رتبه و کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد

کارنامه قبولی داروسازی 99 سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد

جهت مشاوره در زمینه رتبه و کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

400 کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد : آخرین رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد ۱۴۰۲، برای قبولی در رشته داروسازی ۱۴۰۲ چه باید کرد؟، تخمین رشته قبولی با رتبه ۱۴۰۲، درصد دروس برای قبولی داروسازی دانشگاه ازاد ۱۴۰۲، کارنامه قبولی داروسازی کنکور ۱۴۰۲ با سهمیه 25 درصدی، کارنامه کنکور ۱۴۰۲ با سهمیه 25 درصدی ، نمونه کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ با سهمیه 25 درصد، نمونه کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ بدون سهمیه، نمونه کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ منطقه 2، نمونه کارنامه قبولی داروسازی سهمیه 25 درصد کنکور ۱۴۰۲, نمونه کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران,رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ با سهمیه 5 درصدی


کارنامه قبولی داروسازی 99 سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد

سر فصل ها

رتبه لازم قبولی داروسازی ۱۴۰۲ با سهمیه 25 درصد ایثارگران

رتبه لازم قبولی داروسازی ۱۴۰۲ با سهمیه 5 درصد ایثارگران

دانشگاه های دولتی روزانه پذیرنده رشته داروسازی کنکور ۱۴۰۲

نمونه کارنامه قبولی داروسازی کنکور 98 با سهمیه 25 و 5 درصدی ایثارگران


کارنامه قبولی  داروسازی سهمیه 25 درصد کنکور ۱۴۰۲ منطقه 1 و 2 و 3

کارنامه قبولی  داروسازی سهمیه 25 درصد کنکور ۱۴۰۲ نظام جدید و نظام قدیم

درصد و رتبه حداقلی برای قبولی رشته  داروسازی ۱۴۰۲ با سهمیه ایثارگران چقدره ؟


کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد ؛   آیا میدانید حداقل رتبه و درصدهای لازم برای قبولی رشته داروسازی با سهمیه 5 و 25 درصدی ایثارگران در کنکور ۱۴۰۲ چقدره ؟ حداقل درصدها در کارنامه های کنکور چقدره ؟

با دقت ادامه ی این مطلب رو مطالعه کنید توی این پست از پست های کارنامه ی کنکور از سایت مشاورگروپ براتون یکسری کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد رو آوردیم. این کارنامه های بهتون کمک میکنه با چشم باز یه انتخاب رشته کنکور 1400 حرفه ای و مطمئن داشته باشید.


کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد ،  داوطلبان گروه آزمایشی تجربی کنکور ۱۴۰۲ که دارای سهمیه ایثارگران 25 درصدی هستند و از سهمیه مزبور در کنکور اسفاده نموده اند بعد از برگزاری آزمون به دنبال آخرین رتبه قبولی  پزشکی در سهمیه ایثارگران 25 درصدی دولتی ، کارنامه قبولی  پزشکی پردیس خودگردان سهمیه ایثارگران 25 درصدی ۱۴۰۲ هستند به این منظور سایت مشاوره تحصیلی مشاورگروپ ، آخرین رتبه قبولی  داروسازی در سهمیه ایثارگران 25 درصدی روزانه و پردیس خودگردان را آماده و در اختیار داوطلبان قرار داده است .


معرفی رشته داروسازی و بازار کار فعلی :

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد ؛  شاید این سوال برات پیش بیاد که اصلا رشته  پزشکی چیه و چقدر درامد داره. آیا بدردت میخوره و اصلا چه توانایی های برای موفق شدن توی رشته  پزشکی باید داشته باشی. یا درصد و رتبه دانش آموزان در کارنامه  داروسازی چقدر؟؟ بهت پیشنهاد میکنم مقاله معرفی رشته داروسازی رو با دقت بخونی.


54545

معرفی رشته داروسازی و بازار کار موجود


2 22 22 22 22 2

اگه میخای یه متخصص انتخاب رشته اونم از دانشجویان رشته  داروسازی واست انتخاب رشته کنه ، فرم زیر رو پر کن تا مشاوران مرکز مشاورگروپ باهات تماس بگیرن و راهنماییت کنن :

 فرم ارتباط با مشاوران مرکز مشاورگروپ برای انتخاب رشته سراسری ۱۴۰۲

                                                  158694644596021.jpg 1158694644596021.jpg 1158694644596021.jpg 1

 

کارنامه قبولی داروسازی و دندانپزشکی سهمیه 25 درصد کنکور سراسری ۱۴۰۲

50 کارنامه قبولی پزشکی و داروسازی سهمیه 25 درصد کنکور سراسری ۱۴۰۲

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >>  برخلاف تصور کسانی که این رشته را به خوبی نمی شناسند آینده شغلی فارغ التحصیلان داروسازی به دارو فروشی‌ختم نخواهد شد و حتی می­توان گفت هدف این رشته فقط تعلیم افرادی با عنوان‌داروساز نیست. در واقع داروسازی فقط یکی تخصص­ها و‌ توانمندی­های فارغ التحصیلان این رشته است.کیفیت دارو و انتخاب نوع دارو و نحوه‌ استفاده از دارو می­تواند از عوامل مهم در ناموفق بودن مداوای یک‌بیمار باشد و وظیفه داروساز بررسی علل عدم موفقیت در رژیم دارو درمانی است
دانشگاه های سراسری معروف که در رشته داروسازی پذیرش دانشجو دارند شامل دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان ، علوم پزشکی البرز ( کرج ) ، علوم پزشکی ایران ، علوم پزشکی بقیه اله ( عج ) ( تهران ) ، علوم پزشکی تبریز ، علوم پزشکی تهران ، علوم پزشکی شهید بهشتی ( تهران ) ، علوم پزشکی شیراز و … می باشند .

مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ مشاورگروپ

مرکز مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته مشاورگروپ می تواند پاسخگوی همه ی سوالات شما در رابطه با پذیرش داروسازی ۱۴۰۲ , آخرین قبولی داروسازی روزانه , آخرین رتبه ی قبولی داروسازی دانشگاه آزاد, دفترچه ی انتخاب رشته ی ۱۴۰۲, انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد ۹۹ باشد مشاورین با تجربه و متخصص مشاورگروپ کسب اطلاع نمایید.

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >>   به کلیه داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در انتخاب رشته تجربی هستند توصیه می شود که دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ را مطالعه نمایند تا لیست رشته ها و دانشگاه هایی که در انتخاب رشته ۱۴۰۲ دانشگاه های سراسری پذیرش دارند را مشاهده کنند.

 •   آخرین رتبه قبولی داروسازی کنکور ۱۴۰۲
  •   آخرین رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه 25 درصد ایثارگران
  •   آخرین رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه 5 درصد ایثارگران
  •   آخرین رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه منطقه یک
  •   آخرین رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه منطقه دو
  •   آخرین رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه منطقه سه
 •   رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ دانشگاه روزانه
 •    رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ دانشگاه پردیس خودگردان
 •   رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد

نمونه کارنامه قبولی داروسازی کنکور ۱۴۰۲ سهمیه 25 درصد

نمونه کارنامه قبولی دندانپزشکی ۱۴۰۲ سهمیه 25 درصد

 کارنامه قبولی رشته پزشکی و دندان کنکور ۱۴۰۲ سهمیه 25 درصد

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> در این بخش نمونه کارنامه قبولی داروسازی ایثارگران با سهمیه 5 درصدی را خدمت شما می آوریم. این نمونه کارنامه های قبولی داروسازی ایثارگران قبولی افراد در رشته داروسازی با توجه به سهمیه ایثارگران در دانشگاه های پردیس خودگردان و دانشگاه های دولتی را نشان می دهد.

سهمیه  ایثارگران و جانبازان در کنکور ۱۴۰۲

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> سهمیه ایثارگران در کنکور شامل سهمیه  شهدا، جانبازان با هردرصد جانبازی و آزادگان می باشد که به همسر و فرزندان این عزیزان تعلق می گیرد. سهمیه ایثارگران در کنکور به صورت جداگانه تقسیم بندی می شود، به این صورت که به همسر و فرزندان شهدا، جانبازان ۲۵% و بالاتر و آزادگان، ۲۵ درصد از سهمیه کنکور لحاظ می شود و برای جانبازان زیر ۵% و رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و خانواده هایشان سهمیه ۵ درصدی در کنکور در نظر گرفته می شود. یکی از شرایط اساسی برای استفاده از سهمیه ایثارگران و جانبازان، کسب ۷۰ درصد نمره آخرین فرد قبول شده در کنکور می باشد. داوطلبان متقاضی سهمیه ایثارگران و جانبازان بایستی با مراجعه به سازمان های مربوطه کد پیگیری ۱۲ رقمی مربوط به سهمیه خود را دریافت کرده و در فرم ثبت نام کنکور لحاظ نمایند.

نحوه اعمال سهمیه ایثارگران ۵ درصد در کنکور سراسری ۱۴۰۲

اشخاصی که میتوانند از سهمیه ایثارگر ۵درصد استفاده کنند شامل:

 • جانبازان زیر ۲۵ درصد
 • همسر جانبازان زیر ۲۵ درصد
 • فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد
 •  همسر رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه
 • فرزند رزمندگان باحداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه

نکته قابل تامل درباره این سهمیه این است که داوطلبان این سهمیه مشمول ۵ درصد ظرفیت هر کد رشته محلی میباشند همچنین قابل ذکر است که داوطلبان صرفا از این سهمیه زمانی میتوانند استفاده کنند که ۷۰ درصد نمره آخرین فرد قبولی را کسب کنند تا این سهمیه برایشان اعمال گردد.

نحوه اعمال سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد در کنکور سراسری ۱۴۰۲

اشخاصی که میتوانند از سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد استفاده کنند شامل:

 • همسر شهدا و مفقود الاثر
 • فرزندان شهدا و مفقود الاثر
 • همسر آزادگان
 • فرزندان آزادگان
 • جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر
 • همسر جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر
 • فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر

داوطلبان دارای شرایط فوق مشمول ۲۵ درصد ظرفیت هر کد رشته محلی میباشند و این ظرفیت صرفا به آنان اختصاص دارد.

لازم به ذکر است که داوطلبان سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد صرفا با کلیک بر روی گزینه مربوط به سهمیه خود در پورتال سازمان سنجش و آموزش کشور به ارگان مربوطه استعلام گرفته میشود و میتوانند سهمیه خود را لحاظ کنند.

درصورتیکه ظرفیت اعلام شده توسط مشمولان این سهمیه تکمیل نگردد به داوطلبان سهمیه ۵درصد واجد شرایط اعطا میشود.

جهت پرسش سوالات خود میتوانید با مشاوران مرکز مشاورگروپ در ارتباط باشید.

9099071613
تماس از تلفن ثابت بدون کد و صفرسؤالات خود را با ما در میان بگذارید.
مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ و پاسخ به سؤالات تخصصی سهیمه‌ بندی‌ های کنکور سراسری
در دپارتمان ویژه  “مشاورگروپ

کافیست با این شماره ها با مرکز ما تماس بگیرید، مشاوران مجرب و متخصص ما شما را به بهترین شکل ممکن در زمینه‌ های مطرح شده یاری خواهند داد و تا انتهای مسیر در کنارتان می‌ مانند.

ایثارگران و فرزندان ایثارگران در کنکور سراسری ۱۴۰۲
سهمیه رزمندگان در کنکور ۱۴۰۲
سهمیه جانبازی در کنکور ۱۴۰۲
سهمیه‌بندی مناطق در کنکور سراسری ۱۴۰۲

سهمیه کارکنان و هیئت علمی دانشگاه ۱۴۰۲

و کلیه نکات ریز و درشت مرتبط با شرایط و نحوه اعمال سهمیه‌ بندی‌ ها در کنکور سراسری ۱۴۰۲ را قبل از انتخاب رشته کنکور از مشاوران مطلع و با تجربه “مشاورگروپ” بپرسید.

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> به نظر شما رتبه مورد نیاز برای داروسازی ۱۴۰۲ دانشگاه دولتی باید در چه حدودی باشه؟ سوالی که هر سال در ایام انتخاب رشته خیلی ها می پرسند این هست که رتبه قبولی داروسازی دانشگاه دولتی در کنکور ۱۴۰۲ باید چند باشه؟ با چه رتبه ای داروسازی دانشگاه روزانه ۱۴۰۲ قبول میشم و به طور کلی اگر رتبم چند بیاد میتونم داروسازی دانشگاه دولتی قبول بشم؟ این سوال خیلی کلی هست و در جوابش باید بگیم که رتبه لازم برای قبولی پزشکی به چند عامل بستگی داره:

 • اول اینکه رتبه قبولی داروسازی دانشگاه دولتی روزانه یا مازاد یا تعهد خدمت یا پردیس خودگردان (بین الملل) متفاوت می باشد.
 • چه سهمیه ای در کنکور داشتید؟ منطقه ۱ ، منطقه ۲ ، منطقه ۳ یا ایثارگران ۲۵ درصدی یا ایثارگران ۵ درصدی
 • برای قبولی داروسازی دانشگاه ارومیه رتبه زیرگروه مهمه نه رتبه کل
 • نوع گزینش رشته داروسازی دوره روزانه به صورت بومی ناحیه ای است.
 • از دیگر عوامل موثر بر قبولی داروسازی دانشگاه ارومیه جنسیت داوطلبان می باشد.رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و پرستاری در دوره روزانه به تعداد برابر خانم و آقا در هر دانشگاه پذیرش میشوند.

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> بازار کار رشته داروسازی

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> توجه به بازار کار در انتخاب رشته داروسازی اهمیت بسیاری دارد. دانشجوی رشته داروسازی بعد از پاس کردن ۱۴۰ واحد و با معدل بالای ۱۴ کارت و شماره انجمن داروسازان را دریافت می کند. دانشجوی فارغ التحصیل داروسازی با این کارت می‌تواند به عنوان قائم مقام در داروخانه ها کار کند.

فقط ۱۰ درصد دانشجویان رشته داروسازی پس از فارغ التحصیلی ممکن است بی کار بمانند. البته تعداد بسیاری از دانشجویان داروسازی، حدود ۸۰ درصد، باید در داروخانه‌ها مشغول به کار شوند.

ده درصد فارغ التحصیلان داروسازی به صنایع دیگر مثل صنعت داروسازی، جایی که می‌توان به ساخت و کنترل داروها مشغول شد، جذب می‌شوند.

کارخانه‌های آرایشی-بهداشتی هم مقصد بعدی آن ده درصد باقی مانده است. وزارت بهداشت خانه دیگر فارغ التحصیلان با شرایط کار در مشاغل دولتی است.

برای قبولی در رشته داروسازی کنکور ۱۴۰۲ چه باید کرد؟

حفظ کن، کنکور قبول شو تا داروساز شوی! با همین فرمول ساده ممکن است شانس شما برای قبولی در رشته داروسازی بسیار بالا برود. داروسازی رشته‌ای پر از حفظیات است. به عنوان داروساز باید اسامی بسیاری از داروها، اثر آنها و حتی ساختارشان را بشناسید.

کار کشته‌های کنکور تجربی پیشنهاد می‌کنند چون ضریب درس زیست شناسی و شیمی در کنکور سراسری ۱۲ است، تست‌های مربوط به این دروس را بالای ۶۰ تا ۷۰ درصد بزنید.

برای قبولی در دانشگاه‌های برتر رتبه لازم برای رشته داروسازی را باید بدست بیاورید. دست کم باید رتبه‌های زیر ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ داشته باشید. البته معمولا تعداد داوطلبان خانم‌ بیشتر است. پس اگر دخترید ممکن است تنها با رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ یا ۹۰۰ بتوانید در این رشته قبول شوید.

آخرین رتبه و کارنامه قبولی داروسازی سهمیه ایثارگران 25 درصدی روزانه 97 – 98

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> تو این قسمت با توجه به آخرین رتبه قبولی داروسازی  سهمیه ایثارگران دانشگاه سراسری سال گذشته ، رتبه های قبولی رشته داروسازی سهمیه ایثارگران دانشگاه های دولتی روزانه تو سهمیه 25 درصدی رو براتون گذاشتیم . داوطلبا با بررسی رتبه های قبولی  زیر می تونن از شانس قبولی خودشون با رتبه ای که تو کنکور سراسری ۱۴۰۲ کسب می کنن مطلع بشن . با وجود اینکه این رتبه ها برای کارنامه های داوطلبای سال گذشته است ، ممکنه بخاطر عواملی مثل بومی گزینی ، جامعه آماری شرکت کننده و ظرفیت پذیرش هر رشته محل با تغییراتی همراه باشه ولی همچنان مناسب ترین منبع برای انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ ​است .

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> آخرین رتبه قبولی داروسازی

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> در سال گذشته در رشته داروسازی مجموعا 1255 نفر پذیرش انجام گرفت که حدود 900 نفر مربوط به دانشگاه روزانه ، حدود 50 نفر مربوط به دانشگاه ظرفیت مازاد و مابقی آن که حدود 310 نفر می باشد مربوط به دانشگاه پردیس خودگردان بوده است.

نکته قابل توجه این است که رشته داروسازی فقط در سه دانشگاه ارائه می شودو هیچ یک از دانشگاه های نوبت دوم  ، غیرانتفاعی و پیام نور این رشته را برگزار نمی کنند.

بنابراین در یک نتیجه گیری کلی می توان گفت که ظرفیت پذیرش داروسازی در مقابل متقاضیان بسیار زیادی که دارد ، بسیار کم است پس رتبه های بهتری نیز پذیرش می شوند.

آخرین رتبه قبولی داروسازی و درصد دروس لازم در هر یک از سهمیه های منطقه 1 ، منطقه 2 ، منطقه 3 و سهمیه های 5 درصد و 25 درصد ایثارگریبه شرح زیر است ، یعنی حداقل رتبه ای که باید کسب کنید تا در رشته داروسازی قبول شوید به صورت واقع بینانه بدین صورت می باشند :

آخرین رتبه قبولی داروسازی سهمیه 25 درصد ایثارگران

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> حدود 1500 الی 2250 با درصد دروس : ادبیات 45 درصد ، عربی 30 درصد ، دین و زندگی 50 درصد ، زبان انگلیسی 41 درصد ، زمین شناسی 0 درصد ، ریاضیات 10 درصد ، زیست شناسی 32 درصد ، فیزیک 10 درصد ، شیمی 30 درصد

دانشگاه های محل قبولی : دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، دانشگاه علوم پزشکی لرستان ، دانشگاه علوم پزشکی کرمان ، دانشگاه علوم پزشکی زنجان ، دانشگاه علوم پزشکی تبریز و …

آخرین رتبه قبولی داروسازی سهمیه 5 درصد ایثارگران

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> حدود 700 الی 1600 با درصد دروس : ادبیات 80 درصد ، عربی 70 درصد ، دین و زندگی 50 درصد ، زبان انگلیسی 60 درصد ، زمین شناسی 50 درصد ، ریاضیات 60 درصد ، زیست شناسی 50 درصد ، فیزیک 20 درصد ، شیمی 35 درصد

دانشگاه های قبولی : دانشگاه علوم پزشکی کرمان ، دانشگاه علوم پزشکی یزد ، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ، دانشگاه علوم پزشکی مازندران  ، دانشگاه علوم پزشکی همدان ، دانشگاه علوم پزشکی زابل ، دانشگاه علوم پزشکی زنجان

آخرین رتبه قبولی داروسازی سهمیه منطقه یک

حدود 1700 الی 2000 با درصد دروس : ادبیات 42 درصد ، عربی 64 درصد ، دین و زندگی 77 درصد ، زبان انگلیسی 55 درصد ، زمین شناسی 12 درصد ، ریاضیات 65 درصد ، زیست شناسی 73 درصد ، فیزیک 60 درصد ، شیمی 70 درصد

دانشگاه های قبولی :دانشگاه علوم پزشکی زنجان ، دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس ، دانشگاه علوم پزشکی زابل ، دانشگاه علوم پزشکی لرستان – خرم آباد و …

آخرین رتبه قبولی داروسازی سهمیه منطقه دو

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> حدود 2200 الی 2700 با درصد دروس : ادبیات 44 درصد ، عربی 60 درصد ، دین و زندگی 76 درصد ، زبان انگلیسی 51 درصد ، زمین شناسی 16 درصد ، ریاضیات 55 درصد ، زیست شناسی 72 درصد ، فیزیک 66 درصد ، شیمی 71 درصد

دانشگاه های قبولی : دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل  و …

آخرین رتبه قبولی داروسازی سهمیه منطقه سه

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> حدود 1300 الی 1600 با درصد دروس : ادبیات 51 درصد ، عربی 61 درصد ، دین و زندگی 83 درصد ، زبان انگلیسی 42 درصد ، ، زمین شناسی 18 درصد ، ریاضیات 57 درصد ، زیست شناسی 73 درصد ، فیزیک 54 درصد ، شیمی 61 درصد.

دانشگاه های قبولی : دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ، دانشگاه علوم پزشکی البرز- کرج ، دانشگاه علوم پزشکی کرمان ، دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس و …
آخرین رتبه قبولی داروسازی در هر یک از سهمیه ها در سال گذشته به شرح فوق بوده اند و مطمئنا اگر رتبه بهتری نیز کسب کنید ، شانس پذیرش تان افزایش می یابد ولی حداقل باید درصد دروس فوق را داشته باشید تا بتوانید حداقل رتبه لازم برای پذیرش داروسازی را به دست آورید.
رتبه من ۱۰۰۰ منطقه یک شده است.
آیا شانس قبولی در رشته داروسازی در دانشگاه روزانه را دارم؟
رتبه لازم برای قبولی در رشته داروسازی دانشگاه شهید بهشتی چند است؟
با رتبه ۲۵۰۰ تجربی منطقه ۳ شانس قبولی در کدام دانشگاه ها و رشته ها را دارم؟
رتبه لازم برای داروسازی دانشگاه شیراز چند است؟

آخرین رتبه و کارنامه قبولی داروسازی سهمیه ایثارگران 25 درصدی دانشگاه های دولتی در کنکور 97 – 98

رتبه در سهمیه دانشگاه محل قبولی شهر محل سکونت
1775 دانشگاه علوم پزشکی لرستان – خرم آباد خرم آباد
1706 دانشگاه علوم پزشکی کرمان کرمان
1622 دانشگاه علوم پزشکی زنجان زنجان
1566 دانشگاه علوم پزشکی زابل زابل
1514 دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری ساری
1400 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اصفهان
1353 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اصفهان
1335 دانشگاه علوم پزشکی تبریز  تبریز
1317 دانشگاه علوم پزشکی گیلان – رشت رشت
1302 دانشگاه علوم پزشکی گیلان – رشت رشت

آخرین رتبه و کارنامه قبولی داروسازی سهمیه ایثارگران 25 درصدی پردیس خودگردان 97 – 98

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> تو جدول زیر آخرین رتبه های قبولی پزشکی سهمیه ایثارگران 25 درصدی پردیس خودگردان​ تو سال تحصیلی 97 – 98 رو براتون گذاشتیم .


آخرین رتبه و کارنامه قبولی داروسازی سهمیه ایثارگران 25 درصدی پردیس خودگردان در کنکور 97 – 98
رتبه در سهمیه دانشگاه محل قبولی شهر محل سکونت
1829 دانشگاه علوم پزشکی شیراز شیراز
1861 دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشهد
1861 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز اهواز
1876 دانشگاه علوم پزشکی تهران تهران
2010 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اصفهان
2023 دانشگاه علوم پزشکی همدان همدان
2028 دانشگاه علوم پزشکی تبریز تبریز
2033 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اصفهان
2099 دانشگاه علوم پزشکی یزد یزد
2110 دانشگاه علوم پزشکی کرمان کرمان
2140 دانشگاه علوم پزشکی همدان همدان
2157 دانشگاه علوم پزشکی زنجان زنجان
2229 دانشگاه علوم پزشکی تبریز تبریز

آخرین رتبه قبولی داروسازی دانشگاه روزانه

رتبه در سهمیه سهمیه داوطلب دانشگاه پذیرفته شده
610 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
649 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
660 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
727 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی تهران
830 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی کرمان
458 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
479 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
515 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی همدان
562 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
447 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی زنجان
408 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی مشهد
422 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
994 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی تهران
1065 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
1099 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی تهران
1113 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی تهران
456 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
570 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی تهران
619 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
647 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی شیراز
665 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی تهران
278 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی تهران
303 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
424 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی تهران
433 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی البرز – کرج
887 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی تهران
1240 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی همدان
1290 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
1368 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
1413 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی مشهد
1533 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
1240 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی همدان
1290 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
1368 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
1413 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی مشهد
1533 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
371 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی تهران
522 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
742 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی مشهد
757 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی همدان
803 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی تبریز
887 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی تبریز
976 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی تهران
1007 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی لرستان – خرم آباد
1115 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی تهران
1146 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
1190 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی شیراز
1248 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
1410 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی کرمان
1502 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی کرمان
1513 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
1527 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
1575 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی یزد

رتبه قبولی داروسازی دانشگاه پردیس خودگردان

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> معمولا داوطلبانی که توانمندی مالی نسبتا خوبی دارند دانشگاه پردیس خودگردان را برای تحصیل انتخاب می کنند. دانشگاه های پردیس خودگردان شعبه های دیگر دانشگاه روزانه هستند با این تفاوت که دانشجویان باید برای تحصیل در این دانشگاه شهریه پرداخت نمایند.
آخرین رتبه قبولی داروسازی در دانشگاه پردیس خودگردان مربوط به سال 98 ، توسط کارشناسان ارشد مرکز مشاوره تحصیلی “مشاورگروپ ” گردآوری شده و مطابق جدول زیر است :

آخرین رتبه قبولی داروسازی دانشگاه پردیس خودگردان

رتبه در سهمیه سهمیه داوطلب دانشگاه پذیرفته شده
1221 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی یزد
1287 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی کرمان
1551 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی یزد
1606 ایثارگر (5 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
2110 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی کرمان
2140 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی همدان
2157 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی زنجان
2229 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) دانشگاه علوم پزشکی تبریز
2413 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
2426 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی همدان
2439 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی زابل
2481 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
2488 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی همدان
2585 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی مشهد
2657 منطقه 1 دانشگاه علوم پزشکی زابل
3480 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی زنجان
3665 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
3793 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
3876 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
3928 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
4009 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
4140 منطقه 2 دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
2484 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
2518 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
2689 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی تهران
2701 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
2791 منطقه 3 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> آخرین رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد بر اساس رتبه کشوری می باشد و بر خلاف سایر دانشگاه ها که ملاک پذیرششان رتبه در سهمیه هاست ، در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تنها رتبه کشوری و تراز داوطلب بررسی می شود.

رشته داروسازی در دانشگاه آزاد فقط در دو واحد آزاد اسلامی تهران و واحد آیت الله آملی مازندران ارائه می شود که در هر دانشگاه هر ظرفیت پذیرش عادی و هم ظرفیت پذیرش خودگردان وجود دارد.

رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد

رتبه کشوری دانشگاه پذیرفته شده نوع دوره تحصیلی
8477 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران آزاد
9364 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران آزاد
8778 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران آزاد
11694 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران آزاد
11921 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران آزاد
10663 دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی آزاد
10603 دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی آزاد
10205 دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی آزاد
10001 دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی آزاد
9838 دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی آزاد
11510 دانشگاه آزاد واحد تبریز ظرفیت مازاد
11066 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ظرفیت مازاد
11963 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ظرفیت مازاد
1110 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ظرفیت مازاد
11286 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ظرفیت مازاد
11256 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ظرفیت مازاد
10633 دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ظرفیت مازاد

البته ممکن است در سال ۱۴۰۲ دانشگاه های آزاد بیشتری رشته داروسازی را ارائه دهند که در این صورت ظرفیت افزایش می یابد و رتبه های بالاتری نیز پذیرش می شوند.

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> علاوه بر مطلب فوق که در خصوص “آخرین رتبه قبولی داروسازی” ارائه گردید در صورت تمایل به اطلاع از رتبه قبولی سایر رشته ها می توانید نام رشته مورد نظر خود را در سایت moshavergroup.com جستجو کنید.

هم چنین برای اطلاع از شهریه دانشگاه آزاد ، شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در رشته داروسازی و انجام مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی می توانید با کارشناسان مرکز  مشاورگروپ در بخش مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ارتباط بگیرید و راهنمایی جامعی را دریافت نمایید.

پرسش های متداول

رشته داروسازی چه مراحلی دارد؟رشته داروسازی حداقل پنج سال و نیم طول می کشد. پس از قبولی در دانشگاه ابتدا باید ۱۸۰ واحد درسی را بگذرانید، سپس در آزمون کشوری شرکت می کنید و پس از گذراندن طرح اجباری داروسازی وارد بازار کار می شوید.

رتبه لازم برای رشته داروسازی چند است؟برای قبولی در دانشگاه‌های برتر هم که بالاتر اسامی آنها ذکر شد دست کم باید رتبه‌های زیر ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ داشته باشید.

بهترین دانشگاه های داروسازی کدام دانشگاه ها هستند؟دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه تهران که بسیاری از دانش‌آموزان‌ آرزوی ورود به آنها را دارند، از جمله دانشگاه‌های اصلی و معتبر ارائه دهنده این رشته هستند.

طرح اجباری رشته داروسازی چیست؟طرح اجباری داروسازی معمولا دو سال است و دانشجویان در حین گذراندن این طرح حقوق هم دریافت می کنند.

آخرین رتبه قبولی داروسازی دولتی ۱۴۰۲ :

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >> رتبه های لازم برای قبولی رشته داروسازی دانشگاه های دولتی هم متغیره و بستگی به چند عامل داره مثلا داروسازی روزانه باشه یا تعهد خدمت یا ظرفیت مازاد یا پردیس خودگردان، کدوم دانشگاه باشه، داوطلب منطقه ۱ یا ۲ یا ۳ باشه، رتبه زیرگروه ۲ شما چند باشه، بومی اون ناحیه مورد نظر باشید یا غیربومی و حتی برا دوره روزانه جنسیت شما هم تاثیر گذاشت هست چون داروسازی جزو رشته هایی هست که ظرفیت پذیش روزانه اش بین آقایون و خانوم ها یکسان تقسیم شده، همه اینها رو آخرین رتبه لازم واسه قبولی داروسازی تاثیر داره. اما به طور کلی آخرین رتبه های قبولی داروسازی در سالهای اخیر مربوط به داروسازی تعهد خدمت دانشگاه علوم پزشکی زابل بوده که تا رتبه های نزدیک به ۶۰۰۰ منطقه ۳ از بومی های همون استان قبول شدن و به همین ترتیب دوره های روزانه و دانشگاه های سطح بالاتر رتبه بهتری واسه قبولی رشته داروسازی نیاز دارن.

درآمد داروسازها:

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >>  الان یه داروساز اگه مسئول فنی داروخانه باشه بستگی به بزرگی و موقعیت مکانی اون داروخانه درامدش متغیره. مثلا یک داروخانه شاید تو شهر بزرگ مرکز شهر خیلیییی بیشتر در بیاره اما احداث داروخانه مشکلات خودشو داره مشکل اول مجوز هست که معمولا باید مجوز رو بخری که چندصد تومن و تا قیمت های بالاتر میره! یکی دیگه خرید دارو هست که خیلی ها چک بلند مدت میدن به کارخانه های سازنده دارو و قبول میکنن بعضا. مساله منفی داروسازی این هست که تقریبا توی شهرهای بزرگ داروخانه اشباع شده و داره اشباع میشه البته شهرهای متوسط و کوچک بهتره فعلا.

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد  >>  اگه خودت داروخانه داشته باشه معمول حداقلش خیلی خیلی کم باشه و جای خیلی پرتی نباشه حداقل ۳۰ میلیون در ماه درآمد داره یا حداقل دست کم بگیم ۳۰ تومن فروش رو در ماه داره (باز هم به شهر و منطقه اش بستگی داره). داروخانه هست مثلا در سنندج حتی با اینکه تقریبا نزدیک مرکز شهر هست فروشش نزدیک ۴۰ میلیون در ماهه الان که تازه ۶ میلیون هم پول بیمه میده، اما خب با اینکه مرکز استانه اون منطقه ای که داروخانه زده دوروبرش مطب پزشک زیاد نیست. بنابرین جایی که داروخانه بخواید بزنید یا بخرید خیلی مهم هست که اطرافش حتما مطب پزشک یا کلینیک و جایی که پزشک برای مریض دارو بنویسنه و بیان از شما دارو بخرن وجود داشته باشه. به غیر از این، اگه داروخانه از خودت نباشه و توی داروخانۀ دیگران کار کنی درامدت کمتره که جلوتر توضیح میدم تقریبا چقدر هست و چجوری حساب میشه.


کارنامه های قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه 5 و 25 درصد ایثارگران :

در زیر نمونه کارنامه قبولی  داروسازی ۱۴۰۲ با سهمیه 5 و 25 درصدی ایثارگران را براتون آوردیم :

(بزودی قرار خواهد گرفت).


رتبه لازم برای قبولی پزشکی و داروسازی ۱۴۰۲
دانشگاه های دولتی روزانه پذیرنده رشته داروسازی در کنکور سراسری ۱۴۰۲  
مشاوره تخصصی تخمین رتبه و تراز لازم برای قبولی داروسازی دانشگاه سراسری و آزاد ۱۴۰۲
برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ برای قبولی رشته داروسازی یا دندانپزشکی دانشگاه دولتی ۱۴۰۲
رتبه قبولی در رشته داروسازی ۱۴۰۲
رتبه لازم برای رشته داروسازی ۱۴۰۲ دانشگاه روزانه
رتبه لازم برای رشته داروسازی ۱۴۰۲ دانشگاه پردیس خودگردان
رتبه لازم برای رشته داروسازی ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد
رتبه قبولی در رشته داروسازی ۱۴۰۲
رتبه لازم برای رشته داروسازی ۱۴۰۲ دانشگاه روزانه
رتبه لازم برای رشته داروسازی ۱۴۰۲ دانشگاه پردیس خودگردان
۱۴۰۲ رتبه لازم برای رشته داروسازی دانشگاه آزاد
رتبه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه های رزمندگان و ایثارگری
رتبه لازم برای رشته داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه 25 درصدی
رتبه لازم برای رشته داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه 5 درصدی


کارشناسان مرکز مشاورگروپ آماده اند همه روزه از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ، پاسخگوی سوالات و ابهامات شما پیرامون برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۲، تاثیر سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگران ، تاثیر سهمیه ۵ درصدی ایثارگران ، تاثیر بومی گزینی ، نحوه صحیح انتخاب رشته ۱۴۰۲ و سایر مباحث مرتبط با آن جهت کسب موفقیت شما در کنکور سراسری باشند .

13 16 907 909

تماس از تلفن ثابت بدون کد و صفر2.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه رتبه و کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۲ سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ستایش

  سلام چرا برای قبولی یک رشته درصدای سهمیه ۵ درصد از درصدهای منطقه ۲ بالاتره ؟ مگه خود سهمیه ۵ درصد یک امتیاز حساب نمیشه؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1404
نصب اپ دانش آموزی