دریافت کارنامه سبز کنکور 1401

دریافت کارنامه سبز کنکور

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارنامه سبز کنکور 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت کارنامه سبز کنکور 1401 چگونه است؟ سایت دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری چیست؟ کارنامه سبز کنکور چه زمانی منتشر می شود؟ نحوه انتقالی و تغییر رشته با کارنامه محرمانه چگونه است؟ اطلاعات لازم برای دریافت کارنامه نهایی کنکور چیست؟ کارنامه سبز برای کدامیک از داوطلبان کاربرد دارد؟ برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با زمان و نحوه دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی یا کارنامه محرمانه به دانش ­آموزانی که مردود نشده­ و در یکی از انتخاب­هایشان قبول شده ­اند و اکنون از انتخابی که در آن قبول شده، ناراضی هستند این اطلاعات را می­دهد که در کدام یک از انتخاب­های پایین­تر از انتخابی که در آن قبول شده­ اند می­توانستند قبول شوند؛ به عبارت دیگر، نمره قبولی آن رشته محل یا انتخاب را کسب کرده و تنها اگر آن انتخاب را بالاتر می زدند می ­توانستند در آن رشته محل قبول شوند. کارنامه سبز یا کارنامه ی محرمانه ی کنکور تنها برای کسانی که یکی از رشته های انتخابی خود را قبول شده اند قابل مشاهده است پس اگر در انتخاب رشته ی خود مردود شده اید کارنامه ی سبز ندارید.

زمان دریافت کارنامه سبز کنکور 1401

زمان دریافت کارنامه سبز کنکور 1401 حدود یک هفته تا 10 روز پس از اعلام نتایج نهایی می باشد. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با زمان دقیق انتشار کارنامه نهایی کنکور سراسری از سایت سنجش منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعیه سازمان سنجش این مقاله بروزرسانی خواهد شد. پیش بینی می شود کارنامه نهایی کنکور سراسری تا اواسط مهرماه منتشر شود.

عمدتا کارنامه تکمیلی بین ۱ الی ۲ هفته بعد از انتشار نتایج انتخاب رشته در هرسال در سایت سنجش در اختبار عموم قرار خواهد گرفت و امسال نیز پیش بینی می کنیم که در اواسط مهرماه کارنامه سبز کنکور 1401 برای رویت داوطلبان کنکور روی سایت سنجش قرار گیرد.

سایت دریافت کارنامه سبز کنکور

نشانی سایت دریافت کارنامه سبز کنکور ، sanjesh.org می باشد. داوطلبان به منظور دریافت کارنامه نهایی کنکور سراسری باید در زمان اعلام شده به سایت سنجش مراجعه نموده و کارنامه خود را به صورت اینترنتی دریافت نمایند. ورود به سایت دریافت کارنامه نهایی کنکور سراسری از طریق شماره پرونده، شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد امکانپذیر است. در صورت عدم دسترسی به اطلاعات ذکر شده، جهت ورود به سامانه می توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

ورود به سایت دریافت کارنامه سبز کنکور

به محض انتشار کارنامه سبز کنکور سراسری 1401 لینک فوق فعال می شود.

نحوه دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری

نحوه دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری در ادامه بیان شده است. پس از انتشار کارنامه سبز ، لازم است داوطلبان با استفاده از اطلاعات ثبت نامی و مشخصات فردی به سایت سنجش مراجعه نموده و به صورت زیر کارنامه نهایی یا کارنامه سبز خود را دریافت نمایند.

توجه: در صورتی که دانشگاه مقصد، ظرفیت داشته باشد، با درخواست شما موافقت کرده و پس از موافقت دانشگاه مبدأ می توانید در دانشگاه مقصد از ترم دوم شروع به تحصیل کرده و واحدهای عمومی که در ترم اول موفق به پاس­ کردن آنها شده ­اید را تطبیق بزنید.

1588677335 64برای دریافت کارنامه سبز کنکور به سایت سنجش مراجعه نموده و از طریق منوی سمت راست گزینه "سراسری" را انتخاب کنید.

1588677335 64سپس بر روی لینک فعال "کارنامه نهایی آزمون سراسری سال 1401" کلیک نمایید.

1588677335 64با استفاده از دو روش زیر می توانید کارنامه محرمانه کنکور را دریافت کنید:

 1. روش اول : جستجو بر اساس شماره پرونده ، شماره شناسنامه و سال تولد
 2. روش دوم : جستجو بر اساس شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد

در صورت فراموشی شماره داوطلبی یا شماره پرونده می توانید به بخش سیستم پاسخگویی سنجش مراجعه نموده و اطلاعات خود را به صورت اینترنتی بازیابی نمایید.

راهنمای تصویری دریافت کارنامه سبز کنکور

راهنمای تصویری دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری به منظور آشنایی بیشتر داوطلبان در ادامه بیان شده است. متقاضیان برای دریافت کارنامه نهایی کنکور سراسری 1401 می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و پس از ورود به بخش کنکور سراسری بر روی لینک مربوط به " کارنامه نهایی کنکور سراسری 1401 " کلیک نمایند . در این بخش صفحه ای باز می شود که شما به دو روش می توانید کارنامه نهایی خود را مشاهده نمایید .

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی

توضیحات کارنامه نهایی کنکور سراسری

داوطلبان پس از دریافت کارنامه سبز کنکور لازم است به توضیحات زیر توجه داشته باشند تا بتوانند کارنامه خود را به صورت دقیق بررسی نمایند. کارنامه نهایی کنکور سراسری همان فرم انتخاب رشته داوطلب می باشد که به ترتیب مورد بررسی قرار گرفته و رتبه داوطلب با رتبه آخرین نفر قبولی مقایسه شده است.

کارنامه نهایی دارای 5 ستون است:

ستون ترتیب علاقه : در این ستون ترتیب رشته محل های انتخابی داوطلب که در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری درج کرده بود نشان داده شده است .

ستون کد رشته انتخابی : در این ستون کد رشته محل های انتخابی داوطلب درج شده است .

ستون رتبه داوطلب نشانگر آن است که خود داوطلب نفر چندم در بین تمام کسانی که کد رشته مورد نظر را انتخاب کرده اند شده است .

ستون آخرین رتبه قبولی این عدد نشانگر آخرین فرد پذیرفته شده در بین همه داوطلبانی است که در یکی از انتخاب های خود کد رشته محل مورد نظر را انتخاب کرده اند .

ستون نتیجه : در این ستون انتخاب های شما به ترتیب علاقه بررسی می شود . در صورتی که در رشته محلی رتبه شما پایین تر از رتبه آخرین نفر قبولی باشد آن رشته محل به عنوان محل قبولی شما اعلام می شود و با علامت * در این ستون نشان داده می شود . در صورتی که در این ستون عددی درج شده باشد مفهوم آن در انتهای کارنامه ارائه خواهد شد .

درضمن اگر برای یکی از اولویت های پایین تر که رتبه لازم برای قبولی را کسب کرده اید درخواست دادید و موافقت نشد می توانید برای سایر انتخاب های پایین تر نیز درخواست انتقالی دهید شاید موافقت شد اما هیچ گاه و به هیچ وجه همزمان برای دو رشته محل بصورت همزمان درخواست انتقالی ندهید که عواقب آن جبران ناپذیر است.

بیشتر بخوانید : تغییر رشته با کارنامه سبز

راهنمای دریافت کارنامه سبز کنکور در این مقاله بیان شد. در صورن هرگونه ابهام در رابطه با دریافت کارنامه نهایی کنکور سراسری و دریافت مشاوره در رابطه با نحوه انتقالی با استفاده از کارنامه سبز کنکور، می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

کارنامه محرمانه کنکور چه زمانی منتشر می شود؟

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور معمولا 10 روز پس از اعلام نتایج نهایی منتشر می شود.

ورود به سایت دریافت کارنامه سبز کنکور چیست؟

ورود به سایت دریافت کارنامه نهایی کنکور سراسری از طریق شماره پرونده، شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد امکانپذیر است.

کارنامه سبز برای چه داوطلبانی کاربرد دارد؟

کارنامه سبز یا کارنامه ی محرمانه ی کنکور تنها برای کسانی که یکی از رشته های انتخابی خود را قبول شده اند قابل مشاهده است پس اگر در انتخاب رشته ی خود مردود شده اید کارنامه ی سبز ندارید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارنامه سبز کنکور 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. گلنوش احمدی

  سلام من انتخاب رشته با سوابق تحصیلی شرکت کردم و دانشگاه روزانه قبول شدم میخاستم بدونم با سوابق تحصیلی هم کارنامه سبز داره؟و اینکه چون دیتر تر از با ازمون نتایج اعلام میشه چ موقع کارنامه سبز اعلام میشه

  پاسخ
 2. Sara

  سلام .ببخشید من نمیدونستم استفاده از کارنامه سبز مدت محدود داره من بهداشت حرفه ای کرماشاه قبول شدم تو کارنامه سبز بهداشت عمومی اسداباد اوردم الان میخوام بهداشت عمومی اسداباد برم لا توجه به اینکه مهلت تغییر رشته ازطریق سایت سنجش تموم شده الان من باید چکار کنم راه حل دیگه ای وجود داره بدام؟؟

  پاسخ
 3. ن

  کارنامه نهایی تا شماره قبولی 88 رانشان میدهد چطور تاشماره 150را ببینم

  پاسخ
 4. ن

  سلام لطفا بگین من چطور میتوانم تمامی انتخاب رشته هایم راببینم اخه کارنامه سبز تا قبولی نشان میدهد

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی