کسر خدمت سرباز ماهر

در این مقاله اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با  کسر خدمت سرباز ماهر در اختیار شما قرار داده ایم. شرایط استفاده از کسر خدمت سرباز ماهر چگونه است؟ ۶۰۰ مهارت مشمول تسهیلات کدام مهارت ها هستند؟ مراحل ثبت نام در سامانه کسر خدمت سرباز ماهر چگونه است؟ ، تسهیلات کسر خدمت سرباز ماهر در چه صورتی شامل افراد نمی شود و مهلت ثبت درخواست کسر خدمت یک ماهه برای سربازان ماهر چه زمانی است؟ برای کسب اطلاعات تکمیلی و مطلع شدن از دیگر امتیازات این طرح با ما همراه باشید.

کسر خدمت سرباز ماهر moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه کسر خدمت سرباز ماهر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کسر خدمت سرباز ماهر

کسر خدمت سرباز ماهر یک ماهه است و سربازان ماهر از مهر ماه می توانند از این طرح استفاده کنند.

به گفته فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان ستاد کل نیروهای مسلح از اختصاص تسهیلات کسر خدمت سرباز ماهر به مدت یک ماهه برای سربازان ماهر تعلق می گیرد و این طرح از مهر ماه ۱۴۰۲ اجرا می‌شود.

به گزارش مشاور گروپ، سردار محمدجواد زاده‌کمند در نشست خبری که روز یکشنبه ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ در محل قرارگاه مهارت آموزی سربازان ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، گفت: یکی از اولویت‌های ما کسب مهارت موردنظر قبل از ورود فرد به خدمت سربازی است، چرا که چنین فردی هم امکان اثرگذاری بیشتر در طول خدمت را دارد و هم توان ما صرف مهارت افزایی این فرد می‌شود.

تسهیلات کسر خدمت یک ماهه برای سربازان ماهر

تسهیلات کسر خدمت یک ماهه برای سربازان ماهر در راستای مشوق‌هایی است که در این خصوص برای سربازان در نظر گرفته شده است، تا پیش از ورود به دوره خدمت سربازی مهارتی را آموزش دیده و در واقع با یک مهارت وارد خدمت سربازی شوند، در همین راستا تسهیلات کسر خدمت یک ماهه را برای سربازان ماهر در نظر گرفتیم که این طرح از مهرماه امسال اجرایی خواهد شد.

نحوه استفاده از کسر خدمت سرباز ماهر

کسر خدمت سرباز ماهر در صورتی شامل افراد می شود که پیش از ورود به خدمت سربازی مدارک خود را در سامانه مربوطه که به زودی رونمایی می‌شود، بارگذاری کنند تا مشمول کسر خدمت سرباز ماهر  و  این کسر خدمت خواهند شد.

زاده‌کمند این را هم گفت که متقاضیان توجه داشته باشند که این طرح مشمول سربازان اعزامی از اول مهر ماه ١۴٠٢ به بعد خواهد شد و حتما باید قبل از اعزام، مدارک معتبر از مهارت آموزی خود را در سایت سامانه کسر خدمت سرباز ماهر بارگذاری کنند.

 ۶۰۰ مهارت مشمول تسهیلات کسرخدمت یک ماهه

زاده‌کمند با بیان اینکه موافقت‌های لازم در این خصوص اخذ و آیین‌نامه‌های لازم در این خصوص نیز تدوین شده است. اظهار کرد: طرح از مهرماه اجرایی خواهد شد.

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان ستاد کل نیروهای مسلح درباره اینکه چه مهارت‌هایی مشمول این کسر خدمت خواهند شد، گفت: این تسهیلات شامل همان ۶٠٠ مهارتی خواهد شد که از سوی قرارگاه اعلام شده است.

به طور کل یک میلیون و ۲۴۱ نفر از سربازان مهارت‌های عمومی و تخصصی را فرا گرفته‌اند، یعنی ۵۷۵ هزار نفر تحت پوشش مهارت‌های عمومی و ۶۶۶ هزار نفر هم تحت پوشش مهارت‌های تخصصی قرار دارند.

سامانه کسر خدمت سرباز ماهر

به گفته سردار کمالی : به امید خدا به‌زودی از سامانه کسر خدمت سرباز ماهر رونمایی خواهد شد و جوانان می‌توانند در سامانه ثبت‌نام و همان موارد گذشته را نیز اجرایی کنند؛ در این سامانه نیز متقاضیان می‌توانند مدارک لازم، مهارت‌های کسب شده و … خود را اعلام کنند و ارزیابی‌های لازم نیز توسط کارشناسان مربوطه صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه افرادی که امتیازات لازم را کسب کنند، می‌توانند از امتیازات و مشوق‌های در نظر گرفته شده برخوردار شوند، گفت: امتیازات تدارک دیده شده در این سامانه نیز همان امتیازات گذشته، نظیر تعیین سازمان محل خدمت، شهر محل خدمت، توجیه غیبت، بخشودگی غیبت، استفاده از یک ماه مرخصی، استفاده از یک درجه بالاتر از درجه اعطایی، اولویت در دریافت امریه، استفاده از افراد دارای مهارت به عنوان مربی و کمک‌مربی در یگان‌ها و… است، البته کسری خدمت را نیز به سایر امتیازات این سامانه اضافه کرده‌ایم.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کسر خدمت سرباز ماهر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی