اين برنامه تمام كنم!!)شما توانسته ايد بر اساس برنامه امروز موفق باشيد. پس مي توانيد فردا هم موفق شويد همين!

راهکارهای برای پاسخگویی به درک مطلب زبان انگلیسی در یک ماه تا کنکور

لطفا روزی 10 دقیقه لغت زبان بخون. اونم نه اینکه گوشتو بگیری لغت حفظ کنی!
لغت و یا باید تو متن استفاده کنی که تو ذهنت بمونه یا با روشی خاص مثل کتاب tick8 مرور کنی .

_یه سری مهارتها هم هست که در زیر بهش اشاره میکنم.

مهارت پیشگویی: در حین خوندن متن معنیشو پیش گویی کنی و از روی سایر کلمات معنی کلمه ای که برات جدید است و حدس بزنی.

بعضی وقتا اطلاعات یک متن غیر مستقیم بدست میاد باید مهارت تحلیل و نتیجه گیری
داشته باشی.

ترجمه ی کلمه به کلمه یه راهکار ساده اس اما اگه حست و به کار بندازی و با استفاده از افعال و قید ها و سایر کلمات کلیدی بتونی متن رو به زبون خودت برگردونی بهتر جواب میده.

در هر متنی یک یا دو جمله ی کلیدی وجود داره که معمولا پرسشها مربوط به اون قسمتهاس، مفهوم اون جملات و پیداکن و آنالیز کن.

چرا داوطلبان به یک مشاور رتبه برتر کنکور نیاز دارند؟ رتبه برترهای مشاور گروپ

اگر می‌خواهید چگونگی روش جمع بندی و مطالعه در 2 ماه پایانی را بیاموزید و در مسیر موفقیت و جزء قبولی های کنکور امسال قرار بگیرید، مهارت‌هایی وجود دارد که باید آنها را بیاموزید و ما با بهره گیری از تجربیات چند ساله ی مشاوره کنکور و تجربیات شخصی موفق خودمان برای شما برنامه ویژه ای در نظر داریم.

ما به همراه شماری از رتبه های برتر کشور تصمیم گرفته‌ایم این طرح جمع بندی 2 ماهه را با قدرت هرچه تمام تر استارت بزنیم

مطمئنیم که با به کار گیری روش های مطالعه دروس، آسان‌تر از آن چیزی که فکر می‌کردید،‌ در مسیر تلاش برای موفقیت در کنکور قرار خواهید گرفت.

ویژگی طرح جمع بندی یک ماهه مشاور گروپ:

⚫️مرور و روش جمع بندی در ماه های پایانی
? مطالعه و برنامه ریزی در هفته های پایانی
? تقویت مهارت های آزمون دادن و ارزیابی آزمون

تعیین اولویت بندی مباحث زود بازده تر
ویس های انگیزشی برای ماه های پایانی
تماس های روزانه
دریافت منظم گزارش کار شبانه و تحلیل گزارش کار

یک فرصت استثنایی برای افرادی که مایل به گرفتن نتیجه در 2 ماه پایانی تا کنکور هستند…

✔️ما به شما روش های مطالعه و جمع بندی دروس در 2 ماه پایانی تا کنکور 1400 را آموزش خواهیم داد…
زير نظر مشاوران برتر تيم مشاور گروپ

اگر خواستار هدفی باشید و برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی دریغ نکنید، تمام کائنات به یاریتان می آید تا شما را به خواسته تان برسانند.
اگر هنوز به هدفتان نرسیده اید:
یا به قدر کافی خواستارش نیستید،
یا تلاشتان کافی نیست،
یا هنوز زمانش فرا نرسیده است.

3.7/5 - (36 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه زبان انگلیسی در یک ماه مانده تا کنکور 1402 + زبان کنکور تجربی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی