یگان ویژه واحد زنان - راه اندازی واحد زنان یگان ویژه

یگان ویژه واحد زنان - راه اندازی واحد زنان یگان ویژه

جهت مشاوره در زمینه یگان ویژه واحد زنان - راه اندازی واحد زنان یگان ویژه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

باتوجه به سوالات متداول همراهان همیشگی مشاورگروپ، در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با یگان ویژه واحد زنان - واحدهای زنان یگان ویژه پرداخته ایم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: حضور واحدهای عملیاتی زنان در ماموریت‌های آینده یگان ویژه نقش موثری خواهد داشت و خلاءهای گذشته در برخورد با ناامن کنندگان شهرها را مرتفع خواهد کرد. با ما همراه باشید.

آخرین اخبار مربوط به راه اندازی واحد زنان یگان ویژه از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد..

یگان ویژه واحد زنان

سردار حسن کرمی در جمع کارکنان واحد زنان یگان‌ های ویژه ناجا ضمن تبریک ماه پر خیر و برکت رمضان، از عملیاتی شدن تعدادی از واحدهای زنان در یگان‌ های ویژه سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: واحدهای عملیاتی زنان در تهران و ۹ استان کشور در سه ماهه اول سال جاری عملیاتی خواهد شد و إن شاء الله در آینده نزدیک در سایر استان ها تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: حضور واحدهای عملیاتی زنان در ماموریت های آینده یگان ویژه نقش موثری خواهد داشت و خلاء های گذشته در برخورد با ناامن کنندگان شهرها را مرتفع خواهد کرد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا زیرساخت های فرهنگی و اعتقادی را از ملزومات واحد زنان دانست و تصریح کرد: حفظ و ارتقای روحیه جهادی و انقلابی از اولویت ‌های مهم است و از این‌ رو برنامه‌ های فرهنگی و اعتقادی کارکنان باید همواره مد نظر فرمانده واحد زنان باشد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به لزوم ساماندهی، آموزش و تجهیز واحد زنان در یگان های ویژه سراسر کشور، خاطرنشان کرد: باید آمادگی های عملیاتی، جسمانی و علمی- بصیرتی اولویت اصلی فرماندهان باشد و همواره به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

گفتنی است سرهنگ دوم "فاطمه سلطانی نسب" فرمانده یگان زنان در این بازدید ضمن ارائه برنامه های اجرایی از آمادگی های یگان زنان، گزارشی ارائه کرد.

راه اندازی واحد زنان یگان ویژه

راه اندازی واحد زنان یگان ویژه عملیاتی خواهد شد. فرمانده یگان های ویژه ناجا، در رابطه با راه اندازی یگان ویژه واحد زنان گفت: حضور واحدهای عملیاتی زنان در ماموریت های آینده یگان ویژه نقش موثری خواهد داشت و خلاء های گذشته در برخورد با نا امن کنندگان شهرها را مرتفع خواهد کرد.

واحدهای عملیاتی زنان در تهران و ۹ استان کشور در سه ماهه اول سال جاری عملیاتی و در آینده نزدیک در سایر استان ها تشکیل خواهد شد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با واحد زنان یگان ویژه می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071614 (بدون کدگیری) تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. 

تماس همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب.

شما می توانید برای آگاهی شرایط و ضوابط استخدام پلیس زن در نیروی انتظامی مقاله زیر را مطالعه نمایید:

استخدام پلیس زن در نیروی انتظامی ۱۴۰۰

4/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه یگان ویژه واحد زنان - راه اندازی واحد زنان یگان ویژه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. p.moraadi80

    زمان برگزاری استخدامی بانوان ۱۴۰۱ کیه؟

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی