کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جهت مشاوره در زمینه کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای مشاهده و دریافت کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده اند، با دریافت کارنامه سبز ازمون استخدامی آموزش و پرورش و بررسی نمرات در صورت دارا بودن شرایط و امتیازات لازم می توانند در تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 ثبت نام نمایند. با ما همراه باشید.

کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در این مقاله زمان و نحوه دریافت کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش ارائه داده شده است.

محمد وحیدی با اشاره به پذیرفته شدگان کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اظهار کرد: این افراد در آزمون استخدامی ادواری معروف به ماده 28 شرکت کردند که بر این مبنای اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، ماده 28 این مجوز را می‌دهد که فارغ التحصیلان سایر رشته‌ ها بتوانند با شرکت در این آزمون جذب آموزش و پرورش شوند.

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: داوطلبان پس از قبولی در آزمون شفاهی و کتبی باید دوره‌ هایی را در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی بگذرانند و پس از موفقیت در دوره جذب آموزش و پرورش خواهند شد.

وی یادآور شد: سازمان امور استخدامی نیز هر ساله ردیف‌ های استخدامی را برای جذب این داوطلبان در نظر می‌ گیرد ولی این ردیف‌ ها به طور کامل تکمیل نشده و تعدادی از این معلمان که در آزمون کتبی پذیرفته شدند، جذب آموزش و پرورش نشدند.

حدود 33 هزار ردیف استخدامی در آموزش و پرورش وجود دارد.

وحیدی تصریح کرد: این افراد که به کارنامه‌ سبز ها معروف هستند قبولی در آزمون کتبی داشته‌ اند و خواهان جذب در آموزش و پرورش در ردیف‌ های استخدامی باقی مانده هستند که میزان ردیف های تکمیل نشده حدود 33 هزار ردیف استخدامی برآورد می‌شود.

وحیدی یادآور شد: در حالیکه آموزش و پرورش قصد دارد این ردیف‌های باقی مانده را به سال بعد موکول و با برگزاری آزمون جدید داوطلبان جدید جذب کند که این مسئله منطقی به نظر نمی‌ رسد.

کارنامه سبز آموزش و پرورش

اخذ 15 هزار مجوز جذب برای کارنامه سبز های آموزش و پرورش :

نماینده مردم زاهدان در مجلس،گفت: مجوز جذب پانزده هزار نفر از کارنامه سبز های آموزش و پرورش، از سازمان اداری و استخدامی کشور اخذ شد.

مجوز های صادر شده، شامل 1500 مجوز جذب باقی مانده از 3000 سهمیه جذب استان سیستان و بلوچستان نیز می شود. همچنین تلاش می‌ شود با همکاری وزارت آموزش و پرورش و سازمان سنجش، ویرایش مجوز های جذب به صورت استانی در نظر گرفته شود تا اداره کل استان بنا بر شرایط و نیاز خود به شکلی بهینه از این فرصت بهره برداری نماید.

زمان دریافت کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان دریافت کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 تاکنون مشخص نشده است. به محض انتشار اطلاعیه در رابطه با زمان دقیق انتشار کارنامه سبز ازمون استخدامی اموزش و پرورش سال 99 این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

شما می توانید برای آگاهی از آخرین اخبار مربوط به برگزاری آزمون های استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 و زمان دقیق انتشار کارنامه سبز ازمون استخدامی اموزش و پرورش با مشاوران مجموعه به شماره 9099071614 در ارتباط باشید.

سایت مشاهده کارنامه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نشانی سایت مشاهده کارنامه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، sanjesh.org می باشد. داوطلبانی که در آزمون استخدامی سال گذشته شرکت کرده اند برای مشاهده و دریافت کارنامه سبز یا کارنامه نهایی ازمون استخدامی اموزش و پرورش، باید در زمان مقرر به سایت سنجش مراجعه نمایند.

ورود به سایت دریافت کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به محض انتشار کارنامه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، لینک فوق فعال می شود.

راهنمای دریافت کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

راهنمای دریافت کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش در ادامه بیان شده است.

لازم به ذکر است، جذب کارنامه سبز ها نیاز به قانون یا بخشنامه جدید ندارد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: جذب کارنامه سبز ها نیاز به قانون یا بخشنامه جدید ندارد و آموزش و پرورش می‌ تواند بر اساس نیاز خود با اولویت مناطق محروم بر اساس جنسیت و رشته، پذیرفته شدگان را دعوت مصاحبه و در صورت قبولی جذب کند.

وی با بیان اینکه مزیت این تصمیم، عدم برگزاری آزمون در شرایط کرونایی است، گفت: انتقال ردیف‌ های استخدامی به سال‌ های آینده اقدام منطقی به نظر نمی‌ ‎رسد و آموزش و پرورش می‌تواند از این نیرو های پذیرفته شده فقط با برگزاری یک مصاحبه و گذرانده دوره در دانشگاه فرهنگیان وارد آموزش و پرورش شوند.

نحوه دریافت کارنامه سبز آزمون استخدامی اموزش و پرورش به صورت زیر است:

 • برای دریافت کارنامه سبز ازمون استخدامی آموزش و پرورش 99 در زمان مقرر به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
 • پس از ورود به سایت سنجش گزینه "استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی" را انتخاب کنید.
 • گزینه "کارنامه سبز آزمون استخدامی اموزش و پرورش سال 99" را انتخاب کنید.
 • اطلاعات خواسته شده را در قسمت مشخص شده درج کنید.
 • پس از ورود به صفحه شخصی می توانید کارنامه نهایی خود را مشاهده کنید.

کارزار کارنامه سبز آزمون استخدامی اموزش و پرورش

جناب آقای دکتر جمشید انصاری
ریاست محترم سازمان اداری و استخدامی کشور

باسلام و احترام

با توجه به اینکه اکثر استان‌ها و شهرستان‌ها امسال تک‌ ظرفیتی هستند و برای قبولی نهایی استخدامی آموزش و پرورش در تمامی رشته‌ های امتحانی تعداد کمی ظرفیت معرفی شده است و همه استان‌ ها سه برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه کرده‌اند، تفاوت این سه برابر دعوت‌شدگان در رتبه گاهی متأسفانه تنها چند درصد است.

این در حالی است که اکثر افراد توانسته‌ اند سال‌های گذشته به مصاحبه دعوت شوند و مجدداا امسال نیز به مصاحبه دعوت شوند. لذا از مسئولان امر استخدامی درخواست داریم با توجه به کمبود نیروی انسانی در این زمینه، همه کارنامه سبز ها را امسال قبول نهایی اعلام کنند.

چراکه این افراد تلاش خود را کرده‌ اند و سزاوار نیست به دلیل چند درصد اختلاف در نمره کتبی یا مصاحبه پذیرفته نشوند. تعداد این افراد اندک نیست. خواهشمندیم جهت رسیدگی به این موضوع مساعدت لازم را مبذول فرمایید.

راهنمای دریافت کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این مقاله ارائه داده شد. شما می توانید برای آگاهی از زمان دقیق انتشار کارنامه سبز ازمون استخدامی اموزش و پرورش و یا نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول کارنامه سبز آموزش و پرورش

کارنامه سبز آزمون استخدامی اموزش و پرورش از چه سایتی منتشر می شود؟

داوطلبان برای مشاهده کارنامه سبز ازمون استخدامی اموزش و پرورش باید به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند.

کارنامه نهایی (سبز) آزمون استخدامی اموزش و پرورش چه زمانی منتشر می شود؟

زمان دقیق انتشار کارنامه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه مشاهده کارنامه سبز آموزش و پرورش چگونه است؟

نحوه مشاهده و دریافت کارنامه سبز آموزش و پرورش در این مقاله ارائه داده شده است.

4.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ج

  خواهشآ همه کارنامه سبزها را جذب کنید محل های تک ظرفیتی راویرایش وکارنامه سبز بیچاره را جذب کنید

  پاسخ
 2. مرضیه

  من سال ۹۸ در بدترین شرایط قبول شدم ولی بخاطر تک ظریفیتی و سهمیه رد شدم توی مصاحبه الانم دارم بخاطر ماهی یک میلیون و پونصد تومن روزی ۱۰ ساعت کارگری میکنم در حالیکه یه نیرویی که چند سال پیش بازنشسته شده داره سر کلاس چرت میزنه و اسمش تدریسه چرا خیانت میکنن به قوانین خودشونم مگه ما تا دوسال اعتبار نداریم این کجای عدالته؟! واقعا چه کسی هست که صدای مارو بشنوه و به درد ما برسه؟؟؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی